Thumbnail play icon

SenzibilovéLast Week Tonight

Přidat do sledovaných sérií 211
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:219
Počet zobrazení:9 341

Senzibilové a média, tedy lidé, kteří mají mít nadpřirozené vnímání nebo mají být schopní komunikovat se záhrobím, se v USA těší poměrně velké pozornosti. Mají vlastní pořady a 4 z 10 Američanů v jejich schopnosti věří. Ovšem toto odvětví jen a pouze parazituje na truchlících a zoufalých lidech pomocí několika neetických technik. John Oliver se na některé z nich podívá.

Komentáře (46)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Amazing mind reader reveals his gift
Hot reading, aneb jak se čte mysl člověka doopravdy správně. ;) Sociální sítě to jistí...

02

Odpovědět

Odpovědět

Na Teresu Caputo mi nesahejte :-D Já ji miluju :-D

13

Odpovědět

Tak z tohoto dílu mi bylo až fyzicky špatně. Nebo spíše z toho morálního odpadu, který se živí cizím neštěstím.

111

Odpovědět

Byl jsem na tom úplně stejně. Skoro jsem přemýšlel, že to vypnu.

21

Odpovědět

WandaJo (ne joy)

50

Odpovědět

Díky, opraveno :)

10

Odpovědět

“Have Suspicions,not Faith"

20

Odpovědět

Sestra mě jednou (i přes mé velké protesty) vzala ke kartářce a netrefila se ani jednou, zkrátka ze mě byla nešťastná protože jsem se na ní připravil a nasadil pokerface a to její studené čtení, no zkrátka byla totálně v prdeli. Nakonec po 20 minutách řekla že energie je dneska nějaká špatná a že nic nevidí, prostě blbej den. Samozřejmě prachy nevrátila (naštěstí jsem to neplatil já). Sestra mě pak sprdla že jsem jí nepomáhal, tak jsem jí vysvětlil jak to funguje a proč bych jí měl všechno říct když tam byly karty a měla z nich všechno vyčíst. Fakticky ty kecy co na mě zkoušela, řekla mi snad všechny písmena abecedy a prej mi nedávno umřel děda (samozřejmě se to dozvěděla z předchozích sezeních s mojí sestrou) a měl jsem s ním skvělé vztahy a že mě to mrzí (no viděl jsem ho naposledy cca 2 roky před smrtí) prostě voloviny. Byla to zkrátka obrovská bžunda.

341

Odpovědět

Kartářky mě od jisté doby neskutečně serou. Bába mojí přítelkyně k jedné chodila a tak dlouho z ní tahala jakého věku se dožijí členové její rodiny, až ta podvodnice vysypala náhodná čísla, s čímž se pochopitelně ta stupidní bába musela všem členům rodiny pochlubit. Holku tedy musím od 18 uklidňovat, že ve 32 letech pod drn určitě nepůjde, protože si to jedna stupidní kráva vymyslela při civění na kulového spodka.

Ještě mám strašně rád retardy s kyvadly. Učitel po školním dnu vytáhl do hospody přítelkyni s její kámoškou a ohromoval je tam pomocí kyvadla o svých takřka nadpřirozených schopnostech, když hádal pozadí jejich rodin, což doplnil obecnými žvásty pasujícími na každého. Vše zakončil vizí, že s jejím současným přítelem to po skončení školy nevydrží, protože mu to jasně ukazuje, že k sobě nepasují, takže by na něj měla zapomenout a najít si někoho jiného (jsem s ní 12 let doteď).
Den jsem ji pak vysvětloval, že jediné čeho ten ocas úspěšně dosáhl, že ve svých šedesáti dotáhl dvě mladý kočky do hospody na pivo, na které by s ním za normálních okolností nikdy nešly, a tam se nechal obdivovat díky aplikování chladného čtení.

Ona by to byla sranda, pokud by tato individua nepáchala svými "vizemi" reálné škody u lidí, kteří jim věří a těmi žvásty se posléze i řídí.

250

Odpovědět

+ZeckNejspíš chtěl být on její nový osud. Aby posléze mohl praktikovat i horké čtení...

140

Odpovědět

+ZeckNejvětší bžunda je jak vždycky kartářky řeknou aby se s tím co se dozvěděla na sezení nesvěřovala nikomu, ani svým nejbližším. A prej se všechno co řekla splnilo. Po nějaké době mi řekla že to bylo naprosté vyhazování peněz, proč asi? Zkrátka je to hra na city a jednoduše ovlivnitelné jedince, zkrátka když to sype. Nejhorší na tom je že to jsou fakticky paraziti, tohle "senzibilové" ti nasadí brouka do hlavy, řeknou že vidí špatnou budoucnost ale dokážou to ovlivnit ale kupte si "zázračný kámen" co od vás odežene vše zlé za litr. Dokonce znám i z vyprávění jak nějací jedinci se zúčatnili očistného rituálu s celou rodinou a bylo to jen že kolem nich běhala nějaká babka ve ztmavené místnosti se svíčkou a cosi mlela cca 20 minut jak Vlasta Burian ve filmu Ducháček to zařídí a pak na ně ten vosk ze svíčky kapala po čele. Toť vše hovada, tady je účtenka na 20 000 Kč! Lidi jsou fakticky kreténi.

80

Odpovědět

Sestra mě jednou vzala ke kartářce, která mi řekla, jak budu úspěšná, když dokončím školu, která mě ani nebavila. Dokončila jsem ji a už rok dělým za nějnižší možnou mzdu a nemohu najít práci. Neviním kartářku, jen přemýšlím, že se na tohle řemeslo dám taky, když vím, kolik moje sestra dala babce v hnusným kamrlíku a vzdělání co mám mi bude bohatě stačit. :D

20

Odpovědět

Náhodou... taková Jolanda je až neuvěřitelně přesná. Její proroctví "Vidím velký špatný, hodně někde budeš" se vyplnilo už asi 90% lidí na zeměkouli!
Fakt, devíti z deseti lidí se někdy stalo "velký špatný", a jsou (nebo byli) z toho úplně "někde"!
:D
Rovněž takový I-ťing je přesný. Hodíte si tyčinkami, a v knížce si pak najdete co to znamená. Např. "Čtyři jeřábi přeletí nad nefritovou horou".
No řekněte sami - nevyšlo to? Vyšlo!
:D

450

Odpovědět

"Od té doby, co lidé přestali věřit v Boha, tak ne že by nevěřili ničemu – oni naopak věří všemu." G. K. Chesterton

168

Odpovědět

Lidi pořád věří v Boha. A víra v komunikaci s mrtvými, věštění a podobně kraviny není žádná novinka.

65

Odpovědět

+Erichvy jste nepochopil co tím chtěl říci. Fakt že třeba ČR patří mezi ateistické země a říkáte si, konečně je tu víc rozumných lidí které nevěří pohádkám, je jen iluzorní představa ... ve skutečnosti prostě věří jiným pohádkám ale naivní jsou pořád stejně.

152

Odpovědět

+mark56156Yep, ako inak sa dá vysvetliť skutočnosť, že vládu ČR vedie defraudačný zločinec, ktorý kolaboroval s komunistami.

84

Odpovědět

Za tvrzení "logic isn't reason to believe in" dávám videu 10%. Lidi vždycky věří něčemu na základě logiky. Vždycky je jen otázka, s jakými přesvědčeními daný člověk logiku používá. Pokud někoho chcete přesvědčit, aniž byste konfrontoval základní přesvědčení, z kterého daný člověk vychází, nemáte šanci změnit jeho názor. V opačném případě to jde...
S takovým tvrzením hned na začátku je však jasné, že z toho udělá pouze povrchní promo akci na devalvaci daných lidí. Vůbec nejde k jádru věci.
Oliverova videa mají podobný formát: vezme nedůvěryhodné lidi a sestříhá z nich diskreditační video. To není formát, který by měl skutečnou vypovídací hodnotu o daném tématu.

451

Odpovědět

Ne.

380

Odpovědět

+LogikNe na základě čeho?
Každopádně, aby sis tuhle zákonitost uvědomil, budeš potřebovat nějaké ty přímé zkušenosti. Výborné jsou například "4 otázky" od Katie Byron, neboť tě provedou zajímavým procesem. Pokud ohledně nějaké situace máš negativní pocit, máš na danou situaci určitý pohled. Máš na ní určité názory. Tvůj negativní pocit je způsoben nějakým přesvědčením v podvědomí, které s tebou není v souladu. 4 otázky ti pomohou se v poměrně krátkém časovém úseku od daného přesvědčení odpoutat. Neg. přesvědčení v podvědomí zmizí. Nejen, že zmzí negativní pocit, který jsi před tím měl. Razantně se změní i tvé názory na danou situaci. Během krátké chvíle se změní tvé logiké úsudky na základě vymazání nějakého základního přesvědční v podvědomí.
Tenhle jev je opakovatelný, takže že to funguje, je průkazné. Otázka k bádání je pouze, proč to funguje.

119

Odpovědět

+Video pro vidlákyÚplně nechápu, jakou spojitost má to tvé "učení", které tady sypeš z rukávu, s videem? Pokud si tedy myslím, že senzibilové jsou bullshit (protože vím, že něco takového není možné), tak si mám položit nějaké 4 otázky od nějaké neznámé autorky z USA a hned na to začnu mít jiný názor? A co dál? Flat-Earth? Vesmírná drůbež?

83

Odpovědět

+StraturosŽádné učení tu nesypu, Zdiskreditovávám pouze jeho úvodní tvrzení na základě, poznatků z moderní psychologie.
Jestli jsou či nejsou senzibilové bulshit nikde vůbec netvrdím.

012

Odpovědět

+StraturosAby jsi zdiskreditoval Flat-Earth, stačí ti natočit timelapse noční oblohy na jižní polokouli. To ti bohatě stačí, protože chápeš princip posunu noční oblohy při uvažování, že Země je kulatá vs. jak by to muselo vypadat, kdyby Země byla placatá.
Pokud by jsi ale zdiskreditovával Flat-Earth na základě názorů nějakých páprdlíků, aniž bys dával jejich názory do souvislosti s poznatky, které o Zemi máme, tak ti tvou přednášku taktéž označím jako "vidlácká"...
Případně bych uvítal souvislost jejich názorů s jejich zkušenostmi. Protože mnohdy samotné zkušenosti jsou velice validní, ale jejich interpretace však naopak pokulhává. Mnohdy závěry z dané zkušenosti jsou totálně mimo mísu, což má za následek, že někteří, v problematice méně zainteresovaní jedinci, na základě mylných závěrů shodí i danou zkušenost, která byla velice validní.

16

Odpovědět

Nedivím se, že těm blábolům je schopno 40 % lidí věřit, protože ta individua legitimizuje sama popkultura. Člověk ani nemusí být z USA a vidět ty tamní šílené studiové pořady a stejně se tomu nevyhne. Stačí omylem přepnout na ZOOM, na kterém vedle různých UFO agitek a Danikenových výdělečných "lží dávnověku", běží pravidelně i vážně podávané dokumenty o poltergeistech, kde očití svědci vypovídají o svých hrůzných zkušenostech, případně fakt kůl pořad, kde zgelovanej vocas s fake brejlema v každém domě USA odhaluje duchy a démony skrze prdící diktafon z Tesca. Také takřka už neexistuje filmový duchařský horor, který by nebyl podle "skutečné události", ačkoliv je kompletně vymyšlený. Ti diváci tomu nemusí automaticky bezmezně věřit, ale začnou si říkat: "Co kdyby?". Nic víc senzidebilové nepotřebují.

Mnohem nebezpečnější je ale v poslední době rozmach pseudovědeckých a léčitelských guru, kteří čistí lidem čakry, případně jim "přeprogramovávají" myšlení, "kvantují" je (každý šarlatán si to nazývá po svém), léčí je pomocí energií nebo jim půl hodiny krouží rukama nad břichem, odstraňují imaginární problémy v myšlení a pak si za to řeknou 7 000,- na ruku (za tu půlhodinu). Tohle jde naprosto mimo moje chápání, protože to vidím i z okolí, kdy totálně racionální lidé a dokonce celoživotní cynici, když jsou nějakým způsobem v prdeli, nechají se zmanipulovat úplně snadno a není k tomu potřeba nic víc než pár dobře psychologicky zpracovaných videí na youtube.

Tyto new age bláboly, které mají až neskutečné pole působnosti, ty tady v ČR právě teď letí ze všeho nejvíc a lidé by si na ně měli dávat pozor. Média spojující svět mrtvých a svět živých jsou podvod z viktoriánské doby, new age je sice z minulého století, ale tady jede na plné obrátky právě teď, přičemž ti hochštapleři využívají naprosto stejné a ještě mnohem horší principy a postupy než ta média.

381

Odpovědět

Mam pocit, ze niektori ludia v dnesnej dobe mozno aj chcu verit v taketo hluposti(aj ked podvedome mozno vedia, ze je to bullshit) len kvoli tomu, aby sa trochu vymanili z reality a citili trochu fantazie a vzrusenia. Flat earth, vyvracaci holokaustu, to su zase extremne odrody ludi, ktori nevedia co zo zivotom. Dlhe tisicrocia ludia verili na roznych bohov a nadprirodzene sily a teraz naraz posledne storocia neskutocny boom vedy a ide to rychlo napred. Kamarat, ktory je racionalny a fakt intelektual sa nedavno dal na pravoslavnu vieru(po rozhovore s knazom) pretoze citil ze si tym moze pomoct od depresii a zazit nieco ine. Ritual omse, obrad ktory je urcitym sposobom historicky a zaujimavy, atmosfera kostola a farieb, je v tom pre neho urcita krasa. A hovori o tom aj jordan peterson v predoslom videu.

62

Odpovědět

Zde je 100 % opravdu málo!

92

Odpovědět

Zase raz Mohamed Oliver.
Migranti a uprchlíci
V deň vysielania tohto dielu zabili v boji za svoju vieru jeho bratia a sestry v Sýrii 24 ľudí. Do Európy ale prišli len umiernení moslimovia, pričom žiaden z nich isto nie je fanatický radikál.
https://sputniknews.com/middleeast/201902241072692580-syria-hama-road-mine-victims/

247

Odpovědět

Oliver je Angličan a ateista. Podle jaké pošahané logiky jsou islamisti v Sýrii jeho bratři a sestry? Jdi se léčit.

253

Odpovědět

+ErichJe to troll a spamer

162

Odpovědět

+VereWolfa primitivní blbec který mele stále dokola to stejné

92

Odpovědět

+Erichneni ateista, je komunista coz ....

415

Odpovědět

+v m vargaLebo komunisti boli veriaci... Bože, ty si ale tupý

53

Odpovědět

+Heslinnie som boh, ale diky, komunisti su najsilnejsie veriaci, veria v utopiu, len tak dalej, poprosim , aby si docestoval do severnej korey alebo venezuely, pan blaha

110

Odpovědět

+v m vargaTy si ale dement, myslieť si, že viera a politické presvedčenie je to isté, je už fakt nový level tuposti. Kiežby bola možnosť asistovanej samovraždy dostupná po celom svete.

21

Odpovědět

+Tarrantjak sa niekdo tak tupy jak ty via aj narodit, nechapes preneseny vyznam, ze ta mama radsej nevytrela

02

Odpovědět

A zase a zase KamikazeNB...

00

Odpovědět

Rád tě vidím, už jsem se bál, že jsi na nás zanevřel a už se tu neobjevíš. :)

211

Odpovědět

+MithrilJe toho veľa a nemáme vždy čas na vč, plus po týždni už nemá veľmi zmysel písať...

19

Odpovědět

+KamikazeNBJak píšu, další trapný volič SPD, hele než půjdeš kácet stromy na koleje tak se nad sebou zamysli... jo ono to vlastně není ani možný. Nechte to ono to chcípne samo.

40

Odpovědět

+Bluetomcatpiše po slovensky takže nie SPD sle ĽSNS a marianKO KOTleba je asi jeho volba č2 hneď po HA-RA-BI-NO-VY.......vlasne som si všimol, že už aj predtým používal my (...nemáme vždy čas na...) to ste nejaká skupinka, čo čaká len na sobotu a JO....maš smutný život,,vlastne máte.....

03

Odpovědět

+vydra m.Volič SPD není jen označení toho že někdo volí SPD, ale je to diagnóza jen tak mimochodem kdyby jsi to náhodou nepochopil...

10

Odpovědět

+vydra m.Skôr by som povedal že volič zelených, ale nevadí, ja sa na teba nehnevám. Aspoň si sa mohol pochváliť znalosťami zo zomri.

010

Odpovědět

+MithrilPodivejte se na toho nafuku, za jmenem "prekladatel" a jeste zvyrazneny komentar, samozrejme ze ma 14 liku 0 palcu dolu, nafuka jeden! Ja chci zvyrazneny komentare! :D

02

Odpovědět

KamikazeNB urob ľudstvu službu a "kill yourself". Takých putinovských kreténov ako si ty tu nepotrebujeme.

23

Odpovědět

John Edward is the biggest douche in the Universe!

122

Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK