ProjektMe And My Dick (S01E07)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:159
Počet zobrazení:3 778

Dnešní noc přeje lásce. Když Joey a Dick dojdou k domu Vanessy, tak to začne vřít. Ale vyjde jim to hladce nebo Joey a Dick zjistí, že toho mají nad hlavu?

Přepis titulků

Jasně, tak pojď dál. Dobrá. Tak jo, ať už to máme za sebou. Nechceš si sednout? - Jo. - Jo. Tak jsem si říkala, že když děláme na projektu, můžem pít tohle. To jsou piva. - Páni, ty máš piva?

- Jo, to je maličkost. Tady máš. Vem si to pivo. Miluješ piva. Miluju piva. Rád bych s tebou to pivo vypil. Je to Birell. Aha, Birell. Slyšel jsem, že je to bezva značka. Jo, je boží. Na zdraví. Už jsem půlku jednoho vypila a cítím se... už se cítím trochu opilá.

- Jo, rád se opíjím pivem. - Jo, já taky. Po pár pivech ztratím všechny zábrany a začnu vyvádět nejrůznější šílenosti. - Jako by si člověk mohl dělat, co chce. - Jo. Třeba mít s někým sex. Bylo by to zábavné a lehké pro kažého, kdo má zájem. To je super. Joey, vypadá to, že to máme v kapse. Ale buď opatrný, holky se snadno vyděsí.

Neboj se. Nikdo s tebou nebude mít sex, dokud jsem tady já. A nezáleží na tom, kolik piv vypiješ. Chceš začít dělat na tom projektu? Ano, to bych velmi rád. Dicku. - Dicku, její koleno se dotýká mého! - Klídek, chlape! Nesmíme to tak přehánět.

Trochu uhni a zjisti, jestli to udělá znovu. - Vanesso, ten kluk se mi začíná líbit. - Sklapni. Nechceš podrbat? - Ne, to je dobrý. - Ne, díky. Vypadá to, že věci jdou hladce, Joey. Nessie, zlatíčko, myslím, že to dnes v noci nevyjde. - Takže půjdu napřed a lehnu si, dobrá? - Ani náhodou. - Zoufalé časy si žádají zoufalé činy.

- Co? Myslím, že je mezi námi nějaká chemie. Bylo to dost nejednoznačné. Chci s tebou mít sex. - Chce s náma mít sex. - Chce? - Jo. - Pěkně, zvládnul jsem to. Takže to budeme dělat nebo jak? Jo, jo, uděláme to. Budeme spolu mít sex. Kde to provedeme?

- Jo, já? - Jo. Jasně. Protože jsem Dick... tak mám sex. To je dobře, protože vím, jak mít sex. Prvním krokem je... sundání kalhot. První krok je hotový, Joey.

Dobrá. Druhým krokem je... chytit ji za prso. Ne, počkat! Plesknout ji přes prso. Polib ji. Hej, teď je úplně nažhavená a neklidná. Prostě se... jí zeptej, kde to chce dělat. Kde bys se mnou chtěla mít sex?

Já... já nevím, řekla bych, že na posteli? Ehm, tady. Hej. Takže teď budeme mít sex. Víš, Joey, pokud na to nejsi připravený, možná bychom si mohli rychle zahrát Risk, protože támhle mají verzi Onyx. Jo. - Jo.

- Jo. Dobrá, tak jsme tu. Tohle je žhavá židovská postel. Boží. Budeme mít sex, Joey. Haló! Haló. Aló. Asi si zapálím sirku. Zdravíčko, ty jeden nezbedný penise. Ahoj, teda...

Zdravím. Zdrav si sám sebe. Teď sem pojď, ať to máme za sebou. Aha, dobrá. Ojedu tě. Jo. Teď? - Jasně, tak pojď. - Dobrá. Jo, jasně.

Myslím, žes tu byla už předtím. Proklouzneš pokaždé, co oči zamhouřím. - Ano, vídal jsem tě... - Nebudu s tebou kurva zpívat! Prostě vlez dovnitř, trochu se tam zatřepej a vypadni. - Jen zatřepat? - Jo, co to s tebou je? Dobrá, zatřepat. To zvládnu. To zvládnu. - No tak sem pojď a už to udělej. - Dobrá. Jdeme na to.

Počkat, co to? - Co to... Penise. Penise, pojď sem. - Ach ne. Ne, zakopnul jsem. - Nevěřím ti. - Dobrá, dobrá. Dobrá. Pojď sem. Počkat... - Hej, jak si to představuješ, penise? - Dobrá. Joey, je s tebou něco? Ne. Ne.

Ne. Teda... Asi jsem jenom opilý ze vše těch piv, co jsme vypili. Jo, jo, to je tím. Jen vteřinku. Jen vteřinku. Hned jsem zpět. Co se tu dole děje? Nevím, je to divné. Je jako Medúza, ale naopak. Jasně. No tak, kámo, prostě zapoj hlavu do hry. No tak. - Dobrá, dobrá.

Prostě zapojím hlavu do hry. - Poslouchej, penise, nemám na to celou noc. Jen vteřinku, slečno pindo. Dobrá. - Jsi připravený, kámo? - Jsem připravený. Můžeš mi dát rychlou masáž zad? - Tak jo, jdeme na to. - Dobrá, boží. Tak jo, penise. Rozhodla jsem se, že ti to ulehčím.

Je to lepší? Líbí se ti to? Teď už nemáš žádné problémy, co? Jasně, jasně, jo. Jasně, až napočítám do tří? - Zespoda. - Dobrá. Tři, - dva... - Tak pojď. Kam to jdeš? To si ze mě děláš srandu.

- Dicku, tam nahoře je malá žhavá židovka. - Já vím, netlač na mě. Ne, budu na tebe tlačit. Doteď jsem ti dovolil kurvit mi můj život. - Ale tohle tě zkurvit nenechám! - Nekřič na mě. - Funguj, zatraceně! - Joey, Joey! I když je zábavné sledovat tě, jak třeseš ptákem na posteli mých rodičů, začíná mi z toho být blbě. - Musíš jít. - Co? Bože, já věděla, že je to špatný nápad.

Ne, byl to dobrý nápad. Joey, prosím, prostě... prostě... vypadni z mého domu! Překlad: Zikato www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Joe Walker je výbornej herec!!!!!

240

Odpovědět

:D ....tie hlasky proste stobodove! :D

210

Odpovědět

jaj chudak joey a jeho dick taky ...

190

Odpovědět

Tohle mě rosekalo

Dokud jsem tady já nikdo s tebou nebude mít sex.
Je jako medúza akorát naopak

220

Odpovědět

radar - podle mě se z té sally stane sexy kočka jako to býva ve filmech.. A pak bude uspokojen člověk i jeho nádobíčko.

210

Odpovědět

Tak je to jasné, Joey skončí v posteli s tou nerdkou, protože má sympatičtější vagínu :)

181

Odpovědět

..řekl bych že dick dostane *- já bych řekl ěz spíš nedostane to co chce a potřebuje :P

180

Odpovědět

:-D chudák Joey

180

Odpovědět

Dobrej díl, ale řek bych že dick dostane :D

180

Odpovědět

Hodně dobrý :D:D ani se DICKovi nedivim ze tam nevlezl :D:D:D

180