Thumbnail play icon

Nejdrsnější americký šerifLast Week Tonight

Přidat do sledovaných sérií 168
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:202
Počet zobrazení:8 150

Joe Arpaio byl mnohokrát prohlášen za nejdrsnějšího šerifa USA. Ale nedávno byl odsouzen za rasovou diskriminaci a prezident Trump mu hned na to udělil milost. Ale diskriminace není zdaleka jediným problémem, se kterým se kdy potýkal...

Komentáře (38)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mate smulu, vy ubreceny komunisticky buzivegani, nastava era, kdy se z bilych muzu musi stat opet muzi v pravem vyznamu toho slova, tedy ochotni branit sve rodiny, svou vlast, svuj majetek a dedictvi sveho naroda. Ale nebojte se, my "zli netolerantni pravicaci" budeme bojovat i za vas, jako vzdy, aby pak vasi smradi mohli opet v klidecku vymyslet a propagovat dalsi utopickou nerealistickou agendu rozvratu, kterou dozenou nejvetsi civilizaci v dejinach ke svemu konci. #NichtKapitulieren

629

Odpovědět

najprv musite mat proti komu bojovat...

32

Odpovědět

Video je nefunkčné

00

Odpovědět

Ahoj, video je funkční, jen si vypni blocker na reklamy.

06

Odpovědět

Uprime kdyz nekoho zavru do vezene nemel by se tam mit jak na hotelu. To ze maji pruhovany trika a ruzovy spodky tak at, ale ze se tam musej smazit jak hranolky. To uz je trosku jak za krale klacka.

712

Odpovědět

Asi jsme oba sledovali jiné video. O vinně a nevinně rozhoduje nezávislý soud. Pokud je někdo ve vazbě, tak to má být vlastně takový hotel nejnižší kategorie, který slouží k čekání na soud.

Tyhle praktiky silně připomínají československou praxi padesátých let - škaredě ses podíval na bolševický hovado a skončil jsi bez soudu v pracovním táboře nebo uranovým lágru (údajně bylo takto „potrestáno“ několik tisíc lidí než se zákon novelizoval a po formální stránce proběhl lidový soud).

261

Odpovědět

Tak tenhle šerif patří přesně mezi ty lidi, který máte chuť nakopat a případně zastřelit při sledování Easy Ridera.

197

Odpovědět

Na ilegální imigranty musí být přísnost.
Sláva Arstotzce!

2412

Odpovědět

Ale ne, pokud má v pořádku pas, vízum, pracovní povolení, povolení ke vstupu, povolení k práci, lékařskou prohlídku, potvrzení totožnosti, povolení k vycestování ze své domoviny a na úplatek, soudruhu.
Sláva Arstotzce!

91

Odpovědět

Proč mi to posílá dvakrát?

07

Odpovědět

Tak si to shrňme. Nesoudný, slizký psychopat, kterého evidentně vzrušuje kontrola a moc nad ostatními a prosazování práva a zákonů má jen za záminku, aby mohl ukojit svojí perverzi (zvlášť, když zákony sám porušuje a soudy se neřídí, což je na šerifa dost bizarní), jde tvrdě po krku každému, kdo mu přijde od pohledu jako latinoameričan, tudiž potenciální nelegální migrant. Toho nechá podusit dva týdny v cele za nepoužití blinkru a pokud má dotyčný desetiletou dceru, kterou v parku opíchá pedofil, je mu to jako správnému šerifovi naprosto u prdele, protože je to "asi" dcera migranta. To vše v Arizoně, kterou poprvé "objevili" Španělé, patřila španělské koruně, posléze přešla do rukou Mexika a až po prohrané válce s USA ji získali Američané. Sám nesoudný a slizký psychopat, nesnášející každého "migranta", se narodil do italské rodiny v době, kdy každý Ital v Americe poslouchal, že je to zasraný nelegální migrant, který akorát páchá trestní činnost. Trumpeta, milovník "pořádku", který konečně vrátí Americe tu hrdost, řád, právo a spravedlnost, pak omilostní toto umaštěné diletantské prase, protože souzní s jeho neléčenou paranoidní schizofrenií z nelegálních migrantů z Mexika, které vidí v původně mexickém státě úplně všude, a je mu naprosto u prdele, že občan USA se nedočká ani elementárních občanských práv v podobě vyšetřování znásilnění vlastního dítěte, protože se jmenuje Miguel. No, to je mi tedy "pořádek", Donalde. To pokrytectví z těchto pseudobojovníků vystřeluje všemi směry, tedy, ihned poté, co vyserou diletantismus, který mají všechny tyto kreatury společný.

10713

Odpovědět

Ta prvni veta je presny popis Olivera, dekuji. Jinak bys to vole nemel brat tak vazne, polovina jsou pomluvy a dalsi cast je pravdepodobne dost zvelicena - proste dalsi clovek co nepadnul Oliverovi a jeho svetonazoru do oka - tim nerikam ze ten serif je sympatak, ale tohle byly kecy bez nejakych fakt... skoro jako by prevzal Trumpovu agitku

1063

Odpovědět

+Vhef"Tak si to shrňme" je přesný popis Olivera? :-D

306

Odpovědět

+MoggsJsi debil? Každej asi pochopí kterou větu měl na mysli...

520

Odpovědět

+necojinehoTy nebudeš nejrychlejší pistolník na západě...

21

Odpovědět

+VhefMno....tady máte článek na Wiki, doporučuji přečíst. Sice je to jen Wikipedie, ale myslím si, že to co John Oliver zmiňuje nejsou kecy. Fakta tam neuvádí, protože chce, logicky, zaujmout, ale zároveň na to nemá prostor. Takže si můžete udělat čas a zjisti pravdu ;-)
https://en.wikipedia.org/wiki/Joe_Arpaio

71

Odpovědět

LOL, postavíš koncentrák a nakonec tě odsouděj za silniční kontroly Mexikánců :-D

842

Odpovědět

Al Capone taky skončil na daních :D

570

Odpovědět

Jezis ty jeho vtipy sou tak trapny, ze kdyz vidim jak se u toho xichti a vrti, tak se mi chce blejt..

1751

Odpovědět

Kdo bude chránit nás před Tebou?

432

Odpovědět

To zas bude kopec prinajlepšom polointeligentných komentárov.
Zdraví jedinci, ktorí si zvyknú video iba pozrieť a nekomentovať, osmeľte sa a pokojne sa podeľte o nejaký zmysluplný postreh. I keď viem, že zareaguje pravý opak, za pokus to stojí vždy..

56

Odpovědět

Viděl, pobavil, poučil. Víc nemá cenu tu psát, nikoho nepřesvědčíš, jen se budeš rozčilovat :-)
Jsem rád, že u nás máme lepší vazbu než nějaký stan kdesi na poušti...

81

Odpovědět

Povedal by som, že vieš prečo sa väčšina ľudí na internete k veciam nevyjadruje? Pretože jediný spôsob ako na internete vyhráš hádku je tak že sa jej nezúčastníš. Kedže väčšinou sa majú potrebu vyjadrovať iba tí polo-intelektuáli a s nimi sa rozumne baviť teda naozaj nedá.

10

Odpovědět

Toho šerifa bych vyznamenal a Trump udělal dobře. Je potřeba lidí kteří nás budou chránit před migrací.

1879

Odpovědět

Dostává mě jak lidi, co jsou silně proti migraci, dokážou odpustit jinému člověku se stejným názorem úplně všechno.
Já beru názor lidí, že migrace je problém, je to i určité bezpečnostní riziko etc., ale kvůli tomu přehlížet natáčení žen jak serou a to, že se vykašlal na prošetření sexuálních zneužívání dokonce i dětí?
Nad tvýma komentářema jsem kroutil hlavou už mnohokrát a stále doufám, že jsi jen troll. Pokud ne, tak jsi prostě jen duševní kripl.

719

Odpovědět

+WTF"neprošetření sexuálních zneužívání dokonce i dětí" to je výmysl toho buzeranta, nic z toho nebylo. A pouřil to jako podpůrný argument, tento pořad nemluví vždy pravdu, dost si přikresluje.

942

Odpovědět

+Tak to tu neopakujA můžeš svůj výrok něčím podložit? Jsem také dost kriticky přemýšlející jedinec a spoustu videí jsem si ověřoval. Je fakt, že to již nedělám, neboť jsem shledal Last Week Tonight jako důvěryhodný zdroj opírající se o fakta. Pokud máš ovšem nějaké zdroje, které jsou důvěryhodné a zaručeně vyvrací některá tvrzení, tak je rovnou prosím přidávej ke svým nesouhlasným komentářům, neboť jinak je sám o sobě takový příspěvek naprosto bezpředmětný a zbytečný :-)

164

Odpovědět

+Bimbosourek"neboť jsem shledal Last Week Tonight jako důvěryhodný zdroj opírající se o fakta" ty vole xDDD

114

Odpovědět

+MorceA můžeš to vyvrátit? Jestli si Bimbosourek ověřoval několik videí a shledal, že jsou pravdivá s podloženýmy důkazy tak bych chtěl teď znát tvé zdroje které vyvrací toto tvrzení, když už jsi na to reagoval takto...

32

Odpovědět

+WTFTak v Evropě se třeba neprošetřují zločiny napáchané imigranty páč se policajti bojej že by byli označený za rasisty. To je dle mě horší

19

Odpovědět

Tak fajn. Jdeme obsadit Horní Falc, nebo Sasko a potom budeme trestat každého Němce, který se v naší nově vyhlášené provincii objeví.

113

Odpovědět

křečku, ty máš v hlavě asi kvalitně vymatláno, co?

72

Odpovědět

Nojo, tohle Oliver nemůže přenést přes srdce. Ale jeho klasická práce. Během 24 let kariéry vysbíral to kontroverzní a nafoukl to do obřích rozměrů (růžové jídlo), nepozastavil se třeba nad tím, jak je možné, že i přes to všechno byl těch 24 let ve funkci, asi ho lidé volili, protože měl výsledky. Chránil amíky před mexikáncema, kteří tam prostě statisticky přinášejí víc kriminality.

Chápu, že on by chtěl vězení jako v Norsku, s telkou, playstationem a pohodlnou postelí, ale nějak se v dnešní době zapomíná, že ve vězení má být člověk za trest a tak by s ním i mělo být zacházeno.

1954

Odpovědět

Teda na ten kec s tím, jak by to mělo vypadat ve vězení už mě skoro ani nebaví reagovat. Milionkrát vyvrácená věc. Smiř se s tím, že jsme skutečně civilizovaná společnost a na některé věci se díváme jinak než ve středověku. Teda aspoň ti chytřejší z nás.

3511

Odpovědět

To se vážně zastáváš člověka, co neprošetřil sexuální zločiny na dětech? Nebylo by lepší, kdyby "chránil amíky před mexikáncema" alespoň někdo, kdo zároveň ochrání děti před zneužíváním?
Nebo to je jedno? Halvně, že půjde proti těm zlým migrantům, co?

357

Odpovědět

+WTFTak pro průměrného člověka je dnes důležité, že jde proti migrantům, všechno ostatní je vedlejší a to i kdyby spáchal genocidu.

236

Odpovědět

zdrhas pred psychopatmi( v statnej sprave) jedneho statu a natrafis na psychosa (v statnej sprave) v tom druhom.

Jebnuty svet.

226

Odpovědět

Pekne si to povedal, človek si myslí že na slovensku je to už veľmi zlé keď máme fašistov v parlamente a každým mesiacom im rastú preferencie. A potom človek uvidí toto a je mu až do plaču kde tento svet speje, a ako sa vraciame veľkými krokmi späť do minulosti namiesto toho aby sme pokračovali v budovaní toho čo sa začalo. Je to dosť smutné a veľmi silno dúfam že je to len taký výstrel ľudí vo svete a za pár rokou to opadne.

00
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)