Matt Smith u Grahama NortonaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:255
Počet zobrazení:6 164

Dnes je 25. prosince, a tudíž by si i pravidelná dávka Grahama Nortona zasloužila nějakou tu vánočnější atmosféru. Proto vám dnes nabízíme pár úryvků z Grahamovy show, ve kterých figuruje zejména britský herec Matt Smith (Pán času). Ten se u Grahama několikrát stavil právě o Vánocích.

Přepis titulků

Jdeme dál k americkýcm fanouškům sci-fi. Ti jsou hodně vášniví a pořádají velké srazy. - Jako Comic-Con. Tam jsi byl, ne? - Jo, byl. Jde jenom o peníze, nebo je to čistě pro fanoušky? Používají to hlavně k propagování nových i běžících seriálů. Tys tam musela být nesčetněkrát. - Byla jsem tam jednou. - Jenom jednou? Jednou? Já to tam zbožňoval. Já tam byla před pár lety s kolegou Davidem Duchovnym a producentem Chrisem Carterem. Měli jsme tam svůj panel, však to znáš.

A lidi tam chodili - jak asi víš - k mikrofonu a dávali nám různé otázky. Takže k mikrofonu došel jeden člověk - aspoň doufám, že to byl člověk. Byl celý v zeleném a měl takový plstěný klobouk. Vypadal tak trochu jako elf. A začal mluvit o tom, že nemůže uvěřit tomu, že má na sobě tenhle kostým. A přitom s náma mohl mluvit. - To je ale svým způsobem roztomilé. - Podle mě ten kostým měl z... nějaké hry, která se jmenuje...

Pomozte mi! Je v nějaké hře nějaký elf? - Je to určitě z nějaké hry. - V Aktech X elfové nebyli, ne? - Ne, je to z nějaké hry. Byl nadšený z toho, že s náma mluvit, zatímco má na sobě kostým své oblíbené postavy ze hry. - Jo, pak až přišel domů, tak... - Dostal z toho orgasmus. Brečel. - Geekgasmus. - Geekgasmus? Takhle se tomu říká? Je to pro geeka takový blaho, až se z toho udělá. Nenarazili jste s Karen Gillan náhodou na svoje dvojníky? Jo, šli jsme po ulici a...

- viděli jsme svoje přesné dvojníky. - Vážně vypadali jako vy dva? Ne, byli hrozně oškliví, ale... Teď si až moc fandím, že jo? - Byli oblečení v našich kostýmech. - Prý sis dělal fotky. - Jo, jo. Narazili jsme na jednu skupinku - a tomu byste nevěřili. Tohle je... mám to ukázat na kameru? - Potkali jsme všechny Doktory. - Ukaž, podíváme se. Nalevo je Tennant.

Eccleston. - Já jsem... - Kde je ten chlápek ze sedmdesátek? Ten s kudrlinama. Někde tu je. Tady je! Druhá polovička je tady. A taky by mě zajímalo, kdo je tahle ženská. - Přišli společně oslavit Pána času? - Jo, jo. Potkali jsme je a oni mě poprosili o fotku. Je to součástí toho zážitku. Líbí se mi to, je to super. - Byl jsi hodněkrát?

- Jenom jednou. A chystá se tam zase. Narozdíl od tebe. Byla jsi tam, viděla plačícího elfa a jela domů. Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Co to má Matt na nehtech? :D Jestli jsem něco přehlédnul, tak se omlouvám, ale trochu jsem se nad tím zarazil.

50

Odpovědět

Heh, zrovna včera jsem byl na comic-con Štěpánské za Doktora. Geronimo!

83

Odpovědět

Prečo Gillian nechodí na comic con ? Preto že je to poriadny kus ženskej... Sakra a navyše nestarne... Arrrrrrrr....
A ten chlapík má ksicht čisto vytvorený na mlátenie... Tak by som mu ho rozflákal...Neskutočne jebnutý ksicht....

1042

Odpovědět

nepozeral si sa náhodou do zrkadla? :-o

191

Odpovědět

Tipoval bych, že tím elfem myslela Linka ze Zeldy :)

1241

Odpovědět


Odpovědět

toľko čo som dopozerala novú vianočnú epizódu Doctora Who, kliknem sem a tu Matt Smith? :-o ďakujem vám za tretie vianoce :D

204

Odpovědět

Je ten první Capaldiho speciál dobrý? Chystám se na něj až zítra.

133

Odpovědět

+Jackolomne sa páčil, ale čo na to povedia iní neviem :D
a ešte malý spoiler...kto ho nechcete vedieť, nečítajte nasledovné slová...neverte Santovi

514

Odpovědět

+JackoloNo, nebyl špatnej, ale SPOILER, čekal jsem nějaký pořádný rozřešení, takhle se po úžasně temný osmý sérii Doktor zase proměnil v kouzelnýho dědečka.

30

Odpovědět

+JackoloÚžasná osmá série? :D Odvažuju se tvrdit, že byla podprůměrná, při nejlepším. My tady už doufáme, že se jim to celé zdálo.

46

Odpovědět

+JackoloByla rozhodně lepší než 7. řada... ;) Osmou řadu shodila jenom poslední epizoda, jinak ta řada byla docela solidní, rozhodně ne podprůměrná. (ale jasně, na pátou řadu to nemá :D )

51

Odpovědět

+JackoloChristopher: Co na osmé bylo úžasného byla právě ta temnota. Samozřejmě, nebyla tak výborná jako jiné, měla pár slabých dílů, ale i některé výborné. Kdo si pevně zvyknul na optimistu Jedenáctku, tomu Dvanáctka prostě nesedne.
Shawntee9: Sedmá řada byla podělaná produkčně, takhle rozdělená na dva kousky. Ale příběhy i jejich zpracování se jim povedlo, až na pár výjimek.

10

Odpovědět

Nortona začínám mít opravdu rád. Člověk se u něj dozví zajímavé názory herců na fandomy a jejich zkušenosti :)

621