Sally a JoeyMe And My Dick (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:210
Počet zobrazení:4 582

V dalším díle oblíbeného seriálu se dozvíte, po čem touží Joeyho sousedka Sally a co by chtěl náš hlavní hrdina. V tomto díle se nám také představí nová postava, kterou můžete znát z A Very Potter Musicalu jako představitelku Cho Changové. Také zde zazní nejdelší a jedna z mých nejoblíbenějších písní - "Ready to go". Bohužel je dlouhá přes dva díly, takže si na celé znění musíte počkat do neděle.

Přepis titulků

Božínku, Joey Richter. Jde zase pozdě, na poslední chvilku. Páni, z toho Joeyho Richtera mám vždycky takový divný pocit... přímo tady, přímo tady a přímo tady. Je tu vedro nebo je to jen mnou? Slečno Pipko, je to jen tebou. Já nejsem žhavá v žádném slova smyslu.

Jsi si jistá? Protože já jsem si jistá, že to krásné slunce svítí tohoto rána obzvláště jasně. Mohla bych skočit pro velkou sklenici limonády. Potím se jako prase. Slečno Pipko, nemá to co dělat s teplotou. Jen se snadno rozpálíš. A jsi trochu neklidná. - A frustrovaná! - Co? Proč? Protože, Sally, pokaždé když jdeme do školy a procházíme se po chodbách a převlékáme se v šatně, vidím všechna ta ostatní děvčata s jejich malými slečnami Pipkami a všechny na mě působí tak šťastně a svobodně.

Nevím, možná nedočkavě. Prostě zamilovaně. Slečno Pipko, my nemůžeme dělat to co ostatní děvčata. Jestli sis ještě nevšimla, jsem tak trochu hříčka přírody. Jsem nemotorná a mám tyhle hnusné velké nohy. Jsem jako ošklivé káčátko, akorát se nikdy neproměním v labuť.

Bude ze mě jen ošklivá kachna. Nedivím se, že je to problém, Sally. Za to může ten tvůj přístup. Hodila jsi flintu do žita ještě před bojem. Hádám, že bych mohla zkusit trochu optimističtější přístup. Tak se mi to líbí. Teď mi řekni, co by sis ze všeho nejvíc přála. No... No tak, Sally, prostě to řekni.

Máš ve skříni zatracenou svatyni na jeho uctívání. Po Joeym Richterovi. Měla bys ho sbalit jako poslední tvarohový koláč. Já nevím, slečno Pipko. Nemyslím si, že by mě měl takhle rád. Proč by taky měl mít? Podívej na mě s copánky do uzlu. Vypadám, že vybuchnu, správně? Podívej na mě se zkříženýma rukama. Je zřejmé, že jsem se nepovedla. Není pozdě to obrátit, tak na cestu se dej.

Není na osudu nechat úklid někdy na pozděj. Musíš se načechrat a nechat vlasy slehnout, vážně potřebuješ relaxovat. Musím ten hovor zvednout, protože život na druhé lince může zavolat. Je čas začít znovu a dnešek je jako první den ve škole. Tak sundej tu tíhu dolů. Táhne mě ke dnu a drží tě přesně zde. Chci se dostat ven, ať ten skvělý, velký svět vidím. Je na čase vyrazit, protože v povětří něco cítím. Možná, že ztrácím rozum, ale jednu věc už vím.

Jsem konečně připravena, tak moc připravena na to jít. - Jsem konečně připravena. Připravena na to. - Ta jede! Hej, jsi připravena jít nebo ne? Jo, jasně. Pojďme. No tak, Sally, tady je. Ukaž z jakého jsi těsta. Joey? Chci se tě zeptat... jestli bys... Přesně o tomhle mluvím. Je to jako: "Bla, blá, salát." Potřebuju vědět, zda-li se mnou chceš být partnerem na chemii?

Poezie? Už je z toho celý žhavý. No tak. - Jo, jasně, jasně. - Super! Tak jo, máme dělat ten projekt o prvcích periodické tabulky. Tak mě napadlo, že můžeme vypracovat rozpustné sloučeniny, například dusičnany. AgNO3, ale naše práce bude srandovní a zajímavá, protože z toho můžeme udělat válečný a detektivní příběh, kde prvky... - Hej, Dicku, vypadají moje vlasy dobře? - Jasně, kámo, pohled na tebe je ctí. Dobrá, super.

Poslechni a snaž se uklidnit, protože nehoda je to poslední, co chci. Chci dosáhnout dalšího stupně, stanout o kousek výš. Mám touhu, co pálí jako čert. Jdu se ode dna odrazit. - Tak přihraj něco. Vím, že válím. - Jasně, ty ale jedeš. - Já vím. - Co si přejete od vašeho království, sire? Chci převzít kontrolu! Jo! Potřebuju nový herní plán. Žádné rozcvičky tak jako dřív. Prostě zapoj do hry hlavu. Měl bych na mysli... Do hajzlu, vychází z těch dveří.

Řekni "ano," Vanesso "ano", musím se přiznat ke své posedlosti tvým designem. Nespočinu, dokud nepřijdu na to, jak staneš se mou. - Dostanu ji i přes svou mrtvolu. - Ale nezapomeň, že ji dostaneme jen spolu. Tak připravte se, amatéři, profíci se budou bít. Jsme konečně připraveni, tak moc připraveni na to jít. ...a jen když stříbro a dusík najdou všechny tři kyslíky, tak vyřeší případ. Joey, slyšel jsi vůbec něco z toho, co jsem tu vykládala? - Jo, jo, je to boží.

- Božínku, Joey Richtere. Pojďme na ten úkol. Překlad: Zikato Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je tak super! Jediný co mě štve že tedka jedu na 12 dnu pryč a neuvidim nový díly.....ale aspoň se mám na co těšit :D

180

Odpovědět

Nešlo to třeba postnout až se ta písnička objeví celá? Takhle je to dost velký spoiler když je to celý třetí díl.

180

Odpovědět


Odpovědět

Nemáte někdo odkaz na tu písničku Ready to Go?:-) předem děkuji...

180

Odpovědět

Super, už aby byl další díl :) ... díky za překlad

180

Odpovědět

O prekladu Little white lies neuvazujete? :)

190

Odpovědět

cool :-D

180

Odpovědět

jenom mám pocit jak Dick říká: "Bla, bla, salát.", tak sem mu rozumněla spíš: "Bla, bla, Sally.", ale těžko říct :)

180

Odpovědět

Miluju, jak Sally prožívá ten její nápad na úkol :D
Jinak já mám ráda první písničku a pak ty z druhé části, např.Even though :)

180

Odpovědět

Ta vanessa je teda hnusná :D

191

Odpovědět

Paráda, je to nezvyk je vidět v jiných rolích ... ale jde jim to :)
Skvělej překlad :)
THX

180

Odpovědět

Supr. Ready to go mám nejradši. :D

180

Odpovědět

first... musel jsem si to zkusit :-)

ale ne važně super seriál :-)

180

Odpovědět

nice, dalsie pls :D

180

Odpovědět

:D :D super :D

180

Další