Thumbnail play icon

Dohoda s ÍránemLast Week Tonight

Přidat do sledovaných sérií 210
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:180
Počet zobrazení:11 350

Poté, co vyšlo najevo, že Írán potají vyrábí jadernou bombu, na něj byly uvaleny přísné sankce. Před třemi lety svět s Íráném dospěl k dohodě, že určitou část sankcí zmírní, výměnou za dohled nad veškerou aktivitou kolem jaderného materiálu. Ovšem Donald Trump tuhle dohodu považuje za naprostý debakl USA. Proč si to myslí? A co se stane, když dohodu zruší?

Komentáře (56)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

11:00
Jak může někdo veřejně říct takovou sr*čku ??!? Trump mě neustále překvapuje.

30

Odpovědět

Videaprokomunisty.cz zase bodují, jděte s tou levicovou propagandou někam.

123

Odpovědět

zpravy.idnes.cz/izrael-jaderne-zbrane-iran-dcx-/zahranicni.aspx?c=A180430_193700_zahranicni_dtt#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=zpravodaj&utm_content=main

Bude příští díl o tomhle?

21

Odpovědět

Chápu, co tim chceš říct. I když nemůžu Drumpfa vystát, chápu. Otázkou je, kolik informací o tom Donald měl. Troufám si říci, že žádný, protože svojí nesnášenlivost vůči týhle smlouvě projevoval už x-měsíců zpátky jako kandidát. A ani jako kandidát o tom nemohl mít žádný zpravodajský informace. Tohle je pro něj skoro zázračný dar z nebes.

82

Odpovědět

Já bych byl zase opatrný ohledně tvrzení Izraele. Mohou to být klidně podvržené zprávy, jelikož je Izrael proti dohodě od samého začátku a nyní je ideální čas, kdy s takovou informací, klidně lživou, vyjít na povrch a pokusit se tak tu dohodu zrušit.

72

Odpovědět

3:18 - 1979

20

Odpovědět

Pokud jste sledovali ve zprávách dnešní týden, odjeli do USA představitelé jak Německá tak Francie. Anglie se vyjádřila také přímo. Žádný z hlavních států Evropské unie nestojí o zrušení jaderné dohody z Íránem. Jsou však ochotni jednat o něčem čim by ji nahradily. To však Trump opravdu nenabízí. Chtějí ji zrušit a uvalit nové sankce, ale proč? Protože Trump je naprostý neschopný politik, který si nechává radit od idiotů. Obama naopak chtěl uvolnění vztahů z Íráném, protože věděl, že situace v Sýrii je ze strany Evropy neřešitelná. V Íránů opravdu bují pro západní myšlení a mají zde umírněného presidenta. Stejná situace nastala i v Rusku. Jediné co teď západní spojenci dělají je to, že uměle vytvářejí konflikt místo toho aby se všichni soustředili na zlikvidování zbytků Islámského státu a islamistů. Aktuálně je ale největším nepřítelem míru ve světě Donald Trump. Už si to konečně uvědomte. Pokud spolu lidé mluví, můžou vyhrát všichni, pokud spolu válčí, prohrají nakonec všichni. Celý svět se bojí toho, že by mohla vypuknout 3 světová válka. Jsou však slepí, ta už od 11.9/11 probíhá. Na které jste straně?

474

Odpovědět

co se přihodilo 11.9/11 a nebo alespon co je toto za datum ?

19

Odpovědět

+Pavel pgmMoje chyba , mělo to být 11.9. 2001

80

Odpovědět

Největším nepřítelem míru je Donald Trump protože nedovolí každý shithole zemi mít bomby aby mohlo terorizovat ostatní? To už je lepší aby nukleární zbraně měl Kim páč u něho je sice země hluboko v totalitě ale nemůže se stát že pár náboženskejch fanatiků něco odpalí jako v případě Iránu. Nechápu tuhle liberální politiku jako v 30. letech 20. století kdy všichni ustoupí každému agresorovi kterej něco chce. Nebo k čemu myslíte že Irán ty bomby vyvyjí? Pro školní vědeckou soutěž?

619

Odpovědět

+MorceKdy naposled Írán někoho terorizoval nebo jeho fanatici něco odpálili?

15

Odpovědět

Zlikvidovani zbytku islamistu, to ti prijde ok tohle napsat?

33

Odpovědět

+Mira P.Xenofob asi

07

Odpovědět

Náhodou Koreu Trump dostal ke stolu a možná podepíšou po 60 letech mír :) Oliver se mu směje ale co si budeme povídat válčí se míň a dělá i plno pozitivních kroků které nikdo nechce vidět ! :) USA opravdu narostly koule Korea je u stolu, Čína bude mít clo :) Daně se stabilizovali a dokonce i tamní nepřizpůsobiví začínají chápat že už to nebude sranda jak za Obamy !

547

Odpovědět

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

195

Odpovědět

Koreu dostala ke stolu hlavně jihokorejská diplomacie a to, že se jí propadla jaderná střelnice. Což znamená přinejmenším několik let bez výzkumu a testování. Nerozumim tomu, jak by Kima mohla ke stolu dostat Trumpova slova o Rocketmanovi. Válčí se míň - s tímto závěrem bych si počkal na nukleární Írán, což bude důsledek vypovězení smlouvy s ním. USA nenarostly koule, USA narostl pupek a vypadly jim všechny vlasy. Čína bude mít clo? Tak si jen upevní svoje vztahy se zbytkem světa. Daně se stabilizovaly - ve prospěch koho? Nebude to sranda jak za Obamy - nebude. Nikdo se o ně nebude zajímat, jen poroste jejich nespokojenost, ztratí veškerý jistoty a přispějou k už tak hrozivý zločinnosti a kriminalitě. Bravo.

564

Odpovědět

+Kočičkakomunista

527

Odpovědět

+Kočičkaistoty budujú komouši... prosperitu buduje konkurencia a dravý trh :) A komu sa nepáči a pácha kriminalitu, tak nech si kľudne odsedí doživotie :) Nikto nepotrebuje neschopných primitívnych sráčov, čo niesú bez zamestnávateľa schopný ani vyliesť ráno z postele :) Vy zkurvený komouši ste schopný platiť aj hrdlorezovi, za to že vás každý deň nepodreže... ved predsa, chudáčik, je to jeho jediná možnosť a ty musíš byť humánny voči svojmu hrdlorezovi... vypatlané gumy :D

318

Odpovědět

+ehm:-D Hoši, vy jste skvělí. Ale kdybyste si přečetli definici jednoho takového komunisty, bylo by to ještě skvělejší, ťuťu :-*

172

Odpovědět

+KočičkaAd a Korea a vyjednávání, ona Čína hlavně konečně začala dodržovat sankce uvalené na SK. A popravdě věřit cokoliv Severní Koreii vzhledem k dlouhé historii odzbrojujících dohod a jejich a porušování, no nevím. V zásadě jde dle mého jen o to co Kim chce a co dostane.

51

Odpovědět

+BrumlaCZJen více sankcí na SK, ať si bačové pod Tatrama taky užijou :D

33

Odpovědět

+(Pepek)Jo já si říkal jestli se někdo ozve 😀

31

Odpovědět

Bolton je rovnako jediný Američan, ktorý si myslí, že vpád do Iraku bola dobrá vec a že Severnú Kóreu, by sa namiesto vyjednávania, malo vybombardovať. Tento človek je jedným z Trumpových najvyšších poradcov + ten knír.

143

Odpovědět

Není jediný. Nový ministr zahraničí Mark Pompeo si myslí totéž.

120

Odpovědět

Tak. Takhle mají vypadat Oliverovy videa. Informační, bez tupé karikatury a posměšků, bez politického zabarvení, objektivní.

520

Odpovědět

Objektivní? Asi jako Česká televize

1141

Odpovědět

+Hrdý občan ČeskaOddaný fanoušek Jaromíra Soukupa, předpokládám.

3010

Odpovědět

+Kočičkakalouska

112

Odpovědět

+KočičkaCo sem pleteš Soukupa, ten se jenom svezl na zcela zřejmý propagandě a využil jí ke zviditelnění. Kdo to nevidí je úplně blbej nebo mu to vyhovuje.

47

Odpovědět

+Hrdý občan ČeskaČeská televize je jeden velký prasečák v podání soudruha svazáka Dvořáka a Šámala, nemluvě o spermohltovi Moravcovi. Ještě jsem nezažil, aby veřejnoprávní média pořádali hon na jednoho člověka a to za veřejnoprávní poplatky.

415

Odpovědět

+JarininA na kohože ČT ten imaginární hon pořádá ? :O

102

Odpovědět

+420Hádej, osle.
Ještě doplním, socialistickej moloch za kapitalistický peníze, prostě hnůj. :(

111

Odpovědět

+JarininJo, jakože ten hon na trestně stíhaného wannabe premiéra, který se ani nesnaží poskládat vládu bez toho, že by byl v jejím čele? No fuj! Fuj, ČT! Jak si něco takového můžeš dovolit! :) Je udivující, jak někteří lidé dokážou zapomenout na slušný mravy, pokud se jim to hodí do krámu. Jen si vzpomeňte na tu zářící hvězdu Standy Grosse a co tehdy stačilo k jeho odstoupení. Je to vážně fascinující.

61

Odpovědět

+KočičkaTomu trestnímu stíhání věří tak akorát blbky jako jsi ty a lidi, kterým to vyhovuje. Nevím kdo jiný by měl být premiérem než ten co založil stranu a ta získala 30%, zase blbko. Zkus svoje slušný mravy uplatnit na třeba Bém, Topolánek, Novák, Ráth, Zimola, Ouzký, Cabrnoh už mě to nebaví..........................atd.

06

Odpovědět

+Hrdý občan ČeskaPředlož důkaz kdy České televize nebyla objektivní.

93

Odpovědět

+Alberto123On je problém v tom, že spousta lidí považuje za objektivní informace pouze ty, které se jim líbí. Jakmile s nějakou informací nesouhlasíš, nemůže být přeci objektivní! :D

76

Odpovědět

+vildePrávě jsi potvrdil, že není objektivní, nestranná znamená, že se nemá někomu líbit, ale být neutrální, informovat, nic víc.
Albertko - každá domácí zpráva je cinknutá, jestli to nevidíš tak není o čem diskutovat.
Kdo ti bude skládat důkazy, vole. :(

29

Odpovědět

+JarininVěta "Jakmile s nějakou informací nesouhlasíš, nemůže být přeci objektivní!" byla míněna jako ironie. Proč? Hodnotit objektivnost informací podle svého názoru, nebo pocitu jestli se ti daná zpráva líbí nebo nelíbí je tak trochu špatně. Ukázka... když řeknu, že ve mně video s Oliverem vyvolalo neutrální pocit, co to říká o jeho objektivnosti? Když se mi bude/nebude líbit, co to říká o jeho objektivnosti? No to záleží kdo video sleduje... to ale není moc objektivní měřítko ne? Co takhle objektivnost videa hodnotit vzhledem k faktům, nebo zdrojům co jsou známy? A ne podle toho jestli působí neutrálně nebo ne?

82

Odpovědět

+vildeU veřejnoprávního média musí být informace podložená faktem, nevytržená z kontextu, ne nějakou interpretací natož zmanipulovanou, vzbuzující domněnku a zavádějící a nevím co ještě ti kouzelníci dokáží. Určitě někde leží definice veřej. media atd.
Příklad:
Soud zrušil předchozí rozhodnutí soudu, že Babiš byl veden ve svazcích Stb neoprávněně, protože bylo založeno na svědectví příslušníků Stb - zainteresovaných.
Interpretace:
Babiš byl ve svazcích Stb veden oprávněně.

26

Odpovědět

+JarininV dané reportáži čt na kterou asi narážíte byl dán prostor pro vyjádření jak soudu, tak Babišovy a jeho právníkům. Interpretace Babišových právníků: Babiš byl ve svazcích Stb veden neoprávněně. Proč jste vynechal druhou polovinu reportáže?

43

Odpovědět

+Alberto123Nevím o čem mluvíš, žádnou reportáž jsem neviděl, to co jsem napsal jsem slyšel v rádiu - radiožurnál a četl na stránkách ČT24 jako nadpis, myslím. Na ČT24 už seru a asi přestanu platit poplatky, někde jsem zahlédl návod jak na to.

26

Odpovědět

+JarininTakže nehodnotíš podle faktů, ale jen podle nadpisů novinových článků a toho co si myslíš že je pravda?

64

Odpovědět

+Alberto123Byl to článek na stránkách ČT24, neumíš číst, s nadpisem "Babiš byl ve svazcích Stb veden oprávněně." co ještě potřebuješ?
Poznámka pro natvrdlý - pokud je někdo veden o právněně je nutné mu dokázat, že někoho práskal apod. atd.
Jinak řeč byla o objektivitě zpravodajství ČT24, Babiš byl jenom příklad, mimochodem hlavní činnosti veřejnoprávní TV.
A přestaň si vymýšlet nějaký reportáže, který neexistujou, už mě ty tvoje lži nebaví.

28

Odpovědět

+Jarinin"Babiš byl ve svazcích Stb veden oprávněně" Článek s takovým nadpisem jsem na stránkách ČT nenalezl. Jediný co by odpovídalo
je asi tenhle článek http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/2411623-babisuv-soudni-spor-kvuli-evidenci-ve-spisech-stb-pokracuje-politik-podal-dovolani Jinak uveď odkaz. Pořád trolíš o sto šest.

64

Odpovědět

+Alberto123česká televize je ovlivnovaná neomarxisty, je mi líto lidí co to nevidí

110

Odpovědět

+MorcePokud je objektivita zpráv čt ovlivněna, jistě máš patřičné důkazy.

42

Odpovědět

+Alberto123Jsi srandovní. :D

14

Odpovědět

+JarininTo není nic těžkého, fakta jsou vtipná sama o sobě.

21

Odpovědět

+Alberto123Fakta jsou zřejmá a ne moc vtipná, srandovní si ty i když pomalu přestáváš být. Doufám, že to s TV a CR bude mít právní dohru, něco takového jsem ještě nezažil.

13

Odpovědět

+Jarinin"Doufám, že to s TV a CR bude mít právní dohru, něco takového jsem ještě nezažil." Jakou právní dohru? Tebou zmiňovaný článek neexistuje. Jak sám říkáš fakta jsou zřejmá.

21

Odpovědět

+Hrdý občan Česka"hrdy obcan Ceska" ty vypatlany hovado, nejdriv si zjisti kdo prvni pouzil vyraz "Cesko" nez si das nick, ze jsi hrdy obcan naseho statu.

11

Odpovědět

Iba John Oliver mi vie navodiť príjemný pocit depresie

144

Odpovědět

To áno, ale ten tvoj nick nedáva zmysel - hrdý lebo Slovák? Nepredstaviteľné..

74

Odpovědět

+DranaeVíc nepředstavitelné je: objektivní John Oliver

321

Odpovědět

+Morcenezájem

44

Odpovědět

+Morceobjektivny komous? neexistuje

210
Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK