Cestování s Borisem: Švédsko a NorskoLife of Boris

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 21
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:83
Počet zobrazení:4 849

V prvních dvou krátkých epizodách své cestovatelské série Boris nenavštívil žádnou slovanskou zemi. Namísto toho vyrazil do dvou předražených skandinávských zemí. Obě videa patří k Borisově rané tvorbě.

Přepis titulků

Co to ksakru... Kurva, to už je pět? Neměl jsem tušení, že pět hodin je i ráno. Tohle je Norsko. Proč jsem sem jel? Chtěl jsem na road trip. Hodně jsem toho projel a viděl. Převážně hory a trolly. Horské trolly.

Cesty jsou moc pěkné. Neustále se opravují. Takhle bohaté země se o tyto věci musí starat. A Norsko je velmi bohatá země. 200 norských korun za kávu a muffiny? To bych si rovnou mohl koupit balík se šesti vodkami. Tady samozřejmě ne. V Norsku je alkohol tak drahý, že je snad výhodnější letět se ztřískat do Německa.

Už jsem zmiňoval, že prší? Prší tady neustále. Doslova každý den. Ale když je zima, napadne sníh. Hromada sněhu. Takže v zimě je o zábavu postaráno. Obzvlášť na horách. A že jich tady je. Pro někoho, kdo pochází z poměrně rovinaté země, to je jako výlet do Alp a Uralu s Mount Everestem. Hodně hor znamená i hodně tunelů.

Některé jsou opravdu dlouhé. V Norsku najdete i ledovce. Velké kusy ledu plovoucí na vodě. Tento se ale styděl. Raději se schoval, když uslyšel, že přijede Boris. Řízení v mlze jak ze Silent Hillu, brutální sprchování, pozorování okolí z výšky a skládání kamenů na sebe pro potěšení trollů.

To všechno se tady dá dělat. Celkově je Norsko pěkná země, akorát připojení k netu stálo za hovno. A to všude. Jinak vám ale návštěvu doporučuji, pokud máte rádi hory a nádhernou krajinu. Co je kurva tohle? Pokud však nejste šejk z Dubaje, bude levnější, když se budete stravovat lupínky ze zlata.

Zatímco jsem byl pryč, počet odběratelů se vyšplhal na 2000. Víte, co to znamená? Budeme hrát hry. Na Steamu jsem vytvořil skupinu, tak se přidejte. Až vás tam bude dost, začneme společně hrát. Díky za pozornost a mějte se cheeki breeki. Uvidíme se příště. Překlad: Nomit www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle je Borisovo stary video.. moc se mi nelibi ten jeho hlas.. ten co pouziva ted je mnohem lepsi.. akorat teda nevim jak to dela :D

30

Odpovědět

Celkom sklamanie. Po celkom dobrých cestopisoch bolo toto akoby nasilu robené. Žeby za to mohli tie vyššie ceny? :C

42

Odpovědět

Tohle je stare video.. proto je jine. To poznas i podle hlasu ne?

11

Odpovědět

to je asi staré video, keď oslavuje 2000 odberatelov. Teraz ich ma okolo 500 000

120

Odpovědět

786000 dokonce

40

Odpovědět

Koukám, 98%, to se asi celkem jednoduchý ytuber jako Boris docela vytáhl... čekám cestopis jak sviňa (takový ty třešničky, rozhovory s domorodcema, squat party atd.) ale... kdo tvl tomuhle dal přes 100%?? 10letý frikulínci že by? Švédsko na minutu u fastfoodu, v .no třepy o tom že tam prší a jsou tam hory??? Asi jsem na todle moc starej a sečtělej nebo co, ale na víc jak 25% za snahu o fórky to nevidim...

107

Odpovědět

KUndibade, uvedom si ze tohle je video z doby, kdy byl nikdo..

12