Ledžíny jsou problém

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 229
Počet zobrazení:11 472
CollegeHumor občas potěší své fanoušky a vytvoří sérii skečů, které pojí stejné téma a většinou i hlavní protagonista. Na těchto stránkách jste již měli možnost setkat se s Batmanovskou sérií. Já vám nyní přináším první díl z trilogie o ledžínách. Dejte v komentářích vědět, jak se vám video líbilo. Když budou ohlasy kladné, hned se pustím do zbývajících dvou dílů.

Přepis titulků

Dobrý den, třído! Jmenuji se pan Stevens a budu u vás suplovat, než slečně Lapinské vyléčí nohu. Říkejte mi pan S. Mám tu vzkaz od ředitele: - "Žádné ledžíny." - Co? - No tak, jsou to džíny! - Ne, jsou to legíny. Jsou jenom maskované, aby vypadaly jako džíny. - Jo, Stacey!

Je ti krásně vidět mezi půlky! - No a co... - Co moje vestina? - To má být vestová mikina? - Jo. - Ne, je příliš vyzývavá. To se vsadím, že nesnašíte i tyhle jehlisky, že jo? Jo, ty jsou jednoznačně zakázané. A ty kalhoty, co máš, jsou to ty... - Khačošky? Khaki punčošky? - Jo, přesně ty. Nejsou povolené. - A co Áron? Ten nosí čepici! - Tohle je jarmulka. - A co moje jarmusenka? - Páni! Ne! Je ti šestnáct a tohle rozhodně může urážet něčí víru.

- Takže asi nemůžu nosit nešili? - Co? - Moji neexistující košili? - Dobře, to prostě jen nemáš košili. - Mám. Pod ní. - Dobře, za tohle můžeš být vyloučená. - Svetrušnice? - Svetrové náušnice, ty jsou naprosto v pořádku, - ale vypadají příšerně! - Manga? - To jsou manšestrový... - ...tanga, je mi to jasné. Jen ať jsou schovaná pod kalhotami... - Vy starej prďolo!

- Prďola! Páni, to slovo jsem už dlouho neslyšel. Je mi třicet, tak dík... Tak jo, ty tam vzadu! Co to máš na sobě? To je tričko s dírami na prsa? - To je dvojitý výstřih. - Sundej to! Fajn, ale pod tím mám nešili, vy zas*anej prďolo. Vy tomu slovu přikládáte větší váhu, než jakou opravdu má. Můžu nosit tenhle kondom? - Ne namísto kalhot!

- Co? Mám teď vaši pozornost? Dobře, uděláme to takhle: žádné mikiny bez zad, žádné hluboké svetříky, otevřené boty, bokovkové sukně, trička bez ramínek, trička z nastříhaných trubek, - No do p*či! - žádné síťované svršky, - Co? - žádné pokrývky hlavy a žádné ledžíny! - Je vám to jasné? - Jo. No tak jo... Skvěle.

Tak si otevřete knihy na straně sedmnáct.... Ne, ne, ne! Já můžu nosit nešili! Já jsem dospělý, mám na to právo! Překlad: Skodyna Videacesky.cz

Komentáře (61)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

Video opět funkční.

201

Odpovědět

Tak to mně dostalo.. Přítel by šílel, kdybych si něco z toho oblékla :-D

224

Odpovědět

Ach jo, slečny asi nikdy nepochopí, že legíny nejsou kalhoty.. Kdo se na to má dívat?? Vražedná kombinace je mít ty legíny průsvitnější.. to je potom pohled k poblití :))

239

Odpovědět

Myslím, že by neměly všechny ženy nosit nekošile.
Už jsem viděl několik žen co by snad ani neměly vycházet z domu.

2113

Odpovědět

další díly pls

190

Odpovědět

Myslím, že by měli všechny ženy nosit nešile ;)

225

Odpovědět

myslím, že je to nemožné
už proto, že ženy mohou v podmiňovacím způsobu pouze s tvrdým ý.

212

Odpovědět

Ti co si myslí že tahle moda přijde tak jste na omylu - jak by eurohujeři s brusselu nemohli nenapasovat do svých s....ných a vyje..baných směrnic typu slepice a prasata ve větších chovech - ne takový hadry tady nebudou to dřív se stane kníže pán prezidentem - a to se nestane

1812

Odpovědět

Pěkné, vtipné :-) A překladatele obdivuju za kreativitu :-)

240

Odpovědět

Proč ta cenzura? Označím video jako 18+ a je vyřešeno. Škoda :) 9* (za cenzuru)

222

Odpovědět

Ten konec fakt zabil :D

220

Odpovědět

Super!! prosím další ;)

190

Odpovědět

doctor cocktr xDDD sup video

200

Odpovědět

non-censored pls :)

220

Odpovědět

Určitě přeložit další, i když zde pan učitel už pro mě navždy zůstane onen chudák, který volal na technickou podporu pornostránek :D

221

Další