Poslechni své SrdceMe And My Dick (S01E08)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:158
Počet zobrazení:4 660

Vypadá to, že Joey a Dick mají problémy. Co se ale stane, když se nejlepší kamarádi neshodnou? Pokud Joey ztratí důvěru v Dicka, koho bude poslouchat? Dnes se konečně ukáže má nejoblíbenější postava, kterou hraje A.J. Holmes, kterého můžete znát jako pianistu z A Very Potter Musical. Poznáte, že kromě kvalitního herectví je i výborný zpěvák a tanečník. Toto je poslední díl prvního aktu.

Přepis titulků

Ty zkurvy... Ty zkurvysyne! Joey, omlouvám se. Ne! Ne, ne, ne! Ty blbej Dicku. Zničil jsi mi život. Zničil jsi můj celý, zatracený život. To jo, ale - ale ne naschvál.

- Co to k čertu bylo, chlape, co to bylo? Nevím, nepřišlo mi to správné. Správné? Správné. Když se mi postaví ve třídě, není správné. Když se mi postaví při kašlacím testu u doktora, to je správné? Ale když mám mít sex s dívkou, co miluji, tak to je ten jediný správný čas na to, aby se mi postavil, ty kreténe.

Hej, nesrovnávej mě s těma ostatníma. Říkal jsem, že se omlouvám. Dokonce ses postavil i kvůli Sally. A co je na tom špatného? Prosím? Říkal jsem, co je na tom špatného? Na tom je špatné to, že Sally je salát s odpornou prdelí. A Vanessa je ta nejhžhavější čubka, co jsem kdy viděl.

Ona je ta malá, žhavá židovka. Dobře, já vím. Podívej, Joey. jestli se chceš znovu pokusit o sex, tak možná, že Sally není tak špatný nápad. Teda, dobře, já vím, je to salát, ale její slečna Pipka... ona je něco jako...

prostě něco. Nenávidím tě. Cože? Nenávidím tě. Nejsi pro mě nic. Joey, to neříkej. Přál bych si, abych se narodil bez Dicka. Nebo jako holka nebo tak něco. No, já bych si přál, abych nebyl Dick někoho, kdo je pořád takový chytrák!

Táhni k čertu. - Hej, hej, hej, kam si myslíš, že jdeš? - Jdu najít slečnu Pipku. - Je to jediná osoba, která mi rozumí. - Tak to nejdeš, jdeme zpátky k Vanesse, budeme prosit za odpuštění a ty tentokrát budeš fungovat! Ani náhodou, sráči. Takhle to nepůjde. - Půjdu najít slečnu Pipku.

- Ne, nepůjdeš. Ano, půjdu. Ne! - Ano! - Ne! Ano! Mizím odsud. Klidně. Běž. Kdo tě potřebuje?

Je pryč. Je pryč. Je pryč. Je pryč. Je pryč! Ale, zdavíčko, Joey. Už sem si myslel, že nikdy neodejde. Co jsi zač?

Co jsem zač? Já jsem ty, Joey. Tedy, alespoň tvoje část, na kterou jsi možná zapomněl. Zde, vyber si kartu. - Co na ní je, chlapče? - Křížová trojka. Cože?

Dej to sem. Promiň. Je to nový trik. Ale jen si představ, jak by bylo super, kdyby na ní bylo tohle. - Páni, srdcová devítka. - Přesně tak, srdcový král. Jsem tvé Srdce. Neuvěřitelně dobrý pumpař krve, nejsilnější sval v tvém těle a expert v oblasti lásky a všech romantických věcí.

Můj diplom. - Je prázdný. - Nepotřebuješ diplom na to, abys poznal, že všechno, co jsi dělal s tou Vanessou, je naprosto špatné. Pitomě špatné. Příšerně, příšerně špatné, Joey. Hej, skoro jsem s ní měl sex. Vůl, Joey. Prostě se chováš jako vůl.

Když máváš... máváš svou klobásou kolem jejího obličeje, jako... jako prodavač hotdogů. Ten s hotdogama, Joey. Na stadioně. Fuj. Kromě toho, Joey. Holky nerady sex.

To je běžné nedorozumění, vymyšlené... někým. - A co teda mají holky rády? - Co mají holky rády, Joey? Co mají společného všichni největší milenci v historii? Romeo a Julie. Antonius a Kleopatra. Jack Dawson a ta, co ji hrála Kate Winslet. Všichni ti kluci nejdřív ošklivě zemřou. Špatný příklad. A co takhle... - Spiderman a Mary Jane.

- Jo, těm to skvěle klapalo. Přesně tak. Co je spolu váže v nádherném zvratu osudu, Josephe? Romantika, Joey. Romantika. - Romantika. - Něco, s čím se musíš vyzbrojit. Tady, přečti si tohle. Je to novela Jane Austenové, Joey. Protože jestli chceš Vanessu, tak tu holku musíš trochu oslnit. Já ti nevím, Srdce. Choval jsem se tam jako kretén a myslím, že mě nemá ráda. Cože?!

Joey, to je směšné. Jsi ten nejroztomilejší chlapec, kterého jsem kdy viděl. - Tvářička k zulíbání. - Ne, nenávidí mě. To je dost dobře možné. Ale, Joey, nezapomeň na to, co jednou řekla Jane Austenová: Někdy se ukáže, že tvoje pravá láska, je osoba, která se ti zpočátku nelíbila.

- Kdy Jane Austenová řekla něco takového? - V jednom z jejich sonetů. Jsem si tím jistý, Joey. Teď mě, Joey, poslouchej a neporadím ti zle. - Vážně mi pomůžeš získat Vanessu? - Určitě. Páni. To je můj kluk, Joey. Tak co na to říkáš? Jsi připraven na tu holku použít romantiku? Jsi připraven do toho jít na 223 procent? - To teda jsem.

- Hurá, Joey. Tak teď poslouchej a poslouchej dobře. Jak ti objasním možnosti. Vypadáš trochu sklesle, Joey. Vypadáš trochu smutně. Vypadá to, že tvůj Dick ti trochu utekl. Nechal tě v tom samotného, Joey. Myslím, že budeš souhlasit, že svět by byl mnohem lepší, kdybys trochu víc poslouchal mě.

Poslechni své Srdce, Joey. Poslechni své Srdce. Učeš se a usměj, pro začátek. Utři si skvrnu ze tváře a nech ji zahlédnout tvé svaly. A kapku kolínské pro radost. Chovej se k dámě slušně, Joey. Chovej se k dámě slušně. Sundej si klobouk a vždy buď zdvořilý. Nabídni ji svůj kapesník, dej ji svou sponku.

Otevři dveře, když chce vejít. Neodolá Mon Chéri. Vem ji do Paříže. A podívejte se na věž. Každou noc, každou hodinu. Ať zapracují světla. Vezmi ji do náručí. A mluv o životě a oddanosti. Pak ji požádej o ruku u oceánu. Tak, ať slíbí, že zůstane. Tak, ať neodejde.

Nenech ji odejít, Joey. Nesmí ti utéct! Ukaž, že ti na ní záleží, Joey. Ukaž, že ti na ní záleží. Podej ji lístek, na kterém je: "Jsi k nezaplacení." Nahraj ji kazetu s písněmi o lásce. Upleť svetr, co padne jak ulitý. Vy dva budete nerozluční. Joey, poslechni své Srdce. No tak, chlapče. No tak. Jak to děláš?

Jak to děláš? Použij hůlku, Joey. - Předstírej, že máš hůlku. - Ale já nemám hůlku. Já nemám hůlku. - Ach můj bože, mé Srdce je tak talentované. - Přesně tak. No tak, chlapče. Přidej se. A brzo nás bude milovat, tak jako my milujeme ji. Kdo ví, co přinese zítřek?

Přišel pravý čas, udělat krok. Je čas jí nasadit prsten. - Takže, Joey, co uděláš? - Poslechnu své Srdce. - Jo, kámo, je to můj velký debut. - Poslechnu své Srdce. Poslechneš... poslechneš své Srdce.

Překlad: Zikato Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Wow!!! A.J. je dokonalej!!!! Nejlepší díl zatím! ♥

180

Odpovědět

Jenom připomínka, kolem 4 :57 říká waving your wiener round in her BASE, ne face :D

190

Odpovědět

Heart je totally awesome! :D :D :D ......pesnicka tiez fajnova, on je fakt nadany clovek, jak vonkoncom vsetci starkidi :D

180

Odpovědět

Snuffy: A konkrétnější být nemůžeš? My nemáme problém uznat chybu a opravit ji. Takovýhle výkřiky do prázdna jsou k ničemu.

180

Odpovědět

scr00chy: Jsou tam chyby, to je všechno.

181

Odpovědět

Nejlepší díl zatím :) Heart je dokonalej!!!

180

Odpovědět

peknej dil :o)

180

Odpovědět

Snuffy: Na čem je to znát?

180

Odpovědět

BugHer0 se nám fláká a je to znát. O:-)

A. J. je super. Víc se mi ale líbí studiová verze téhle písničky, naopak AVPM má podle mě lepší písničky naživo.

190