Ivanka a JaredLast Week Tonight

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 235
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:287
Počet zobrazení:21 029

Ivanka Trump a Jared Kushner jsou manželským párem, který zastává funkci poradců Donalda Trumpa. Mnoho lidí je na těchto pozicích rádo vidí, protože mají mít na prezidenta dobrý vliv. Ale opravdu dokáže Ivanka mírnit svého otce? A dokáže málomluvný Jared zachránit svět?

Přepis titulků

Bilý dům – budova, ve které Donald Trump, a podle mě se to moc neví, běžně chodí nahý. Zamyslete se nad tím. Může tam být nahý právě teď. Možná si právě kýchl. Možná má kdesi na těle náplast. Kdo ví.

Prostě tam je a musíme se s tím vyrovnat. Zatímco Trump je přijímán rozporuplně, dvě osoby jsou velmi obdivovány: Jared Kushner a Ivanka Trump. Jsou jako američtí William a Kate. Ale v tomto případě jsou atraktivní oba. Velmi mnoho lidí je obdivuje. Jediní dospělí v místnosti, umírnění centristé, možná až demokraté, jsou Jared a Ivanka. Díkybohu, že tam s ním jeho děti jsou.

Mají na něj dobrý vliv. Jeho nejlepším společníkem bude Ivanka. Nevím, zda jsem někdy potkal vyrovnanější, úžasnější a ve všech směrech hezčí osobu. To je od senátora Boba Corkera pochvala. Nikdy nepotkal úžasnější a krásnější osobu. Jeho žena a dvě dcery to určitě vzaly v klidu. Krásný Den otců! Poslala ti Ivanka něco? Liberálové rádi předpokládají, že Jared a Ivanka budou hlasy rozumu.

Když bude Trump přemýšlet nad zmáčknutím tlačítka Nukleární zima, budou jeho ruku navádět k tlačítku "Hele... nedělej to." Oba zastávají oficiální posty. Ivanka je na neplacené pozici asistentky prezidenta a Jared má pod placem téměř vše. Plánoval návštěvu čínského prezidenta v Mar-a-Lago a také měl za úkol přinést mír Blízkému východu.

Prezident také pověřil svého zetě reformou trestního práva, a to nezmiňuji, že vede nový úřad pro inovace. Je zodpovědný za reformu péče o veterány, za boj proti opiátům a má na starosti nemalý úkol, kterým je přepracování systému federální vlády. No ty krávo! Není neobvyklé, že mocní muži dají svým zeťům nesmyslné posty.

Ale Donald Trump nedokáže správně pochopit ani protekci, takže tomu svému svěřil do rukou záchranu světa. Zdá se, že mají v rukou velkou moc, takže se na Jareda a Ivanku podívejme. Přejděme potenciální střety zájmů mezi podnikáním a jejich pozicí ve vládě. Místo toho si zodpovězme dvě základní otázky. Umírňuje skutečně Ivanka svého otce? A jaké Jaredovy zkušenosti ospravedlňují tak vysoký počet jeho funkcí?

Začněme Ivankou, jedinou dcerou Trumpa. Tedy až na Tiffany. Ivanka je všem dobře známa. Je součástí značky Trump už od svého dětství. V patnácti letech spoluuváděla Miss Teen. Objevil se tam tento značně podivný moment. Vraťme se k Ivance. Děkuji.

Tohle se mým bratrům bude líbit. Je některá z vás svobodná? Proč to musela říct? Mým pokrevním příbuzným právě stojí. Slyšeli jste, můj sourozenec má právě teď ztopořený penis. Ale při probírání incidentů rodiny Trumpových Ivanka vystupovala jako klidný a rozumný hlas.

Asi nejlépe to vystihuje tento moment. Co máš se svým otcem společného a jsi za to ráda? Buď nemovitosti, nebo golf. Donalde a co vy? Řekl bych, že sex, ale to se v téhle situaci nehodí. Co máš za problém, ty obří zasranej úchyláku? Zvolil jsi jedinou špatnou odpověď na tu otázku. - Jakou máte oblíbenou barvu?

- Hitlera. Avšak tato ukázka ukazuje vše, co na Ivance máme rádi. Je opakem svého otce. On je šílený, ona je vyrovnaná a zdrženlivá. Vždy je až překvapivě skoupá na podrobnosti. Zamyslete se, jak málo informací vám dala. Zeptali se jí, co má společného s otcem. Odpověděla, že nemovitosti a golf. To nejsou osobní detaily.

To jsou základní kameny značky Trumpových, které by jim přiřadil kdokoliv. Kdybyste se Kulíka, Dulíka a Bubíka zeptali, co mají společného se strýčkem Donaldem, a oni vám řekli: "Peří a absenci kalhot," značilo by to, že spolu netráví moc času. Její schopnost neříct nic podstatného, a přesto stále podporovat svého otce se projevuje do jejích politických stanovisek.

Častý předpoklad, že s ním nesouhlasí, není příliš podložen. Sledujte, jak odpoví na to, na čem přesně se neshodnou. Otec se mnou souhlasí v otázce spousty problémů. A když nesouhlasí, zná přesně můj názor na věc. Můžete nám dát příklad, kdy jste s ním nesouhlasila a rozhovorem jste ho přesvědčila změnit názor nebo ho zmírnit?

Většina vlivu, který mám... většina lidí ani nepostřehne. To se hodí. Když se stane něco dobrého, poděkujme jí, ale když se stane něco špatného, obviňujme ostatní. To není popisem práce politického poradce, to je popisem Boha ve Starém zákoně.

A tato odpověď vám umožňuje si za to dosadit cokoliv na základě drbů a předpokladů. Přesně tohle udělala Gayle King a její kolega. V čem se liší? V čem nesouhlasí? Tuhle informaci nikomu nesdělí. Ani mně ji nesdělí. To je mezi ní a jejím otcem.

Co si myslíte? Myslím, že se rozcházejí v názorech na klimatické změny, práva gayů, na nějaké části zákazu imigrantů... - Plánované rodičovství... - Ano, plánované rodičovství. Ano, jistě i plánované rodičovství, proč by ne. Cítí, že tyhle věci jsou pravdivé, ale moc důkazů to nepodporuje. Já taky předpokládám, že penis Johhnyho Deppa má vlastní miniaturní klobouk a bradku.

Nemám žádný důkaz, který by to podporoval, ale no tak, lidi... Nejspíš je to pravda. Když vidíte, co Trumpova vláda dělá, vliv Ivanky není příliš vidět. Třeba plánované rodičovství. Jistě se o tohle téma zajímá. Minulý týden Donald Trump umožnil státům, aby ho přestaly podporovat. Nebo třeba změna klimatu. Ivanka údajně přivedla do Trump Tower Al Gora, ale bohužel o tři dny později Trump jmenoval do čela EPA odpůrce klimatických změn Scotta Pruitta.

Možná je to výsledkem vlivu Ivanky. Možná chtěl původně jmenovat chlápka škrtícího delfína plastovými kroužky. Nebo se podívejme na problém, o kterém Ivanka hodně mluví. Loni na sjezdu republikánů mluvila o rodičovské dovolené a péči o děti. Když Trump zveřejnil své plány, hodně je vychválila. Myslíme si, že jsme navrhli něco velice obsáhlého.

Je to velmi inovativní a svěží řešení. Hillary Clinton na svých stránkách vůbec neřeší problémy péče o děti, péče o důchodce, mateřské nebo otcovské dovolené. Až na to že nic z toho nebyla zdaleka pravda. Zaprvé, stránky Hillary se tomu věnovaly. Zdá se, že pokud jde o lhaní o snadno dohledatelných faktech, jablko nepadlo daleko od pomeranče. Ale podívejme se na ten obsáhlý, odvážný a svěží Trumpův návrh o dětské péči.

Podle Tax Policy Center se většina příspěvků nedostane k nejchudším rodinám. Rodiny s příjmem mezi 10 až 30 tisíci dolarů získají průměrný příspěvek 10 dolarů na rok. Jedinou školkou, která stojí 10 dolarů, je visací zámek! Mamka jde do práce a slečna Zámková tě zavře v ložnici na dalších 8 hodin. Díky, Ivanko, jsi boží!

Stále můžete mít Ivanku rádi. To je v pořádku, je půvabná. Ale ne náhodou. Byla trénována v umění Trumpova vystupování, aby mluvila nejasně a příjemně, takže si každý může myslet, že sdílí jejich hodnoty. Ať už je to pravda, nebo ne. Možná to zní, že ji pomlouvám, ale tuhle informaci nám sdělila v jedné ze svých knih.

Vnímání je důležitější než skutečnost. Pokud si někdo myslí, že je něco pravda, je to důležitější, než zda to skutečně pravda je. To neznamená, že byste měli lhát a klamat, ale neopravujte nesprávná tvrzení, pokud vám hrají do karet. Přímo do obličeje vám tvrdí, že nemáte věřit jakýmkoliv tvrzením o její osobě. Je možné, že svého otce vůbec nemírní.

Chápu, že nikdo z nás na to nechce ani pomyslet. Stejně tak nechceme myslet na to, že její otec hraje právě teď v Bílém domě bowling zcela nahý. Možná má boty. Možná nutí Mikea Pence, aby hrál s ním. Kdo ví. Musíme se vyrovnat s faktem, že je to možné. Ale Ivanka může mít mnohem menší vliv, než si myslíme.

Ale to samé nemůže být řečeno o jejím manželovi Jaredu Kushnerovi. Muži, který mimo jiné, má vyřešit problémy na Blízkém východě. Jeho tchán je o tom docela přesvědčen. Cítím, že Jared odvede dobrou práci. Cítím, že odvede dobrou práci. Je skvělý. Pokud na Blízkém východě nenastolíš mír ty, tak už nikdo. Dobře, tak už nikdo.

Nebo se pletu. Učebnice dějepisu jednou budou psát: "Blízkému východu přinesl mír manekýn, který přečetla jedinou knihu." Jared má mnohem více úkolů. Také má být hlavním kontaktem se zástupci dvou tuctů zemí. Pokud se podíváte na fotky z Trumpových schůzek, je to jako Hledá se Waldo. Je na všech.

Když se Trump setkal se zástupci Kongresu, byl u toto. Na slyšení se zástupci velkých firem? Byl tu taky. Jednání o kybernetické bezpečnosti? Byl tu. Setkání se saudským princem? Jared sedí tady. Japonský předseda vlády? Bum, Jay je tady! Návštěva čínského prezidenta? Kushner si to nenechá ujít. Jednání o leteckých útocích na Sýrii? Kde je Kush?

Kde je? Tady ho máme! Buď je Jared zván na každou důležitou schůzku, nebo v Bílém domě na konci 19. století zemřel a od té doby tam straší. Jaredovy úkoly by nezvládl ani nejchytřejší člověk na světě. Takže je Jared Kushner nejchytřejším člověkem na světě? Víme, že je ten nejhustější. Nosí fakt nářezové sluňáky.

Ale co se děje pod nimi? Tento muž umí být tichý, ale sebevědomý. Popsali mi ho jako vizionáře. Pokud se setkáte s Jaredem Kushnerem, Jared bude poslouchat, nebude moc mluvit, bude vstřebávat informace. Jared je jako Alexander Hamilton nové vlády. Je velice přemýšlivý.

Je to velký posluchač, ale minimální mluvčí. Dost. Je úžasný, protože je tichý. To, že nemluvíte, automaticky neznamená, že přemýšlíte nad něčím úžasným. Může to znamenat, že sedíte na schůzce, sledujete, jak ostatní mluví a přemýšlíte nad tím, proč se koťatům neříká kočkata. Nebo nad tím, co když zlaté rybky mají alergii na buráky, ale protože je nejedí, nikdy se to nedozvíme.

A celá ta záležitost o jeho nemluvnosti ukazuje na něco zvláštního. Je to někdo, kdo má obří moc, ale slyšeli jste ho někdy mluvit? Ale vážně! Jak zní jeho hlas? Nemáte tušení, co? Nebylo to snadné, ale našli jsme interview, kde v roce 2009 promluvil.

Tady to je. Zaměřuju se hlavně na nemovitosti, ale nyní vlastním i noviny, internetové stránky a další internetová média. Já vím, já vím, já vím... Vím, co vás napadá. Vzali jste ten rozhovor a nechali jste ho nadabovat Gilbertem Gottfriedem. Ale nemůžete si být jistí.

Poslechněte si ho znovu. Zaměřuju se hlavně na nemovitosti, ale nyní vlastní i noviny, internetové stránky a další internetová média. Nemůžete si být 100% jistí, že to není jeho skutečný hlas. A o to tu jde! Protože Jared své myšlenky moc nevyjadřuje, musíme se spoléhat na druhotné důkazy jeho geniálnosti. Mnoho lidí začne poukazovat na jeho vzdělání.

Jared je skvělý muž. Studoval na Harvardu, je chytrý. Chodil na Harvard. Jared je... Byl prvotřídním studentem Harvardu. Je neuvěřitelně chytrý. Ale to nic nedokazuje. Unabomber chodil na Harvard. Ted Cruz chodil na Harvard. Ano, chodilo tam i mnoho chytrých lidí.

Sami se tím pochlubí. Ale stojí za zmínku, že poradce na Jaredově střední údajně zpochybnil jeho přijetí, protože jeho GPA a SAT skóre nebylo dostatečné. Kdo ví, jak to dokázal. Určitě to nemá co dělat s faktem, že jeho otec před jeho přijetím přislíbil škole 2,5 milionu dolarů.

A rozhodně netvrdím, že to je učebnicový příklad zaplaceného přijetí. Jen se to celé odehrává v učebnici Zaplacené přijetí. Ale jde o to... Ať už se tam dostal jakkoliv, po promoci převzal rodinné realitní impérium, když byl jeho otec uvězněn. Nemám čas vysvětlovat za co. Jen zmíním, že šlo o vydírání jeho švagra, sexuální pracovnici a skrytou kameru v budíku v motelu Red Bull na silnici číslo 22.

Red Bull Inn. Celý ten příběh je úžasný. Stojí za to si to vyhledat. Ale vypněte bezpečné vyhledávání. Ale jak Jared vedl rodinnou firmu? Pozornost na sebe upoutalo, když v roce 2007 koupil 666 Avenue za rekordních 1,8 miliardy dolarů. Tento obchod nebyl zrovna výdělečný.

Celý obchod byl špatně spočítaný. Zaplatili za něj příliš mnoho. Koupili ho, když nemovitosti byly nejdražší. Ale pak ceny klesly. O 10 let později má budova potíže splácet dluhy. Takže jeho obchod vyvolal pozornost, ale spíš takovou, jako když vám mobil spadne do záchodu. Tato budova rozhodně není jeho nejlepším obchodem. Také vlastní New York Observer.

I zaměstnanci se tomu divili, když ho pár lidí popsalo jako občasného čtenáře, kterému noviny nic neříkají, natož knihy. Také koupil brooklinské vývojové centrum Dumbo Heights. Jeden z jeho partnerů jeho příchod vychválil slovy: "Má velmi přímočarou mysl. Tato jednoduchost mu umožňuje vynechat určité skutečnosti." To může být kompliment, nebo hrubá urážka. Abych vám ukázal, jako vizi Jared má s Dumbo Heights, pustím vám video, které promítal na konferenci realitních makléřů.

Je to nejhorší kombinace bezvýznamných technologických žvástů a sériové stopáže modelů, kteří předstírají, že vedou obchody. Dumbo Heights – dynamické místo, mechanicky zkonstruované pro maximální výkon a nejlepší spojení. Tento kampus je domovem další generaci inovátorů a tvůrců. Velcí vizionáři a tvůrci zde v zápalu vytváří nové nápady.

Komunita připravená ke spolupráci. Inovace jsou jen dalším krokem k úspěchu. Jasan. Je to těžké, ale mou nejoblíbenější frází asi bude vychloubání, že budovy jsou mechanicky zkonstruované. Jaké jiné možnosti tu jsou? Kolik kanceláří se vyskytuje přirozeně v přírodě? Nebo kolik jich vytvoří džin z lampy?

A pokud začínáte mít obavy, že jeho minulost ho nekvalifikuje k současné práci, rád bych poukázal na jednu další položku ze životopisu. Volby v roce 2016. Pár týdnů po konci voleb Forbes zveřejnil článek Tento muž dovedl Trumpa k vítězství. Zní to obdivuhodně. Objevují se tam citace Jareda jako: "Zkoumali jsme, jaké státy budou mít největší návratnost hlasů."

Něco takového mohla dát dohromady jen přímočará mysl kouzelníka z Dumbo Heights. Ale článek přinesl nějaký příklady toho, jaké technické přístupy Jared použil. Použili cílení. Zapojili lidi na Twitteru a Facebooku. Odeslali to do tajného datové centra v San Antoniu, a nechali data udělat vše.

Data rozhodovala o jeho rozvrhu, setkáních i o tématech na mítincích. I o tom, o čem mluvil. Vážně? Data rozhodovala, o čem na svých mítincích mluvil. Nepochybuju o tom, že ve sklepě sedělo 100 lidí, kteří se snažili spočítat návratnost, ale rád bych viděl data, která doporučila toto. Miluju tyhle tabule.

Jsou krásné. Miluju grafy. Obyčejně musíte zapnout obrazovku, mít na to lidi, je to drahý a to nemám rád. Tohle je levná verze monitoru, ale stejně tak dobrá. Ale na to potřebujete silné ruce. Takže jste připraveni? Tady to je. Díky, Jarede. Fakt jsi to skvěle mechanicky zkonstruoval.

Ale Trump volby vyhrál a já u toho nebyl. Takže je opravdu možné, že za vítězství je zodpovědný Jared. Ale to stále neznamená, že má znalosti k reformě vlády, nápravě Blízkého východu nebo k vyřešení problému s opiáty. Prosím, ujistěte mě, že je to v pořádku. Jared je neuvěřitelně chytrý. Je velmi talentovaný a velice schopný. Umí přijmout, že něco neví.

Je si neuvěřitelně jistý svou schopností vyhledat si informované osoby. Ne, od tebe ne! Vím, že to hraješ, takže ty se nepočítáš. Ale pokud jde o to, že hledá informované osoby, tak to bude těžké, protože ve vládě stále existují stovky postů, které Trump neobsadil. Některé agentury jsou středobodem Jaredových povinností.

Třeba Ministerstvo dopravy, protidrogové a úřad pro veterány. Je škoda, že Trump nemůže nominaci lidí na tyto posty někomu svěřit. I tak jsem si jistý, že by to svěřil posranému Jaredovi Kushnerovi! Podle mnohých Jareda nekvalifikuje na práci to, čím je, ale spíš to, kým není. Mám mnoho otázek ohledně kvalifikace Jareda a Ivanky. Ale pořád jsou kvalifikovanější než Steve Bannon. Snad každý by raději měl je, než aby se do rozhodování zapojoval Steve Bannon.

Je to James Baker? Ne, není. Není. Je to Steve Bannon? Ne, není. Jo, pravda. Jared Kushner není Steve Bannon. Ale to je nízko posazená laťka. Takovéto doporučení vám nepřinese žádnou práci. Neměli bychom se spokojit s hlavním poradcem v Bílém domě jen proto, že je příjemnější než muž, který se dá popsat jako každá zvrácená myšlenka lidstva, která obývá dlouho mrtvé tělo plantážníka z doby občanské války, jehož i jeho kolegové plantážníci považovali za extrémistu.

Musí existovat třetí možnost. Ani lidé, kteří Jareda znají a mají ho rádi, z něj nejsou úplně nadšení. Jareda a Ivanku znám, žili v mé budově. Jsou to úžasní lidé.

Ale má ta osoba jakoukoliv kvalifikaci? Milý chlap, rozumný. Ano, je považován za jakýsi opak prezidenta, to chápu. Ale co v životě dokázal? Poslouchejte, co právě řekl. Milý chlap, rozumný, ale co dokázal? Není zrovna dobré, že jeho sousedi Jareda Kushnera popisují, jako by ho zatkli za vraždu 11 lidí.

Ale to není Jaredova chyba. Může za to muž, který ho tam dosadil. Zamyslete se nad tím takto. Představte si jako prezidenta kohokoliv jiného. Soustřeďte se na tu myšlenku. Hezká myšlenka, ne? Představte si, že by v úřadě byl tenhle náhodný chlap. Řekl by: "Hele, vyřeším problémy s Blízkým východem, opiáty a vládou."

"Našel jsem pro to vhodnou osobu." "Je to tento děsivě tichý 36letý dědic realitního impéria." "Co si o tom myslíte?" Všechny by to pochopitelně naštvalo. Vím, že se to celé může zdát jako úmyslné hanění Jareda a Ivanky. Ale tak tomu není. Nevím toho o nich tolik, abych je mohl hanit.

Stejně jako vy o nich nevíte tolik, abyste k nim mohli upínat své naděje. Je nebezpečné si myslet, že budou zmírňovat názory prezidenta. I když je to hezký pocit. Věřte mi, a nedělá mi radost, že to musím říct, pokud se vám díky nim klidně spí, měli byste raději být vzhůru. A pokud s tím potřebujete pomoct, vzpomeňte si, že Donald Trump si právě může větrat koule v Lincolnově ložnici. Sladké sny.

Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (47)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

V USA ho nikto velmi nepozera lebo je to totalna hlupost , pozeraju ho len ti co nemaju vo svojom zivote naozaj nic lepsieho na praci . Mudry clovek na taketo veci nepozera. Nic sa z toho neda naucit . Ak chces zostat hlupy tak sa divaj na hlupe veci, ak sa comusi chces priucit tak sa divaj ne nieco poucne . Toto je totalna HLUPOST!!!

08

Odpovědět

18:40 - 19:00
Taky vám tady přijde Ivanka tak neuvěřitelně umělá? Jak vzhledově a chováním, tak tím, co říká..

160

Odpovědět

Ahoj, trávíte hodně času na netu? Nemáte chuť a pár minut na vyplnění krátkého psychologického dotazníku a máte 18 a více let? Jestli ano, pak budeme moc rádi, když se zúčastníte našeho výzkumu na
http://ivdmr.fss.muni.cz/dotazniky/index.php?id=263. Děkuju. Jestli ne, tak se omlouvám za spam, Jakub Brojáč z Katedry psychologie FSS MUNI.

36

Odpovědět

Co se svou dcerou máte společného? Sex... to měl být fakt zvrácený a nemístný jakože vtip a nebo se právě přiznal že ji po večerech Jaredovi naprcává, jak starou kačenu?? To je moc toto :D

262

Odpovědět

Možná proto je Jared tak zamlklý. Když se nad tím tak zamyslím, vše do sebe krásně zapadá... a pak posléze vypadá a zase opakovaně zapadá.

261

Odpovědět

Imho se jednoznačně přiznal, protože tohle se nedá považovat za vtip ani v první třídě ZŠ

73

Odpovědět

A co třeba ''SEX'' jako pohlaví ? Škarohlídi :)

10

Odpovědět

+MorálníSračkySiNechOK, takže podle tebe jen Ivanka schovává klobásu? Taky možnost.

90

Odpovědět

Oliver rozhodně neni komunista.. Protože ani Stalin by se nezajímal o takové vrstvy společnosti jako jsou: bezdomovci,menšiny,refudžíky a jiný plebs. Doufám že Trump potlačí režimy jako jsou v Sýrii a Sevení Koreii bez ohledu na civilní ztráty. Diktátoři spolíhaj že na ně nikdo útočit nebude protože berou civilisty jako lidskýj štít.

512

Odpovědět

Nikdo mu nebere snahu, ale nesmí se chovat jako buldozer. Přístup k Severní Korei musí být bohužel opatrný. Protože přímí útok pocítí hlavně Jižní Korea a Japonsko. Pokud by se režim začal hroutit tak okamžitě zemřou statisíce vězňů žijící v pracovních táborech na severu. Vždycky jsem byl a budu pro to aby vedení země Severní Koree bylo svrženo, ale bohužel se to za stávajících podmínek musí stát na politickém poli. Bez intervence Číny to nemá smysl, protože ta si přeje zachování v zemi komunismus. Korea je pro ně nárazníkové pásmo před demokratickou Jižní Koreou. Takže buď bude svět souhlasit s nastolením modelu jaký je v číně a nebo nic. Trump je prostě idiot který nemá v Bílém domě co pohledávat

72

Odpovědět

+Petr L.Jenže ty lidi v pracovních táborech umřou tak či tak.. Takhle se aspon zastaví další utrpení

12

Odpovědět

+Petr L.Problém je ,že svrhnutí diktátora nic neřeší spíš naopak. Tam kde předtím byl diktátor který měl na svědomí tisíce mrtvých , nastane chaos a počty mrtvých jdou do statisíců. V severní Koreji je ještě problém umocněn Jadernými zbraněmi. Ve válečném chaosu se můžou takovéto věci snadno ztratit a kdo ví kdo by se k nim mohl dostat.

00

Odpovědět

Já jsem si původně myslel, že všichni v čr podporovali Trumpa, protože nastolí celosvětovej mír, a byl jsem velmi zvědavej, co řeknou jeho fandové potom, co došlo k prvnímu konfliktu s Putinem. Paradoxně ho pořád všichni podporují, takže začínám mít pocit, že nikdo nevěděl proč ho podporoval předtím, a neví ani proč ho podporuje teď. Možná ten jedinej důvod je ten, že všichni rozumní lidé o něm říkají že je to k***t. A těm blbějším ke štěstí stačí jen to, že budou s**t ty, kteří mají mozek.

297

Odpovědět

Jeho fandové ho podporovali z toho důvodu, že věřili v otočení "světového řádu", že USA prostě kapituluje na své světové zájmy a přenechá je rozvojové zemi Rusku, včetně geopolitického vlivu na nás, pochopitelně. Čím déle je Trump ve funkci, tím je jasnější i jim, že se nezmění vůbec nic, USA bude nadále dominantním hráčem na světovém poli, který bude používat zbraně k prosazení svých zájmů (ten směšný nálet v Sýrii byl beztak vzkaz Moskvě), NATO bude nadále priorita - žádné zrušení, naopak zvýšení rozpočtu a tím větší zatápění už teď vojensky a ekonomicky slabé Moskvě, a podobně. Jeho odpůrcům už vlastně přestává pomalu vadit, protože ze svých myšlenek nezavede do konce volebního období vůbec nic a jestli protáhne propustnou zeď s Mexikem o pár km? Koho to zajímá? Ta zeď tam stojí už řadu let a stejně je k hovnu. Dopadne to identicky jako když ze svých revolučních volebních slibů a hesel nezavedl skoro nic Obama. Americká zahraniční politika je holt stejná bez ohledu na to, kdo tam aktuálně sedí.

Největším problémem do konce volebního období tedy bude potenciální faleš Ivanky, se kterou si Donald jako správný táta našel společné koníčky - incest, a ten protekční k***t, který je u toho natáčí. Pokud by někdo tři dny po volbách řekl, že za pár měsíců bude největší kontroverze okolo Trumpa TOHLE, jeho fandové by to zabalili a odpůrci se zasmáli.

Za tři roky tady bude hovado a spol nadávat na Trumpa jako na zasranýho představitele establishmentu, uvidíš.

91

Odpovědět

+Zeckjj, za tři roky všici budou podporovat Hillary protože projde změnou jak Miley Cyrus.

00

Odpovědět

Ateisti žádný mozek nemají. jako sorry, ale člověk s mozkem rozhodně nevěří tomu že neživá hmota oživla jen díky miliardám let času. :D To je prostě fakt a nezáleží na tom kolik "vědeckých" "důkazů" máš. :)

Chápu že to s tím nemá nic společného, ale rýpnout sem si musel.

07

Odpovědět

+SteveNo především to, že se nedá něco vysvětlit automaticky neznamená, že za to může bůh. A pokud za to může něco nevysvětlitelného podobajícího se bohu, tak to rozhodně nečte moje myšlenky a nekontroluje jestli o tom náhodou nemluvím, aby mě to pak mohlo poslat do pekla.

50

Odpovědět

Vidím, že ešte dosť ruských blbov v diskusií verí, že ten idiot Trump im pôjde na ruku.

1311

Odpovědět

Mě se líbí jak parta trotlů tady nazývá Olivera komunistou :-D Předpokládám,že nikdy žádného neviděli :-D Oliver je machr,Trump je vocas i velká část jeho voličů to začíná vidět. Ale je to píseček USA,oni dělají voloviny,oni si za to zaplatí, protože tenhe experiment s Trumpem nemůže dopadnout dobře. Jen se děsím co nastane u nás,neboť my jsme ještě větší Kocourkov :-D

4721

Odpovědět

Nevím no většinu dekretů (všechny) mu nakonec konkres zrušil tak nevím, kdo je ten špatný když díky těm slibům se do vlády dostal.

214

Odpovědět

+AlennŠkrty v rozpočtech a brutální navýšení armádního rozpočtu mu nikdo nezrušil,stejně jako mu nezatrhli bombardování Sýrie a zeď která zadluží USA tak silně, že v USA hrozí rozmach bolševismu, protože to nemůže americká ekonomika ustát a amící nejsou zvyklí být chudí(myslím chudí jako chudí, ne chudí v jejich smyslu,že mají jen takovej ten kartonovej domek,jen jednu plasmovou televizi, počítač a starýho Chevroletta a říkají tomu chudoba). To,že neprošel ten jeho paskvil se kterým se snažil nahradit Obamacare je výhra pro všechny v USA i pro Trumpa, který ten zákon evidentně ani nečetl,jen mu někdo řekl, že je "komplexní" :-D

20

Odpovědět

+Goodboy88Jako Trump? Jemu prošlo jen to co mu dovolili, škrty v rozpočtech na ochranu přírody? Takový omezení nikdo nepotřebuje. Navýšení armádního rozpočtu taky hraje všem ostatním do karet, ale nutit členský státy NATO plnit závazky, to už byl problém kterej mu nedovolí vyřešit, protože skrz NATO kontroluje USA Evropu a jak už někdo na VČ zmiňoval dříve, plnění závazků je hlavní problém, takhle by se ty peníze museli házet do pouště jak v Syrii anebo vybudovat armádu, což je opět v neprospěch USA. Zeď? To jako fakt? To dřív bude líp v Mexiku než se začne a i tak přes velkou nevoli konkresu.
Snahy řešit migrační problémy mu taky potopili, hlavně s vydáváním průkazů ilegálům. Levná pracovní síla a chudnoucí střední třída to je budoucnost USA.

10

Odpovědět

To máš pravdu, nevidel som ťa.

10

Odpovědět

Takže jeden narcis, co si nevidí do huby, je borec, zatímco druhý, nemlich to samé, je vocas. Aha...

22

Odpovědět

Kolikpak uz prijmul mexickych sirotku tenhleten komous? Penez bude mit za tu saskarnu dost. Muze zafinancovat mensi ghetto.

1427

Odpovědět

Jsem přesvědčený, ze mithril to překládá pro to, protože to ma stále vysoké hodnocení. Bez ohledu na to, jestli s názory olivera souhlasí. Těch pár profuskych nebo profasistickych trollu tu v komentarich shazuje akorát samo sebe. Doufám, ze je překladatelé budou i nadále ignorovat.

3921

Odpovědět

To vám můžeme slíbit. Olivera tu překládáme už tři roky, takže je blbost nějaké díly vynechávat jen proto, že se někomu nelíbí a přijdou jim moc jednostranně orientované. Je to pravidelný pořad a podle toho se chováme.

7910

Odpovědět

+BugHer0BugHer0 zase lže jako když tiskne. :) Ti co s tebou mají zkušenosti vědí že jsi byl schopný na webu blokovat videa jen proto že se ti většina videí prostě nelíbila. :)) Tak co to tady vykládáš?

Kdyby jsi Trumpa obdivoval a byl stále admin webu, jsem si jistý že bys to zablokoval jen kvůli svému názoru. Pokud ale video tvůj názor podporuje, klidně ho přeložíš nebo ho obhajuješ.

Jsi jako obyčejně k smíchu.

13

Odpovědět

Dlho ma tak dobre nerozosmial :) Je proste super komik

317

Odpovědět

nechcete se uz na toho Trumpa vykaslat?

2045

Odpovědět

Proč když se vám to vy idioti nelíbí to pořád sledujete a komentujete těma samejma praznejma frázema pořád dokola a dokola???

344

Odpovědět

Však už to tam ani Trump neřídí. Připadá mi to jak situace v Korei, kde po eskapádách Una ho zkrotili a rok se myslelo, že je mrtvej :D
Takže jsou teď na Trumpa nasraní i ti co ho volili, protože si nechá kecat do práce od Kushnera a všechny jeho snahy o realizaci volebních slibů mu potopí Kushner a lidi, kteří ovládají bílej dům a banky. Čekal jsem, že alespoň něco Trump změní, ale stejně jak Obama může hovno.

537

Odpovědět

Ten chlap je ďábel (tím myslím pana Olivera ne kušnera).

821

Odpovědět

Kušner. :)))

00

Odpovědět

Doteď jsem nevěděl, že Ivanka je taková kočka :D

278

Odpovědět

Napůl Češka.

134

Odpovědět

+ŠriberNapůl Češka, napůl kkt. :D

2110

Odpovědět

+ŠriberNapůl Trump.

110

Odpovědět

Opravdu? Trump to zmiňoval při každé příležitosti. :D

420

Odpovědět

+MithrilMoje cera, hezká co? ... Jasně šéfe.

431

Odpovědět

+Kámenšéfe, musím se přiznat, spím s vaší dcerou
...
:D

71

Odpovědět

+Devil's ChildJá taky, tak jsme si kvit

270
Další