Ráj na zemiMe And My Dick (S02E10)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:188
Počet zobrazení:5 619

Když se konečně spojil se svým Dickem, tak se může Joey vítězně vrátit k Sally. A když ji může nabídnout každou svou část, tak zjistí, že pravá láska není o nic menší, než ráj na zemi. Určitě se podívejte i na titulky, kde dvě písně - "Ready to go" a "Even though", které přezpíval sám autor - Darren Criss. Také bych doporučil sledovat to od znova, abyste to měli jako celek nebo si prostě můžete všímat detialů v jejich úžasných hereckých výkonech. StarKid je také známý tím, že často paroduje High School Musical a také sám sebe, takže hlášky z jednoho muzikálu můžete najít v druhém. Rád bych tímto poděkoval korektorům - BugHer0vi a scr00chymu za tu spostu práce, kterou se mnou měli. Výpomoci ze zahraničí - Imcgee, která mi pomáhala s těmi obtížně slyšitelnými částmi. A v neposlední řadě Vám, divákům, kteří jste to vydrželi až do konce. Komplet titulky jsou ke stažení zde.

Přepis titulků

Slečno Pipko, nepřišla jsi právě oknem? Ne, to je šílené, běž zase spát. Nech mě na pokoji, mami. Jsem mrtvá! To teda nejsi. Řekni mamce, ať zavře klapačku. Rád bych něco řekl. Mami? Zavři klapačku, prosím.

Dobrá, Sally, miluju tě. Sakra. Tvoje máma mi právě vzala vítr z plachet, ale... stejně to udělám. Sally, miluji tě. Ale teď tě můžu taky pomilovat. Přestože jsem ani nepomyslel, že to budu já, ten kdo řekne: "Miluji tě," a bude souhlasit.

Ale teď tu jsem s každou mou částí, je to tak hluboké. A přestože jsem o tom ze začátku pochyboval. Až teď bijeme jedním srdcem. Připadá mi, jako by slunce začalo svítit. Protože vím, že obracím. Připadá mi, že slunce svítí.

Že se každá píseň rýmuje. Všechno je přesně na čas v dokonalém okamžiku. Teď, když má moje holka Joeyho, tak vládneme světu. Já vím, že to cítí stejně a všichni jsme tak svobodní. Ztrácím kontrolu. Jdeme na to! A vše mi připadá jako gospelová píseň.

Páni, jejich pravá láska doopravdy vyšla. Kdybychom jenom mohly najít taky takovou lásku. Vanesso, zlatíčko! - Ricku! - Ricku. - Ty ses vrátil? - Má drahá, doufám, že nevěříš těm pomluvám, co kolují po škole.

A taky bych tě nikdy nepodvedl... s tamtou. Ach, Ricku. Já se tě snažila podvést, ale prostě nemůžu. - Příliš tě miluji. - Tak pojď, lásko. Rickův ptáku! Hej, Plando. Kde jsi celou tu dobu byla? Ach, Rickův ptáku, snažila jsem se přes tebe přenést, ale nedokázala jsem to.

Máš pořád ten perlový náhrdelník, co jsem ti dal? Jistěže. Tokio, Benátky, největší klubko motouzu na světě, Stadion v Auburn Hills. Pomozte mi někdo. Nemůžu najít svoji pipinku. Kdo potřebuju pipinku, když můžeš mít kapesní penis? Odteď pracuješ pro mě, čubko.

Nasedej! První krok: vyhoň mě. Druhý krok: zabij Joeyho Richtera. Milujte se, milujte se, jako v nebi nad námi. Vrznout si je tak skvělé. Milujte se sladce, nemějte dost. A rozveselte se, když je po všem. Jsem tak ráda, že je ten pravý. Ona je tak ráda, že je ten pravý.

A já miluji svou nejlepší kamarádku. On miluje svou nejlepší kamarádku. Je mi smutno, že už je po všem. Ale to neznamená, že na to nemůžeme jít znova. Milujte se, milujte se, jako v nebi nad námi. Přál jsem si to, doufal jsem a modlil se. Milujte se sladce, jemně nebo drsně. A rozveselte se, když je po všem.

A vše mi připadá jako gospelová píseň. Ráj na zemi, když si Joey vrzne. Je to ráj na zemi. Lidé říkaj: "Že spolu drží, to je celkem nezvyk". - Vše co chci, jsi ty. - To jsem Já a mé Srdce. - Vše co chci, jsi ty.

- To jsem Já a má slečna Pipka. Vše co chci, jsi ty. To jsem Já... a můj Dick. Jsme připraveni na to jít. Jsme připraveni na to jít. Jsme připraveni na to jít. Jsme připraveni na to jít. Jsme konečně připraveni a už je čas na zapálení jiskry.

Jdeme na to jistě. S očima na odměně, abychom přešli temnotu. Vím, že je toho víc, než vidím napohled. Cítím tu změnu, ale je divné, že je to mou součástí. Mé hormony vyšilují a myslím, že vybouchnu. Jsme připraveni a odjištěni. Ach, tak oddané.

Pokleslé na duchu. Totálně totál. Jsme konečně připraveni, tak moc připraveni na to jít! Přestože jsem byl celou dobu slepý. Uvědomil jsem si, že je toho mnohem víc. A vždy to bylo hluboko uvnitř, v mém jádru.

Teď to vím. Přestože se zdá, že je toho příliš. Mám pocit, kterého se nemůžu zbavit. Připadá mi, že čtu znamení, protože vím, že obracím. Myslel jsem, že chci tu nejdokonalejší, ale tím, co jsem chtěl, je někdo, kdo je dokonalý pro mě.

Přestože se to zdálo tak špatné. Příliš dlouho jsem tě považoval za samozřejmost. Začínám tomu přicházet na kloub a začínám dělat pokroky. Přestože jsem to cítil od začátku. Tak až teď nám tluče jedno srdce. Jsem si jistý, že teď je ten pravý čas, protože víš, slunce začíná svítit, protože víš, že obracím.

Překlad: Zikato Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (53)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

kde můžu stáhnout písničky?

190

Odpovědět

Ou, tak sem zase budu psát o rok později než všichni ostatní... No nic :) Každopádně - skvělej seriál :D Nejdřív mi to přišlo trochu "nezvyklý" a nebyla jsem si jistá, jestli to chcci vážně vidět, vzhledem k tématu... Ale říkal jsem si, že je to od Starkid tak si to musím pustit - ještě že tak!!! ´Cause it´s totally awesome! :)

220

Odpovědět

*a taky Heaven on Earth pochopitelně... :D

180

Odpovědět

Parádní muzikál... xD Ostatní Starkid muzikály mám radši, chyběl mi styl, jakým Darren píše písničky, ale to jsem si vynahradila u Ready to go a Even though, chyběli mi někteří herci jako Dylan a Lauren, ale potěšilo mě, že se úplně na konci objevil Joe Moses a musím říct, že nejlepší kostým měl rozhodně Brian Holden, protože jsem ho za celou dobu nepoznala... xDDD

190

Odpovědět

No sakra! Teď, když to říkáš s tím Brianem- já si říkal, co to je za herce!

00

Odpovědět

v prvom rade strasne dakujem za preklad, tomuto sa nedalo v anglictine pri mojich schopnostich rozumiet v takej miere, ako pri ostatnych, vzdy su tie titulky vyhodou :D

zahrane to bolo perfektne, vsetkym som to uverila, tie role dali uplne perfektne!! namet mi neprisiel sprvu najlepsi, koniec som predpokladala od zacitaku tak ako kazdy, bolo to dost aj dalo by sa povedat sprostacke, ale pozrela by som si to znovu....StarKidi su tusim uz mojou zavislostou :D ....chybali mi tu nejake oblubene tvare (Lauren Lopez, Dylan Saunders, Darren Criss), ale Darrena som si trochu vychutnala aspon pri titulkach a bol tu aspon Joye a aj Joe, takze fakt fakt podarene! jj, rada sa zabavim, ked sa paroduju, s HSM je to uz horsie, sice som videla prve dve casti, ale daaavno, takze neviem vystihnut moment, kedy na to odkazuju, ale nevadi.............STARKID NAM BEZNYM SMRTELNIKOM TO ZASE RAZ NATRELI! :D <3

180

Odpovědět

dalsi cast meho zivota pryc ale ja si to uzival :D a urcite to jeste nekdy ane jednou skouknu... velky dik prekladatelum a proste vsem co se na tm podilely. ale hlavne hercum Joey Joe and A. J. nej a vsichni ostatni taky proste boží !!! tesim se na dalsi tvorbu starkid...

180

Odpovědět

Starkid zveřejnili anketu!
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dHlOZHJHSUJnMi1jN2tZTzNqZ3VkSlE6MQ

Když budem hlasovat možná se dostanou i do Angliie!
(Pořad je vedčí šance že je potkáme tady v Evropě než v Americe ne??)

191

Odpovědět

Prozatimní řešení odstraněno, vrácena normální kvalita.

180

Odpovědět

Další výborný muzikál od StarKid. Na výkony Joeyho, Joa a A.J.e (ale samozřejmě i ostatních) budu myslím ještě hodně dlouho vzpomínat, jsou to fakt borci. :)

Díky moc za překlad a těším se na Starship. ;)

190

Odpovědět

A další počin StarKid za mnou. Opět mě nezklamal. Ani nedokážu říci, jestli je lepší MAMD nebo AVPM/S. Opravdu skvělé a těším se na Starship :).

191

Odpovědět

To dioptriar: JJ, jsem si toho taky všimla :)

180

Odpovědět

Super, už to jde :) Díky

180

Odpovědět

Na youtube mají povolené vkládání, takže nevím, kde se stala chyba. Jako prozatimní řešení jsem to uploadnul od sebe, takže kvalita je trochu horší než předtím.

190

Odpovědět

disabled :(

180

Odpovědět

Už jenom to, že pod videem není napsané "Následující díl" mě deprimuje : )

190

Další