Thumbnail play icon

Národní střelecká televizeLast Week Tonight

Přidat do sledovaných sérií 210
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:265
Počet zobrazení:11 087

NRA TV je platformou Národní střelecké asociace a propaguje na ní své myšlenky a vytváří vlastní pořady. Některé jsou zvláštní, ale myšlenku mají stejnou. Proč něco takového dělají? A opravdu jde jen o sdílení myšlenek nebo se jedná spíš o prodej?

Komentáře (68)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

there is an application called tvtap which give you access to your favorite channels online on your android.
https://www.tvtapapk.info/download-latest-version-of-tvtap-for-iphone/

00

Odpovědět

It looks like a great website, it was a great initiative by the National Shooting Association. I have seen a website with a lot of useful information regarding live TV apps, and if you are interested, then you can visit https://liveiptvapks.com/.

00

Odpovědět

It is a great idea of the National Shooting Association for promoting the ideas. I suggest this blog to my friends. Also, you can watch the National Shooting TV on the Tvtap pro app https://tvtapnet.download/. Further, you can also watch the other programs on the tvtap app.

00

Odpovědět

NRA TV is an excellent platform for the shooting association. It is a nice article, thanks for sharing. Also, you can view the favorite programs on the Tvtap Pro android application. Now, you can see the official site for the tvtap pro app here https://tvtap.app/.

00

Odpovědět

Now you can watch live TV for free on your Android devices using TVTAP application. Download it from https://tvtapapk.com/ and watch all live TV channels for free right from your Android devices for free.

01

Odpovědět

V některých věcech s ním souhlasím, samozřejmě je dost zarážející, že zvelicuji ty hrozby, ale mně přijde, že je to poznat v jakémkoliv americkém dokumentu, nebo zprávách, že se snaží ze všechno udělat senzaci .
Každopádně od té doby co se Trump stal prezidentem mi přijde, že ty díly jsou větší a věští propaganda ...

53

Odpovědět

Víš... Ono je těžké nemluvit o Trumpovi když on nebo někdo z jeho týmu udělá nebo řekne nějakou kravinu prakticky každý týden.

50

Odpovědět

Čas 15:30, ano má pravdu AR-15 je, jeden nejúčinnějších obranných nástrojů a vychází z útočné pušky M16. Palné zbraně, nazývané jako útočná puška, byly vynalezeny za účelem co nejúčinnější obrany a držení pozice. První modely byly vyvinuté nacisty a Hitlerovi se nelíbilo, aby se zbraň nazývala „obranná puška“ v době, kdy ustupovali na všech frontách.

Co se týče NRA TV, je to standardní lobbystická skupina jako například naše TV Barandov nebo Českomoravská konfederace odborových svazů. Že za své zájmy lobbují obzvláště dementním způsobem je věc druhá.

Musím si rýpnout, těmi třemi řepami a zaťatou pěstí asi nemysleli fisting. :-D

Ale chápu, každý se musíme nějak živit. I když s Johnem Oliverem v ledasčem nesouhlasím, rád si ho poslechnu nebo se na něj podívám. Jen je škoda, že neprezentoval fakta o zbraních, ale pouze kritizoval jejich příznivce, které je propagují obzvláště dementním způsobem.

Koho by zajímala data o zbraních, jako například korelaci mezi počtem zbraní ve společnosti a počtem vražd, doporučuji jeden z dílů cyklu o anarchokapitalismu: Anarchokapitalismus, díl devátý: Zbraně

Prokazatelná fakta:
- čím více zbraní ve společnosti, tím méně vražd a krádeží
- čím více „no gun“ zón, tím větší masakry se dějí
- pokud jsou zbraňové zákony dobře napsány jako třeba v Izraeli, Švýcarsku nebo ČR, je prakticky nulová kriminalita mezi legálními držiteli zbraní

56

Odpovědět

Prosímtě, můžeš nějak prokázat že "čím více zbraní ve společnosti, tím méně vražd a krádeží"? Přednášku anarchistické fetky neberu jako prokázání.

74

Odpovědět

Btw. s těma no gun zonama je to dobrej bullshit. Samozřejmě že se nejvíc střílí v no gun zónách, protože je to nejjednodušší, ale hlavní příčina proč se střílí nejsou no gun zóny ale to, že ti lidi mají zbraně. Takhle zaměňovat příčinu a následek je příznak demagoga nebo retarda, co jsi ty?

64

Odpovědět

+AutoChlape, prober se! Pokud má někdo v hlavě o kolečko více (nebo naopak méně) a chce spáchat masakr, tak si zcela určitě nebude shánět legálně zbraň, ale půjde cestou nejmenšího odporu - někde ji ukradne, změní ve zbraň něco jinak neškodného a bezpečného a vletí na místo, kde je velká koncentrace lidí, kteří se nemají jak bránit. Viz třeba soudruh nacionální socialista Anders Behring Breivik zmasakroval internacionální socialisty na odlehlém ostrově. Dnes se jmenuje Fjotolf Hansen, v budoucnu očekávám, že si kromě přejmenování nechá i přešít pohlaví. :-D Obdobný případ se stal i v Kingdom od Kondom, kde „umírnění islamisté“ zmasakrovali sekáčkem na maso válečného veterána a fotili si u toho přiblblé selfie a v mezičase rozdávali rozhovory novinářům dokud nepřijeli asi po hodině připosr*ní bobící (jsme policisté, nejsme na násilí cvičení, zbraně jsou nelegální a vraždy jsou taky nelegální, nevím co to po nás chcou).

V školách v USA je to podobné - útočníka mohou žáci leda tak umlátit sešity. Svoji roli v tom svým způsobem hrají i kulturní zvyklosti, protože zatímco v Japonsku při živelné katastrofě pomáhá armáda odklízet trosky, v USA musí při živelných pohromách hlídat zpustošené domy, před vyrabováním.

Pokud jde o Urzu, nevím, jak jsi došel k tomu, že je to „vyfetovaná smažka“. ANKAP (= anarchokapitalismus) je zcela něco jiného než anrachismus. To je asi jako srovnávat Oi! s hajlujícími nácky. Vizuální podobnost tu určitě je, ideologie je zcela odlišná. Zatímco anarchisté (a anarchokomunisté) neuznávají soukromé vlastnictví, tak anarchokapitalisté soukromé vlastnictví považují za absolutně nedotknutelné a hájí jej principem neagrese (Non-aggression principle, NAP).

V přednášce jsou použity zdroje jak od americké FBI, tak například od našeho občanského sdružení LEX.

Urza stojí za propagací libertariánství a spolu s partnerkou založili Ludwig von Mises Institute.

26

Odpovědět

+-HoNY-Nebýt rozšířeností zbraní, tak nemusí vůbec proti útočníkovi zasahovat. V jiných zemích kde nejsou všichni zamilovaní do zbraní se masové útoky v takové míře neodehrávají. Mám se posrat že islamisti zmasakrovali jednoho veterána v UK? To je nějaká relevantní informace? Kdyby to neudělali muslimové tak mají všichni v p**i a ani nevíš že se to stalo a hlavně to nemá nic společnýho s tématem.

45

Odpovědět

+-HoNY-Btw. Izrael a švýcarsko.. důvod proč tam není kriminalita mezi držiteli zbraní je asi jaká že... hmmm, zkusím se zamyslet čím to bude.. hmmm.. že by to bylo tím, že lidi kteří vlastní ferrari a pracují v bance/it nemají důvod zabíjet? Neee, pojdme říct že je to proto, že jsou tam zbraně tak rozšířený... OMG

23

Odpovědět

+AutoProblém spojený s UK spočívá v tom, že veteránovi nemohl nikdo pomoct, protože je tam nelegální i pepřový sprej. Po ulici se nemůžeš projít ani se šroubovákem. To je tvrdý stát. Stát, který mimo jiné plánuje v brzké budoucnosti instalaci kamer do domácností problémových rodin (pravděpodobně kategorie white trash). Je tohle v pořádku?

O Švýcarsku máš velmi zkreslené informace. Bydlení například v Curychu nebo Basileji se stává nedostupným i pro střední třídu. Přesto tam nikdo z těch, co vykonávají na místní poměry podřadnou práci, nevezme zbraň a nejde vystřílet sousedy. Opravdu to není o tom, že všichni Švýcaři pracují v bance.

Tvůj argument nejde aplikovat ani na Izrael - ukazatele životní úrovně jako „nákupní košík“ jsou v paritě kupní síly podobné jako u nás.

Já nezastávám názor jako Urza, že by měla být úplná deregulace zbraní, ostatně nejsem anarchokapitalista. Věřím tomu, že malá regulace zbraní by být měla - odpovědnost majitele za její bezpečné uložení doma v trezoru, přezkoušení z bezpečnosti po deseti letech, omezení práva získat zbraň pro skupiny lidí jako jsou pachatelé trestných činů a členové některých represivních složek minulého režimu (lidové milice, PS VB apod.) - tedy v zásadě obdoba naší legislativy.

Nějak nechápu, co ti na zbraních vadí. Můžeš svůj postoj rozvést?

50

Odpovědět

Občan má právo vlastnit zbraně a bude tomu tak i nadále. Autistický jekot levičáků k tomu už tak nějak patří.

515

Odpovědět

To snad není možné, no já seru. Ty vole, tohle fakt jinší kultura. Ten vztah ke zbraním nepochopím. Tady to nemáme (tak rozšířené) a je to dobře!

228

Odpovědět

„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti“ Sigmund Freud

411

Odpovědět

+MorceZrovna Freuda bych jako autoritu na sexuální dospělost nevytahoval.

01

Odpovědět

Mám rád zbraně.

134

Odpovědět

By mě zajímalo jestli budou s těmi spoty "Naši vůdci jsou neschopní vás ochránit." pokračovat i teď když mají Trumpa :D

112

Odpovědět

ma pravdu, minusujte si jak chcete volici zemana a pitomia :D

3311

Odpovědět

Dom Ras: Skvělá novinařina, Olí! Velice k věci a ne jen ad hominem střídající ad hominem. "och och někdo se snaží ukázat lidem, jak se natáčely jejich oblíbené filmy, to je ale nesmyslnej trouba xD" "och och, on má doma křížek z lidských kostí, ke kterému se váže příběh, který naprosto opodstatňuje jeho vlastnictví i existenci, o utrpení, životě a smrti, to je ale vůl xD"

Ženy v NRA: Oh, wow, doteď se nikdo (až na to že všichni) nepokoušel nalákat skupinu, která doteď nejevila převeliký zájem! A to ani nemluvím o tom zpátečníckém pokrytectví, kdy v podstatě uráží ženy za to, že se dostávájí do "mužných" koníčků...

"NRATV může být tou nejprůhlednější, nejhloupější věcí, kterou [NRA] vyrábí" No s**t sherlock. Nicméně pokud ti na to národ skáče, pokud volí, koho volí, tak je jasně vidět, že národ je hloupý a tohleto video (které samo o sobě bylo absolutně o ničem, k ničemu a nicneříkající) je ještě více nepodstatné.

723

Odpovědět

Takže NRATV není hlásnou troubou zbrojařské lobby? NRA tedy neprosazuje to aby směl každý právo vlastnit zbraň a to bez ohledu na zda má potřebné schopnosti s tou zbraní zacházet nebo duševní zdraví? Není tedy proti jakékoliv regulaci zbraní? Takže bezpochyby podporuje registr zbraní včetně jeho modernizace, že ano? Je tedy podle vás ideální stát kde si naprosto každý může koupit jakoukoliv a to zcela anonymně?

125

Odpovědět

+Alberto123Pokud budu naprosto ignorovat fakt, že mluvíte o něčem, co se nijak neváže na můj komentář (ve kterém jsem nazval NRATV hloupostí a záležitostí pro hlupáky), nikde jsem se nezmínil, že bych měl pozitivní pohled na americké pojetí vlastnictví zbraně.
Jejich ústavní právo je limituje v ochraně občanů, kteří se bojí, že by je bez AR15 pod gaučem napadl okamžitě policejní stát. Politikové se bojí, že když půjdou proti zbraním, tak je nikdo nebude volit (a ne, že by s tak obrovským lobyingem v US bylo vůbec možné se proti zbraním postavit a uspět či vůbec přežít) a jakékoliv další výmluvy, že by to snad bylo na ochranu před terorismem, jsou také zcestné.
NICMÉNĚ. Pokud se vrátíme k tomu, na co, asi, narážíte (tj nedostatek kritiky na NRATV v mém komentáři): mě je to fuk. Ať si je NRATV klidně hlásnou troubou zbrojařů stejně jako je Horst Fuchs hlásnou troubou nekvalitních pánviček. Pokud je národ natolik hloupý, že si to nechá běžet v televizi a staví se k tomu pozitivně, tak si to zaslouží. Američané jen dostávají, co chtějí.
Konečně se nejedná o nic jiného, než jen další ze symptomů oligarchní Ameriky.

55

Odpovědět

+cyankalNa nedostatek znalostí o NRA.

02

Odpovědět

+Alberto123O NRA vím opravdu jen to základní, nicméně i jako takové je mi naprosto jasné, že se nejedná o nic jiného, než jen další mocný lobystický korporační hexagon v oligarchním ůlu USA. Jakkoliv na to nadávat je bezpředmětné, stejně jako na zbytek korporačních jednotek, které ovládají USA.
Ovšem můžu nadávat na video, které má v podstatě nulovou informační hodnotu a většina argumentů, jak je často u Olivera zvykem, je založených na urážení a posměchu (což není argument).
Video šlo shrnout do 4 minut a bylo by to naprosto stejné.
Proč nadávat, můžete se ptát. Protože jakkoliv s Oliverem ve spoustě věcech nesouhlasím, jeho pořad je, co se poodhalování zkorumpovanosti americké vlády a prohnilosti amerického systému týče, skvělý. A to jsem schopen docenit, i jako někdo, kdo se s ním politicky moc neshodne.

50

Odpovědět

+cyankalJá bych toto video shrnul do jedné věty: Oliver se v něm choval a argumentoval stejně stupidně, jako NRA TV.

21

Odpovědět

Vtipné s tím bojkotem, vzpomněl jsem si na ty Hollywoodské celebrity, které tvrdili, že když vyhraje Trump, emigrují. Víte někdo, kolik z těch tlučhubů tak učinilo? :))

Co se tématu týče, Oliver je prostě pacifista, milovník LGBT (asi rád pořádá večerní vláčky a dělá mašinku), práv migrantů, černochů, vlastně každého, jen ne obyčejného rasistického bílého xenofobního američana.

Představa, kterou mylně sdílí i EU o tom, že když přestaneme prodávat lidem zbraně, jako záhadou se všechny naše problémy vyřeší, je značně naivní. V našich podmínkách absolutně mimo. Občasná střelba ve školách proti těm desítkám tisíc bezpečných domovů na předměstí, kde řádí gangy mexikánců a černochů (samozřejmě všichni s legálně drženou zbraní, že), možná i stojí.

1534

Odpovědět

To by mě zajímalo, jaká práva bílého rasistického xenofobního běloch a jsou omezována? Ne, vážně, spousta lidí o tom mluví, ale zatím mi nikdo nedal odpověď, čím se jeho práva omezí například přiznáním většího práva LGBT komunitě, ženám atd.

Je zajímavé, že gangy v USA pořád fungují, ačkoliv tam přece zbraň má každý a tresty jsou přísné.

279

Odpovědět

+VartaNapříklad práva na rodinu. V konkrétní praxi například pokud bude pár, který nemůže mít děti, usilovat o svěření dítěte do opatrovnické péče, ale dostanou ho nějací dva šermíři jen proto, že teď je trend všude tlačit LGBT, neoslovovat lidi v MHD "dámy a pánové", dávat si do pasu jako pohlaví "to" nebo měnit německou hymnu tak, aby byla "genderově neutrální" → tedy šílenost světa pokračuje.

Co se gangů týče, logicky, tam jsou a stále tam budou, ale lidé si 2x rozmyslí vloupat se v noci do baráku, když má každý druhý doma AR-15, než kdyby měl akorát vázu sluníčkových pampelišek.

1523

Odpovědět

+NRA"V konkrétní praxi například pokud bude pár, který nemůže mít děti, usilovat o svěření dítěte do opatrovnické péče, ale dostanou ho nějací dva šermíři jen proto, že teď je trend všude tlačit LGBT..."Uveď konkrétní případ kdy se tak stalo.

183

Odpovědět

+Alberto123uved konkrétní příklad toho proč jsi takovej libtard.. těm blbostem vážně věříš, trolíš nebo tě za to někdo platí? Nebo si jen honíš ego nad tím jak si morálně nadřazenej? Neber to nějak osobně ale nějak nechápu co tě k tomu vede.

221

Odpovědět

+MorceTebe nezajímá pravda a fakta? Proč?

74

Odpovědět

+Alberto123Zaplať pánbůh u nás tomu tak (zatím/naštěstí) není. V USA již v roce 2013 Nejvyšší soud konstatoval protiústavnost federálního zákona na ochranu rodiny (Defence of Marriage Act), následně v případu Obergefell v. Hodges uznal (samozřejmě poměr hlasů 5v4, kdy posledním hlasujícím pro byl dobře známý demokratický vítač/sluníčkář z Californie - Anthony Kennedy), že manželství může být z pohledu práva uzavřeno i mezi osobami stejného pohlaví, čímž je LGBT postavil do stejné právní roviny, jako normální páry (což je právě stěžejní pro adopci). Aktuálně je legální adopce členy LGBT v 50 státech USA. A z toho vyplývá, že pokud mohou LGBT páry adoptovat stejně, jako normální manželé, v případě kdy adoptují dítě, učiní tak na úkor někoho nějakých manželů.

210

Odpovědět

+NRACo se týče adopce nebo pěstounské péče nenašel jsem nic co by je zvýhodňovalo o proti jiným párům. Musí splnit stejné podmínky a dodržovat stejná pravidla. Shrnuto mají stejná práva. Pokud je zde politický nátlak který ovlivňuje mechanismy adopce v Californii, tak se to jistě projevilo ve statistikách, ne?

132

Odpovědět

+Alberto123Ano, mají tedy z pohledu legislativy stejná práva, což tedy znamená, že mohou dostat do adopce dítě, které by jinak dostal normální pár. Toť byla má odpověď na otázku od Varty - "čím se jeho práva omezí například přiznáním většího práva LGBT komunitě".

Howgh.

314

Odpovědět

+NRATakže umožnění adopce afroameričanům omezilo práva všech ostatních? Volební právo žen omezilo volební práva mužů? Takže když někomu přiznáte stejná práva, tak tím zároveň i svá práva omezíte?

92

Odpovědět

+Alberto123Podle mě by měl mít možnost dítě adoptovat i samotný jedinec bez partnera, pokud to je schopný zvládat.. proč je jako na výchovu dítěte potřeba pár?
Mně třeba spíš vadí, když dítě vychovává nějaký blbec/blbci, ať už je vlastní, nebo adoptované.
Jakou má dotyčná orientaci je vedlejší, ale muset si někoho na oko hledat a žít s ním, jen abych mohl/mohla adoptovat dítě, mi připadá fakt na šišku. Netýká se to jen adopce, ale i umělého oplodnění atd.
Hlavně že přirozenou cestou se může naprosto bez omezení množit úplně každý debil a dělat si s děckem pomalu co chce a nikoho to nezajímá.

61

Odpovědět

+NRANerozmyslí, akorát bude rovnou střílet bez varování.

61

Odpovědět

+IqePokud člověk zjistí, že má na pozemku/v domě někoho, kdo tam nemá být, rozhodně bych chtěl být raději ozbrojen, než volat 911 a čekat, jestli to stihnou ;)

Kdo chce páchat kriminalitu, zbraň si vždy dokáže opatřit. Omezování je akorát bič na obyčejné lidi.

68

Odpovědět

+NRANo jsem rád, že konečně někdo na konkrétním případě uvedl jak jsou jeho práva jakožto heterosexuálního bělocha omezovaný. Aspoň se konečně potvrdila moje dřívější teze, že to většinou napíše nějakej retard kterej ani nezná význam slova argument a místo něj napíše totální sračku. Btw. moje práva byla omezena, když bylo zakázaný otrokářství, chudák bílej heterosexuál si ani nemůže koupit svýho černocha LOL.

92

Odpovědět

+NRATo s tím právem na rodinu mě docela pobavilo. Děcáky jsou přecpaný, sama jsem dobrovolničila mezi takovými dětmi, kvůli zbytečné byrokracii i přes zájemce o dítě mnoho z nich ani děcák nestihle opustit v kojeneckém věku a zůstávají tam proto až do dospělosti. Mám dokonce pár kamarádů, kteří v dětském domově vyrosti a opravdu by bylo lepší, kdyby měli 2 maminky nebo 2 tatínky. Mám dokonce i známé, kteří adoptovali raději romské dítě, aby nemuseli čekat.
Osobně bych byla pro zjednodušená adopce a pro možnost adopce i pro homosexuální páry. Když je v pořádku, aby se nechávali děti v rodině, kde je jeden rodič feťák a dítě mlátí (ano, i takový případ jsem zažila), nevidím důvod, proč by se nemohlo dítě svěřit 2 milujícím tatínkům/maminkám.

163

Odpovědět

viz popis, jo, proc neco takoveho delaji, oliveruv porad, taky nechapu, jedna se jen o komo propagandu nebo se jedna , len o prodej produktu jednoduchsim jedincom

322

Další
Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK