Luke Skywalker trollí fanoušky

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:118
Počet zobrazení:6 381

Někteří z vás si možná pamatují charitativní projekt Omaze z tohoto videa s Terminátorem. S Arnoldem pomáhají mimoškolním kroužkům a společně s hvězdami Star Wars se rozhodli podpořit Unicef a dětskou nadaci Starlight.

Poznámka:
Ve videu se mají objevit "superfanoušci" Hvězdných válek. Poznáte, který z nich udělal jednu zásadní chybu?
 

Přepis titulků

Takže si představ, že jsem Darth Vader, a ukaž mi své nejlepší: "Ne". Tři, dva, jedna, akce! - Ne! To není možné! - To se ti povedlo. Ale chci, aby sis představil, že jsi Mark Hamill. Dej do toho všechno. Ne! To není možné! - Nazdar, chlape. - Panebože! A je to tady! Nenechte si ujít příležitost být Silou změny. Máte možnost vyhrát tři jedinečné zážitky, a navíc přidávám bonusovou odměnu.

Můžete si se mnou dát oběd v L.A. a k tomu dostanete dva lístky na předpremiéru Posledního z Jediů. Není překvapením, že komunita Star Wars se zase předvedla. Takže jako malé poděkování jsem pozval několik superfanoušků na speciální akci. Myslí si, že budou číst hlášky z filmů pro video ke 40. výročí. Ale nemají tušení, že budu hrát po jejich boku. Jinými slovy: "Je to past!"

Tak jo, začneme otázkami. - Kdo je tvá oblíbená postava? - Obi-Wan Kenobi. V Nové naději mu říkají Ben a já se jmenuju Ben. Měli tě pojmenovat Luke. - Kterou máš rád postavu? - Vypadá jako příznivec temné strany. Jednoznačně Darth Vadera. Mám i tetování. Stíhačky impéria a tady Vaderův světelný meč. Tak tomu říkám branding.

- A máš oblíbený film? - Rogue One. Rozhodně nejlepší ze všech, co jsem viděla. Tak tady mě nebude třeba... Takže teď tě vsadíme do scény z filmu. Luke se dívá na západ sluncí na Tatooinu a přemýšlí, jak moc chce z planety pryč. Tři, dva, jedna, akce. Jsi tam venku a vidíš svůj osud. A víš, že tě čeká něco velkého. Že se celý tvůj život změní. Jako by ti sám osud dýchal na záda. - Co říkáš na ten výhled?

- Ježišmarja! Ježišmarja! Budeš Luke Skywalker po souboji s Vaderem. Zavoláme dalšího herce... Bude se snažit o dialog. Měj s ním trpělivost... Danny, víš, jak to je. Obi-Wan ti nikdy neřekl, co se stalo s tvým otcem... Dál už to určitě znáš. Super. - Já začínám? - Ano. Připraveni? Akce! Obi-Wan ti nikdy neřekl, co se stalo s tvým otcem... Řekl mi toho dost. Řekl mi, že jsi ho zabil. Pravda je mnohem horší.

Já jsem... - Mark Hamill. - Panebože! Ne! Cože?! - Já vím! No jo! Kdo to mohl tušit? Sehrajeme poslední scénu z Epizody VII, kdy Rey najde Luka Skywalkera a podá mu světelný meč. Zavoláme dalšího herce, který se pokusí být jako Luke... Jdeme na to. Tři, dva, jedna, akce. Nečekala jsi, že budeš tak blízko Luku Skywalkerovi. Natáhneš ruku a konečně se setkáš se svým hrdinou... Byla u toho ruka, tu máš taky, Natalie?

Řekl jsem toho víc než ve filmu! Takže si zahrajeme tu scénu, kde řekneš: "Já jsem tvůj otec." Luku, já jsem tvůj otec! Ještě jednou. Pamatuj, ten okamžik ho má ohromit! To nečekal. Nemá ani tušení! Nikdy by se nenadál! Takže potřebuju, abys to pořádně prodal, jasný? Luku, já jsem tvůj otec! Ne!

To není možné! Nemůžeš být Táta Vader! Jak se máš, chlape? Páni! To byla skvělá práce! Tenhle kluk se jmenuje po Obi-Wanovi! Kdyby měl tvůj táta radši Lukea, byl bys Luke! Taky mám nejradši Rogue One! Míň mě, víc srandy! Jste připravení? Dotáhněme to do konce pro Unicef a nadaci Starlight. Klikněte na odkaz, přispějte a zůstaňte na příjmu, protože... Mám z toho dobrý pocit. To mě po*er!

Mark Hamill! Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kde je koňařka?

00

Odpovědět

To Hamill pre tu svoju najslavnejšiu rolu nedokáže schudnuť trochu. Keď to dokážu iný 60 ročný herci, tak by mohol aj on. Jedi s bruchom.

48

Odpovědět

NO FAKE ! GONE WRONG SEXUAL !

93

Odpovědět

Víc než Luka, jsem slyšel Jokera

96

Odpovědět

Víc než Jokera jsem slyšel Marka Hamilla.

120

Odpovědět

Prosím, co je tam za tu chybu?

01

Odpovědět

tipujem, že veta luke , I am your father, čo v správnom znení je No, I am your father (takzvaný Mandela efekt, na youtube je o tom mraky a aj vysvetlenia, prečo si všetci myslia, že originálne bolo Luke, I am your father)...

60

Odpovědět

+Stanislav SandtnerJá si to nemyslel nikdy, možná proto že jsem Star Wars dříve nikdy neviděl v angličtině, a teď nedávno jsem ho v ní celý shlédl, ale ani se nemusím dívat na nějaké video o Mandela efektu aby mi došlo že to pravděpodobně funguje tak že nějaký blbec s pamětí veverky všude začal rozkřikovat tu svoji mylnou představu o tom jak to bylo a nakazil tím dalších 20 a ti to zase roznesli dál dokud nebyl v omylu celý svět. Opravte mě pokud nemám pravdu.

30

Odpovědět

+Kaštanhej takú nejakú predstavu mám aj ja o Mandella efekte :)

21

Odpovědět

+KaštanA to samé se asi stalo se seriálem o majoru Zemanovi, protože v díle Studna nikdy nezazněla věta "Otec byl toho večera poněkud neklidný", ačkoli si to všichni myslí.

00

Odpovědět

Trollení se pozná tak, že v něm účinkují banány.

35

Odpovědět

pathetic

210