BudíčekMe And My Dick (S01E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:394
Počet zobrazení:8 951

To, co mnozí z vás tušili, se stává realitou. Je tu další muzikál od party jménem StarKid, se kterým se budete setkávat ode dneška každou středu a neděli ve 20:00. Určitě poznáte spoustu herců z A Very Potter Musicalu, ale objeví se tu i další talenty. Muzikál obsahuje i poněkud vulgárnější výrazy, takže je vhodný pouze pro starší 18 let. V angličtině existuje spousta nádherných dvojsmyslů, které nelze vždy přeložit do češtiny. Překlad bude podle mého nejlepšího vědomí a svědomí, takže doufám, že se vám muzikál bude líbit. Poznámka: Pro ty co to nevědí, výraz Dick je jak americké jméno, tak označení pro mužské přirození. Nechal jsem ho v původním znění, protože tam podle mě pasuje mnohem víc než nějaký Franta.

Přepis titulků

VideaČesky.cz uvádí: Já a můj Dick Ráno se vzbudím a nic nového. Přemítám o tobě hodiny, ale stále chci jen tebe. Jsi vše, co potřebuji. Jsi vše, co chci. Má láska k tobě roste tak jako ty, když se s tebou mazlím.

Chci tě držet celou noc a štěstím tě rozmačkat. Držet v pevném sevřetí. Vím, že to vypadá jako tabu. Ale musím s tebou býti hned, musím tě mít v mžiku. Miluji tě víc než cokoli...

můj Dicku! Ahojky! Dobré ráno, Joey. My o vlku... Já už jsem chvíli vzhůru, ale nechtěl jsem tě budit. Tvá máma vešla, tak jsem ji jen pozdravil. Říkal jsem ti, jestli se vzbudíš přede mnou a někdo vejde, tak nás převal na stranu. Nikdo tě nemá vidět.

Zvlášť moje máma ne. Bože, Joey. Jak tu má mít někdo sexuální život, když ho pořád schováváš? Cítím se trochu odstrčen. Ty se chceš vyspat s mou mámou? Možná. Joey! Dělám si srandu! Nechci se vyspat s mámou. Táta by nám dal zaracha. Ale vážně, dřív nebo později musíme přijít o panictví. Jsi ve čtvrťáku na střední a ještě jsi ani neviděl prso.

- Hej... - Ženské prso. A ty si myslíš, že nechci mít sex? Napadlo tě někdy, že je pro kluka těžké ztratit panictví, když je největší ubožák na škole, protože má neovladatelného Dicka, který mě vždycky dostane do potíží? Joey! Ty nejsi ubožák. Jen tě nikdo nemá rád. - Ach jo.

- Omlouvám se, nechtěl jsem být čurák. Ale podívej se na to z té lepší stránky. - Já rád žiju s tebou. - Já rád žiju s tebou. - Ty rád žiješ se mnou. - Ty rád žiješ se mnou. Jsme prostě nejlepší kámoši. Každý to hned vidí. Lidé říkají: "Že spolu drží, to je celkem nezvyk." Ale já jim odvětím: "Hej!

To jsem já a můj Dick." Promiň, ale minulou noc jsem ti trochu poslintal povlečení. No tak. Zrovna jsem ho měl vypraný. Promiň, ale já nejsem ten, komu se zdají sexy sny o té malé žhavé židovce ze školy. No jo, Vanessa. A děláš to zase, neposedo jeden! Není to jen postavou. Je roztomilá a srandovní a... - inteligentní mimo jiné... - A malá a žhavá a židovka, já vím. A má ty taneční nohy a ta krásná kulatá...

prsa! Jasně, jasně, jasně, Dicku. Jen se uklidni. Stejně má přítele. A chodí spolu už tři roky. A asi si ho vezme a bude s ním mít milion malých dětiček, které budou žhavější a židovštější, než jsem já. Hej, hej, hej! Kam si myslíš, že jdeš? Musíš se o mě postarat. Úplně jsi mě rozdováděl. Dicku, na to nemáme čas.

Když to neuděláš, bude to bolet. Tak jo. - Budeme držet spolu. - Budeme držet spolu. - Bojovat v dobrém i ve zlém. - Bojovat v dobrém i ve zlém. Když budeme stát bok po boku, tak nemůžeme prohrát. - Každá holka tam venku. - Každá holka tam venku. - Jakákoliv z nich. - Jakákoliv z nich. Když si s námi povyrazí, tak si užije!

Hej! Opatrně s tím vtipem. Je to vykopávka! Lidé se ptají: "Jak to děláš? Jak můžeš být tak šik?" Ale já jen odvětím: "Hej! To jsem já a můj Dick." - Jo, támhle je. - Už ji vidím. Opírá se o skříňku a kouká těma velkýma, hnědýma očima.

- A sundává si triko a kalhoty. - Jo, pokračuj. A provádí sexy tanec. Zajíždí mi rukama do míst pod trenkama. Kámo, to je naše šance! Joey! Jsi připraven vyrazit do školy? Jo, počkej. To je ta šereda Sally? Tvoje šeredná sousedka? Vyhoď ji odsud.

Joey, jen jsem ti chtěla říct, že jestli nechceme přijít do školy pozdě, měli jsme vyrazit už před sedmi minutami. - Dobře, Sally, za vteřinku budu dole. - Prostě na tebe počkám venku před domem. - Dobře, Sally, za vteřinku budu dole. - Dobře. Bože, Joey! Musíš si sehnat nějaké záclony, už mě unavují ty vyrušení. - Už jsem se skoro uděl... - Joey! Jenom jsem ti chtěla dát vědět, že nemusíš vůbec spěchat. Když přijdeme pozdě, tak se asi nic nestane. - Dobře, dobře, fajn, Sally.

Zmlkni. Zmlkni! - Dobře. - Je pryč? - Jo, jsem pryč. Jo, je pryč. Tak a pokračujem! Já ti nevím, Dicku, už na to nemám náladu. Proč sakra ne? Protože teď dokážu myslet akorát na Sally. A to je ta nejmíň sexy věc, na kterou můžu myslet. Bože, Joey!

Teď už na ni myslím i já. Teď už se neudělám. V životě už se neuděláme. Bože, Sally. Ona je tak... Je prostě taková... A nám je tak... Nemůžu to ani popsat slovy. Je prostě... je prostě Sally. Přesně. Je to prostě Sally. Sally... Vím přesně, co máš na mysli. Pojďme, musíme se připravit do školy. Kvůli tobě jsem byl za školou během minulého týdne už třikrát.

Škola... nesnáším školu. To je jedno, Joey. Ty víš, že nechodíme do školy poslouchat učitelky. Do školy chodíme čumět na prdelky! Hej, mám nápad. Proč mě nepředstavíš Vanesse? - Ne. - No tak, bude to sranda. Stačí jenom vyříznout díru do téhle krabice. Strč mě do krabice a dej ji Vanesse. Ona ji pak otevře a já vyskočím a řeknu: "Ahojky, vaše velká klobásová pizza!"

To je ten nejblbější nápad, co jsem kdy slyšel. Zaprvé: Má přítele. Zadruhé: Nejspíš tu krabici ani neotevře. To je blbost. Jasně, že tu krabici otevře. Židovky pizzu milujou. Víš, co milujou židovky ještě víc než pizzu? Velkou klobásovou pizzu! - Ne?

- Ne. Dobře, nelíbí se ti můj nápad. To je jedno. Zapomeň na něj. Mám jich miliardy. Takže tobě se ta Vanessa fakt líbí, jo? Jo. Víc než cokoliv. Je to dívka mých snů. Dobře, Joey, chci abys byl šťastný, protože když jsi šťastný ty, jsem šťastný i já. Joey, jsem tvůj Dick! Miluju tě! Vím, že tě občas dostanu do těch famózních, nepříjemných situací. Ale chci abys věděl, že tu pro tebe vždycky budu. Já vím.

Co kdybychom si přestali válet šunky a popadli život za koule? - Jo. - Jo! Koho zajímá, že je Vanessa zadaná. Ať si trhne! Proč by si ji měl ten kretén zasloužit víc než my? Přesně tak. Přebereme mu ji. Joey, ty se s ní vyspíš, i kdybych to měl udělat sám. Díky, kámo. Plácnem si. Lidé říkají: "Že spolu drží, to je celkem nezvyk." Ale já jim odvětím: "Hej!

To jsem já a můj Dick." - Já rád žiju s tebou. - To jsem já a můj Dick. - Budem držet spolu. - To jsem já a můj Dick. - Hej, kámo. - To jsem já a můj Dick. Překlad: Zikato Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (42)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Taky vám to jak Joe strčil tu hlavu do krabice něco připomíná?

230

Odpovědět

1. Moc děkuju za to, že překládáš věci od StarKid! Sice anglicky docela umím, ale ty dvojsmysly a někdy mluvěj tak rychle;)... TAkže nevím, co bych bez Tebe dělala ;).
2. Joe vážně hraje penis? Jako fakt? Chcíííípáááám :D:D:D
3. Další výborná show StarKid!!!! ♥♥♥

211

Odpovědět

:D :D :D :D .....uz som videla AVPM,AVPS,LWL, Starship a teraz kukam na toto, zas jet o uuuplne nieco ine, a vyzera to.....zaujimavo :D :D

201

Odpovědět

¨tk to je boží vybrali na to ty fakt nej herce joe and joey...:D

191

Odpovědět

Ahoj, nebylo by, prosím prosím, možný někam dát titulky?

180

Odpovědět

Zikato: "Ne, Ron a Voldemort jsou knihy z postavy"- aha, to už dává smysl :D

180

Odpovědět

uplně nejlepší, honem další díly. Nejlepší by bylo, kdybyste sem dávali kadý den nový íl = o)

180

Odpovědět

Říkala jsem si, jestli to nezačnete taky překládat. :) Už jsem viděla od StarKid všechno i od některých účinkujících, ale u tohohle jen první díl, pač jsem polovině jokeů nerozuměla... takže dík za překlad :) :D

180

Odpovědět

Ne, Ron a Voldemort jsou postavy z knihy :-D Ale jsou to ti samí herci a Sally je ta co hrála Ginny

191

Odpovědět

neni to náhodou Ron s Voldemordem???

181

Odpovědět

Zikato: Hlavně to pls někam napiš, jsem zvědavá. Zajímavosti k filmům či seriálům miluju :)

180

Odpovědět

Napadlo mě, že bych někam napsal zajímavosti co jsem posbíral procházením internetu a interview. Ale na úvod k videu je to moc dlouhé a v komentářích to každý přehlédne :-D

180

Odpovědět

Linda: U Harryho máš na konci v titulcích všechny jména herců vypsaný. Pusť si závěr posledního dílu. ;-)

180

Odpovědět

Nešlo by prosím pěkně napsat obsazení z Harryho a Dicka, abych věděla kdo je kdo a mohla případně porovnat výkony? díky..:)

180

Odpovědět

Já chci taky takovýho Dicka :)) Joe je kouzelnej :)

180

Další