Prohlédni si to, co vidíšMe And My Dick (S02E08)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:146
Počet zobrazení:4 449

Při zoufalém pátrání po svém Dickovi dorazí Joey Richter až na kraj světa, ale jeho síly ho opouštějí. Je sám. Je to beznadějné. Je ztracený, ale možná, že právě to potřeboval. Najde svého ztraceného ptáka nebo Ztracení ptáci najdou jeho?

 

Přepis titulků

Musím najít Dicka. Dick... má Dicka. To není jeho Dick. Dicku! Dicku. Je to beznadějné. Proč tu kolem stojíte jako banda věšáků? Doneste tomu chlapci nějakou polévku, je v základně. Vstávat, člověče.

- Ach, díky. - Nadechni se čerstvého vzduchu. - Tohle je? - To je na omytí. Tady máš trochu polévky. Domácí. Obvyklá slepičí s nudlema. Jak se vede? Vy jste čuráci. To teda jo.

Hej, hej, já hledám ptáka. Viděli jste ho? Je o trochu větší než ty, má pyj a dvě koule a má sestřih jako já. Mám jeho fotku, hoši, jestli se chcete podívat. Hoši. Takže, chlapče, ty hledáš ptáka? Tak to jseš tu na správným místě.

Tohleto tady je Země ztracených ptáků. Spousta ptáků na výběr, Joey. Kdo jsi? Mý jméno je Velkej T. A houpat se nízko... to je moje. Prohlédni si to, co vidíš.

Vsadím se, žes nikdy neviděl tak pěkného ptáka. Byl jsem požehnán stylem a délkou. Jsem vrchol boží tvorby. Stojím vzpřímeně a stojím hrdě. Každá pěkná slečna miluje můj vzhled a to jaký jsem na dotek. Hej, kámo, copak nevidíš? Můžeš to být ty a Velkej T. Tak o tom popřemýšlej, Joey. Ty a já. Je to vůbec možné?

Před tebou stojí velký, zpívající a tančící pták, Joey. Já bych řek, že všechno je možný. - No, já nevím. - Co na tom nevíš, Joey? Přemýšlel jsi někdy o tom, jaké to je mít velkého ptáka, co se ti houpe mezi nohama? Prohlédni si to, co vidíš. Teda nejsi zrovna Richard Gere. Plandá ti břicho a máš hnusné hadry a to akné jen tak nezmizí. Ale spoj se se mnou a budeš v pohodě.

Všechny pěkné slečny nebudou vědět co dělat, když budu tvůj a ty můj. No tak, vyber si. Jsi to ty a tvůj pták. Kdo je ten kluk s dvaceti tří cenťákovým nádobíčkem? Jsi to ty a tvůj pták. Každý den, když jdeš po ulici, jsi ten nejlepší řezník s libovou jitrnicí. Kdo je ten chlap s tím velkým, černým mackem? Jsi to ty a tvůj pták.

Každou noc, za dobré nálady, pokud mi slečny dají, tak je nekousnu. - Možná jenom trošičku, malé kousnutí. - Hej, Velkej T, došla nám žvejkačka. - Počkat, to je... - On není nic, Joey. - Vůbec si ho nevšímej. - Ne, ale on... On není nic. Pinďo, odveď ho odsud. Ne, ne, ne, ne. Dicku, Dicku! Co tu děláš, Joey? Vrátil jsem se.

Vrátil jsem se, abych tě vzal domů. Domů? Pinďo, odveď ho odsud. Joey, poslouchej mě. Prohlédni si to, co vidíš. Je to pták, co se přišel plazit zpět. Nechal tě samotného ve světě? Teď mi řekni, který pták tohle dělá? Nestojí za tvůj čas, ani neumí píchat. Je to zvadlý datel, co se jen povaluje. Nikdy to nemůže být pták pro tebe. Kdo je ten kluk s dvaceti tří cenťákovým nádobíčkem? Jsi to ty a tvůj pták.

Odveď toho ubohého ptáka pryč! Kdo je ten chlap s tím velkým, černým mackem? Jsi to ty a tvůj pták. Ve městě je novej pták a jeho jméno je Velkej Tágo. Ale, ale tamten pták. Podívej, Joey, já jsem zvyklý na všechny druhy věcí. Tak co říkáš na to, že z tohohle partnerství uděláme partnerství?

- Ne, on je můj pták. - Teď sem tvůj pták já, Joey. Možná má pravdu, Joey. Možná bychom ty a já nikdy nefungovali. Jo, přesně to říkám. Ne! Ne, ne, ne, Dicku. Pamatuješ si, jak jsme se poprvé potkali? Ne.

Cítil jsem, že mám mokré plenky, tak jsem se podíval dolů a ty ses na mě usmíval. Ne, tehdy jsem byl maličký Dick. Potom jsme vyrostli. Jak jsme poprvé masturbovali, to si musíš pamatovat. - Možná. - No tak. A co jak jsme se pochcali do kalhot, když jsme byli malí. Nebo udělali do kalhot, když jsme vyrostli.

Všechny ty dobré časy. Ty tvrdé časy. A pak ty ne zas tak tvrdé časy. Nechci jiného ptáka, Dicku. Chci tebe, Dicku. Miluju tě, Dicku. Miluju na tobě každou vrásku. Dal bych ti pusu, kdybych mohl.

Pamatuješ si, jak jsme to zkoušeli? Chyběl nám takový kousíček. Já ti nevím, Joey. Nepostavil jsem se kvůli Plandě, mohlo by se to stát znova. Nevím, jestli bych to zvládnul. Jo, ale to jen protože jsem tě nutil do něčeho, o čem jsi věděl, že je špatné. Teda... Měl jsem docela kurevsky šílený den.

A teď chápu, že Sally a slečna Pipka jsou holky pro nás. Ale ty jsi to věděl už od včerejšího rána. Jsi ta moje upřímná část, Dicku. Byl jsem tak zaslepen faktem, že Sally je ten odporný salát jako z Wendy's. Ale měl jsem poslechnout tebe. Lidé říkají: "Že spolu drží, to je celkem nezvyk."

Ale já jim odvětím: "Hej! To jsem já a můj... Dick." Joey! Páni, byla to divoká jízda, ale nechci vystoupit z káry.

Počkat, počkat, počkat. Pokud má někdo nasedat, tak to bude Velkej T. - Odveďte ho, chlapci. - Cože? - Ne, ne, ne, ne! - Připravte klece. Ne, Dicku! Velkej T, vezmeš si tělo toho kluka nebo co? Ne. Právě jsem se počůral.

Tenhleten kluk už má ptáka. A možná, že ten pták není zas tak dobrý. A možná, že ten kluk vypadá uboze. Ale... Ale můžeš o něm říct, že ho miluje. A to je víc, než může říct kdokoli z těch našich o nás. Takže k čertu s náma a k čertu s těma našima. Protože tihle mají něco zvláštního.

A co bychom to byli za čuráky, kdybychom stáli v cestě pravé lásce? - Pusťte ho, chlapci. - Ale Velkej T... - Řekl jsem pusťte ho. - Dobrá, ale... Předtím než to uděláme bych něco rád řekl. Tohle je ta nejkrásnější kupa sraček, co jsem kdy slyšel, Velkej T!

Změkls. Sundejte ho, chlapci. Překlad: Zikato Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak tento diel bol úplne super, pesnička najviac, milujem Dicka, Joey-o a Big T. a hercov čo ich hrajú ..
Big T. neskutočne dobre spieva, hrozne som si užila pesničku! :D

190

Odpovědět

Joye a Dick su proste parta!! jeden z najlepsich dielov :D

190

Odpovědět

to bylo mile jakse usmirovali... :)

180

Odpovědět

Super díl.

180

Odpovědět

Perfektní song tady... Snad nejlepší za celej seriál...

180

Odpovědět

Lola: Ve středu budou závěrečné dvě epizody odvysílány naráz. Zikato nestíhal.

180

Odpovědět

Vcera mel byt dalsi dil co se deje?

180

Odpovědět

To terentule: Máš pravdu štýrskej s Toyen by byli potěšeni...Myslím, že by se to mělo převzít a ukázat českému obecenstvu! :-)

180

Odpovědět

Linda: přesně moje řeč, takovej surrealismus :-D. A ani mi nepřijde tak sprostej, patří to sem, je to dobře používaný :)

180

Odpovědět

bezvadny ale kdyz uz nekdo napise prncni mel by ktomu neco napsat pak je t o jenom prvni aq to nekoho nezajima :D

180

Odpovědět

Pinďa se vzbouřil :D

180

Odpovědět

Mě se to líbí "surrealismus" jak má být (trochu sprostej...:-)

190

Odpovědět

Super :-)

180

Odpovědět

ono, najlepší na tomto seriále sú Joey a Dick, majú proste najcool hlášky atď. rozdeliť ich bolo chybou, preto séria upadá... Joey ako taký je vtipný, ale s Dickom je vtipný viac a seriál na tom ťaží a keďže sa rozišli, seriál upadol, na tomto dieli to bolo krásne vidieť, najlepší z druhej série, toť môj názor :-)

191

Odpovědět

Mno,v tomhle díle zazněla docela dobrá písnička :) a byl to taky jeden z nej dílů si myslím,i když v tomhletom seriálu je každej díl nej xD

180

Další