NorskoLast Week Tonight

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 235
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:192
Počet zobrazení:12 199

V dnešním krátkém videu se zaměříme na reklamní tah řetězce potravin, který se rozhodl využít norský problém ke své propagaci.

Přepis titulků

Promluvme si o Norsku. O jednom z těchto států. V Norsku funguje přes sto obchodů 7-Eleven. A nedávno se 7-Eleven dostalo do potíží s reklamou zaměřenou na turisty. Než se na ni podíváte, vězte, že je skutečná, a očekávejte malý zvrat. NORSKO ZEMĚ FJORDŮ PŮLNOČNÍHO SLUNCE A CHLAMYDIÍ Norsko je na předních příčkách v počtu lidí nakažených chlamydiemi.

Jste na návštěvě? Chraňte se před místními! Kupte si kondomy u 7-Eleven. No ty krávo. Dobře, dobře... Dobře, 7-Eleven. Nemůžete nazývat Norsko zemí chlamydií, protože si koledujete o soudní spor s Las Vegas, Tampou a bazénem v každém akvaparku.

Nešlo však jen o reklamní spot. 7-Eleven umístilo i plakáty na nádraží. Jsem v pozici, abych mohl říct, že to je druhý nejvíce nestydatý reklamní trik s chlamydiemi, jaký jsem kdy viděl. Norové, kteří tyto plakáty viděli, byli pochopitelně zmatení.

Co? Nemám slov. To pro Norsko není dobrá reklama. Je nešťastné, že o tomhle musíme turisty informovat. Kvůli tomuhle lidé do Norska jezdí? Aby si užili? Nejezdí se kvůli tomu do Thajska? Tohle je docela profláklý stereotyp o Thajsku. Tím netvrdím, že v thajské kultuře nejsou sexuální aspekty.

Věděli jste, že thajský ledový čaj je normální se 100 ml spermatu? Je to pravda. Nevím, jestli tomu tak je vždy, ale kdykoliv ho dělám já, tak ano. Příjemně se to táhne. Ale pravdou je, že výskyt chlamydií v Norsku patří k nejvyšším v Evropě. A 7-Eleven rozhodně nevedlo nejvíce explicitní kampaň ohledně sexuálních nemocí.

Morsko ministerstvo zdravotnictví vytvořilo tyto plakáty, kde se psalo: "Používejte kondom na svého ptáka." A: "Používejte kondom ve své frndě." Je to odvážné, ale také to vypadá, jako by Norové kondomy znali, ale užívali je špatně. Třeba k uchování želé fazolek. Nebo jako holinky pro své psy. Ale mou nejoblíbenější kampaní ohledně pohlavně přenosných nemocí vytvořila charita RFSU, zaměřující se na pohlavní nemoci.

Před pár lety bezpečný sex propagovali tím nejúžasnějším způsobem. Dobře, ten klip se skládá pouze z mých oblíbených částí. Zaprvé, samozřejmě ten řev. Proč to dělá? Ty lidi šokoval ten obří plíživý penis sám o sobě. Zadruhé, ten slogan říká, a je to pravda: "Penis tě může překvapit."

Zní to jako balící hláška stárnoucího Rusa na letištním baru. Možná nejsem fešák, ale penis tě může překvapit. A zatřetí, líbí se, že když ten penis ejakuluje, ohne se tak, až vytvoří pravý úhel. Pokud to váš penis umí, pošlete video důkaz na session.jefferson@usdoj.gov. Ale vtipy stranou, berme to chvilku vážně. Berme to vážně.

Bezpečný sex je velmi důležitý. S ohledem na to, co víme o sexuálním zdraví, je s podivem, že se kondomy nepoužívají vždy a všude. Vystavujete sebe a budoucí partnery riziku. Nejde jen o chlamydie, ale i HIV a i rakovinu. Jdi do prdele, ty plíživý penise! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Error loading YouTube: Video could not be played

00

Odpovědět

Proč už se nepřekládá VSAUCE?

70

Odpovědět

Nebudete překládat nového Sashu Barona Cohena?

11

Odpovědět

Jestli myslíš jeho Who is America, tak na tom heindlik právě pracuje :-)

70

Odpovědět

Videa, kde se mluví o penisu, by neměla být krátká! :D

163

Odpovědět

4 minuty na podobné téma víc než dost.

03