Thumbnail play icon

Ivanka a JaredLast Week Tonight

Přidat do sledovaných sérií 211
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:283
Počet zobrazení:17 740

Ivanka Trump a Jared Kushner jsou manželským párem, který zastává funkci poradců Donalda Trumpa. Mnoho lidí je na těchto pozicích rádo vidí, protože mají mít na prezidenta dobrý vliv. Ale opravdu dokáže Ivanka mírnit svého otce? A dokáže málomluvný Jared zachránit svět?

Komentáře (47)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

V USA ho nikto velmi nepozera lebo je to totalna hlupost , pozeraju ho len ti co nemaju vo svojom zivote naozaj nic lepsieho na praci . Mudry clovek na taketo veci nepozera. Nic sa z toho neda naucit . Ak chces zostat hlupy tak sa divaj na hlupe veci, ak sa comusi chces priucit tak sa divaj ne nieco poucne . Toto je totalna HLUPOST!!!

05

Odpovědět

18:40 - 19:00
Taky vám tady přijde Ivanka tak neuvěřitelně umělá? Jak vzhledově a chováním, tak tím, co říká..

150

Odpovědět

Ahoj, trávíte hodně času na netu? Nemáte chuť a pár minut na vyplnění krátkého psychologického dotazníku a máte 18 a více let? Jestli ano, pak budeme moc rádi, když se zúčastníte našeho výzkumu na
http://ivdmr.fss.muni.cz/dotazniky/index.php?id=263. Děkuju. Jestli ne, tak se omlouvám za spam, Jakub Brojáč z Katedry psychologie FSS MUNI.

26

Odpovědět

Co se svou dcerou máte společného? Sex... to měl být fakt zvrácený a nemístný jakože vtip a nebo se právě přiznal že ji po večerech Jaredovi naprcává, jak starou kačenu?? To je moc toto :D

252

Odpovědět

Možná proto je Jared tak zamlklý. Když se nad tím tak zamyslím, vše do sebe krásně zapadá... a pak posléze vypadá a zase opakovaně zapadá.

251

Odpovědět

Imho se jednoznačně přiznal, protože tohle se nedá považovat za vtip ani v první třídě ZŠ

73

Odpovědět

A co třeba ''SEX'' jako pohlaví ? Škarohlídi :)

10

Odpovědět

+MorálníSračkySiNechOK, takže podle tebe jen Ivanka schovává klobásu? Taky možnost.

90

Odpovědět

Oliver rozhodně neni komunista.. Protože ani Stalin by se nezajímal o takové vrstvy společnosti jako jsou: bezdomovci,menšiny,refudžíky a jiný plebs. Doufám že Trump potlačí režimy jako jsou v Sýrii a Sevení Koreii bez ohledu na civilní ztráty. Diktátoři spolíhaj že na ně nikdo útočit nebude protože berou civilisty jako lidskýj štít.

512

Odpovědět

Nikdo mu nebere snahu, ale nesmí se chovat jako buldozer. Přístup k Severní Korei musí být bohužel opatrný. Protože přímí útok pocítí hlavně Jižní Korea a Japonsko. Pokud by se režim začal hroutit tak okamžitě zemřou statisíce vězňů žijící v pracovních táborech na severu. Vždycky jsem byl a budu pro to aby vedení země Severní Koree bylo svrženo, ale bohužel se to za stávajících podmínek musí stát na politickém poli. Bez intervence Číny to nemá smysl, protože ta si přeje zachování v zemi komunismus. Korea je pro ně nárazníkové pásmo před demokratickou Jižní Koreou. Takže buď bude svět souhlasit s nastolením modelu jaký je v číně a nebo nic. Trump je prostě idiot který nemá v Bílém domě co pohledávat

72

Odpovědět

+Petr L.Jenže ty lidi v pracovních táborech umřou tak či tak.. Takhle se aspon zastaví další utrpení

12

Odpovědět

+Petr L.Problém je ,že svrhnutí diktátora nic neřeší spíš naopak. Tam kde předtím byl diktátor který měl na svědomí tisíce mrtvých , nastane chaos a počty mrtvých jdou do statisíců. V severní Koreji je ještě problém umocněn Jadernými zbraněmi. Ve válečném chaosu se můžou takovéto věci snadno ztratit a kdo ví kdo by se k nim mohl dostat.

00

Odpovědět

Já jsem si původně myslel, že všichni v čr podporovali Trumpa, protože nastolí celosvětovej mír, a byl jsem velmi zvědavej, co řeknou jeho fandové potom, co došlo k prvnímu konfliktu s Putinem. Paradoxně ho pořád všichni podporují, takže začínám mít pocit, že nikdo nevěděl proč ho podporoval předtím, a neví ani proč ho podporuje teď. Možná ten jedinej důvod je ten, že všichni rozumní lidé o něm říkají že je to k***t. A těm blbějším ke štěstí stačí jen to, že budou s**t ty, kteří mají mozek.

297

Odpovědět

Jeho fandové ho podporovali z toho důvodu, že věřili v otočení "světového řádu", že USA prostě kapituluje na své světové zájmy a přenechá je rozvojové zemi Rusku, včetně geopolitického vlivu na nás, pochopitelně. Čím déle je Trump ve funkci, tím je jasnější i jim, že se nezmění vůbec nic, USA bude nadále dominantním hráčem na světovém poli, který bude používat zbraně k prosazení svých zájmů (ten směšný nálet v Sýrii byl beztak vzkaz Moskvě), NATO bude nadále priorita - žádné zrušení, naopak zvýšení rozpočtu a tím větší zatápění už teď vojensky a ekonomicky slabé Moskvě, a podobně. Jeho odpůrcům už vlastně přestává pomalu vadit, protože ze svých myšlenek nezavede do konce volebního období vůbec nic a jestli protáhne propustnou zeď s Mexikem o pár km? Koho to zajímá? Ta zeď tam stojí už řadu let a stejně je k hovnu. Dopadne to identicky jako když ze svých revolučních volebních slibů a hesel nezavedl skoro nic Obama. Americká zahraniční politika je holt stejná bez ohledu na to, kdo tam aktuálně sedí.

Největším problémem do konce volebního období tedy bude potenciální faleš Ivanky, se kterou si Donald jako správný táta našel společné koníčky - incest, a ten protekční k***t, který je u toho natáčí. Pokud by někdo tři dny po volbách řekl, že za pár měsíců bude největší kontroverze okolo Trumpa TOHLE, jeho fandové by to zabalili a odpůrci se zasmáli.

Za tři roky tady bude hovado a spol nadávat na Trumpa jako na zasranýho představitele establishmentu, uvidíš.

91

Odpovědět

+Zeckjj, za tři roky všici budou podporovat Hillary protože projde změnou jak Miley Cyrus.

00

Odpovědět

Ateisti žádný mozek nemají. jako sorry, ale člověk s mozkem rozhodně nevěří tomu že neživá hmota oživla jen díky miliardám let času. :D To je prostě fakt a nezáleží na tom kolik "vědeckých" "důkazů" máš. :)

Chápu že to s tím nemá nic společného, ale rýpnout sem si musel.

07

Odpovědět

+SteveNo především to, že se nedá něco vysvětlit automaticky neznamená, že za to může bůh. A pokud za to může něco nevysvětlitelného podobajícího se bohu, tak to rozhodně nečte moje myšlenky a nekontroluje jestli o tom náhodou nemluvím, aby mě to pak mohlo poslat do pekla.

50

Odpovědět

Vidím, že ešte dosť ruských blbov v diskusií verí, že ten idiot Trump im pôjde na ruku.

1311

Odpovědět

Mě se líbí jak parta trotlů tady nazývá Olivera komunistou :-D Předpokládám,že nikdy žádného neviděli :-D Oliver je machr,Trump je vocas i velká část jeho voličů to začíná vidět. Ale je to píseček USA,oni dělají voloviny,oni si za to zaplatí, protože tenhe experiment s Trumpem nemůže dopadnout dobře. Jen se děsím co nastane u nás,neboť my jsme ještě větší Kocourkov :-D

4721

Odpovědět

Nevím no většinu dekretů (všechny) mu nakonec konkres zrušil tak nevím, kdo je ten špatný když díky těm slibům se do vlády dostal.

214

Odpovědět

+AlennŠkrty v rozpočtech a brutální navýšení armádního rozpočtu mu nikdo nezrušil,stejně jako mu nezatrhli bombardování Sýrie a zeď která zadluží USA tak silně, že v USA hrozí rozmach bolševismu, protože to nemůže americká ekonomika ustát a amící nejsou zvyklí být chudí(myslím chudí jako chudí, ne chudí v jejich smyslu,že mají jen takovej ten kartonovej domek,jen jednu plasmovou televizi, počítač a starýho Chevroletta a říkají tomu chudoba). To,že neprošel ten jeho paskvil se kterým se snažil nahradit Obamacare je výhra pro všechny v USA i pro Trumpa, který ten zákon evidentně ani nečetl,jen mu někdo řekl, že je "komplexní" :-D

20

Odpovědět

+Goodboy88Jako Trump? Jemu prošlo jen to co mu dovolili, škrty v rozpočtech na ochranu přírody? Takový omezení nikdo nepotřebuje. Navýšení armádního rozpočtu taky hraje všem ostatním do karet, ale nutit členský státy NATO plnit závazky, to už byl problém kterej mu nedovolí vyřešit, protože skrz NATO kontroluje USA Evropu a jak už někdo na VČ zmiňoval dříve, plnění závazků je hlavní problém, takhle by se ty peníze museli házet do pouště jak v Syrii anebo vybudovat armádu, což je opět v neprospěch USA. Zeď? To jako fakt? To dřív bude líp v Mexiku než se začne a i tak přes velkou nevoli konkresu.
Snahy řešit migrační problémy mu taky potopili, hlavně s vydáváním průkazů ilegálům. Levná pracovní síla a chudnoucí střední třída to je budoucnost USA.

10

Odpovědět

To máš pravdu, nevidel som ťa.

10

Odpovědět

Takže jeden narcis, co si nevidí do huby, je borec, zatímco druhý, nemlich to samé, je vocas. Aha...

22

Odpovědět

Kolikpak uz prijmul mexickych sirotku tenhleten komous? Penez bude mit za tu saskarnu dost. Muze zafinancovat mensi ghetto.

1427

Odpovědět

Jsem přesvědčený, ze mithril to překládá pro to, protože to ma stále vysoké hodnocení. Bez ohledu na to, jestli s názory olivera souhlasí. Těch pár profuskych nebo profasistickych trollu tu v komentarich shazuje akorát samo sebe. Doufám, ze je překladatelé budou i nadále ignorovat.

3921

Odpovědět

To vám můžeme slíbit. Olivera tu překládáme už tři roky, takže je blbost nějaké díly vynechávat jen proto, že se někomu nelíbí a přijdou jim moc jednostranně orientované. Je to pravidelný pořad a podle toho se chováme.

7910

Odpovědět

+BugHer0BugHer0 zase lže jako když tiskne. :) Ti co s tebou mají zkušenosti vědí že jsi byl schopný na webu blokovat videa jen proto že se ti většina videí prostě nelíbila. :)) Tak co to tady vykládáš?

Kdyby jsi Trumpa obdivoval a byl stále admin webu, jsem si jistý že bys to zablokoval jen kvůli svému názoru. Pokud ale video tvůj názor podporuje, klidně ho přeložíš nebo ho obhajuješ.

Jsi jako obyčejně k smíchu.

13

Odpovědět

Dlho ma tak dobre nerozosmial :) Je proste super komik

317

Odpovědět

nechcete se uz na toho Trumpa vykaslat?

2045

Odpovědět

Proč když se vám to vy idioti nelíbí to pořád sledujete a komentujete těma samejma praznejma frázema pořád dokola a dokola???

344

Odpovědět

Však už to tam ani Trump neřídí. Připadá mi to jak situace v Korei, kde po eskapádách Una ho zkrotili a rok se myslelo, že je mrtvej :D
Takže jsou teď na Trumpa nasraní i ti co ho volili, protože si nechá kecat do práce od Kushnera a všechny jeho snahy o realizaci volebních slibů mu potopí Kushner a lidi, kteří ovládají bílej dům a banky. Čekal jsem, že alespoň něco Trump změní, ale stejně jak Obama může hovno.

537

Odpovědět

Ten chlap je ďábel (tím myslím pana Olivera ne kušnera).

821

Odpovědět

Kušner. :)))

00

Odpovědět

Doteď jsem nevěděl, že Ivanka je taková kočka :D

278

Odpovědět

Napůl Češka.

134

Odpovědět

+ŠriberNapůl Češka, napůl kkt. :D

2110

Odpovědět

+ŠriberNapůl Trump.

110

Odpovědět

Opravdu? Trump to zmiňoval při každé příležitosti. :D

420

Odpovědět

+MithrilMoje cera, hezká co? ... Jasně šéfe.

431

Odpovědět

+Kámenšéfe, musím se přiznat, spím s vaší dcerou
...
:D

71

Odpovědět

+Devil's ChildJá taky, tak jsme si kvit

270
Další
Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK