Rudy GiulianiLast Week Tonight

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 235
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:171
Počet zobrazení:14 143

Rudy Giuliani je americký právník, který dříve působil jako starosta New Yorku. Po útocích 11. září si vysloužil přezdívku starosta Ameriky, když se vypořádal s následky útoků. V následujících letech kandidoval na prezidenta, což mu však nevyšlo. Nezvítězil ani v jednom státě a vypadnul již v primárkách. V roce 2016 podporoval kandidaturu Donalda Trumpa a od roku 2017 působí v jeho týmu jako poradce pro kyberbezpečnost. Na začátku května na sebe Giuliani upozornil svým rozhovorem pro Fox News.

Přepis titulků

Podíváme se, co je nové v sérii Trumpových skandálů, kterým říkáme Hloupá Watergate. Příběh se stejnou vážností jako Watergate, při které by v Bílém domě unikal plyn a Nixon by byl závislý na čichání lepidla. Tento týden se k Hloupé Watergate přidala další zápletka díky Rudy Giulianimu. Ten se k Trumpově právnickému týmu přidal teprve před dvěma týdny. Ale ve středu udělal rozruch svým rozhovorem pro Fox News. Trump oficiálně oznámil, že neví nic o platbě 130 tisíc dolarů, která byla pro Stormy Daniels, aby mlčela o jejich údajném vztahu.

Ale i přesto Giuliani z nějakého důvodu, Trumpův právník, jak víte, nabídl nový příběh o původu této platby, který překvapil i Seana Hannityho. Říkám vám teď něco, co nevíte. Nebyly to peníze z kampaně. Žádné porušení zákonu ohledně financování kampaně. Takže to provedli přes právnickou firmu. Přesně tak.

A prezident to pak proplatil. Aha. To jsem nevěděl. Takže neplatí žádný zákon o financování kampaně. Žádný... Žádný... Nejen, že popřel, co řekl jeho klient. Ještě k tomu přidal opilecký přízvuk, jak když někdo říká: Přítelkyně mě opustila. Ale hádejte, jaký stres z toho mám. Žádný... Tím, co řekl, mohl Giuliani Trumpa vystavit mnoha novým právním i politickým problémům.

Ale to není vše. Protože během svého rozhovoru ještě zvládl popřít oficiální důvod Bílého domu pro propuštění Jamese Comeyho. Předčasně oznámil propuštění rukojmích ze Severní Koreji, což se stále ještě nestalo. A pronesl tento divný komentář o tom, co by se stalo, kdyby státní zástupce vyšetřoval Trumpovu dceru. Myslím, že bych hned skočil na koně a jel rovnou do jejich kanceláře s kopím, kdyby šli po Ivance. A co jeho zeť?

Mluvili i o něm. Jared je skvělý muž, to jistě víte. Ale muži jsou postradatelní. Ale skvělá žena jako Ivanka? To ne. Když přejdu to, jak divně nazývá Ivanku skvělou ženou, nezapomeňme, že mluvil o lidské bytosti jako o postradatelné. Což je celkem kruté. Ale chápu. Je to Jared...

Jared... Je vlastně jen 185centimetrový pytel výplňové pěny. Je to Jared. Je k ničemu. Giulianiho rozhovor byl tak neuvážlivý a chaotický, že mnoho lidí se po zhlédnutí divilo, co se s ním stalo. Urazil dlouhou cestu od starosty Ameriky po 11. září. Na Giulianim je něco divného. Není to Giuliani, jakého jsme znali.

To je šokující, navíc od někoho, kdo byl starostou New York City po 11. září. Po 11. září měl Giuliani dobrou pověst u amerického lidu. Poslední týden se zdá, že ji však ztratil. Přesně. Lidé jsou stejně šokovaní zjištěním, kdo Giuliani doopravdy je, jako dítě, co náhodou v Disney World vidí, jak si Mickey Mouse sundá hlavu a dozví se, že je to ve skutečnosti Tilda Swinton. Nejen, že nejsi to, co jsem si ještě před chvílí myslel, ale navíc vypadáš fakt hrozivě.

A jestli nějaká část z vás přemýšlí, co se sakra stalo s Rudym Giulianim, dnes vám na tu otázku zkusíme odpovědět. Protože krátká odpověď je nic. Vždycky byl takový. A vím, že je to trochu nepříjemné slyšet, protože nejvíce se proslavil tím, že byl starostou New York City 11. září. Po tom byl zaslouženě oslavován za svůj klidný a pevný postoj.

Byl osobou roku magazínu Time. Obdržel čestný rytířský titul ve Velké Británii. A stejně vzácným americkým ekvivalentem, byl zobrazen v televizním filmu panem Jamesem Woodsem. Demokrati pořád mluví o zlepšení. Republikáni dělali, co mohli, aby zlepšili, co se dalo. Proto jsme tady. Že?

Sexy. Že? Že? No tak... Kdo by nechtěl vidět Jamese Woodse a paní z Policajta ze školky, jak si intimně povídají o republikánech na pláži před tím, než si dají nejméně vášnivý polibek v historii filmu. Jak je možné, že to nevyhrálo všechny ceny?

Ale abyste opravdu rozuměli Giulianimu, musíte se vrátit do období před 11. zářím. Původně se proslavil jako federální prokurátor, kde si velmi oblíbil záři reflektorů. Prováděl akce, kde například v utajení zkoušel kupovat kokain a při tom měl na sobě vestu Pekelných andělů a bílou košili. V tom vypadal méně jako feťák a více jako třetí nejlepší člen taťkovské bluesové kapely zvané Taťka až na kost. Později se rozhodl kandidovat na starostu.

Což bylo riskantní, kvůli jeho podivné historii. Interní dokument vytvořený jeho kampaní poukázal na jeho "faktor zvláštnosti", protože jeho první manželství bylo s jeho sestřenicí z druhého kolene. Přesně tak. Starosta Ameriky jel po sestřenici. Ale. Ale... Nebojte se, nebojte. Protože pro to měl výmluvu.

Giuliani říká, že se dozvěděli o rodinném vztahu až po několika letech manželství. Ale hovno. Nevšiml si, že jejich svatba byla trochu divná, když jedna strana kostela měla obě rodiny a na druhé byla pouze nervózní fotografka, která raději nefotila. I tak... Přes to všechno byl Giuliani zvolen. A v pozici starosty se stále se zjevoval všude.

Ve filmu Eddie od Whoopi Goldbergové, v epizodě Zákonu a pořádku, v sitcomu Billa Cosbyho, který doteď není ničím zlým poskvrněn. Ale to, co si o Giulianim pamatuje většina New Yorčanů, je jeho drsná osobnost. Každý týden vysílal svůj pořad v rádiu, kde zodpovídal otázky volajících. Což by mělo být lehké.

Jen si vyslechne jejich starosti a občas slušně ukáže svůj nesouhlas. Ale poslechněte si jeho rozhovor s majitelem fretky, kterému vadí zákaz vlastnictví fretek jako mazlíčků ve městě. Jste pomatený. Ne, nejsem, pane. Zákon říká... Váš přehnaný zájem o fretky je něco, co byste měl probrat se svým terapeutem. Konverzace je u konce, Davide.

Děkuji. Takový přehnaný zájem o malé lasice je nemoc. Přesně. To byl starosta New Yorku, který schválně urážel Newyorčana, jehož jediný prohřešek je, že má rád fretky. A jsem si jist, že když ten fanoušek fretek měl možnost říct svoji část příběhu, zněl úplně normálně. Davide, díky za návštěvu. Děkuji, pane.

V rukách držíte, dle mých poznámek, fretku jménem Pan Linus von Kožich a druhou jménem Princezna Katie Minnie bonbony. To je ona. Kurva. Nerad to říkám, ale jsem na straně Giulianiho. Tým Giuliani. Fanoušci fretek jsou stejní jako fretky. Myslel jsem, že je budu mít rád, ale pak jsem jednoho viděl a už nevím.

Ale bylo toho mnohem víc než kritizování fretek a jejich majitelů. Protože Giuliani byl známý tvrdým postojem k zločinu. Hodně zvýšil aktivitu policie. A došlápl si na takzvané zločiny vůči kvalitě života. Přecházení silnice mimo přechod a žebrání. To ale naštvalo hodně lidí. Hlavně lidi tmavší pleti. To období je známé jako čas, kdy si policie mohla dělat, co chtěla. Kritika, kterou sdílí i bývalí policisté.

Měli jsme hodně stížností, že to děláme jen proto, že nám to Giuliani dovolí. A v srdci jsem věděla, že je to pravda. Když policisté mohli jen tak prostě zastavit kohokoliv s tím, že ho prohledají... tak už neexistují občanská práva. A to je celkem strašlivé. Protože není lehké vyznat se v New Yorku i bez toho.

Přinejhorším se snažíte dostat okolo 14 belgických turistů, kteří neví, jak se kurva chodí ve městě. A v nejlepším vás může přepadnout Billy Eichner. A když nevíte vše o Meryl Streepové, tak si zasloužíte vše, co vám udělá. Na konci Giulianiho druhého období mělo mnoho New Yorčanů dost jeho blbostí. Jednou se musel dokonce vystěhovat z domu starosty.

Během obvinění z mimomanželského vztahu, které vyřešil nejhorším možným způsobem. Giuliani řekl médiím v mimořádném rozhovoru, že se chce rozvést s první dámou. Postupně jsme začali žít oddělené, nezávislé životy. Jaksi to ale neřekl své ženě. Tak to je asi nejvíce ponižujicí způsob, jak ukončit manželství. Horší už je snad jen veřejné oznámení toho, že nechtěně spal se sestřenicí. Ale...

ale pak nastalo 11. září. A vše bylo zapomenuto, protože jako starosta Ameriky měl najednou úžasnou reputaci. A po odchodu z postu starosty toho využil. Napsal knihu. Dělal přednášky, za které dostával až 200 tisíc dolarů. A založil konzultační firmu Giuliani Partners. Název, který zní jako eufemismus pro bratrance a sestřenici, co spolu píchají. Oni?

Jo, to jsou Giuliani Partneři. Byla to láska na první pohled na pohřbu jejich prababičky. Babi byla vždycky dobrá v dohazování. Stal se také partnerem v právnické firmě. A jeho firma reprezentovala klienty z tabákového průmyslu, soukromou věznici, Bank of America, News Corp, kteří vlastní Fox News, a Purdue.

Což je společnost, co napomohla vzniku opiové krize. V podstatě společnosti, jejichž logo byste očekávali na autě NASCARu, které řídí vraždící medvěd grizzly. A potom v roce 2007 Giuliani započal to, co mělo být jeho osudem. Kampaň kandidáta na prezidenta. Což bylo katastroficky špatné. Pořád mluvil o 11. září. Jeho fanoušci dokonce pořádali fundraiser se vstupem za 9,11 dolarů za osobu. Což vyústilo v tuto pamětnou hlášku dalšího kandidáta, Joea Bidena.

Rudy Giuliani má jen tři věci, co zmíní v každé větě. Podstatné jméno, sloveso a 11. září. Nic jiného... Nic. Má pravdu. Giuliani nemohl přestat se využíváním 11. září pro svůj prospěch. Jak dokazuje jeho dětská knížka, Jedna ryba, dvě ryby, červená ryba, 11.

září. Jeho kampaň nakonec skončila příšerným fiaskem. Nevyhrál ani jeden stát. A jako přední kandidát na prezidenta vypadl z voleb už v lednu. Ztratil tím asi 50 milionů dolarů a nepřineslo mu to žádného delegáta. Nebo jak by to řekl on... Žádný... Přesně. Přesně tak, Rudy.

Žádný. A po této ponižující kandidatuře na prezidenta Giuliani zmizel z obzoru. A nakonec se objevil v déčkových místech podobným tomuto. Milujeme mafiánské filmy, co milujete. Mafiánský týden na AMC. Moderuje Rudy Giuliani. No kurva. To je tvrdý pád.

Jen deset let po tom, co byl Osobou roku magazínu Time, dělal Giuliani dýdžeje k upoutávce na Zjizvenou tvář pro kabelovou televizi. Jen se zamyslete, jak to je šílené. To je něco, jak kdyby za 10 let od dneška Bravo oznámili maratón mužských sex symbolů z devadesátek uváděno Malálou Júsufzajovou. Jak se tohle sakra stalo? O co jsem přišel?

Očividně byla promrhána spousta dobré vůle. A potom... se několik let vyskytoval na kabelových televizích pouze jako občas citovaný host, kde řekl mnoho hrozných věci. A k Trumpově týmu se připojil až v lednu 2017. Tehdy byl jmenován jeho poradcem pro kyberbezpečnost. Proč mu Trump dal takovou práci? Kdo ví. Možná proto, že Giuliani vlastnil konzultační firmu zaměřenou na bezpečnost.

I když se zdá, že Giuliani nemá žádné zkušenosti v kyberbezpečnosti. A když se na něj koukáte aspoň 10 sekund, tak vám přijde jako někdo, kdo si kontroluje email tím, že otevře Word a napíše: Ahoj Google, koukni mi na mail. Díky, Rudy. Ale pravdou je, že Trumpova náklonnost k Giulianimu spíše vychází z toho, jak během kampaně propůjčil své poslední kousky věrohodnosti různým jedovatým blábolům, jako jsou tyto.

Kdybych udělal jen desetinu toho co Hillary Clinton, byl bych ve vězení. Zaplatila lidem... aby na jeho srazech vyvolali násilí. Prodala 20 procent našeho uranu Rusku. Od ledna jsem viděl na internetu osm případů, kde měla dlouhé záchvaty kašle. Běžte online a napište nemoc Hillary Clintonové a podívejte se na ta videa.

Očividně je to kravina. Ale na jedné věci s ním souhlasím. Měli byste se určitě podívat na HillaryClintonIllness.com. A podívejte se na ta videa, protože vám otevřou obzory. Vím to, protože jsme tu adresu koupili. HillaryClintonIllness.com. Ihned vás to přesměruje na něco, co by Rudy Giuliani nesnášel. Animace dvou fretek při sexu.

A ještě... Ještě je třeba říct... Nechte toho! Je třeba říct, že Giuliani Security, i přes jejich odborné znalosti kyberbezpečnosti, neměli zakoupenou adresu Giuliani-Security.com. Takže jsme ji koupili my. A tady najdete jedinou věc, co by nesnášel víc než dvě fretky při sexu. Fretky, bratrance a sestřenici, co spolu nemají sex.

Koukněte, to sexuální napětí se nedá vydržet. Znáte se tak dobře. A když se na věc podíváte celkově, uvědomíte si, že Giulianiho pozice Trumpova právníka není nic divného. Jeho celý život k tomu směřoval. A i když Trumpovi poskytuje příšernou právní reprezentaci, je to jeho nejupřímnější celková reprezentace. Protože když se nad nimi zamyslíte, jsou vlastně jako dvě verze té stejné osoby.

Oba Newyorčané využívající své reputace, oba měli tři manželství, ani jeden neumí držet hubu před kamerou, a co je nejdůležitejší, oba chtějí ojet Ivanku. Což je divné pro Trumpa, protože Ivanka je jeho příbuzná, a divné pro Giulianiho, protože jeho příbuzná není. Takže... Takže co se stalo...

Co se stalo Giulianimu, není správná otázka. Vždycky byl takový. Co se s ním stane, je lepší otázka. Protože nyní je veřejnou tváří Trumpova právního týmu. A kdo ví, co to přinese. Možná Trumpa zničí svou neschopností, Možná ho Trump do dvou týdnů vyhodí. Ale abych byl upřímný, je to tak poškozená lidská bytost, že bude pravděpodobně brzy prezident.

Ale k tomu bude potřebovat webovou stránku kampaně. A to může být těžké, protože abys věděl, Rudy, Giuliani2024.com už není na prodej. Protože jsme ji koupili. A dali jsme tam tančící fretku, co ti ukazuje prostředník. Překlad: schoid www.videacesky.cz

Komentáře (41)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Giulianimu nelze upřít velká zásluha na omezení kriminality v New Yorku a vlastně příprava pro zatraktivnění města Bloombergem. Tedy pokud příslušníci neaplikovali to samé, jako třeba policisté v seriálu The Wire, kde veškerou kriminalitu odsunuli do „Hamsterdamu“.

Něco takového bychom potřebovali i v našich městech - schválně si porovnejte centrum Brna, Prahy nebo Ostravy s Oslem. Klidně by to u nás mohlo fungovat jako v Singapuru.

17

Odpovědět

Mám rád vtipy o Trumpovi když jsou vtipné ale když má člověk potřebu někoho urážet tím že se chce vyspat se svou dcerou znamená to jen že je ubožák.

1232

Odpovědět

On to ani není vtip Trump dokonce párkrát řekl kdyby nebyla Ivanka moje dcera tak bych jí ...

437

Odpovědět

+Pan KnoflicekNe neřekl. V rozhovoru se ptali co by udělal kdyby jí Playboy umístil na obálku časopisu. On řekl že by byl zklamaný a že si myslí že by to nikdy neudělala ikdyž má skvělou postavu. A na to řekl že kdyby nebyla jeho dcera tak by s ní možná chodil. Což je sice divný způsob jak vyjádřit že je Ivanka atraktivní nicméně to neznamená že s ní chce mít sex. Takhle to vypadá když je tvůj zdroj informací CNN nebo BBC a chceš za každou cenu někoho slepě nenávidět bez ověření faktů.

1326

Odpovědět

+Debil KnoflicekČiže ak by si s niekym chodil tak by si s nim nespával? #logika

313

Odpovědět

+Debil Knoflicek"Kdyby nebyla moje dcera, tak bych s ní možná chodil" = "Kdyby nebyla moje dcera, tak bych s ní možná měl sexuální vztah". Určitě nemyslel, že by spolu chodili na procházky, jelikož slovo "date" takový význam nemá.

122

Odpovědět

+Debil KnoflicekAno jsem si jistý, že když Trump řekne, že chce chodit s ženou, myslí tím, mít s ní platonický vztah. Na rozdíl od zbytku světa.

00


Odpovědět

+jjkObe jeho milenky (teda tie, o ktorých sa v poslednej dobe hovorilo - playmate Karen McDougal a pornoherečka Stormy Daniels) potvrdili, že ich tesne pred vykonaním opičích tancov prirovnal k svojej dcére Ivanke. Takže vtipy tohto druhu nie sú vôbec prehnané. Pekný deň.

43

Odpovědět

+Rezolutzdroj? ty komusticky luhar

39

Odpovědět

+Alberto123bulvar ako zdroj? ne, dakujem

16

Odpovědět

+v m vargaNa youtube je s ňou priame interview, aký iný lepší zdroj by si chcel? Alebo by ti boli viac pochuti zaručené informácie od niekoho mimo tohto vzťahu? Ešte aj Trump potvrdil, že s ňou mal pomer. Nože povedz, môže existovať väčší kkt než si ty sám?

42

Odpovědět

+Bokno tymto komenterom si dokazal, ze ano, teda nielen tymto, kkta zo seba tu robis pravidelne, takze ano, to ze s nou mal pomer tu nik nerozobera ty truba, ale to ci ich pre iebacku prirovnaval k ivanke, ty dalsi komunisticky klamar

06

Odpovědět

+v m vargaStormy Daniels, Karen McDougal:
http://www.businessinsider.com/stormy-daniels-trump-ivanka-daughter-2018-3

Server BusinessInsider, spolu s ve článku uvedenými citacemi a odkazy na konkrétní videozáznam, považuju za rozumný zdroj.

Ve skutečnosti je to ale jen bublina - kombinace toho, že Ivanka je pohledná, Trump je prase, vyčpělé pornstar chtějí být zajímavé a media rády rozmáznou cokoliv. A vůbec, pokud bude Trump schopný jako prezident, tak ať si v soukromí klidně polepí fotkami Ivanky celý svůj pokojíček.

31

Odpovědět

+v m vargaNejen bulvár ale i další zdroje použij google nebo youtube. Nebo si najdi interview Stormy Daniels pro časopis In Touch.

11

Odpovědět

+Alberto123fake news

26

Odpovědět

+v m vargaBezpochyby máš důkaz že je to fake news, tak se nestyď a poděl se o něj.

04

Odpovědět

+Alberto123samozrejme, ale perly sviniam zo zasady nehadzem

24

Odpovědět

+v m vargaJá už ti ale perly hodil tak buď fér a taky nějakou hoď.

03

Odpovědět

+Alberto123v sobotu ale o pol3 v noci, nieco zo mna vypadne, cez hrdlo

04

Odpovědět

+v m vargasom dosť prekvapeny že takto všetkim hovovoris o nasom romaniku ale dobre o pol tretej cez hrdlo

02

Odpovědět

+hovado 2ze si kar som vedel, aj b***a, ale ,,vsetkim,, to prekonalo vsetko, zakop sa

14

Odpovědět

+v m vargaale moje rovnako teple zlatko nemusis utočit myslel som ze sa k tomu priznavas prepač

02

Odpovědět

Co jiného čekati od VideaProKomunisty.cz

852

Odpovědět

Hloupý komentář..co jiného čekat od Kokořína?

114

Odpovědět

Ach dostat tolik dislajků od ultralevicových studentů třetího ročníku vysoké školy v rolácích, kteří mají v profilu na sociální síti napsáno “Politický aktivista“, chodí každý týden protestovat za nějakou malichernost, kterou nemají šanci změnit a připadají si jako, že dělají něco užitečného (90% návštevníků videačesky) vážně bolí :-((((

727

Odpovědět

+KokořínJá ti dal "dislajk", protože komunisty pamatuji, tudíž bezpečně vím, že meleš kraviny.

105

Odpovědět

komunista

1034

Odpovědět

nudaa

926

Odpovědět


Odpovědět

USA má spoustu problémů ale Trump není ani jedním. Příště čekám Oliverovo video o Trumpově uklízečce. Tenhle hon je trapnej i na libtarda Olivera.

1551

Odpovědět

Příště nebude.
Podle tohoto videa z minulého týdne:
John Oliver - Blockbuster Update
John Oliver dosáhl svého životního cíle a Last Week Tonight tím končí.

32

Odpovědět

+DialDefinitely a joke...you know it, right?

12

Odpovědět

Olivera mám rád, ale tohle je trochu přes čáru. Kdo se zajímá jestli mám poměr se svým "příbuzným". Pokud nepředám geny dál tak je to snad ok. A i to je diskutabilní.

1417

Odpovědět

Jo, tahle část byla divná... super, maj společný pra-pra-rodiče... pokud něčí pra-rodiče pocházej z velký rodiny, tak neni nic nepředstavitelnýho, že se to stane a ani o tom nikdo nikdy neví. ... ale je to jen jedna malá část toho videa + pár vtipů, takže v tom nevidim takovej problém.

140

Odpovědět

Očividně to zajímá spoustu lidí v USA. Proč by tedy o tom neměl mluvit?
http://addictinginfo.com/2018/04/20/reminder-rudy-giuliani-was-in-an-incestuous-marriage-and-proud-of-it/

51

Odpovědět

diky za preklad na tohle je moje anglina fakt kratka

81

Odpovědět

:-D

51