Líbací kamera na cenách BAFTA

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:412
Počet zobrazení:12 112

Všichni dělají horor z letošních Oscarů, zatímco předávání Britských filmových cen ovládla láska...

Přepis titulků

Když je řeč o Americe... jedna z věcí, kterou tento velký národ dal světu, spolu s dalšími věcmi. Ten velký pěnový prst, například. Vysavače listí, kreacionismus... Slaninu se sirupem. Ale také líbací kameru, populární na basketu, určitě ji znáte. Na obrazovce uvidíte, že jsem obklopen velkým srdcem. Srdce míří na mě, takže bych musel políbit osobu po mém boku, komentátor by mě povzbuzoval.

Ale máme Valentýn, takže to bude na vás... Které dva zamilované ptáčky naše valentýnské srdce obejme? Koho to tu máme? Ano! Stanley Tucci a Cuba Gooding junior! Trochu života! Měl by ses poučit, Michaele. Kdo dál? Je to Maggie Smith a Leonardo DiCaprio! To by bylo kouzelné manželství! Julianne Moore a Bryan Cranston!

Ještě jeden pár? A je to Eddie Izzard a Rebel Wilson! Děkujeme pěkně. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Maggie Smith si potom domlouvala s Leem rande.Je to borec.Sice nedostal oskara,ale za to dostane každou :D

1020

Odpovědět

Nebyť tak nechutne vyžratá, tak je to pekná slečna.... ale bohužiaľ...

3044

Odpovědět

Co je špatnýho na sirupu se slaninou (třeba takovej javorovej) a kreacionismu? :)

425

Odpovědět

považuješ vážně kreacionismus za něco solidního?

575

Odpovědět

+panbaluDiv se nebo ne, ale považuju.
Já zase nechápu, jak někdo solidně smýšlející může věřit teorii, že něco vzniklo z ničeho a komplexní tvorové se vyvinuli na jiné tvory, aniž bychom našli jakékoliv důkazy. Už sám Darwin pochyboval o evoluci a dnes je tato teorie už prakticky vyvrácená. Tak asi tak. :)
A hodně vědců ti řekne, že vesmír a život potřebuje k vysvětlení vzniku nějakého stvořitele. Ať už ho nazýváš Bůh nebo jakkoliv.

951

Odpovědět

+MikeA ten Stvořitel vzniknul jak? Z ničeho? Nebo byl pořád? To by se dalo říct i o Vesmíru jako takovém, nebo je nějaký speciální důvod, proč Vesmír nemohl existovat "odjakživa" a Stvořitel mohl?

273

Odpovědět

+panbalu1. Podle evoluční teorie nevzniklo něco z ničeho...
2. Existuje mnoho různých důkazů biologické evoluce...
3. Evoluce a evoluční teorie jsou dvě věci. Evoluce je proces a evoluční teorie je vědecká teorie, která ten proces popisuje a vysvětluje...
4. Evoluční teorie dnes není už prakticky vyvrácená. Vyvrácená a nahrazená je ta původní Darwinova a to už přes půl století...
5. Zda Darwin o evoluci pochyboval, je irelevantní. Biologická evoluce je prokázaný proces...
6. Zda ti hodně vědců řekne, že vesmír a život potřebuje k vysvětlení vzniku nějakého stvořitele, je rovněž irelevantní. Jedná se o jejich osobní názory, nikoliv o objektivní skutečnost...

413

Odpovědět

+panbaluCorwin: Ptáš se na něco, co není dobře možné vysvětlit. Jak ti mám vysvětlit vznik něčeho mimo prostor a čas, v rámci načeho ubohého 4D vnímání? :)

Šriber: Myslíš těch spousty důkazů, kde většina byly podvrhy? Jako třeba ten slavný článek mezi předkem člověka a člověkem? Aha. :)
Samozřejmě věřím v evoluci, ale pouze mikroevoluční vývoj, nikoliv ten mezidruhový, což je pohádka pro děcka. Nemáš pro to žádné důlazy. Kdyby existovaly mezičlánky, byly by tisíce koster, a nejsou. Jsou jen kostry pár vyhynulých zvířat a pka spousta těch, co žijí dnes, ale že bys vzal z celého světa kostry a poskládal je změnu po změně, takový důkaz nemáš, takže je to pořád je teorie, nebo spíš hypoteza, nedokázaná, protože něco takového dokázat nejde, dokud nebudeš mít dostatek dat, které se nenašliy. Což prakticky teorii vyvrací.

216

Odpovědět

+panbalu" a dnes je tato teorie už prakticky vyvrácená."

je to úplně přesně naopak

žádná jiná teorie nebyla tolikrát podrobena zkoumání ,pozorování atpod. řekl bych,ne ,jsem si víceméně jist že ti kteří o ni tvrdí že je překonána ji jen nechápou,nechápou co se pod pojmem evoluce skrývá

mimochodem - ta fantasmagorie (kreacionismus) nemá oporu v naprosto žádném empirickém vědeckém důkazu

181

Odpovědět

+panbaluMike:
To jako vážně? nedostatek dat z jistých časových intervalů bereš jako důkaz sporem že dané tvrzení je nepravda? Měl jsi na hodinách výrokové logiky dávat větší pozor.
Že není dost kosterních pozůstatků z prastarých dob je pochopitelné a jak vyvrátíš rozbory DNA ve kterých je jasně vidět společný předek?

A když už se tak oháníš potřebnými daty a důkazy, ukaž mi jejich komplexní soubor který dokazuje existenci tvého stvořitele a nejde nijak napadnout. Pokud ho nemáš, tak mi vysvětli, jaktože v to věříš a v mnohem věděcky podloženější teorii ne.
Hlavně že naše lidská ubohá myslnedokáže vysvětlit "vznik něčeho mimo prostor a čas, v rámci načeho ubohého 4D vnímání" , ale tvoje to dokáže nejenom pochopit, ale i obhajovat.

Ostatně i sama církev evoluci uznává.

240

Odpovědět

+panbalu1. Když píši mnoho různých důkazů, tak tím myslím mnoho různých důkazů.
2. Kdo na ty podvrhy přišel? Kreacionisti? Ne.
3. Existence několika podvrhů nevyvrací existenci většího množství pravých nálezů.
4. Tvrdit, že věříš v mikroevoluci, ale ne v makroevoluci, je jako tvrdit, že věříš v minuty, ale ne v hodiny.
5. Důkazy jsou. Mimo jiné tisíce koster.
6. Fosilizace je poměrně vzácný proces, tudíž je tvůj požadavek nesmyslný.
7. Fosilie nejsou k prokázání evoluce potřeba - jedná se o jeden z důkazů, ne důkaz jediný.
8. Opakuji: evoluce je proces. Evoluční teorie je teorie vysvětlující a popisující ten proces.
9. Teorie se nedokazují.
10. Nedostatek důkazů teorii nevyvrací. Teorii vyvrací fakta, která jsou s ní nekonzistentní.

140

Odpovědět

zase to tlustý blonďatý prase (-_-)

61113

Odpovědět

Na druhou stranu mám takový zvláštní pocit, že se tohle upeklo až v momentě, kdy zjistili, že poblíž sebe sedí DiCaprio a Maggie Smith...

1042

Odpovědět

?

103

Odpovědět

myslíš Gagarinova bratra?

101

Odpovědět

Poslední polibek mi přišel obzvlášt pikantní... Rebel Wilson, kterou tu posledně slízla velkou kritiku (ač jí to zejména v tomhle videu podle mě velmi slušelo) a Eddie Izzard, který zde zase proslul jako transsexuální stand up komik... https://lexiecannes.files.wordpress.com/2013/03/eddie-izzard300.jpg

361

Odpovědět

Eddie Izzard není transexuál, ale travestita v tom je dost rozdíl :-D

190

Odpovědět

+LenkaAsi jo, zmátlo mě to, že se sám označuje za mužskou lesbičku, ale je fakt, že transexuál by už dávno na jeho místě podstoupil operaci (nebo alespoň nechodil tak často oblečený za mužského)

50

Odpovědět

+LenkaTravestita ? To má něco společnýho s Travoltou ? Snad transvestita ne ? :D

00

Odpovědět

Bryan Cranston vyťaží aj z takejto maličkosti maximum :D

1252