Národní střelecká televizeLast Week Tonight

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 235
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:269
Počet zobrazení:14 483

NRA TV je platformou Národní střelecké asociace a propaguje na ní své myšlenky a vytváří vlastní pořady. Některé jsou zvláštní, ale myšlenku mají stejnou. Proč něco takového dělají? A opravdu jde jen o sdílení myšlenek nebo se jedná spíš o prodej?

Přepis titulků

NRA – skupina lidí, která má ze zbraní stejný pocit jako my ostatní z Nutelly. Trocha je dobrá, víc je lepší, můžete mi říkat, že mi škodí, ale dostanete to jen přes mou mrtvolu! Po střelbě v Parklandu se NRA opět ocitá pod palbou. Avšak tlak veřejnosti si tentokrát začíná vybírat svou daň. Uživatelé Twitteru tlačí na společnosti spolupracující s NRA za pomoci hashtagu #boycottNRA.

Po Parklandu s NRA zpřetrhalo vazby 15 společností. Jsou mezi nimi i velké společnosti jako Delta, United, Avis, Budget i Hertz. Slíbily, že členům NRA už nebudou poskytovat slevy. Ano, Avis, Budget a Hertz přestanou poskytovat slevy členům NRA. To bude tvrdá rána pro Jeremyho, člena NRA, který si každou chvilku půjčuje auto. Ale bojkot narazil, když došlo na vedlejší podniky NRA.

Stále se však nerozhoupali technologičtí giganti jako Apple, Amazon a Roku. Streamovací služby těchto společností stále nabízí přístup k NRA TV. Je to online kanál zbrojařské lobby propagující jejich myšlenky. Pro Apple a Amazon je to nepříjemná situace, ale pro Roku je to zázrak. Harry! Harry, pojď sem! Někdo nás nazval technologickým gigantem!

Řekli "jako Amazon a Apple"! Konečně! Po vší té diskuzi o bojkotu NRA TV by stálo za to zodpovědět otázku, co to kurva je zač?! Pravdou je, že části jejich programu jste už mohli nevědomky vidět. Loni se virálně šířilo toto video s jejich mluvčí Danou Loesch. Využívají jejich média ke zničení skutečných zpráv. Ve školách děti učí, že je jejich prezident druhý Hitler.

Jedinou možností, jak to zastavit, jedinou možností, jak zachránit zemi a svobodu, je bojovat se lživým násilím zaťatou pěstí pravdy. Ano, zaťatá pěst pravdy. Avšak jen o kousek dál leží ohnutý loket nesmyslů. Skrývá se v přeplněné kapse bezdůvodně agresivních metafor. Pokud vás to minulo, možná jste viděli jiné video kolující během vlády Obamy. Vystoupila v něm legenda country Charlie Daniels.

Ájatolláhu v Íránu a každý teroristo kolem něj, slyš tohle! Poznali jste našeho změkčilého prezidenta a jeho "vzdělané" přátele. Ale nepoznali jste Ameriku. Nepoznali jste naše nížiny, kde lidé budou tuto zemi bránit svýma holýma mozolnatýma rukama! Nepoznali jste oceláře, nepoznali jste horníky a lidi z bažin z okresu Cajun, kteří vytáhnou z vody dospělého aligátora.

Nepoznali jste démony, kteří prokleli tebe i tvé potomky jen za uspořádání pikniku na nevhodném místě. Nepoznali jste jezerního psa. Psa, který z důvodů, které jsou na vysvětlení moc složité, žije na jezeře. A to jste ani nepoznali aligátory v okrese Cajun, kteří se v noci vyplíží z močálů a mstí se na spících obyvatelích.

To vyvolá šestý cyklus aligátořího násilí. To je moje Amerika a ručím vám za to, že budete zmatení. Nedávno se objevilo další z jejich promo videí. Možná v něm poznáte jednu tvář. Prezidente, jste rasista? Vypil až 12 dietních kol. Druhý dodatek je o milici!

A tou je Národní střelecká asociace. To my jsme zpravodajstvím pod útokem. Prezident se chová jako dítě. Určití lidé by neměli mít zbraně. Měli byste být součástí větší... Jak hloupí podle vás jsme? NAŠÍ NEJVĚTŠÍ ZBRANÍ JE PRAVDA Nesmějte se, má pravdu.

A pokud členy NRA štve to, co říkám, měli by udělat to samé a rozmlátit svou drahou televizi velkým kladivem. Posloucháte, členové NRA? Zničte svůj vlastní majetek. Je to dobrý nápad a jen tak se poučíme. NRA TV produkuje hodně podobných videí. Ty se jen snaží upoutat vaši pozornost. Ale jejich další obsah je mnohem rozmanitější.

Můžete ho sledovat na jejich stránkách nebo na mocném streamu na Roku. Řekli to znovu, Harry! Řekli naše jméno. Je to tak! Konečně se to děje! NRA TV má zpravodajské pořady. Nemá smysl vám je ukazovat, je to v podstatě Fox News s nižším rozpočtem.

Ale překvapivější je, že vytváří velkou spoustu pořadů. Jsou mnohem divnější, než si můžete myslet. Dnes se proto společně podívejme na NRA TV. Je fascinující. Některé pořady jsou podobné ostatním pořadům až na to, že tam vystupují zbraně. Natáčí tři různé pořady o starých zbraních, kde se muži jako tento neustále vzrušují nad zbraní, kterou drží.

Unikátní je, že má tak oblé tvary. Je to umělecké dílo. Je dokonalá zbraň. Z této zbraně, kterou držím, tedy Jonas drží, mám husí kůži. Myšlenkou bylo, že natáhnete oba kohoutky zároveň. To je Dough Wickland a já ho miluju. Ale ne tolik jako on miluje zbraně.

Víc by je miloval jen tehdy, pokud by místo střel zbraň vystřelila menší zbraně, které by vystřelily ještě menší zbraně, které by vystřelily maličké Doughy Wicklandy, kteří by existovaly v sexuální extázi ze zbraňového ráje. Tento pořad je ještě velmi mírný, ale natáčí pořady i pro testosteronem nabité nadšence do zbraní. Třeba Media Lab.

Bývalý mariňák jménem Dom Raso odvádí důležitou práci napodobováním filmů, které má rád. Třeba Útok na Bílý dům nebo Jack Reacher. Zde předvádí scénu z filmu Nelítostný souboj. Hlavní část filmu, kterou chci rozebírat, je to, že zároveň střílí, hýbou se a komunikují. Pokud se přeneseme přes to, že je to bankovní loupež, můžeme v určitém oblečení a s určitým vybavením i s takovou zátěží střílet, hýbat se a komunikovat.

O tom to je. Rozhodně chci slyšet obhajobu takto chyceného bankovního lupiče. Musíme se přenést přes fakt, že jsme vyloupili banku, a soustředit se na to, jak jsme stříleli, hýbali se a komunikovali. V pořadech Doma Rasa scénky vždy nejdou úplně hladce. Jak mu vyšlo napodobení scény z Nelítostného souboje? Ten jejich pohyb vypadá snadno.

Ta taška mi při běhu naráží do kolen. Vyvádí mě to z rytmu a unavuje mě to. Popruh se přetrhl, takže jsem to celou dobu držel takto. Pořád se to kývalo. Nedokázal jsem si najít palebnou pozici. Musel jsem pořád snižovat své těžiště, aby mě taška nevyváděla z rovnováhy. Dokázali jsme, že během natáčení ty tašky nic nevážily.

Páni, to je velmi inspirativní. Někde pořad sleduje dvanáctiletý pitomeček a myslí si: "Být dospělý je přesně takové, jaké jsem si to představoval." O Domu Rasovi bych mohl mluvit celý večer. Než se přesuneme dál, chci vám ukázat jeho odpověď na jednu diváckou otázku. Jaký je tvůj nejcennější majetek? Moje teta mi předala křížek, který je vyrobený z kosti.

"Tvůj pra-pradědeček mi to kdysi předal s tím, že se to dědí v rodině." Bylo to z lidské kosti a vyřezal to v zajetí. Bylo to předáváno v rodině. Já tomu nevěřil. Přišlo mi to divné. To je asi nejhustší věc, kterou mám. To je kurevsky dobrý příběh, Dome. Nenapadá mě lepší mluvčí za NRA než muž, který pro zábavu napodobuje vyloupení banky a jeho nejcennějším majetkem je křížek z lidských kostí.

NRA TV není jen o ozbrojených chlapech. Také hodně cílí na ženy. Dokonce mají kanál zaměřený pouze na ně. Mají pořad Ozbrojená a okouzlující. NRA o ženy velmi usiluje. Jejich motivace je jasná. Ženy hrají v NRA důležitou roli.

Jsou nadšené a zapálené. Jsou tu pro nás. Když získáte ženu, získáte celou rodinu. Když získáte ženu, získáte celou rodinu. To je podivuhodně průhledné prozrazení vaší marketingové strategie. Ale můžeme se vrátit k té místnosti? Je vám ta místnost příjemná? Je to poklidné místo?

Mě by znepokojovala ta gazelí rodina, jejíž mrtvé oči přímo vykřikují: "Proč?" Jeden z jejich pořadů zaměřený na ženy, Láska na první výstřel, se přímo snaží ženy přesvědčit, že je dobré vlastnit zbraň a střílet z ní. V jedné epizodě vybrali ženu, která se bojí zbraní, a pokusili se změnit její názor. Přesuneme se k puškám a vezmeme si AR-15.

Dobře... Nejspíše jsi o nich slyšela ve zprávách. - Trefila jsem se. - Ano. Jaký je to pocit? Ne tak děsivý, jak jsem čekala. Ano, je to krásný lehký obláček štěstí. Lehký obláček štěstí? Je zvláštní popisovat poloautomatickou pušku stylem, kterým Bob Ross popisuje zasraný mraky!

Ale jakmile Láska na první výstřel ženy pohltí, začne prodej zboží. Dává to smysl, výzkumy ukazují, že ženy utratí stovky dolarů za vybavení k jejich zbraním. Takže je pochopitelné, že v Lásce na první výstřel funguje zbraňový teleshopping. Ukazují produkty jako rychlonabíjecí zásobníky, terče, kufry na zbraně a kabelky. Jak vidíš, mám tu mnoho stylů.

Jsou v několika verzích a vzhledech. Ale většinou mají stejný způsob skrytého nošení zbraně. Nikdy by mě nenapadlo, že by se mohla schovávat v těchto zapínacích kapsách. To, že je můžete zapnout, mi dodává pocit klidu. Je to hustý. Holka, zbraň nepotřebuješ, protože lidé zemřou při pohledu na tu kabelku. Nejde však pouze o kabelky.

I samotné zbraně mohou být draze vybaveny. Máme tu speciální řadu barev pro ženy. Tenhle zásobník vypadá úžasně. Miluju ty barvy. Snadno se s ním pracuje a umožní vám přenést kousek svého já do vaší zbraně a vybavení. To je zábava! To je taková zábava! Ale pokud Natalie spáchá vraždu, může to být fatální chyba.

Dobrá zpráva, šerife, na zásobníku se píše, že vrahem je Natalie. Netuším, co ji vedlo k té vraždě, ale je jasné, že si to užila. Viděli jsme naprosto všechny epizody Lásky na první výstřel. Musím vám ukázat naši oblíbenou část. Je z prvního dílu druhé série, kdy je Natalie zrovna těhotná, takže se nemůže účastnit střelby. Ale to neznamená, že ji do toho nezakomponovali. Vytvoříme pro Natalii umění.

Nemůže tu s námi být, takže vytvoříme něco, co může viset v dětském pokojíčku. To je super! - Hned na první ránu! - Na první ránu! Víme, že jsi těhotná, tak jsme ti s Nicole vytvořily něco do dětského pokojíčku. - Vy jste... To jste nemusely. - Střílely jsme do barev. Ano, střílely do barev. Když se vás někdo někdy zeptá, proč máte v dětském pokoji něco, co vypadá jako plátno se skvrnami od krve, můžete je uklidnit tím, že to pro vás vystřílely kamarádky.

Ale zbraně nejsou jenom zábava. NRA TV se opravdu vybarví ve chvílích, kdy její tón značně potemní. Mají pořad s loveckými videi. Nemělo by vás to překvapit.

Dává to smysl. Lidé k lovu používají zbraně. Zatímco se na záběrech objevují předvídatelné záběry krásné přírody, vypravěč se rozhodl vydat jinou cestou. Někde za tímto horizontem sedí milion malých diktátorů. Snaží se vymýtit lovecký instinkt lidí. Odpůrci lovení přijali nesprávný řád života. Založili ho na scestném vnímání života.

Věří v to, že smrt je špatná. Takže šiřitelé smrti také musí být špatní. Smrt je nepopiratelným palivem života. Proboha! Tohle není Planeta Země, to je spíš dopis od sériového vraha. Ale abych byl upřímný, NRA bych respektoval více, kdybych jejich sloganem bylo: "NRA: Protože smrt je nepopiratelným palivem života." Nelíbil by se mi, ale aspoň by bylo jasné, jak vznikl.

Tento květnatý lehce výhružný tón je základem celé NRA TV. Tady je další podivný příklad. Skrývá se pod korunami stromů jako nějaká prostitutka. Ty, kteří ji prodávají, nic nezastaví. Říkají, že není návyková a má údajné léčivé účinky. Ale tito lidé lžou. Je jiná, než jaká se zdá být. Je to zlo.

Jmenuje se Mary Jane. Netušil jsem, že je to možné, ale ten chlap právě nazval marihuanu děvkou. A to ani nemluvím o houbičkách, o těch špinavých vandrácích. Rostou u jakéhokoliv stromu. Ďáblovy prdy, tak jim říkám. A pokud se divíte, proč v NRA TV vůbec mluví o drogách, týká se to jejich posledního typického přístupu.

Snaží se vytvořit bezútěšný obraz USA. Hrozby na nás číhají za každým rohem a řešení je jen jedno. Útok na naši půdu může přijít v řádech minut. Náctileté dívky jsou oběťmi obchodu s prostitutkami. Dnešní Amerika je zamořena nepokoji a sympatizanty s ISIS. Při přírodní katastrofě zavoláte na 911 a na druhé straně nikdo nebude. Drogové kartely a obchodníci s lidmi zaplavili naše hranice a usídlili se v každém městě USA.

Hrozba je skutečná. Naši vůdci jsou buď neschopní vás ochránit, nebo to ani nechtějí dělat. AR-15 je nejúčinnějším nástrojem k ochraně vás a vaší rodiny. No ty krávo! Používají stejné techniky jako teleshopping. Štve vás obchodování s lidmi? Jsou ve vaší divočině sympatizanti s ISIS? Nechcete druhé 11.

září? Musí existovat lepší způsob. Zkuste AR-15. Dostupná až v příliš mnoha obchodech ve vašem okolí. Sledovat NRA TV znamená sledovat neustálý příliv takovýchto příběhů. Mnoho jich je skutečných, ale jsou zveličeny tak, aby vás vyděsily a prodaly vám produkty. Možná existuje dobré vysvětlení, proč to celé vypadá jako teleshopping. Protože to je teleshopping. Mnoho pořadů NRA TV je sponzorováno zbrojařskými závody jako Smith & Wesson. A za pořady NRA TV stojí reklamní agentura.

Jmenuje se Ackerman McQueen. Spolupracuje s NRA už desítky let a na svých stránkách tvrdí, že každá značka musí být svou vlastní mediální společností. A to NRA udělala se svou televizí. Mají produkty k prodeji a zaměstnávají lidi, kteří je umí prodat. Dokonce i Dana Loesch, zaťatá pěst pravdy. Když zrovna nevaruje před drogovými kartely a obchodníky s lidmi v každém americkém městě, prodává vám jiné sračky.

Jsem Dana Loesch z Dana Show. Jedna superpotravina mi každý den pomáhá k dobré cirkulaci krve a já se pak celý den cítím dobře. Jsou to super řepy. Zkuste je bez rizika. Ráno si dám super řepy před rozcvičkou a odpoledne si je dám jako povzbuzovák.

Jedna lžička super řepy vám dá tolik co tři normální řepy. Páni, Dano, tři celé řepy. To je lepší než má oblíbená superpotravina... střední řepy. Dají vám tolik co dvě celé řepy. což je víc než dost. To je naprosto adekvátní množství řepy. Jde o to, že odpovědí na otázku "Co je to NRA TV?"

je, že je to jen propagace amerických zbraní. To je celé. Funguje to? Těžko říct. Nezveřejňují sledovanost. Je možné, že ji nesleduje nikdo a ta reklamní agentura Ackerman McQueen to vyrábí jen pro zábavu. Viděl jsem velkou nálož odporných pořadů na NRA TV a řeknu toto.

I bez aktivit NRA je to hodně znepokojivé. Ale NRA TV může být tou nejhloupější a nejprůhlednější věcí, kterou vytváří. Zamyslete se. Pokud je NRA naštvaný medvěd, který na vás běží, NRA TV je jeho směšný klobouček. Zaujme? Jistě. Je to podivně zábavné?

Samozřejmě. Je to hlavní věc, které byste se měli bát? Nejspíš ne. Pravdou je, že s kloboučkem i bez kloboučku, nutné je dávat si bacha na toho zasraného medvěda. A nyní toto. A nyní... Důkaz, že tón z NRA TV udělá děsivým naprosto cokoliv. Byla vaše kuchyně, která se kdysi leskla ve slunečním svitu, proměněna v šedivý gulag kuchyňského vybavení, který se podvolil perverznímu snídaňovému tyranovi?

Je povolnou děvkou z trouby. Říká se jí... muffiny! Muffin je lepkovým vězením. Každý za svými křupavými stěnami vězní ovoce. Američané kdysi přísahali věrnost palačinkám a hrnku kávy. Ale nyní... se třeseme před satanovými košíčky!

Kafe se vylilo. A palačinky sjely dolů! Jak roste jejich vliv, musíme se postavit proti nim! Ameriko, neznáš skutečného muffinového muže. A modli se, abys ho nikdy nepoznala. Palačinky – nepopiratelné palivo života. To je vše, díky za pozornost. Uvidíme se za týden! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (66)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

The information is worth thinking over. I am really thankful to you for posting this blog. https://aostv.in/

00

Odpovědět

there is an application called tvtap which give you access to your favorite channels online on your android.
https://www.tvtapapk.info/download-latest-version-of-tvtap-for-iphone/

01

Odpovědět

It looks like a great website, it was a great initiative by the National Shooting Association. I have seen a website with a lot of useful information regarding live TV apps, and if you are interested, then you can visit https://liveiptvapks.com/.

01

Odpovědět

It is a great idea of the National Shooting Association for promoting the ideas. I suggest this blog to my friends. Also, you can watch the National Shooting TV on the Tvtap pro app https://tvtapnet.download/. Further, you can also watch the other programs on the tvtap app.

01

Odpovědět

NRA TV is an excellent platform for the shooting association. It is a nice article, thanks for sharing. Also, you can view the favorite programs on the Tvtap Pro android application. Now, you can see the official site for the tvtap pro app here https://tvtap.app/.

01

Odpovědět

Now you can watch live TV for free on your Android devices using TVTAP application. Download it from https://tvtapapk.com/ and watch all live TV channels for free right from your Android devices for free.

02

Odpovědět

V některých věcech s ním souhlasím, samozřejmě je dost zarážející, že zvelicuji ty hrozby, ale mně přijde, že je to poznat v jakémkoliv americkém dokumentu, nebo zprávách, že se snaží ze všechno udělat senzaci .
Každopádně od té doby co se Trump stal prezidentem mi přijde, že ty díly jsou větší a věští propaganda ...

54

Odpovědět

Víš... Ono je těžké nemluvit o Trumpovi když on nebo někdo z jeho týmu udělá nebo řekne nějakou kravinu prakticky každý týden.

50

Odpovědět

Čas 15:30, ano má pravdu AR-15 je, jeden nejúčinnějších obranných nástrojů a vychází z útočné pušky M16. Palné zbraně, nazývané jako útočná puška, byly vynalezeny za účelem co nejúčinnější obrany a držení pozice. První modely byly vyvinuté nacisty a Hitlerovi se nelíbilo, aby se zbraň nazývala „obranná puška“ v době, kdy ustupovali na všech frontách.

Co se týče NRA TV, je to standardní lobbystická skupina jako například naše TV Barandov nebo Českomoravská konfederace odborových svazů. Že za své zájmy lobbují obzvláště dementním způsobem je věc druhá.

Musím si rýpnout, těmi třemi řepami a zaťatou pěstí asi nemysleli fisting. :-D

Ale chápu, každý se musíme nějak živit. I když s Johnem Oliverem v ledasčem nesouhlasím, rád si ho poslechnu nebo se na něj podívám. Jen je škoda, že neprezentoval fakta o zbraních, ale pouze kritizoval jejich příznivce, které je propagují obzvláště dementním způsobem.

Koho by zajímala data o zbraních, jako například korelaci mezi počtem zbraní ve společnosti a počtem vražd, doporučuji jeden z dílů cyklu o anarchokapitalismu: Anarchokapitalismus, díl devátý: Zbraně

Prokazatelná fakta:
- čím více zbraní ve společnosti, tím méně vražd a krádeží
- čím více „no gun“ zón, tím větší masakry se dějí
- pokud jsou zbraňové zákony dobře napsány jako třeba v Izraeli, Švýcarsku nebo ČR, je prakticky nulová kriminalita mezi legálními držiteli zbraní

66

Odpovědět

Prosímtě, můžeš nějak prokázat že "čím více zbraní ve společnosti, tím méně vražd a krádeží"? Přednášku anarchistické fetky neberu jako prokázání.

75

Odpovědět

Btw. s těma no gun zonama je to dobrej bullshit. Samozřejmě že se nejvíc střílí v no gun zónách, protože je to nejjednodušší, ale hlavní příčina proč se střílí nejsou no gun zóny ale to, že ti lidi mají zbraně. Takhle zaměňovat příčinu a následek je příznak demagoga nebo retarda, co jsi ty?

65

Odpovědět

+AutoChlape, prober se! Pokud má někdo v hlavě o kolečko více (nebo naopak méně) a chce spáchat masakr, tak si zcela určitě nebude shánět legálně zbraň, ale půjde cestou nejmenšího odporu - někde ji ukradne, změní ve zbraň něco jinak neškodného a bezpečného a vletí na místo, kde je velká koncentrace lidí, kteří se nemají jak bránit. Viz třeba soudruh nacionální socialista Anders Behring Breivik zmasakroval internacionální socialisty na odlehlém ostrově. Dnes se jmenuje Fjotolf Hansen, v budoucnu očekávám, že si kromě přejmenování nechá i přešít pohlaví. :-D Obdobný případ se stal i v Kingdom od Kondom, kde „umírnění islamisté“ zmasakrovali sekáčkem na maso válečného veterána a fotili si u toho přiblblé selfie a v mezičase rozdávali rozhovory novinářům dokud nepřijeli asi po hodině připosr*ní bobící (jsme policisté, nejsme na násilí cvičení, zbraně jsou nelegální a vraždy jsou taky nelegální, nevím co to po nás chcou).

V školách v USA je to podobné - útočníka mohou žáci leda tak umlátit sešity. Svoji roli v tom svým způsobem hrají i kulturní zvyklosti, protože zatímco v Japonsku při živelné katastrofě pomáhá armáda odklízet trosky, v USA musí při živelných pohromách hlídat zpustošené domy, před vyrabováním.

Pokud jde o Urzu, nevím, jak jsi došel k tomu, že je to „vyfetovaná smažka“. ANKAP (= anarchokapitalismus) je zcela něco jiného než anrachismus. To je asi jako srovnávat Oi! s hajlujícími nácky. Vizuální podobnost tu určitě je, ideologie je zcela odlišná. Zatímco anarchisté (a anarchokomunisté) neuznávají soukromé vlastnictví, tak anarchokapitalisté soukromé vlastnictví považují za absolutně nedotknutelné a hájí jej principem neagrese (Non-aggression principle, NAP).

V přednášce jsou použity zdroje jak od americké FBI, tak například od našeho občanského sdružení LEX.

Urza stojí za propagací libertariánství a spolu s partnerkou založili Ludwig von Mises Institute.

36

Odpovědět

+-HoNY-Nebýt rozšířeností zbraní, tak nemusí vůbec proti útočníkovi zasahovat. V jiných zemích kde nejsou všichni zamilovaní do zbraní se masové útoky v takové míře neodehrávají. Mám se posrat že islamisti zmasakrovali jednoho veterána v UK? To je nějaká relevantní informace? Kdyby to neudělali muslimové tak mají všichni v p**i a ani nevíš že se to stalo a hlavně to nemá nic společnýho s tématem.

46

Odpovědět

+-HoNY-Btw. Izrael a švýcarsko.. důvod proč tam není kriminalita mezi držiteli zbraní je asi jaká že... hmmm, zkusím se zamyslet čím to bude.. hmmm.. že by to bylo tím, že lidi kteří vlastní ferrari a pracují v bance/it nemají důvod zabíjet? Neee, pojdme říct že je to proto, že jsou tam zbraně tak rozšířený... OMG

33

Odpovědět

+AutoProblém spojený s UK spočívá v tom, že veteránovi nemohl nikdo pomoct, protože je tam nelegální i pepřový sprej. Po ulici se nemůžeš projít ani se šroubovákem. To je tvrdý stát. Stát, který mimo jiné plánuje v brzké budoucnosti instalaci kamer do domácností problémových rodin (pravděpodobně kategorie white trash). Je tohle v pořádku?

O Švýcarsku máš velmi zkreslené informace. Bydlení například v Curychu nebo Basileji se stává nedostupným i pro střední třídu. Přesto tam nikdo z těch, co vykonávají na místní poměry podřadnou práci, nevezme zbraň a nejde vystřílet sousedy. Opravdu to není o tom, že všichni Švýcaři pracují v bance.

Tvůj argument nejde aplikovat ani na Izrael - ukazatele životní úrovně jako „nákupní košík“ jsou v paritě kupní síly podobné jako u nás.

Já nezastávám názor jako Urza, že by měla být úplná deregulace zbraní, ostatně nejsem anarchokapitalista. Věřím tomu, že malá regulace zbraní by být měla - odpovědnost majitele za její bezpečné uložení doma v trezoru, přezkoušení z bezpečnosti po deseti letech, omezení práva získat zbraň pro skupiny lidí jako jsou pachatelé trestných činů a členové některých represivních složek minulého režimu (lidové milice, PS VB apod.) - tedy v zásadě obdoba naší legislativy.

Nějak nechápu, co ti na zbraních vadí. Můžeš svůj postoj rozvést?

50

Odpovědět

Občan má právo vlastnit zbraně a bude tomu tak i nadále. Autistický jekot levičáků k tomu už tak nějak patří.

615

Odpovědět

To snad není možné, no já seru. Ty vole, tohle fakt jinší kultura. Ten vztah ke zbraním nepochopím. Tady to nemáme (tak rozšířené) a je to dobře!

229

Odpovědět

„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti“ Sigmund Freud

513

Odpovědět

+MorceZrovna Freuda bych jako autoritu na sexuální dospělost nevytahoval.

12

Odpovědět

Mám rád zbraně.

144

Odpovědět

By mě zajímalo jestli budou s těmi spoty "Naši vůdci jsou neschopní vás ochránit." pokračovat i teď když mají Trumpa :D

112

Odpovědět

ma pravdu, minusujte si jak chcete volici zemana a pitomia :D

3311

Odpovědět

Dom Ras: Skvělá novinařina, Olí! Velice k věci a ne jen ad hominem střídající ad hominem. "och och někdo se snaží ukázat lidem, jak se natáčely jejich oblíbené filmy, to je ale nesmyslnej trouba xD" "och och, on má doma křížek z lidských kostí, ke kterému se váže příběh, který naprosto opodstatňuje jeho vlastnictví i existenci, o utrpení, životě a smrti, to je ale vůl xD"

Ženy v NRA: Oh, wow, doteď se nikdo (až na to že všichni) nepokoušel nalákat skupinu, která doteď nejevila převeliký zájem! A to ani nemluvím o tom zpátečníckém pokrytectví, kdy v podstatě uráží ženy za to, že se dostávájí do "mužných" koníčků...

"NRATV může být tou nejprůhlednější, nejhloupější věcí, kterou [NRA] vyrábí" No s**t sherlock. Nicméně pokud ti na to národ skáče, pokud volí, koho volí, tak je jasně vidět, že národ je hloupý a tohleto video (které samo o sobě bylo absolutně o ničem, k ničemu a nicneříkající) je ještě více nepodstatné.

723

Odpovědět

Takže NRATV není hlásnou troubou zbrojařské lobby? NRA tedy neprosazuje to aby směl každý právo vlastnit zbraň a to bez ohledu na zda má potřebné schopnosti s tou zbraní zacházet nebo duševní zdraví? Není tedy proti jakékoliv regulaci zbraní? Takže bezpochyby podporuje registr zbraní včetně jeho modernizace, že ano? Je tedy podle vás ideální stát kde si naprosto každý může koupit jakoukoliv a to zcela anonymně?

125

Odpovědět

+Alberto123Pokud budu naprosto ignorovat fakt, že mluvíte o něčem, co se nijak neváže na můj komentář (ve kterém jsem nazval NRATV hloupostí a záležitostí pro hlupáky), nikde jsem se nezmínil, že bych měl pozitivní pohled na americké pojetí vlastnictví zbraně.
Jejich ústavní právo je limituje v ochraně občanů, kteří se bojí, že by je bez AR15 pod gaučem napadl okamžitě policejní stát. Politikové se bojí, že když půjdou proti zbraním, tak je nikdo nebude volit (a ne, že by s tak obrovským lobyingem v US bylo vůbec možné se proti zbraním postavit a uspět či vůbec přežít) a jakékoliv další výmluvy, že by to snad bylo na ochranu před terorismem, jsou také zcestné.
NICMÉNĚ. Pokud se vrátíme k tomu, na co, asi, narážíte (tj nedostatek kritiky na NRATV v mém komentáři): mě je to fuk. Ať si je NRATV klidně hlásnou troubou zbrojařů stejně jako je Horst Fuchs hlásnou troubou nekvalitních pánviček. Pokud je národ natolik hloupý, že si to nechá běžet v televizi a staví se k tomu pozitivně, tak si to zaslouží. Američané jen dostávají, co chtějí.
Konečně se nejedná o nic jiného, než jen další ze symptomů oligarchní Ameriky.

55

Odpovědět

+cyankalNa nedostatek znalostí o NRA.

02

Odpovědět

+Alberto123O NRA vím opravdu jen to základní, nicméně i jako takové je mi naprosto jasné, že se nejedná o nic jiného, než jen další mocný lobystický korporační hexagon v oligarchním ůlu USA. Jakkoliv na to nadávat je bezpředmětné, stejně jako na zbytek korporačních jednotek, které ovládají USA.
Ovšem můžu nadávat na video, které má v podstatě nulovou informační hodnotu a většina argumentů, jak je často u Olivera zvykem, je založených na urážení a posměchu (což není argument).
Video šlo shrnout do 4 minut a bylo by to naprosto stejné.
Proč nadávat, můžete se ptát. Protože jakkoliv s Oliverem ve spoustě věcech nesouhlasím, jeho pořad je, co se poodhalování zkorumpovanosti americké vlády a prohnilosti amerického systému týče, skvělý. A to jsem schopen docenit, i jako někdo, kdo se s ním politicky moc neshodne.

50

Odpovědět

+cyankalJá bych toto video shrnul do jedné věty: Oliver se v něm choval a argumentoval stejně stupidně, jako NRA TV.

21

Odpovědět

Vtipné s tím bojkotem, vzpomněl jsem si na ty Hollywoodské celebrity, které tvrdili, že když vyhraje Trump, emigrují. Víte někdo, kolik z těch tlučhubů tak učinilo? :))

Co se tématu týče, Oliver je prostě pacifista, milovník LGBT (asi rád pořádá večerní vláčky a dělá mašinku), práv migrantů, černochů, vlastně každého, jen ne obyčejného rasistického bílého xenofobního američana.

Představa, kterou mylně sdílí i EU o tom, že když přestaneme prodávat lidem zbraně, jako záhadou se všechny naše problémy vyřeší, je značně naivní. V našich podmínkách absolutně mimo. Občasná střelba ve školách proti těm desítkám tisíc bezpečných domovů na předměstí, kde řádí gangy mexikánců a černochů (samozřejmě všichni s legálně drženou zbraní, že), možná i stojí.

1534

Odpovědět

To by mě zajímalo, jaká práva bílého rasistického xenofobního běloch a jsou omezována? Ne, vážně, spousta lidí o tom mluví, ale zatím mi nikdo nedal odpověď, čím se jeho práva omezí například přiznáním většího práva LGBT komunitě, ženám atd.

Je zajímavé, že gangy v USA pořád fungují, ačkoliv tam přece zbraň má každý a tresty jsou přísné.

279

Odpovědět

+VartaNapříklad práva na rodinu. V konkrétní praxi například pokud bude pár, který nemůže mít děti, usilovat o svěření dítěte do opatrovnické péče, ale dostanou ho nějací dva šermíři jen proto, že teď je trend všude tlačit LGBT, neoslovovat lidi v MHD "dámy a pánové", dávat si do pasu jako pohlaví "to" nebo měnit německou hymnu tak, aby byla "genderově neutrální" → tedy šílenost světa pokračuje.

Co se gangů týče, logicky, tam jsou a stále tam budou, ale lidé si 2x rozmyslí vloupat se v noci do baráku, když má každý druhý doma AR-15, než kdyby měl akorát vázu sluníčkových pampelišek.

1523

Odpovědět

+NRA"V konkrétní praxi například pokud bude pár, který nemůže mít děti, usilovat o svěření dítěte do opatrovnické péče, ale dostanou ho nějací dva šermíři jen proto, že teď je trend všude tlačit LGBT..."Uveď konkrétní případ kdy se tak stalo.

183

Odpovědět

+Alberto123uved konkrétní příklad toho proč jsi takovej libtard.. těm blbostem vážně věříš, trolíš nebo tě za to někdo platí? Nebo si jen honíš ego nad tím jak si morálně nadřazenej? Neber to nějak osobně ale nějak nechápu co tě k tomu vede.

221

Odpovědět

+MorceTebe nezajímá pravda a fakta? Proč?

74

Odpovědět

+Alberto123Zaplať pánbůh u nás tomu tak (zatím/naštěstí) není. V USA již v roce 2013 Nejvyšší soud konstatoval protiústavnost federálního zákona na ochranu rodiny (Defence of Marriage Act), následně v případu Obergefell v. Hodges uznal (samozřejmě poměr hlasů 5v4, kdy posledním hlasujícím pro byl dobře známý demokratický vítač/sluníčkář z Californie - Anthony Kennedy), že manželství může být z pohledu práva uzavřeno i mezi osobami stejného pohlaví, čímž je LGBT postavil do stejné právní roviny, jako normální páry (což je právě stěžejní pro adopci). Aktuálně je legální adopce členy LGBT v 50 státech USA. A z toho vyplývá, že pokud mohou LGBT páry adoptovat stejně, jako normální manželé, v případě kdy adoptují dítě, učiní tak na úkor někoho nějakých manželů.

210

Odpovědět

+NRACo se týče adopce nebo pěstounské péče nenašel jsem nic co by je zvýhodňovalo o proti jiným párům. Musí splnit stejné podmínky a dodržovat stejná pravidla. Shrnuto mají stejná práva. Pokud je zde politický nátlak který ovlivňuje mechanismy adopce v Californii, tak se to jistě projevilo ve statistikách, ne?

132

Odpovědět

+Alberto123Ano, mají tedy z pohledu legislativy stejná práva, což tedy znamená, že mohou dostat do adopce dítě, které by jinak dostal normální pár. Toť byla má odpověď na otázku od Varty - "čím se jeho práva omezí například přiznáním většího práva LGBT komunitě".

Howgh.

314

Odpovědět

+NRATakže umožnění adopce afroameričanům omezilo práva všech ostatních? Volební právo žen omezilo volební práva mužů? Takže když někomu přiznáte stejná práva, tak tím zároveň i svá práva omezíte?

92

Odpovědět

+Alberto123Podle mě by měl mít možnost dítě adoptovat i samotný jedinec bez partnera, pokud to je schopný zvládat.. proč je jako na výchovu dítěte potřeba pár?
Mně třeba spíš vadí, když dítě vychovává nějaký blbec/blbci, ať už je vlastní, nebo adoptované.
Jakou má dotyčná orientaci je vedlejší, ale muset si někoho na oko hledat a žít s ním, jen abych mohl/mohla adoptovat dítě, mi připadá fakt na šišku. Netýká se to jen adopce, ale i umělého oplodnění atd.
Hlavně že přirozenou cestou se může naprosto bez omezení množit úplně každý debil a dělat si s děckem pomalu co chce a nikoho to nezajímá.

61

Odpovědět

+NRANerozmyslí, akorát bude rovnou střílet bez varování.

61

Odpovědět

+IqePokud člověk zjistí, že má na pozemku/v domě někoho, kdo tam nemá být, rozhodně bych chtěl být raději ozbrojen, než volat 911 a čekat, jestli to stihnou ;)

Kdo chce páchat kriminalitu, zbraň si vždy dokáže opatřit. Omezování je akorát bič na obyčejné lidi.

68

Odpovědět

+NRANo jsem rád, že konečně někdo na konkrétním případě uvedl jak jsou jeho práva jakožto heterosexuálního bělocha omezovaný. Aspoň se konečně potvrdila moje dřívější teze, že to většinou napíše nějakej retard kterej ani nezná význam slova argument a místo něj napíše totální sračku. Btw. moje práva byla omezena, když bylo zakázaný otrokářství, chudák bílej heterosexuál si ani nemůže koupit svýho černocha LOL.

92

Odpovědět

+NRATo s tím právem na rodinu mě docela pobavilo. Děcáky jsou přecpaný, sama jsem dobrovolničila mezi takovými dětmi, kvůli zbytečné byrokracii i přes zájemce o dítě mnoho z nich ani děcák nestihle opustit v kojeneckém věku a zůstávají tam proto až do dospělosti. Mám dokonce pár kamarádů, kteří v dětském domově vyrosti a opravdu by bylo lepší, kdyby měli 2 maminky nebo 2 tatínky. Mám dokonce i známé, kteří adoptovali raději romské dítě, aby nemuseli čekat.
Osobně bych byla pro zjednodušená adopce a pro možnost adopce i pro homosexuální páry. Když je v pořádku, aby se nechávali děti v rodině, kde je jeden rodič feťák a dítě mlátí (ano, i takový případ jsem zažila), nevidím důvod, proč by se nemohlo dítě svěřit 2 milujícím tatínkům/maminkám.

163
Další