Není nad ptákaMe And My Dick (S01E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:147
Počet zobrazení:4 447

Když se  Sally a Tiffany potkají, aby pracovaly na školním projektu, Stará kunda si všimne, že máš slečna Pipka v očích jistý pohled... pohled lásky. Stará kunda ten pohled zná a taky ví, že láska je pro amatéry. Byla použita a využita mnoha povaleči a vždycky ji zklamali. Slečna Pipka má na život pozitivnější náhled. V každém případě je jedna věc jistá... Není nad ptáka. Píseň "Nothin' Like a Dick" napsal A.J. Holmes & Carlos Valdes.

 

Přepis titulků

- Tak tady jsi. - Strašně se omlouvám. Začínala jsem si myslet, že na tom projektu budu muset dělat sama. Já bych se té myšlenky nevzdávala. Takže, co budeme dělat? Nástěnku? Španělské video? Tak co? No, vlastně jsme s Joeym měli nápad, že budeme pracovat na rozpustných sloučeninách. Jako třeba dusičnan stříbrný. AgNO3, až na to, že to uděláme jako detektivku o prvcích ve stylu filmu noir. Aha, jako Saw.

Ne. Vysvětlím. Film noir je označení pro stylové, hollywoodské, kriminální drama, které bylo hodně populární ve čtyřicátých a padesátých letech. Hej, slečinko. Slečinko. Hledíš do prázdna, jako bys tam viděla hromadu marťanů. Pročpak? To mluvíte na mě?

Neslyšela jsem vás přes ten sladký zvuk lásky v povětří. Je to horší, než jsem si myslela. Marťany bych zvládla, ale lásku? To je hrozba, kterou neodvrátíš hromadou stíhaček a postavou, kterou hraje Will Smith. Smím být tak troufalá a zeptat se, kvůli komu nebo čemu jsi v takovém rozpoložení? Jenom kvůli mladému, krásnému datlíkovi, kterého jsem dnes potkala. A je to tady.

A tím datlíkem předpokládám, že myslíš p-p-p-p-p... čuráka. Já bych spíš řekla fešáka. Prostě na něj nemůžu přestat myslet. Něco ti povím, drahoušku. Za svých časů jsem viděla hodně ptáků. Chci říct... plnou prdel ptáků. Věřím ti, věřím.

Samozřejmě, že ano, vždyť jsem Stará kunda. Každý mi věří. Viděla jsem každý tvar a velikost odsud až po Timbuktu. A víš, co jsem zjistila? Nejsou nic víc než hromada povalečů. Úplně všichni. Zajímá je jen to, jak se smočit v naší tajné omáčce.

Můžou říkat pěkné věci, ale každý z těch povalečů mě zklame. To ne, madam. To se, madam, pletete. Můj Dick je jiný. Slečno Pipko, dovol, abych ti řekla jednu nebo dvě věci o ptácích. Dobrá? Piš si poznámky.

Pták se může chovat sladce. Pták na tebe může dělat oči. Může ti říct, že jsi ta pravá. Ale ten pták říká jen lži. Pták je pták, je pták, je pták, je pták, je pták, je to tak. Ale nikdy nenajdeš ptáka pro sebe. - Pták na tebe může jít tvrdě. - Pták na tebe může jít rychle. - Pták se s tebou může milovat.

- Pták ale nevydrží navždy. Někde je pták pro každou pindu, v moři je hodně ryb. Ale jsem si sakra jistá, že ještě nenašli ptáka pro mě. - Není nad ptáka. - A můj pták je nejlepší. Není nad ptáka. Nechají tě se svědivou vyrážkou. Můžeš si hrát s robertkem do zblbnutí, ale nakonec zjistíš, že nad ptáka prostě není. Teď to začínáš chápat, slečno Pipko. Jen do toho, zlato. Jen do toho! Můj pták je jiného druhu. Má úroveň a je sympatický. Má ostrý a jemný hlas.

Zlato, ten má pořádný koule. Když na mě mluví, tak se rozpálím a jsem neklidná. Jsem si jistá, že je to pro mě ten pravý pták. Ten pták tě teda dostal, má tě ve své moci. Aspoň mám nějakého ptáka a aspoň nezapáchám. Uděláš ty samé chyby v dobrém i ve zlém. Ale nakonec zjistíš, že není nad ptáka. Chci dnes v sobě ten klacek. Není nad ptáka. Podívej, miminko je na cestě. - Způsob, jak se díky němu cítím.

- Určitě dokážou být šik. Ale nakonec zjistíš, že není nad ptáka. A taky tě ojedou! Něco ti povím, slečinko. Jsi v pohodě. Takhle jsem se naposled bavila, když jsem byla malá broskvička. Bože! - Pomoc, pomoc, pomoc. - Zatraceně, raz, dva, tři. Lepší.

Tak pověz, kdo je ta nicka, z které jsi tak na měkko? Je to pták jednoho Joeyho Richtera. Klame mě můj sluch? Řekla jsi právě "Joeyho Richtera"? Přesně toho, proč? Ach, slečinko. Nevím, jak ti to říct, ale...

ten pták si s tebou hraje. Jako s jídlem. O čem to mluvíš? Ty Stará kundo? Je to tak, jsem Stará kunda. Slyšela jsem novinku, že nějaký Joey Richter bude hrát vodorovný hokej s nějakou Vanessou. Právě tuto noc.

Nevím, co ti ten Dick řekl, slečno Pipko, ale pravda to nebyla. Je to ubohý, falešný povaleč. - Stejně jako ostatní. - Ne, já ti nevěřím. - To není možné. - Páni, tobě musí úplně téct... mlíko po bradě. Z té naivity. Taky jsem kdysi měla podobného ptáka.

Byl to můj první. Díky němu jsem se cítila jako jediná na světě. Vážně výjimečná, než... Než co? No, jednoho dne tam byl a dalšího byl pryč. Beze slova. Nechal mě na holičkách.

A od té doby jsem ho neviděla. No, soucítím s tebou. Ale takhle nedopadnu. Doufám, že máš pravdu, slečinko. Doufám, že máš pravdu. ...a jenom když stříbro a dusík najdou všechny tři kyslíky, tak vyřeší případ! Hele, já vibruju. To je SMSka od Nessie, díky bohu! Nemohla bys na to odpovědět později?

Ráda bych, ale Nessie je v delikátní situaci a může potřebovat mojí sexpertízu. Na co potřebuje Vanessa sex expertízu, když pracuje s Joeym na projektu? Sally, ty jsi chytřejší, než vypadáš. Tak jo, neřeknu moc detailů, protože Nessie je moje nej kamarádka a nechci zklamat její důvěru, ale... právě si užívá s Joeym. Co Vanessa vidí na Joeym Richterovi?

Proč si myslíš, že s ním chtěla dělat na projektu? Během školního projektu se může stát cokoliv. Díky za tvůj čas a tvůj vzácný den. Budu na tomhle projektu dělat sama. Bezva. Vidíš, já ti to říkala, slečinko. - Všichni jsou stejní. - Ne, zmlkni. Nevím, co se zrovna děje s mým datlíkem, ale poznám, když zklamu.

Když my zklameme v něčem, v něčem tak vzácném, že se asi nikdo jiný v celém vesmíru takhle necítil. Nikdo, kromě těch milionů, co jsou tak blbý, aby uvěřili ptákovi. Ty jen chceš, aby se každý cítil tak mizerně jako ty, protože jsi opotřebovaná, smradlavá, stará, hnusná, Stará kunda! Pojďme, Sally. Sakra. Má pravdu.

Překlad: Zikato www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ta pesnicka fajnova :D :D

190

Odpovědět

Za to se rozhodně neomlouvej. Díky. I mistr tesař si někdy utne :)

190

Odpovědět

Omlouvám se za svou kritiku, ale nedá mi to neupozornit na malou pravopisnou chybu v první větě. Mělo by tam být "aby pracovaly"... jinak super, chválím;)

190

Odpovědět

weeman: Není, má jižanský přízvuk kvůli tomu, že Pipka je z "jižních oblastí"
Mája: Ano, herec se jmenuje stejně jako postava :)

200

Odpovědět

mnchuckster: to je docela dost mozne, covece :D

180

Odpovědět

hele..nehraje náhodou Joeyho Richtera kluk jménem Joey Richter? teď mi to tak nějak došlo...?

200

Odpovědět

No, nevím, mě tahle píseň zrovna nenadchla, ale možná jsem do ní jenom neproniknul:-)

200

Odpovědět

weeman a není náhodou Britka?? :-)

180

Odpovědět

..p..p...p...p.. COCK ! :D

210

Odpovědět

Nothin' like a Dick je super písnička :D

200

Odpovědět

zda se mi to nebo ma pipka takovy podivny prizvuk? :)

200

Odpovědět

Miluju ten humor a dvojsmysly.. :)

190