Mayim Bialik u Conana O'Briena

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:511
Počet zobrazení:6 721
Americká herečka Mayim Bialik se proslavila svojí rolí Amy Farrah Fowler v seriálu The Big Bang Theory. Ve dvou videích z jejího rozhovoru s Conanem O'Brienem se dozvíte něco o jejích rodičích a o jejím titulu z neurovědy. Spolu s nimi tam můžete videt amerického herce a komika Dana Carveyho, který je známý ze svého působení v Saturday Night Live. Poznámky: UCLA je zkratka pro University of California, Los Angeles. Canoga Park je čtvrť v Los Angeles. Paní z kostela (The Church Lady) je postava ze série skečů, která byla odvysílaná v zábavném pořadu Saturday Night Live. Tento rozhovor byl odvysílán 29. 3. 2012

Přepis titulků

Máme něco společného. Ty hraješ v Big Bang Theory, - což se natáčí kousek od nás. - Jo. A nedávno... Myslím, že to bylo tak před dvěma měsíci. - Byl jsem v posilovně a vracel jsem se v noci ke kancelářím. - Jo. Ze tmy se vynořil jeden postarší pár. Řekli mi: "Dobrý den, jsme rodiče Mayim Bialik." - Chvíli se mnou mluvili. - Jo. Byl jsem v šoku, protože se vynořili ze tmy.

Taky jsem byla v šoku, když se to stalo. - Co tady dělali? - To je skvělá otázka. Když jsem hrála v Kvítku, moji rodiče pořád byli se mnou. Teď, když jsem dospělá, už u sebe mámu pořád nemám. Takže se zdravým způsobem snažím kontrolovat, kde jsou a kdy mě na natáčení vidí. Tu noc jsem je poprvé nechala přijít se podívat na natáčení. Víš, jak se malé děti musí držet na provázku, když jsou na výletě?

- Podobně to dělám s rodiči. - Jo. Přivedu je na parkoviště. V podstatě je mám na provázku, aby se nikde netoulali. Nechci, aby moje matka Chucku Lorremu vykládala, co se jí líbí nebo nelíbí na Dva a půl chlapa. Dohlížím na celý večer. Přivedu je, posadím je do pokoje, podívají se na scény. Vedoucím na scéně řeknu: "Jestli vám moje matka řekne, že musí mluvit s Chuckem Lorrem, neposlouchejte ji."

Celé to mám pod kontrolou. Myslela jsem si, že jsem to dokázala. Že mám za sebou úspěšnou návštěvu. Nestalo se nic divného. Vyhnala jsem je ze dveří. Do pěti minut mi zazvonil telefon. Byla to moje matka. "Pozdravuje tě Conan." Jakmile jsem ji spustila z očí, našla tebe.

Jsou to úžasní rodiče. protože si s tím vůbec nelámou hlavu. - Chtěli mluvit jen o tobě. - Jo. O mně vůbec ne. Pořád jen: "Mayim je nejlepší, hraje v Big Bang Theory, miluje to, dělá to úžasně." Příště jim zalepím pusy, dokud nebudou zpátky v autě. Žijou v LA, nebo sem létají letadlem? Moje rodiče, kteří mě právě navštívili, jsou z Bostonu, takže je hrozně zvláštní vidět je v Los Angeles.

Jak je to u tebe? Člověku by se to tak mohlo zdát. Kdykoliv nás vidí, chovají se, jako by žili v cizí zemi a neměli nás vidět dalších šest měsíců. Vytáhnou foťáky, hned jdou vyvolat fotky a přinesou hromadu fotek z našeho společného odpoledne. Bydlí v Canoga Park. - Oni žijou tady?

- Žijou dvacet minut odsud. Ale kdykoliv je vidím, chovají se jako paparazzi.

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Co takhle přeložit rozhovor s hercem co ztvárňuje Teda v HIMYM? Je tady plno rozhovorů s Baneym (Neilem), ale o Tedovi nic nevím. Dokonce ani jeho pravé jméno :D
Udělalo by mi to radost, děkuji.

202

Odpovědět

Ukazuje mi to: "The requested video is not allowed to be played in embedded players." Rozumím, o co jde, ale nevím, jak to obejít, abych se na to mohla podívat. Už se mi to stalo dřív u více videí tady. Víte jak na to?

181

Odpovědět

Nic proti Mayim Bialiknuda, ale tohle byla nuda...
(no co, nekdo to napsat musel - a ted do me :) )

2144

Odpovědět

Ta má ale zvláštní jméno, nikdy jsem podobné neslyšel...

180

Odpovědět

Hebrejština :)

190

Odpovědět

amy mám v tbbt moc ráda....s Sheldnem tvoří naprosto úžasný a vtipný pár. Navíc by jejich děti měly větší IQ než Hawking s Einsteinem dohromady. BRING IT ON!

1910

Odpovědět

Kdyby to fungovalo, že inteligentní lidi mají taky inteligantní děti tak dobrá. :-) Ale i lidem, kteří mají nízké IQ se může narodit dítě genius.

191

Odpovědět

+brojinOno hlavně kdyby tohle fungovalo, tak celý svět do několika let ovládnou pitomci, protože inteligentní lidé se obvykle nemnoží tak rychle. :D

203

Odpovědět

+brojinpřesně o tom je absurdistán :)

180

Odpovědět

+brojinJá vím, viděl jsem :-) A ne že by dnešní společnost byla výkvět inteligence, ale aby to bylo jak v tom filmu, museli bychom do toho ještě přidat incest a všechno možné dohromady :D

180

Odpovědět

No, Amy je v TBBT z těch nových postav jako jediná celkem snesitelná, i když mohlo by to být lepší kdyby z ní nedělali tu šílenou nadrženou napůl lesbu. Bernadette už je otravná a zbytečná postava a co se týče Priyi, to je otřesnost sama. Ale je zajímavý že nebýt toho zobákovitého nosu, tak bych ji tu vůbec nepoznal :-)

1840

Odpovědět

Ach! DĚKUJI VELICE!
O Mayim jsem se dozvěděla poprvé právě díky TBBT. Vím, že na začátku devadesátých let měla vlastní seriál (Blossom), ale ten jsem neznala. Amy jsem si velmi rychle oblíbila a bylo mi upřímně líto, že ze začátku sklízela tolik negativních ohlasů. Jsem moc moc ráda, že postupem času se její postava stává oblíbenější a oblíbenější. Některé z jejích scén v páté sérii jsou naprostý poklad a vypadá to, že samotné tvůrce seriálu psát pro Amy celkem baví. :) A to ani nemluvím o tom, jak zajímavá a inteligentní je sama Mayim v reálném životě... Bohužel přestože Amy se skutečně dostává do obliby, když jednou za čas nakouknu do nějakého českého fóra (což nedělám často), vidím pořád hodně nenávisti... Ale samozřejmě chápu, že co člověk to názor, vkus každého je individuální a nezbývá nám, než se vzájemně tolerovat.
Ještě jednou díky za překlad.

208

Odpovědět

Co mě šokovalo je to, že se o ní jako o herečce mluví v dílu 13 z první série - když hledají někoho chytrého jako čtvrtého do týmu proti Sheldonovi (na fyz. soutěž), tak Raj říká: "Víte, kdo je zřejmě velice chytrý? Ta holka co hrála v seriálu Blossom. Má doktorát z neurologie, nebo tak něco."
To asi netušil, že o pár sérií později s nimi bude ta holka hrát ;-)

220

Odpovědět

mě spíš šokovalo když jsem slyšel mluvit Bernadette v rozhovoru tak měla uplně jinej hlas...asi kvuli tomu aby v tom serialu dokazala pěkně napodobit jekot Howardovi matky :D

když tak tady je odkaz
http://www.youtube.com/watch?v=y3MWginnm6k&feature=player_detailpage#t=115s

200

Odpovědět

NO jo, dalšie diely big Bang najskôr až po jeseni :(.
Ona sa skvele ku Sheldonovy hodí, určite urobili dobre keď ju pribrali

192

Odpovědět

V Big Bang jí vážně nenávidím.

1892

Odpovědět

Co Ti provedla?

209

Odpovědět

+Stepan95proč si Stepan95?

1864

Odpovědět

Dobrý rozhovor. Už aby byl zase Big Bang...

184