Láska z kavárny

Thumbnail play icon
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:288
Počet zobrazení:4 915

Ryan Higa a jeho kanál nigahiga jsou na YouTube hodně velký pojem. Kanál má cca 12,5 milionů odběratelů a všechna videa aktuálně téměř dvě miliardy zhlédnutí. Navíc jsou jeho skeče, parodie a hudební videa fakt dobré, proto se s Ryanem od teď budeme setkávat častěji. Jako první je tu videoklip k písni Coffee Shop Love, kterou napsal společně s dalším YouTuberem Joshem Goldenem. Počkejte si na závěr videa. Není to jen prostoduchý popík, ale má to skrytou pointu. ;)

Přepis titulků

Láska z kavárny. Díky ní zase cítím... Promiňte, pane. Nemáte nějaký drobný? Na co? Aby sis mohl koupit drogy? Pánbu zaplať... - Brej den, co si dáte? - Velké ledové moka. Jistě. - Jedno velké ledové moka.

- Díky. Padla jsi mi do oka, jsi všechno, co mám rád. Nikdy jsem nemiloval, ale z tebe snad... se mi podlamují kolena. Láska na první pohled mě zasáhla jak šíp. Jsi vysoká a štíhlá, přesně můj typ. Pěkně se mnou máváš, ale není to fér.

Protože chci všechno, ale mám jen tohle. Nikdy bych nevěřil, že opustím ten chlad. Měl jsem srdce z ledu, ale právě začlo tát. Musím ti říct, že jsi... poslední dílek do mé skládačky. Láska z kavárny. Díky ní zase cítím. S láskou z kavárny...

moje srdce poskočí, poskočí. Celý život jsem hledal. Má lásko, kde jsi byla? Láska z kavárny. Nemůžu se jí nabažit. Holka... nenech mě prosit. Není přece špatný se o věci podělit.

Slibuju, že upiju jenom smetánku. Ta je totiž nejlepší, jak slavný hvězdy z časáku. Udělám pro tebe všechno na světě. Budu s tebou číst, taky učit se, poslouchat Browna Chrise. Budu tě hýčkat na každém našem rande. Přesně tak, jak v písních Ariany Grande. Nikdy bych nevěřil, že opustím ten chlad. Měl jsem srdce z ledu, ale právě začlo tát.

Musím ti říct, že jsi... poslední dílek do mé skládačky. Láska z kavárny. Díky ní zase cítím. S láskou z kavárny... moje srdce poskočí, poskočí. Celý život jsem hledal. Má lásko, kde jsi byla?

Láska z kavárny. Nemůžu se jí nabažit. Zlato, celou tu dobu... jsem hledal úplně špatně. O žádný pití tady nejde, jde o chuť, co se skrývá v tobě. Holka, díky tobě mám... ten hřejivej pocit.

Bez tebe by mi zbylo... jenom to ledový... kafe. Láska z kavárny. Díky ní zase cítím. S láskou z kavárny... moje srdce poskočí, poskočí. Celý život jsem hledal.

Má lásko, kde jsi byla? Láska z kavárny. Nemůžu se jí nabažit. - Máš ty prachy? - Jo, jasně. Tak tady máš. To jsou zrnka kávy! Cože? Aby sis mohl koupit drogy?

Hups... Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Leonardo se dal na zpěv? :D

30

Odpovědět

Doplnek k uvodnimu komentari - "Pokud nechcete sledovat bezduchy popik, s klidem cast cca 1:00-4:00 preskocte k pointe."

61

Odpovědět

Mám jeho videa rád, ale tohle opravdu mělo bejt kratší, protože 4 minuty příšernýho sem tam vtipnýho popíku jen kvůli pointě na konci vydržet nejsou :D

144

Odpovědět

Ryana se tu musím zastat, jelikož mi z těch "velkých" youtuberů přijde jako nejlepší.
Tady je problém, že si dost často výborně hraje s angličtinou a to v překladu uplně nevyzní. Například jak odhodí tu housku a řekne "nenech mě prosit" = "please don't make me bag-el" (beg = prosit, bagel = pečivo), " - To se prostě přeložit nedá :) Ale jinak má zábavný videa s trošku střeleným humor ( nicméně narozdíl od takových Smosh je to humor na úrovni :)) Doporučuju třeba již přeložené http://www.videacesky.cz/skece/nejhorsi-pritel-na-svete

112

Odpovědět

A důkaz, že umí dělat zábavný a chytlavý písničky :) https://www.youtube.com/watch?v=EJVt8kUAm9Q

20

Odpovědět

There´s muffin wrong with sharing. mě dostalo víc :D

91

Odpovědět

Právě, těch slovních hříček je hrozná škoda. Mě zase dostalo Star of Bucks. :D A vlastně i "express so many feelings" zpívají jako "espresso". :)
Jestli máš, jedy, víc tipů na své oblíbené věci od Ryana, tak mi je určitě napiš do komentáře tu - http://www.videacesky.cz/o-webu/vzkazy-a-pozadavky Díky!

51

Odpovědět

Prostě dva bu****. U tohodle serveru jsem vždy očekával trošku inteligentnější příspěvky. Bohužel kvalita jde dolů téměř všude a asi i zde.

116

Odpovědět

Myslím, že to tady většina uživatelů špatně pochopila.. Nejde ani tak moc o kvalitu zpěvu, Ryan není zpěvák.. Jde o pointu a nejen o konec, ale celé video má nějaký příběh.. Nehodnotil bych to tedy podle kvality zpěvu :)

143

Odpovědět

Tohle vážně potřebuje, aby lidi věděli, že mají vidět konec. Že to není jen o písničce, ale i o pointě. Je mi jasné, že dost lidí to vyplo v půlce.

246

Odpovědět

Prosím zopakujte si číslovky, fakt to nemá miliardu shlédnutí. :D

310

Odpovědět

Jeho všechna videa dohromady mají téměř 2 miliardy zhlédnutí, což je dost slušné číslo ;)

51

Odpovědět

Jestli to má být vtipný video, tak to mělo být vtipný celou dobu a ne jen údajný konec. Kvůli tomu hroznýmu zpívání těch hroznejch cukroušů to nejde dokoukat

79

Odpovědět

Napisat, že sa s nejakym ****** budeme stretavat castejsie na zaklade toho, ze ma xy zhliadnuti a odberatlov mi ako kriterium pride dost mimo. To keby mal niekto utube kanal, kde by kazdy tyzden rozoberal napr nove typy hovien, a sledovalo by to xy ludi(lebo aj take individua sa urcite najdu) taksa to zakonite bude objavovat aj tu?! Ale važne VČ polepšite sa, poslednu dobu tu toho pribuda tak malo veci a este aj taketo sra*ky?! Naviac opať "hudobná" sra*ka, ktorych je tu poslednu dobu tolko, že mi je z toho zle, pritom je hudba moja "makka droga" (jedine J.O stoji za to ako novinka).

179

Odpovědět

taky me to zarazi, protoze to sleduje hodne lidi musi to byt zarucene kvalitni... Kdy zacnete prekladat latinskoamericke telenovely ty docela frci... ?

00

Odpovědět

Konec je dobrej jinak všechno stojí za starou bačkoru. Jestli je tohle jedno z jejich nejlepších videí tak to potom potěš.

86

Odpovědět

Pěkný... bohužel to asi většina lidí hodnotí u toho spěvu (kterej je prostě strašnej), ale konec je úžasnej.

165

Odpovědět

náhodou suppa, je zajímavý, že zrovna u totohle to vyznívá uplně jinak s těma titulkama, než když sem to viděl poprvý na YT.... nevim proč :D přijde mi to uplně jiný

43

Odpovědět

Pokud jste se dodívali do konce, víte, proč samotná píseň není taková, jakou by jste čekali. :D Pobavilo! :)

216

Odpovědět

no to je pěkná s****a

1311

Další