ObjetíMe And My Dick (S01E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:156
Počet zobrazení:4 927

Všichni jsou na to připraveni jít a věci se dávají do pohybu. Joey v tomto díle také zjistí, co všechno může přinést velmi těsné objetí.

Ten kdo si všimne v textu písně rýmů, mě velmi potěší.

 

Přepis titulků

Tak, zlatíčko, teď když je to venku, tak musíme přijít na to, co s Joeym uděláme. Jsem nažhavená jako plotna, jestli víš, jak to myslím. Ach, slečno Pipko, nevím co mu mám říct. Je to snadné, řekneš: "Josephe Michaele Richtere, jsem do tebe zoufale zamilovaná. Jestli máš aspoň půl mozku, tak si získáš mé srdce a vezmeš mne na nějaký Karibský ostrov. A budeš se se mnou divoce a vášnivě milovat, dokud nezemřou nahou a sexy smrtí."

Zeptám se ho, jestli se dnes večer nechce učit! Normálně nemám ráda chození kolem horké kaše, ale dobrá. - Joey? - Jo? Hej, kámo, kdo objednal salát, že? Prosím, nedotýkej se mě svým penisem. Joey Richter se mě dotknul svým ptákem. Slyšela jsem, že Joey Richter jednou snědl svoje hovna, protože mu to jeho pták řekl. Já zas slyšela, že Joey Richter brečí v hudební třídě.

Bože, to je takový ubožák. - Vypadá jako stará lesba. - Jo! - Dicku! - Promiň, já jen... - Joey? - Co?! - Já, ehm... Sex po karibsku, sex po karibsku! Chci se s tebou učit po karibsku! Řeknu ti, to je ta nejblbější věc, kterou jsem kdy slyšel.

Vždyť spolu ani nemáme světové kultury. Ale neříkalas předtím něco o projektu na chemii? - Jo, já... - Mluvil tu někdo o projektu na chemii? Protože jsme se o něm zrovna bavily. - A kdo je váš partner? - No, Joey a já jsme vlastně... Protože Vanessa, moc, moc potřebuje partnera. Žádné další partnery, prosím. Takže, Joey, napadlo mě...

Napadlo mě, že bys mohl jít do dvojice se mnou. Ac-aco-ac, noac-aco, noaco, no a cona... No a co na to Rick? No, Rick a já jsme se vlastně rozešli. No jo a nejsou tvoji rodiče celý víkend pryč? To je ideální, protože na tom budete moct s Joeym pracovat o samotě... v jejich ložnici. V té s tím zrcadlem na stropě. - Zrcadla?

Její rodiče jsou divocí. - Já vím. Taková vlastnost se dědí. Takže o tomhle se bavily v chemii. Já to věděl! Tak jo, Joey. Tohle je nejdůležitější den našich životů. Nezkurvi to! Nessie a já bychom byly partnerky, ale občas se učitelům nelíbí, když pracuješ se svým nejlepším přítelem. A známkují tě líp, když pracuješ s někým, koho nemáš rád. Tak jsem si říkala, že bychom na tom měly dělat spolu, Sally. - No, vlastně Joey a já jsme...

- Víte co? Já si myslím, že to zní skvěle. Nepřišel bych na vhodnější spárování všech zúčastněných. Jo, super. Můžeš se stavit po škole a začnem na tom dělat, jestli chceš. Takže... stav se kolem pěti? Ano, dobře. Tak se uvidíme. Ano, dobře. Můj bože, to je neuvěřitelné.

To je ta nejskvělejší věc, co se mi kdy stala. Ten kluk ti právě uplaval, Sally. Sally! Strašně moc ti děkuju! Netušíš, jak moc to pro mě znamená. Já jsem byl do Vanessy tajně zamilovaný, ani nevím, jak dlouho. A když s někým děláš na školním projektu, tak se toho odehrává mnohem víc. Chápeš?

Představ si, že takhle se potkala většina manželských párů. Tím, že pracovali na školních projektech. Přesně jako na tomhle. Strašně ti děkuju, že ses toho všeho vzdala, abych to mohl mít s Vanessou, a ne s tebou. Není zač, Joey. - Pro tebe cokoliv. - Ano! - Ne. Jsi úžasná. - Omlouvám se, já nechtěl... - Nevadí. - Teda, doufám, že jste... - Jsem v pořádku. - Já nechtěl...

- Jmenuji se slečna Pipka. Já jsem Dick. - Myslím, žes tu byla už předtím. - Kdo, já? - Proklouzneš pokaždé, co oči zamhouřím. - To snad ne. Ano, vídal jsem tě tu už dřív. - Já myslela, že ses nikdy nedíval. - Cože? Jak? - Ale věděla jsem, že jsem tvá. - Ale, ale. Ano, vídala jsem tě tu už dřív. Celou tu dobu jsem to věděl.

Nevěděl jsem, jak to vím. Tušil jsem, že k tobě něco cítím. Myslel jsem, že je to marné a řekl jsem sbohem citům svým. Ale pak jsme se dotkli a já tě spatřil. Celou tu dobu jsem to věděl. Nevěděl jsem, jak to vím. Tušil jsem, že k tobě něco cítím. Pořád jsem něco chtěl. A ty jsi tím něčím. - Ještě nikdy jsem neměl tenhle pocit.

- Je to pravda? Možná, že budu močit! Jen se na sebe podívej. Ano, vídal jsem tě tu... už... dřív. Joey Richtere. Co to je? Co to děláš? Teď mu stojí!

- Joeymu Richterovi hučí v klacku! - Zatraceně! To je ale hodin... Musím jít, čau. Cítila jsi to? Myslíš to malé píchnutí? Amorův šíp v zadnici? Jo, cítila jsem to. Překlad: Zikato Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

:D :D :D .....zas sa len smejem :D

190

Odpovědět

neskutešně povedenej a vtipnej díl. Jak se joey zasek v ty druhy minute on je proste fakt skvelej herec a jeho dick (joe) taky ....

180

Odpovědět

Joe Walker určitě není nejlepší zpěvák, ale co se týče hraní..tak je neskutečný....takového Dicka aby pohledal :-D :-D

211

Odpovědět

Bezva seriál. Díky za překlad! :)

180

Odpovědět

Dick mi v te cepici pripomina Slavika

180

Odpovědět

Tenhle díl mám moc ráda :). Paráda, díky :)!

180

Odpovědět

Mazec.

180

Odpovědět

BugHer0: To není ani tak říkání si o pochvalu, ale spíš aby si toho lidi všimli. Já si třeba nepamatuju předchozí titulek a ty rýmy se většinou vejdou až na ten druhý.

180

Odpovědět

přeložte prosim http://www.youtube.com/watch?v=3ahGSPJ5OSI kdyz uz nejsou dalsi dili guild

180

Odpovědět

ahá XD už jsem pochopil co tam dělali ty dva chlapi převlečený za holky xD... ale supper serial moc dobry :)

180

Odpovědět

Perfektní! A chválím chválím! :D Me and my Dick mě fakt dostává! Dík moc za překlady!

180

Odpovědět

Tak v dnešní době kdo si o pochvalu (odměnu, peníze, cokoliv) neřekne tak to nedostane ;) Jinak tohle je super seriál...

180

Odpovědět

Ono psát do popisu, že tě potěší ten, co si všimne rýmů, je trochu divný. :-) Myslím, že by tě mělo víc potěšit, kdybys na to neupozorňoval a někdo ti to pochválil. Takhle je to trochu, jako by sis nepřímo říkal o pochvalu. :-D

190

Odpovědět

Hnidopišsky hlásím, že jsem si těch rýmů všiml.

181