Přípravy na nocMe And My Dick (S01E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:156
Počet zobrazení:3 926

Dvojice na projekt do chemie byly určeny a tak se Vanessa a Joey chystají na večerní "učení", každý samozřejmě po svém. Jenže Dicka najednou přepadne nerozhodnost. V tomto díle se proprvé neobjeví písnička, ale za to přibude pár dvojsmyslů a vtipů. Pozn: Civilní jméno Robina, na kterého naráží, je Dick Grayson.

Přepis titulků

Hej, Nessie, Nesso, moje Lochnessko. Přinesla jsem s sebou dárek. Plando, proč ten protáhlý obličej? Teda za svých časů, jsem viděl spoustu smutných pipin, ale ty vedeš na plné čáře. Jsem na Vanessu naštvaná... a nebavím se s ní. Jsi pořád otrávená z toho nového ptáka, co se k tobě blíží? Jsem pořád otrávená z toho posledního.

Trochu jsem se bála, že na mě vyjedeš jako Britney a dostaneš záchvat vzrušení. Tak jsem ti přinesla něco, co ti totál pomůže. Co to je? Je to krabice základních věcí, které potřebuješ k tomu, aby se každý kluk během chvilky začal chovat jako Lady Gaga. Tak koukni. Tyhle se na divochy vždycky hodí. Ne, ani ne.

Ne, ne, ne, ne. Ale třešnička na závěr... Ten chlápek v obchodu s alkoholem pro mě má totálně slabost a prodal mi tohle! Co to je? To je pivo, ty zasraná náno. Jestli se ta noc promění v epický propadák, stačí pár těchhle a máš vyhráno!

Právě tě tak moc kazím a miluju to! Ale už musím jít. Řekla jsem té Sally, že se sejdeme u knihovny. - Čau, čau. - Čau. - A pošli SMS, až začneš šukat. - Jo. To je prostě skvělé. Má se ze mě stát motel pro spermie. Plando, přiznejme si to. Takhle to pro nás, holky, vždycky dopadá. Prostě ohrň pysky a snaž se si to užít, než uvnitř úplně ztuhneš.

Myslím to doslova. - Jasně. - Papík, krásko. - Dobrá. - Brzo se ukaž. - Určitě! Takže, Vanesso? - Co to tu plánuješ? - No, - Joey brzo dorazí a máme se učit.

Jo. - Aha, učit. Dobrá, bezva. Máš v té krabici kondomy? Jo. Takže najednou potřebuješ na učení kondomy? Já nevím, Plando. Hele, něco musím udělat abych se vrátila k Rickovi. Mám bolesti hrudníku, nemůžu jíst, nemůžu spát. A ty si myslíš, že na tom jsi špatně? Zkus si osmihodinovou směnu, - když do tebe buší penisy.

- Ach, Plando, podívej... tohle je pro mě prostě strašně důležité. Možná proto abych se vrátila k Rickovi, možná proto abych si dokázala, že si dovedu získat někoho jiného. Takže, prosím. Snaž se být milá a trochu mi s tím pomoz. - Vážně to pro tebe moc znamená, co? - Ano, znamená. Když se na mě díváš těma štěněčíma očima, tak co mám asi dělat? Dobrá, ano. - Ano! Díky, Plando! - Nezapomeň, že to dělám pro tebe a ne pro nějaký hnusný, starý penis. Jsi ta nejlepší vagína, co jsem kdy měla.

Nezapomeň na to. Nech mě oprášit pár starých triků a možná, že se přiučím od té mladé Lizy Minnely. - Pojďme trénovat před zrcadlo. - Jako za starých časů. Hej, kámo. Myslíš, že mi na jednu noc bude stačit dvacet čtyři kondomů? Jak často se vůbec mění? Něco jako... něco jako... - každé dvě, tři minuty nebo tak? - Jo, asi jo. Vezmu si ještě jeden balík po třiceti, kdyby náhodou. Kdyby chtěla hrát prodloužení, chápeš?

Neviděl jsi můj deodorant? Jo, myslím, že je pod hedvábným županem. Super, ten si tu taky nesmím zapomenout. Hej, Joey... Jen bych se chtěl omluvit za dřívějšek. Jo, jak jsi mi vyskočil z gatí a dotkl se toho kluka? No tak, kámo. Aspoň, však víš, radši ať je to holka. Jo.

Vlastně jsem mluvil o Sally. Sally? No tak, kámo. Za to se nemusíš omlouvat. Jsem zvyklý na to, že mi stojí v opravdu, opravdu, opravdu nevhodných situacích. Takže to aspoň bylo u někoho, na kom mi vůbec nezáleží. Jo, dobrá. Ale, víš... Vy jste se... Vy jste se objali tak těsně, že jsem vlastně...

No, vlastně jsem poznal její slečnu Pipku. Její co? Její slečnu Pipku. - Je to vlastně strašně bezva vagína. - Jo? A je tak plná života. Má takový roztomilý, jižanský přízvuk. A má dlouhé, nádherné, splývající vlasy. Na své vagíně?

Jo. Nějak to na mě fungovalo. Když už o tom mluvíme, tak si myslím, že si Sally barví vlasy. Což mi připomíná, že možná... možná bychom neměli kompletně vyřazovat možnost mít sex se... Sally? - Sex se Sally? Se salátovou Sally? - Jo. To je nechutné.

Ruplo ti v kouli? Trošičku. Poslechni, Dicku... vím, že jsi byl teď vagíně nejblíž od té doby, co jsi z jedné vyšel. Bylo to příliš těsné objetí a já se omlouvám. Ale nezáleží na tom, jak moc se ti líbí ta pipka, protože vždycky bude miskou u velkého salátu. Se špenátem, řepou, malou mrkví a ostatníma sračkama, který nejíme.

Na takovou chvíli jsme čekali roky, celé roky! Jestli se ti líbí Sallyina slečna Pipka, tak jen pomysli, jak skvělá bude ta Vanessina. Bude to ta nejnádhernější, nejpůvabnější, nejchutnější vagína a la filety mignon. Pak to bude na talíři s mačkanými brambory a zeleninou a smícháš to dohromady s filety mignon a trochu si ukousneš a bude tam i trocha zeleniny, a přestože nemáš rád - zeleninu, tak ji stejně sníš, protože chutná skvěle. - Ano, tak skvěle. A budeš mít omáčku a rozřízneš filety a budou růžové.

Bude to růžové! Bude to super! - Jo! - Já vím. Věř mi. Bude to boží. Máš pravdu, Joey. Nevím, co mě to napadlo. Dobrá, tak teď se snaž dostat do sexy nálady. Potřebuju vědět, jestli jsi na mé straně. Joey! Jsem tvůj Dick. Pořád jsem na tvojí straně. Jsme nezastavitelná síla. Jsme jako Batman a Robin. Nebo Superman...

a jeho ocas. No, to je vše, co jsem potřeboval slyšet. Takže, pojďme si nasadit brusle, dobruslíme za Vanessou, vykopneme dveře, pomalu jí sundáme tričko a budeme ji šukat, dokud nezmužníme. Překlad: Zikato Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

prej ruplo ti v kouli :)

190

Odpovědět

ruplo ti v kouli?! .. trosku. XD

190

Odpovědět

nejlepší je Joeyho výraz, když mu Dick řekne, že potkal slečnu Pipku :D:D:D

190

Odpovědět

BugHer0 : jn presne tak =) ale zas na druhou stranu me HP taky ty dily na zacatku moc nebavili..takovej 3 az 6 dil byli taky tak u me na 6 bodu..ale pak proste bylo uz vetsinou vsechno za 10 =) a ty pisnicky v HP byly lepsi nez zde...ale tak je to 5 dil tak uvidime co nam prinesou ostatni =)

180

Odpovědět

Fiip: Mám podobný názor. Ne, že by to bylo vyloženě zlý, ale u mě zatím každej díl tak na 6-7 z 10. :-)

190

Odpovědět

zatim se mi to zda opravdu docela suchy..HP muzikalu to nesaha ani po kotniky...=/ snad se to zlepsi...

190

Odpovědět

"Ruplo ti v kouli?" Hustý :)

200

Odpovědět

skvely :D

190

Odpovědět

super :-D

190

Odpovědět

nejlepší... :)

190

Odpovědět

To jsem nevěděl, díky. Opraveno

190

Odpovědět

Dick Grayson nebyl herec, ale první Robin se tak jmenoval :-) Ale díky za překlad

210