Kudy do pekla?CollegeHumor

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 36
38 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:308
Počet zobrazení:5 696

Tvůrci College Humoru se octli v pekle, ale pořád čekají na posledního člena. Jak se tedy dostat do pekla? To zjistíte v dnešních duálních titulcích. Slovíčka:

 • to fill up - naplnit
 • sieve - síto
 • purgatory - očistec
 • to get one's bearings - zorientovat se ve svém okolí, v nové situaci
 • to flake - na poslední chvíli z něčeho vycouvat, zrušit plány
 • road paved with good intentions - cesta dlážděná dobrými úmysly
 • highway - dálnice
 • arrow - šíp, šipka
 • to be stuck - uvíznout
 • bottomless pit - bezedná jáma
 • to miss - zmeškat, přehlédnout
 • soul - duše
 • to bind together - svázat, spojit
 • despair - zoufalství
 • to retrace one's steps - vrátit se po vlastních stopách
 • off-ramp - sjezd z dálnice
 • to wave - mávat
 • the whole point is... - smysl spočívá v tom, že...

Přepis titulků

Když teď fakt zabereme, tak to síto naplníme a vypadneme ještě před večeří. Jdeme na to. Raz, dva, tři, Sisyfos! Trapp má nejkratší nohy, takže by asi neměl být běžec. Trappe... Kde je Trapp? Zavolám mu. Zatím se do toho pusťte. - Haló? - Ahoj. Už jsme v pekle. Kde vězíš? Já nevím. Jsem v úplné nicotě. Myslím, že jsem v očistci. - Kdy tady asi tak budeš?

- Já nevím. Snažím se, ale je těžký se zorientovat, když tady nic není. Dobře. V pohodě. - Trapp se na nás vykašlal. - To nemyslíš vážně. Nevykašlal. Vážně tam chci být. Jen jsem se úplně ztratil mezi světy. - Dobře. Co vidíš kolem? - Nic. - Jaká je nejbližší ulice? - Žádná tady není. Nic tady není. To mi povídej. Nic tady není. Akorát samý restaurace a obchoďáky. Ne, žádný restaurace tady nejsou.

Není tady vůbec nic. - Dobře, kdy asi dorazíš? - To netuším. Hodiny mi ukazujou jen samý čtverce. Je to úplně jednoduchý. Stačí jít po ulici dlážděné dobrými úmysly. - V podstatě je to dálnice do pekel. - Nikde ji nevidím. Nic takovýho tady není. Počkej, zkusím GPSku. Ne, ukazuje to jen otáčející se šipku uvnitř bílé prázdnoty. Asi nemám signál, protože jsem uvízl mezi nebem, peklem a zemí. - Nevím, kde jsem.

Nevím, kde je očistec. - Dám ti nějakej orientační bod. Vidíš... Lucifera, padlého anděla, jitřenku, anděla bezedné jámy, otce lží a pána much na bazaltovém trůně, jenž vládne všemu zlu a lžím? - Nic tady není. - Určitě? Nedá se přehlídnout. - Ne, Pate. Viděl bych ho. - Dobře. Vidíš... věž duší, jež se zmítají v orgii zoufalství? - Ne, nevidím. Pate! - Moment. - Čau, tady Zach. - Jak je? - Měl by ses vrátit po vlastních stopách. Odkud jsi přišel?

Dopustil ses všedního hříchu, - kterým ses oddálil od slávy Boží? - Nebo jsi možná přehlídl sjezd. Já nevím! Mám toho plný zuby. Kde jste? - Jestli se ti sem nechce, tak sem nechoď. - Mně se chce. - Dělám, co můžu. - Vidíš Grahama? Mává na tebe. Grahame, zamávej. Nevidím! Co je na tom tak těžkýho pochopit? Je vážně vysokej. Teď mávají všichni. Všichni zamávejte. Ne že bych vás neviděl v davu lidí. Nevidím žádnej dav lidí. - Nevidím nic.

- Už tě vidím! - Já tě nevidím, ale budu pokračovat tímhle směrem. - Jo, pojď. - Dobře. Pořád nikde nic. - Ne, počkej. - Je to jenom démon, co vypadá jak ty. - Vážně? Tohle je děs. Nejsem doma a nejsem ani s váma. Prostě jsem uvízl v jakýmsi podivným mezisvětě. V tom to možná je. Možná se máš ze svýho utrpení něco naučit a dostat se z toho místa jako někdo lepší a moudřejší. Možná máš pravdu.

Možná to spočívá v tom, že se mám něco naučit, růst a... Ne, už vás vidím. Tady jste! Peklo, už jdu! Mike už je tady. Zvládl to! - Peklo, peklo... - Proč jsem sem vlastně chtěl? Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Z jakého jména je zkrácenina Kuba? WTF?

70

Odpovědět

Tam máte napsat Kubánská republika.

71

Odpovědět

+komunardTak to bylo slabší, celou dobu jsem čekal nějakou dobrou pointu a nakonec zbylo jen zklamání

30

Odpovědět

Jaký je součet čísel 2 a 7? (Required)

wtf? ten web jde ale do sraček

820

Odpovědět

Od tebe to bereme jako kompliment (odpověď je 9, kdyby byl problém v tomto).
:-)

321

Odpovědět

+Corwin8Ne, ale to jste tu měli tolik spammerů, že je teď nutně potřeba ověření?

P.S.: Zlopáne, 2+7 je ještě dobrý, já měl "Na co se derivuje sinus x?"

151

Odpovědět

+Corwin8Zadání otázky páně Lynxovy je neúplné, není uvedena proměnná, podle které se derivuje. A opravdu nevím, jestli je dobrá nejednoznačnost cos x, cos(x) a cosinus x. I když je asi logické použít tvar ze zadání.

A taky mi ta otázka přijde zbytečná. Dejte ji třeba k registraci, a už existující spamboty vymazat. Takhle to otravuje lidi (obzvláště lidi, co neznají odpověď).

74

Odpovědět

+Corwin8U registrace je taky, u komentářů nebude. Dali jsme pryč jeden antispam plugin, který zatěžoval moc server a občas ho celý sestřelil. Tohle opravíme během zítřka.

61

Odpovědět

V nebi je čistší vzduch, v pekle lepší společnost.

374

Odpovědět

Malá otázka.. :) Pokud je nebe a peklo skutečné, nemyslím si že tohle budeš říkat když se dostaneš do pekla. :) (Pokud teda víš jak má reálné peklo vypadat.. nemyslím tu komedii 21. století)

Tedy když se zamyslíš, přijde ti to skutečně tak vtipné? :)) Nemyslím si.

19