Vanessa a TiffanyMe And My Dick (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:169
Počet zobrazení:5 157

Doporučuji si znovu pustit předchozí část, ať vám to pěkně navazuje. V tomto díle se představí rovnou tři nové postavy, jejichž herce jste předtím neviděli. Tento díl byl také zatím nejobtížnější na překlad z mnoha důvodů. Zaprvé se omlouvám všem fanouškům ragby a amerického fotbalu, musel jsem trochu pomíchat názvosloví a pár výrazů doslovně přeložit aby vyniknul dvojsmysl. Zadruhé se zde hojně vyskytují internetové zkratky, které jsem taktéž nepřekládal. Pokud by s nimi někdo měl vážné problémy, určitě se vysvětlení objeví v komentářích. Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Haló? Hej, Vanesso. OMG, uhádla bys, že na sobě dnes nemám kalhotky? Fuj. Hej, Tiff, LOL, co na tom sejde? Stejně bys je sundala. - Já vím, že? - Mimochodem, Kde teď jsi? - Musíme si promluvit. - Už tě totál vidím. Jsem hned zpět, čau, čau. Jak se vede, Plando?

Ahojky, Stará kundo. - Víš, jak u nás měli fotbalisti o víkendu tu kalbu? - Jo? - Zapletla jsem se se zadákem. - Vážně? Já myslela, že s útočníkem. Jo, s ním taky. - Zní to jako bys měla drsný víkend. - Ne, to je v hotelu jménem Tiff normálka. Řeknu ti, už jsem byla s tolika členy fotbalového týmu, - že mi brzo udělí čestnou pozici. - Vážně? A kterou pozici ti udělí?

Široký příjemce. Já myslela, že řekneš těsný konec. Zlato, už je to dlouho, co jsem byla naposled těsná. Koho tu chci oblafnout. Kterou pozici jsem ještě nezkusila? Když se vyznáte, tak jako se vyznám já. - Připadáte si jako velký šéf. - Jaké to je, dobré? Znáte to, mám po krk těch čuráků, ale nepustí mě do důchodu. Říkám vám, jsem připravena na to jít.

Musíš si s těma klukama přestat zahrávat. Mají taky city. Vždyť se jen bavíme. Asi nevíš, jaké to je, když máš ten "vztah". - Už jsem taková. Paní Monogamie. - Něco ti řeknu, drahoušku. To, že se v naší stáji ohřeje jen jeden hřebec, ještě neznamená, že je to nuda. Plando, nevěděl jsem, že to máš ráda na koníčka. Cože mám? To teda ne! Nějaký hřebec to má rád na mně. Řeknu ti, Stará kundo, ty máš ale štěstí.

- Mám, jo? Mám? Já? - Jo, máš. Jo. Jo. Čekám dobré vysvětlení. Proč teda? Já ti to teda povím. Je to jak žít pořád stejně, jako starý pár bot. Všechno musíš zvládat sama. Začnou smrdět, pak jsou tu ty díry a už nepadnou tak jako dřív. Stačilo mi, jsem připravena na to jít. Jen se na nás podívej.

- Jsme jen párek zdechlin. - Ty jsi ale vtipálek. - A celý život honíme bycha. - Nebuď na nás tak tvrdá. A tak uvažuju, zda by s někým jiným, život byl víc fér. - Nejsme jen na jedno použití. - Kdo je vtipálek teď? Měly bychom navíc, jen kdyby někdo vyslyšel naše modlitby. Zatímco čekáme na doručení, jen do toho, vybreč nám tu řeku.

Souhlasíme, že tu neplatí "něco za něco". - Tak než nastanou ty velké prázdniny. - Šetři si slzy na lubrikaci. Bože, smiluj se, jsme připraveny na to jít? Smilování, jsme připraveny na to jít? Tak co ty a Rick? Dnes jste do školy přijeli každý svým vlastním džípem. - Je všechno v pohodě? - To neměla říkat. Ne, není, Tiffany.

S Rickem jsme se vlastně rozešli. - Teď přijdou vodopády slz. - Přísahej, že to nevykecáš. Od Stacey jsem slyšela, že Becky byla s Mallory, když viděla, že mě Rick podvádí. To je úplně nejlepší věc, co se mi přihodila. Jsem na dovolené. WT... FUCK! Kretén jeden! Víš, co musíš udělat? - Musíš toho zmrda podvést, abys vyhrála.

- Cože? - Musíš si najít kluka. - Proč mi přijde, že jsem vynechaná? Velmi vynechaná. Ne ledajakého kluka. Kluka, který pouhou existencí přivede Ricka k šílenství. Měl by to být totální ubožák. Možná trochu baculatější, rozhodně pod tvou úroveň. Něco jako... - Támhle ten! - Joey Richter? Perfektní, tohle bude epický.

Nemůžu se zaplést s nějakým náhodným klukem jen kvůli pomstě... Epická pomsta. Poslouchej mě, Vanesso, zlatíčko. - Dělám to, protože mi na tobě záleží. - Já vím. Tohle je válka, zapomeň na mírovou dohodu. Spravedlnost čeká za rohem. Nový kluk by asi přišel vhod, protože už je to nějaký čas a já jsem pořád tak mladá. Proč to nezkusit? Třeba to bude i sranda.

Hej, to je ta Vanessa, kterou znám a mám ráda. Byla jsem tak nudná. Bože, jsem ráda, že jsi mě popostrčila. Tik tak, dokud je železo žhavé. Na zahálení není čas. Musíš být připravena, připravena na to jít. Jsme připraveni na to jít. Jsme připraveni na to jít. Jsme připraveni na to jít. Jsme konečně připraveni a už je čas na zapálení jiskry.

Jdeme na to jistě. S očima na odměně, abychom přešli temnotu. Vím, že je toho víc, než vidím napohled. Cítím tu změnu, ale je divné, že je to mou součástí. Mé hormony vyšilují a myslím, že vybuchnu. - Jsme připraveni a odjištěni. - Ach, tak oddané. - Pokleslé na duchu. - Totálně totál. Jsme konečně připraveni, připraveni na to jít! Dobrá, jdem do třídy.

Překlad: Zikato Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

cool ted mi doslo (ja vim mam pomali vnimani :)) ze joeymu nechali jho meno...

180

Odpovědět

Noo...Zikato...ty zkratky tam jsou zase docela důležitý, protože vykreslují charakter těch postav - způsob vyjadřování je v tomhle hodně důležité kritérium:-) Pokud to přeženu, tak tím, že v titulcích ty zkratky nejsou, jsi změnil charakter těch postav:-)

190

Odpovědět

To jo, ale já nemám rád vysvětlující slovníky. Jen ty zkratky sám používám, tak jsem (mylně) předpokládal, že ostatní taky :)

180

Odpovědět

Zikato: V titulcích jsi je měl nechat. Stačilo vysvětlení u videa, aby si to lidi nemuseli hledat sami nebo v komentářích. ;-)

180

Odpovědět

Tak na přání jsem změnil ty neznámé zkratky a ponechal pouze ty porozumitelné. Jinač se všem omlouvám, o víkendu jsem byl pryč a neměl jsem tolik času.

180

Odpovědět

Ještě jedna zkratka, kterou jste jaksi přehlédli - WTF (Whats the Fuck? - Co to k*rva?)

180

Odpovědět

ja se teda rozhodně těším na další díl :D, i když možná vím asi určitě co a jak se stane a jak to dopadne, ale aji tak se těším :)

180

Odpovědět

Já pořád nemůžu z toho, jak má ten Joey při zpěvu pusu nakřivo :D
Ale jinak mě tenhle seriál baví :))

180

Odpovědět

Místo že to je epické jste tam měli nechat epic, to se hodí víc

180

Odpovědět

Jáj dneska mám premiéru :D

180

Odpovědět

Tak já tenhle muzikál miluju, ale je fakt, že tenhle díl je jeden z těch nejneoblíbenějších, Tiffany ani Vanessu zrovna nemusím :D.

180

Odpovědět

scr00chy: Je fakt, že mě zatím tohle taky nepřijde až tak dobrý. :-) Třeba tenhle díl vůbec no. Ale nemám to nakoukaný celý, takže se nechám překvapit.

180

Odpovědět

Mě tenhle seriál nějak nechytnul.

190

Odpovědět

OMG - Oh My God (Ach můj Bože)
LOL - Lot Of Laugh, Laughing Out Loudly (Hlasitý smích, výtlem)
IKR - I Know, Right? (Že jo?)
BTW - By The Way (Mimochodem)
BRB - Be Right Back (Hned jsem zpátky)

www.urbandictionary.com, www.zkratky.cz a zkratky jsou doma. ;)

180

Odpovědět

ludia budte trochu kreativny tie skratky napr kludne vygooglite (UTFG-use the f*cking google) alebo pozrite urbandictionary.com

180

Další