Thumbnail play icon

Úvěrové registryLast Week Tonight

Přidat do sledovaných sérií 206
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:161
Počet zobrazení:9 507

Uvěrový registr Equifax se v USA potýká s velkými problémy. Unikla data mnoha Američanů a to jim do konce života může způsobovat problémy. Jak je možné, že se někdo nabourá do systému společnosti spravující osobní údaje lidí? A je vůbec možné tyto registry nepoužívat?

Pokud máte rádi videa, která pro vás překládáme na VideaČesky, dejte nám hlas v anketě Křišťálová lupa v kategorii Zájmové weby. Díky za vaši přízeň!

Komentáře (52)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Čím větší firma, tím větší bordel v ní je.

00

Odpovědět

A k čemu jim ty informace jsou, když je tam stejně 5% špatně. XD
(Jen vtip vzhledem k jeho minulé reportáži o Equifucks)

00

Odpovědět

No samozřejmě Mohammad Oliver se zase předvedl :/

111

Odpovědět

Co, že na dnešek nemáte taky nějakej článek z pochybnejch novin, jak někdo někoho oddělal a byl na 10% muslim z desátého kolene? :D

50

Odpovědět

Bez ohledu na obsah vybraného tématu, ten je asi dobrý, musím říct, že jim asi dochází témata na která by dokázali vytvořit alespoň pár dobrých vtipů. To řvaní do kamery za potlesku diváků mě empaticky ztrapňuje.

69

Odpovědět

Klasika, né že by to byl monopol a né že by to bylo podle pravidla ruka ruku myje... jen spolu obšas vrchní managmenty lezou do vany a kdo jsi ty spotřebyteli abys je soudil, když to ani státním institucím vlastně příliš nevadí, že?
Tak nějak se mi vybavuje ono okřídlené "Bůh vysoko a car daleko", když se chce člověk nečeho dovolat.

60

Odpovědět

Na tohle se už dá říct jen jediné...... štěstí že nejsem američan. XD

102

Odpovědět

Tak si užij svůj východoevropský plat hlavně že nejsi Američan lol

416

Odpovědět

+MorceJo já si ho užiji, protože mi ho nikdo nevykrade, tak jako jim.

53

Odpovědět

+DarenwarMyslíš ten zbytek co ti zbyde po nesmyslně vysokým zdaněním od státu?

06

Odpovědět

+MorceU nás v Evropě je stát více sociálním státem. Tím, co ti stát poskytuje, ti vrátí to, co jsi utratil na daních. V USA takové daně nemají, stát ti toho taky tolik nedá. Jediné co ti teď zůstává je samotné platové ohodnocení bez započtení daní, naproti nevýhodě krádeže údajů. (Tím nehodnotím celý americký život, jen jsem vaše argumenty porovnal)

20

Odpovědět

Haloo, jak zapnout titulky? Zatím vždy jely.

34

Odpovědět

Kliknutím na "CC"

51

Odpovědět

+Johan3kAha, velký dík.
Asi jsem si to vypnul, když jsem v tom rohu šmátral na přepnutí na Joutůba.
Příště už budu vědět.

34

Odpovědět

ADMINE, mohl bys, prosím, ty povolební bláboly pitomečků smazat?

67

Odpovědět

Dneska zaskakuji za ADMINA, žádné mazání nebude ! :D

76

Odpovědět

Off topic jak svině, ale zajímalo by mě, kdo z pravidelných a veskrze mladých diváků politických videí Olivera na VČ byl volit a koho, protože pokud nebyli volit diváci Olivera, tak jsme fakt v hajzlu. Je to sice off topic, ale vedle příspěvků od Kamikadzeho a spol. mi to přijde jako zajímavá anketa. Ten, kdo volil danou stranu, ať dá like komentáři s danou stranou, dislike neznamená nic, nejde o popularitu dané strany, ale o počítadlo zdejších voličů. Pokud někdo volil stranu, která ještě není zmíněna, ať napíše v reakci komentář strany, kterou volil (může i zdůvodnit) a like pro jeho komentář bude znamenat hlas odevzdaný ve volbách pro danou stranu.

113

Odpovědět

Piráti

3010

Odpovědět

+PirátiTak to vypadá, že pirátům se moc vládnout nechce, jen do opozice. :D Jak typické. Někdo něco vymyslí nebo vytvoří a Piráti to ripnou, okopčí, hacknou a pod. Jsem zvědav jak se budou stavět k autorství svých návrhů až jim jen kolegové pozmění atd. :D

39

Odpovědět

+JarininJeden z hlavních důvodů proč většina lidí volila piráty je ten, že by nidky nešli do koalice s ANO. Jelikož jiná varianta neexistuje, tak jim nic jinýho než jít do opozice nezbývá. Kdyby šli do koalice s ANO, je to zrada na voličích. Piráti se na komunální úrovni osvědčili jako opozice, nemám strach že by nebyli schopní z opozice nic prosadit, na to jsou v některých programových bodech až moc napřed oproti konkurentům.

80

Odpovědět

+AutoAsi jsi neposlouchal Okamuru " Z opozice nic neprosadím" jeho zkušenost, opozice nic neprosadí, funguje jako kazišuk. Jestli budou chtít něco prosadit musí se s někým dohodnout což je už spolupráce.
Ještě k tomu programu, takže vyrostli na Babišovi ? :) Kdo nevolil Babiše je buď parazit co má prospěch ze současných zlodějen, nasranej živnostník co poprvé v životě musel zaplatit daně, nebo hloupý člověk co uvěřil pomluvám současných parazitů a uživatelů současných pořádků.

27

Odpovědět

+JarininOkamuru jsem poslouchal, ovšem ten nic neprosadil, protože jeho program je kupa blbostí. Sám Babiš když se ho novináři ptali na programové průniky s pitomiem, tak vyjmenoval asi 3 věci, z toho u jedné jsem si všiml, že ji Okamura myslí úplně jinak. S těma Pirátama jsem to myslel tak, že budou pracovat na zákonech směřujících k větší elektronizaci státní zprávy, což v minulé vládě nikdo nedělal i když to slibovali, nikdo není tak kompetentní jako oni to dělat a pokud to udělají kvalitě tak to prosadí aji z opozice protože se jim do toho stejně nikdo nebude míchat.

70

Odpovědět

+AutoSouhlasím s digitalizaci, ale určitě bych jí nedělal se stranou, která zplodila Šišku.:D

05

Odpovědět

+PirátiTak musím svůj seznam rozšířit, právě jsem si přečetl: " S ANO jen když bude Babiš a Faltýnek sedět ve vězení". :o Měli moje sympatie kvůli komerci a svobodám, ale takto ne, jelita. :(
- Který ?****i a kundy volili Piráty.

18

Odpovědět

Svobodní

818

Odpovědět

off tff topic, offtopic, kamikaze je tusim slovak, off topic, takze hlasovat asi nemohol, f**k off, tupio gooou

16

Odpovědět

Mě děsí ta volební účast - 39% lidí má u p****e v jakých sračkách budou žít. Osobně, bych je nechal vylustrovat a vyhostit ze země.
Další co nechápu:
- Který ?****i a kundy volili TOP 9 :(
- Který ?****i a kundy volili KDUCSL :(
- Který ?****i a kundy volili CSSD :(
- Který ?****i a kundy volili STAN :(
- Který ?****i a kundy volili SPD :(
- Který ?****i a kundy volili KSCM :(
- Který ?****i a kundy volili ODS :(

334

Odpovědět

+JarininBuď jsi tam to ANO opravdu jen zapomněl, nebo fakt budeš ten největší čůrák ze všech... :(

164

Odpovědět

+TaanJsem rád, že jsi se přihlásil k mojí anketě. :D

11

Odpovědět

+JarininJá bych rád šel volit, ale doba, kdy to bylo možné, byla velice omezená. Kdyby to natáhli na celý pátek nebo sobotu, tak ok. Ale v pátek sem byl v práci 14-22 a v sobotu 8-16, takže já měl smůlu.

11

Odpovědět

+GimliVýmluva, kdyby jsi chtěl tak si to nějak zařídíš, nejsem si jistý, ale zaměstnavatel ti to musí umožnit.

32

Odpovědět

+JarininTak u nás nemožný, jsme dva a kolega si vzal od pátka do neděle volno a jel domů, protože měli sraz ze základky, takže za mě neměl kdo zaskočit.

00

Odpovědět

+GimliMyslím, že si vymýšlíš, stejně, bych tě vyhostil. :D

10

Odpovědět

+JarininChybí vám tam piráti

01

Odpovědět

Moji preferovanou politickou stranu zrušili před 70 lety, tak jsem to hodil SPD.

817

Odpovědět

+(Pepek)vacsina stran je v podstate lavicovych, to je na tom najsmutnejsie,takze tak

59

Odpovědět

SPD

521

Odpovědět

Jak vidíš tak už to nefunguje, protože je tady spoustu trollů co klikaj na SPD. Nevěřím, že volič SPD má dostatečný IQ aby otevřel prohlížeč, našel videa česky, přečetl si komentář pod videem a rozuměl mu co má udělat a pak to udělal. Takže sorry morce, ale trolling nevyšel, tak blbej nejseš.

126

Odpovědět

+AutoPepek má palce nahoru za vtip, kdy mu jeho oblíbenou stranu (nacistickou) zrušili před 70 lety a proto to tedy hodil SPD. Osobně v tom vidím vtipnou narážku na SPD. Anketa zatím funguje, Piráti 17 voličů, Svobodní 2 voliči, SPD 2 voliči. Pokud by admin promazal ty příspěvky, které neobsahují komentář s volenou stranou, bylo by to stále jakžtakž relevantní.

22

Odpovědět

+Volby 2017Musíš si to z toho odvodit, proč myslíš, že jsou volby anonymní.

10

Odpovědět

Jako by nestačilo, že dneska vyhráli volby STB: Ještě tohodle komouše sem dávejte :/

1134

Odpovědět

prohlásil týpek s nacistou na profilovce

367

Odpovědět

+FrankOd kdy jsou nacisté a komouši kámoši??????

416

Odpovědět

+nevimjmeno2já jen, že nacisti jsou ještě větší odpad

217

Odpovědět

+FrankUkrajina, 1933, 10 mil mrtvých v důsledku řízeného hladomoru.
Čina, 1957-61, Velký skok, 15 - 40 mil mrtvých
Čína, 1966-69, Kulturní revoluce, 7 mil mrtvých
Kambodža, 1976-79, 1-3 mil mrtvých
Ale jasně, co je nějakých 50 milionů podlidí oproti 6 milionům Židů, že?

117

Odpovědět

+Artia AntsOch, iste, kvôli tomu, že nacistická verbež spôsobila 2. sv. vojnu umrelo "len" 6 miliónov židov, nikto iný vo vojne neumrel. Táto nevzdelaná polointeligentná mládež.. :)

155

Odpovědět

+DranaeJestli sis dobře všimnul, tak já zmiňoval jen ty ztráty na "vlastních" lidech. Ve skutečnosti se to číslo odhaduje až na 100 mega a díky Severní Koreji stále roste. Komunisti jsou už z podstaty horší v tom, že dokázali přežít a škodit dodnes. Naproti tomu pár pologramotných plešek žádnou globální hrozbu v dohledné době nepředstavuje.

53

Odpovědět

+Artia AntsV druhej svetovej vojne podľa odhadov umrelo od 70 do 85 miliónov ľudí. V dôsledku koncentrákov, vojny, hladomorov, zločinov atď.
Ak by ale nacistický režim trval viac, než tých pár rokov, ver mi, chlapče, tých obetí by bolo omnoho viac.

51

Odpovědět

+NepoviemV tom souhlasím, ale netrval a udělal ze sebe tak odstrašující příklad, že šance na návrat se limitně blíží nule (pokud teda nebereš Le Pen a Wildera za nácky). Oproti tomu komunismus je pro debily, kteří vždycky byli a vždycky budou jen hovna, podbízivá ideologie. Akorát jim nedochází, že se to nakonec vždycky trošku zvrtne.

61

Odpovědět

+nevimjmeno2Nacisti a komunisti su v Slovenskych a ceskych koncinach to iste.

Kazdy komunista nemusi byt volic SPD alebo Kotlieb ale kazdy volic SPD a Kotlieb je komunista.

02

Odpovědět

Proč se tady vůbec hádáte, kdo je horší. Oba režimy způsobily velkou spoustu ztrát na lidských životech a to je tečka. Vy se tu teď hádáte jen o tom, jestli je lepší si nechat urvat ruku nebo nohu. Nápověda: Obě věci jsou na nic

10

Odpovědět

Zajímavé - 50% američanů je zadlužených. Když se podíváte na film o hypoteční krizi tak rozdávali hypotéky i na psí papíry nebo na něco podobnýho. Prostě blahobyt. :(

106

Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK