Krize pětadvacátníkůNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 431
Počet zobrazení:29 438

O krizi středního věku nebo o krizi čtyřicátníků už jste možná slyšeli, ale věděli jste, že životní krize na vás může dolehnout už v pětadvaceti letech? Video je z francouzského YouTube kanálu Norman fait des vidéos.

Přepis titulků

Jestli je ti 9 a půl roku, tohle video nepochopíš. Leda, že by ses kvalitně zdrogoval. Je tohle opravdovej život? Jo, tohle je opravdovej život. KRIZE PĚTADVACÁTNÍKŮ V den tvých 25. narozenin ti všichni říkají stejnou větu: Tak čtvrt století, viď? Když ti lidí říkají "čtvrt století", musíš myslet na jedinou věc.

Takový diagram života. Jenže ve čtvrté čtvrtině... jsi tak nějak... po smrti, ve třetí čtvrtině jsi v důchodu, nebo doma sleduješ AZ-kvíz, takže v 25 letech už ti zbývá jen polovina aktivního života. HODNĚ BLBÝ Udělám si týden volno, abych si vyčistil hlavu, vyrazím někam vlakem...

mám slevovou kartu do 25 let... Ale ne! Tak už nemám! Super. Ve 25 letech chce čím dál víc tvých přátel dělat večírky s partnery. Večírky s partnery...

Není nic rasističtějšího než večírky s partnery. Jo, dneska večer máme takovou akcičku v párech s Fredem a Caro... Dneska bude párty? Můžu přijít? Jasně, že ne. Ty přece nejsi pár. Tvůj život je na hovno. Takže večer hezky sám půjdeš domů, uděláš si špagety a pustíš si Vyvolený. On nemá holku a chce na naši párty.

Co si jako myslí? Ten je dobrej. Ať si najde holku, nebo se sebou něco udělá... Ve 25 letech už tolik nemáš chuť na sladkosti, radši něco slaného. Mění se ti chutě. Dneska piju kafe bez cukru! Prosím vás, jednu černou kávu! Malé presso, silné, bez cukru.

Bez šálku. A bez kafe, prosím vás. Super, díky. Ne, ne, Bretaň zbožňuju. Už jsem tam ulovil... pár pstruhů. A někdy, když mi číšník v restauraci nabídne lístek s dezerty, dokonce odpovím: Prosil bych sýr.

Bez cukru. Začala mi chutnat hořká čokoláda. To neni špatný. Hořká čokoláda je fajn. Dřív, když jsem pařil s kámošema, vypadal stolek v obýváku takhle: Teď vypadá takhle: Vy jedete do Bretaně?

Bretaň je úžasná. Palačinky, palačinky... Stolek zralých lidí. Ve 25 letech začíná tvoje tělo tloustnout. Začíná ti docházet, že možná budeš muset začít sportovat. Tak jsem si koupil podložku na cvičení, rozložil ji... a uklidil do skříně.

A už jsem nikdy nesportoval. Ve 25 letech začneš mít kamarády, co mají děti. A když ti ukážou fotku dítěte, musíš reagovat takhle. Podívej, to je můj kluk. Jsou mu 2 roky. Ježiš to je brouček, ten je roztomilej... Je k sežrání. Je to hrozná přetvářka, nikdy nemůžeš odpovědět upřímně. Tady je můj kluk.

Jsou mu 2 roky. No to ne. Ten se mi nelíbí. Fakt nic moc styl. Ne. Někdy sám začínám mluvit jako starej. Jé, tohle se hrálo za nás. Teda... Já jsem to neposlouchal.

Jenom to znám. Já to neposlouchal. Poslouchal jsem KoЯn. Když někdy vidím na facebooku kamarády, co už jsou ženatí, mají ženu, dítě, říkám si, že je nám každému pětadvacet nějak jinak. Od tý doby, co máme malou, jsme se s Cloe usadili, vzal jsem si úvěr u banky a koupil si Clio Sport.

Všechno je skvělý. A co ty, jak to jde? Snažím se udělat si řidičák a jinak... teď sháním stáž. Trouba! Když už mluvím o stážích, dostal jsem mail od kluka, co by chtěl jít na stáž ke mně.

Moc jsem to nepochopil, protože natáčím sám krátká videa, tak nevím, co bych dělal se stážistou. Ahoj Normane, já jsem tvůj nový stážista. Tak čím začneme? Já nevím, jestli chceš, můžeme jít nakoupit. Co je to za blbost?

Já jdu pryč. Musím se přestat oblíkat jako malej kluk. Můj kocour Sergie na to kašle, oblíká se jako starej fotr. Přihlaš se k odběru mých videí na Youtube, klikni sem a zkus štěstí - můžeš vyhrát... odznak. Překlad: LaBleue www.videacesky.cz

Komentáře (56)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

no v červnu mám 25...ale fakt to všechno sedí, hlavně plno kamarádů s rodinama :D to mě pobavilo :D

480

Odpovědět

Děte někam já mam za měsíc 20 a depky mam už od ledna!

4229

Odpovědět

nedávno jsem oslavila 25, a musim říct že tak 90% sedí... :-)

400

Odpovědět

hehe to je dobre.. je mi 32..za mesic 33.. a uplne to chapu stejne.. ostatni deti, ja nic :)

341

Odpovědět

Je mi 31... a no je to tak. Nostalgické vzpomínání na starou muziku, většina kamarádů/kamarádek má děti a nikam nemůžou, z jedné pořádné oslavy se člověk vzpamatovává i dva dny. Člověk si sice připadá pořád stejně, ale stačí se podívat do zrcadla na první špeky a šediny a uvědomíte si, že to tak není.

362

Odpovědět

nevěřím ti, milá dnešní anketko, že má 59% diváku před 20 let.. (pokud jde vztáhnout anketu pod jedním videem na celý portál)

214

Odpovědět

Taky mi to přijde hrozně málo. Navíc si připadám divně, když jsem tak hodně mimo kategorii. Věk 26 :D.

183

Odpovědět

řekl bych že kdyby ta anketa byla u Connana (sorry lidi jestli vas to naštve :D ) tak tam bude ten poměr věku jiný :D

210

Odpovědět

Uz jsem v tezke krizi :D Clovek uz ani sám neví kolik mu vlastně je :)

210

Odpovědět

Myslím, že tato anketa nejobjektivněji ukazuje, kolik je návštěvníkům webu. Nic proti Netmonitoru, ale vážně bych na jeho výsledky nevsadil ani korunu.

K videu, ještě mi chybí pár let k této krizi, nicméně je to zábavné a trochu poučné. Další překlad a další LaBleue! :)

190

Odpovědět

Jasně, NetMonitor bude určitě částečně zkreslenej, ale té anketě se taky moc věřit nedá. ;-) Přidal jsem ji k videu dodatečně a hlavně je jasný už dle zaměření videa, že se bude sdílet a šířit hlavně mezi lidmi, kterých se týká a ti budou potom hlasovat v anketě, takže se ani tohle nedá brát nějak moc objektivně. ;-)

190

Odpovědět

Taky se přiznám, že jsem u videa s názvem 'Krize pětadvacátníků' tak hojnou účast lidí 20-25 lidí nečekal :)

190

Odpovědět

Je potřeba si nalhávat, že se dožijeme 125ti let díky novým pokrokům v medicíně a jsme teda terpv v první pětině :)

212

Odpovědět

Jo, čtvrtstoletí je celkem krize. Ti, kdo jsou o rok mladší, by třeba ocenili ještě tohle video, pro dobarvení věkového koloritu stárnutí mládeže :) http://www.youtube.com/watch?v=WqcfA3mCKPI

190

Odpovědět

Ach, asi mě ukamenujete, ale musel jsem video pozastavovat pro čtení titulků, ten jazyk mě strašně štve a špatně se mi to u toho četlo :D . Ale kromě toho, že nemám rád francouzštinu bylo video dobré a ano, některé okamžiky už přicházejí (děti vrstevníků apod.) :) .

1824

Odpovědět

Prosím víc takovejch videí. Francouzsky se učim a tohle je fajn k pochycení různejch obratů či slovíček :D

210

Odpovědět

Sakra rád bych se přihlásil k odběru.. Kdybych uměl francouzsky :( :D

242

Odpovědět

Hodila by se sem anketa: Kolik je ti let. U videa a diskuse jsem si totiž říkal, že by mě vlastně zajímalo věkové složení zdejší komunity. Mimochodem, já tohle zažil až ve 26. :-)

191

Odpovědět

Přidal jsem ji. ;-) A jinak spousta lidí nás má za web, kam chodí samí puberťáci, ale statistiky z Netmonitoru by vás možná překvapily. Věkové složení návštěvníků našeho webu vypadá podle dat za únor přibližně nějak takhle:
10 až 14 let - 6 %
15 až 24 let - 22 %
25 až 34 let - 10 %
35 až 44 let - 15 %
45 až 54 let - 15 %
55 až 64 let - 18 %
65 let a více - 14 %

212

Odpovědět

+BugHer065 let a více ??? Vážně ?? :D To sem chodí na taková videa staří páprdové jo ? (nic proti O.o)

2071

Odpovědět

+SimonkaNo teda, jak tohle mohla napsat!! o.o

00

Odpovědět

A někomu táhne na dvacet a začíná mu puberta, kterou dříve přechodil.

201

Další