Slovanský dřepLife of Boris

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 21
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:284
Počet zobrazení:13 274

Se slovanskou hvězdou Borisem jste se na webu už mohli setkat ve videu, kde své fanoušky učil češtinu. Tentokrát se podíváme na video, které Boris řadí do série Jak být pravým Slovanem. V prvním díle se zaměříme na slovanský dřep. Dozvíme se nejen, jak dřep správně provést, ale i jakých chyb se máme vyvarovat.

Přepis titulků

1 Zdravím vás, já jsem Boris a dnes si ukážeme, jak dřepují správní Slovani. Jdem na to! Lidé mi často říkají: "Borisi, ukaž nám, jak se stát Slovanem." "Nauč nás dřepět tak, jak to umíš ty." Já vám samozřejmě rád pomůžu, ale pamatujte si tohle, přátelé: Slovanský dřep není žádný obyčejný dřep.

Kdepak, tady záleží na technice. Musí ve vás dřímat kus Slovana. Hlavní však je, abyste se úplně všude cítili pohodlně. Ať už na lodi, doma při hraní CS:GO nebo venku, když se poflakujete s ostatními gopniky.

Na dřep není nikdy špatná doba. TECHNIKA Většina lidí, co se snaží dělat slovanský dřep, na to jde úplně špatně. Sledujte. Takhle to má vypadat. Tohle je kravina. Tomuhle my říkáme dřep špiona ze západu.

Vidíte? Nemám žádnou rovnováhu. Jsem nestabilní jako věž z palačinek. Tohle je něco jiného. V pohodě tak vydržíte i deset hodin. Paty se musí dotýkat země. V téhle pozici se budete cítit nejpohodlněji. Navíc jste vždy připraveni vyrazit zpět do akce, když bude třeba.

Dřepěním na špičkách ztratíte rovnováhu a zbytečně si budete namáhat stehna a lýtka. Pamatujte si: Každý Slovan dobře ví, že na špičkách se nestojí. UKÁZKY Tady vidíme chlapy dřepící v pondělí ráno před hospodou. Jak vím, že je pondělí ráno?

Na ceduli se píše "otevřeno" a všichni tihle Slovani jsou odpočatí a připravení vyrazit do práce. Ta ale počká, protože pivo se nevypije samo. Na tomto obrázku vám chci ukázat, kdo z nich je špion ze západu. Mám na mysli tebe, Koljo. Legenda praví, že jen opravdoví Slovani byli obdaření schopností dřepět na patách.

Tady máme moc pěkný dřep, který mi poslal fanoušek. Díky, ukázal jsi nám všem, jaký jsi Slovan. Tady máš Gopnikovu cenu. Bartku, Eugene a ty, ať jsi kdo jsi, pěkný pokus, ale musíte ještě trochu trénovat. Hezký dřep, Rafale. Mr.

Code Zeta poslouchá Gop FM a dělá perfektní dřep. Tenhle gopnik, tenhle chlápek na měsíci, tahle kočka a tenhle týpek z východoevropské školy pro muže udělali parádní dřep. JAK NA TO? Pokud ani teď nezvládáte slovanský dřep, tak to máte pěkně blbý.

Ale nebojte, Boris se jen tak nevzdává. Trik spočívá v tom, že váhu nesmíte přenést na špičky, ale na paty. Takhle vám zůstanou ruce volné na pití vodky nebo na loupání brambor. Dokonale vyvážený Slovan je šťastný Slovan.

Teď byste měli zvládat dřepovat jako Slovani kdykoliv a kdekoliv. Díky, že jste se dívali. Doufám, že jste si užili první video ze série Jak být opravdový Slovan. Uvidíme se příště. Buďte cheeki breeki!

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Výborný :D

50

Odpovědět

Zacaloval jsem 5usd/month na Patreonu pro Borise :D

btw Indy, typek co dela videa z 1. svetove dostava mesice pres Patreon 13000 USD !! sileny
https://www.patreon.com/thegreatwar

20

Odpovědět

btw zkouseli jste tento slav squat? me to teda vubec nejde :D

14

Odpovědět

Západní agente!

510

Odpovědět

Co potrebuje kazdy Gopnik?
Pelmene
Blin
Kvass!
seminky slunecnice a vodku!

20

Odpovědět

Boris dostal na Patreonu tolik penez ze uz nemusi makat a bude delat jen tyhle videa :D hodne jeho videii ma titulky primo na utube

00

Odpovědět

To nie celkom pravda. Boris je softwarový inžinier a ďalej pracuje. Len dal výpoveď vo svojej starej práci a stále programuje len na voľnej nohe.

00

Odpovědět

squatovat to je pohodicka :) ale tie pasikave teplakofky a šušťaky som neznasal uz ako male decko... och, nikdy so mna nebude pravy Slav :(

71

Odpovědět

takto squatujem uz viac ako pol roka, skoda, ze sa tak neda sediet na verejnosti, teda da ale pozerali by na mna ako na dementa. nastal cas to zmenit. takze ludia hor sa squatovat :-)

20

Odpovědět


Odpovědět

Civilizace končí Kremencem dál na východ už jsou tatarské hordy.

22

Odpovědět

A pak že Rusové nepřinesli světu nic dobrého.

251

Odpovědět

Zajímalo by mě, jak sedí na záchodě.

60

Odpovědět

A ty si akože z kade? Z Paraguaje?

52

Odpovědět

+YeeeeeeehaaaaaahNo ty jsi evidentně z Miami.

84

Odpovědět

Slovo slovan patří nahradit rusem, na západě i jihu se na squatování všichni maximálně vysmějí. Tvářit se, že slované mají podobnou kulturu a zvyky frčelo naposledy za okupace, kdy se to hodilo ke zničení národní identity a snadnějšímu podvolení se obyvatelstva ruské nadvládě.

1234

Odpovědět

si si vedomí toho, že je to komedialne video, že jo?

402

Odpovědět

+ehmBeru to jako humor urážlivý vůči mé osobě, snad nemusím byt černý abych měl právo se ozvat :D ? Navíc myšlenka, že slovan = tepláky s proužkama ve dřepu popíjející vodku, se poslední měsíce po zahraničních webech hrozivě rozšířila.

414

Odpovědět

já ti nevim ale v tomhle podřepu občas konverzujeme nebo popíjíme vodku s kámošema celkem často a jestli si tak vymaštěnej ,že nechápeš vtip a druh podřepu bereš jako národní znak a kulturní dědictví tak si běž asi na nějakou stránku "USA do toho"

96

Odpovědět

+dfrrhJá teda nevim, jak chceš dělat biznis bez dřepu...

201

Odpovědět

+UghuehueTo bylo na Patejla.

00

Odpovědět

+dfrrhTo je ale skutečně smutný příběh, naštěstí vzácný. Doporučuju sehant zdroj příjmu a navštěvovat hospodské podniky, či si najít vlastní prostory. I pít by se mělo s nějakou kulturní úrovní. Vodka je navíc poměrně sprosté pití, zlatá slivovice.

Pokud se ohrazuju vůči slučování svého národa s Rusy, neznamená to přeci moji orientaci na USA. Mám je nerad jen o trochu méně než našeho velkého bratra.

27

Odpovědět

z nějakýho důvodu mám potřebu si hned teď znova přečíst Černokněžníka a Bivoje Běsobijce....

100

Odpovědět

Já hned vylovil knížku s Iljou Muromcem. :)

30

Odpovědět

Já zahrát STALKER

130

Odpovědět

Goryvlad approves

00

Odpovědět

+Svarec»Gorjo!«

00