ŽádostMe And My Dick (S02E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:154
Počet zobrazení:4 438

Pod dozorem svého Srdce byl Joey přeměněn ze sexem posedlého trouby, na vyučeného experta v oboru lásky. Přišel ten pravý čas, aby vyjádřil svou nehynoucí lásku k Vanesse. Pokud vše půjde podle plánu, tak ji přenese přes práh jejich nového života. Když ho vede jeho Srdce, tak jak to může dopadnou špatně? Můj nejoblíbenější díl co se textu týče, Srdce a Joey tvoří dokonalý pár.

 

Přepis titulků

Joey, poslechni své Srdce. Poslechni své Srdce. Učeš se a usměj, pro začátek. No tak. Sklapni, máme práci. Takže, Joey. Jsi připraven uchvátit Vanessu a přenést ji přes práh našeho nového, společného života? To teda jsem. Jen se na sebe podívej.

Chci říct... Když jsem tě poprvé potkal, byl jsi sexem posedlý, přitroublý, nevěděl jsi skoro nic. Ale teď, pod mým vedením... máš veškerý šarm mladého Richarda Gerea. Vážně máš. - Díky, kamaráde.

- Pojď sem. Škoda, že nikdy nebudeš hlavní hvězda, kvůli té tvé čelisti. Celá nakřivo do strany. Je to fakt hnus, Joey. Nezapomeň, správná hlavní hvězda je jen tak dobrá, jako jeho rekvizity. - Takže budeš potřebovat tyto. - Páni! - A Joey, nezapomeň na tuhle. - Páni, to jsem měl vzadu? Snažil jsem se ji získat ve tvaru srdce, ale ti šašci z Orionu je mají jen v únoru. A přiznejme si to, Joey.

Jsem tvé Srdce, mám omezené prostředky. Dobrá, jsem připraven. Připraven na co? Strávit den na pláži s kytkami a jednou Studentskou pečetí? Zapomínáš na nejdůležitější rekvizitu! Máš pravdu, skoro jsem zapomněl na prsten! No není to oslňující kroužek, Joey?

Patřil tvojí matce. Jo, ta bude pořádně nasraná, až zjistí, že jsme jí ho vzali. Zapomeň na ni, Joey. Pokud to nechápe, tak budeme muset utéct. Teď pospěš, Joey. Musíme tě připravit. - Vanessa tu bude už velmi brzo, pojď! - Nadešla hodina má. Zavři oči, slečno Pipko. Nechci dnes nikoho vidět nebo být viděna. Ale no tak, zlato. Já vím, že jsi zavrhla toho pitomce, ale já nezavrhla svého datlíka. On by neudělal nic, čím by nám ublížil. A když mě dostaneš blízko k Joeymu, tak ti to dokážu.

Slečno Pipko, na úterek je toho až příliš. No tak, zlato, byla to jen jedna noc. Co hrozného se tak mohlo stát? Počkej chvíli, tomu nevěřím. Co že to dělal? Říkám ti, zalezl pod deku, začal si se sebou hrát a řvát na svého ptáka. Zní to, jako bys tomu ptákovi dala pořádně do těla. Já? Sotva jsem se ho dotkla. Nedokázal se mu postavit. A nevíš náhodou proč?

Možná, že myslel na jinou, ha? Já vždycky slyšela, že Joey Richter je posera, co brečí v hudební třídě. Ale nemyslela jsem si, že je šílený. Je mi to tak líto, Nessie. Nemůžu si pomoct, ale cítím se za to tak trochu zodpovědná. Vážně, budu v pohodě, pokud už nikdy v životě neuvidím Joeyho Richtera. Ahojky, krásko. Tyhle jsou pro tebe.

Voní pěkně. To bylo romantické. Nenech se odradit tím znechuceným výrazem, Joey. Na, přečti tyhle sliby. Můžeš mi poděkovat později. Vanesso, připadáš mi nádherná a jsem si jistý, že tě miluji. Tak jistý, že jsem ochoten ti splnit tyto sliby, na pokorných kolenou.

Na pokorných kolenou! Všechno ti poskytnu. - Nahlas, Joey! - Všechno ti poskytnu! - Miluji tě! - Dobře, chlapče! A ty budeš mít můj dům a vychovávat mé děti! Já tě učiním šťastnou, pokud mě ty učiníš šťastným. - Jsem si jistý, že víš, co je tohle.

- Ach, můj bože. Rychle, tu píseň, Joey. Řekni "ano," Vanesso "ano", musím se přiznat ke své - posedlosti tvým designem. - Dobrá, dobrá, dobrá, dobrá, dobrá! Co po mě vlastně chceš, abych ti řekla? No, Někdy je nejlepší to říct - polibkem. - Dobrá hláška, Joey. Chaucer by byl hrdý. Vypadni ode mě.

- Co? - To kurva? Jsi úchyl, úchyl. Ne, nejsem. Jsem vážně milý. Joey, rychle, zastav ji. Udělej něco šíleného! Žer čokoládu! - Vypadni ode mě. - Vypadnout? - Minulou noc jsme se políbili. - Přesně tak, přesně tak. - A-a-a-a polibek je slib dvou srdcí.

- A polibek je slib dvou srdcí. Měli jsme se milovat. Ale nemůžeš se milovat bez lásky, zlato. Jo? Ale ty máš malého, ochablého ptáka. Slyšeli to všichni? Joey Richter má malého, ochablého ptáka. Joey, to je pitomost. Vždyť ty ani nemáš ptáka. Joey, řekni jim, že nemáš ptáka. Nemáme ptáka! Moje rekvizity.

- To je úchyl! - Dobře, že šel. Podivné, ještě jsem neviděla, aby se kluk takhle choval. Skoro jako... kdyby ho vůbec nezajímal sex. Nebo jako by neměl ptáka. Že by náhodou... To je jedno.

Já jsem taková kráva! Měla jsem si to nahrát na mobil. Z toho by bylo nejlepší video na světě. Sakra! Naser si, Joey Richtere! Tiffany, zlatíčko, miluju tě. Ale jsi ta nejblbější, zasraná osoba, kterou jsem kdy potkal. No tak, pojďme si dát zmrzku. Překlad: Zikato www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Určitě mnohem lepší díl než 02x01! Výborné hlašky a A.J. je prostě úúžasný!!!

180

Odpovědět

s tou krivou celustou to vystihli.....ale ved prave ta mu dodava taky osobity Richterovsky smrnc :D :D ...........a tie hlasky???? do-ko-na-le! :D eat chocolate!! :D

200

Odpovědět

what..? the f**k ? nebo to eat chocolate a ty zvuky co pred tim nez to rekl vydaval :D
@nika: celkom dobra myslenka a jste jedno jak za ni prisel a rekl "ahoj krásko" taky mi to pripomelo pottera 7 1. část v tom lese...:) nevim spis jen nahody a ne umysli....

190

Odpovědět

- What... - ... the f**k!, Eat chocolate a Good line, Joey, Chaucer would be proud! jsou úžasné hlášky. A.J. a Joey jsou fakt skvělá dvojka. :D

190

Odpovědět

"eat chocolate!" haha

190

Odpovědět

"What..."
"...THE FUCK?!" :D Joey a Srdce jsou super dvojka!

200

Odpovědět

Vyborny muzikal s nadherne duchaplnym a originalnym nametom :) diky zikato....
I ked viem velmi dobre anglicky rad chodim na tuto stranku hlavne koli vynikajucim typom na kvalitne videa,ktore by som asi sam nikdy neobjavil :)

190

Odpovědět

Bomba :D

200

Odpovědět

serial je super, len ta druha seria zachadza trochu do fantasmagorie, ale inak pohoda a EAT CHOCOLATE! som nic neviedel od slz, som musel zastavit video :-)

190

Odpovědět

Není to "žer čokoládu" narážka na "žer slimáky" z HP?

200

Odpovědět

bezva! :) těším se na další

180

Odpovědět

Joey do something crazy....hme blabla....EAT CHOCOLATE ! tohle me uplne dorazilo :D

190

Odpovědět

Super diel, určite lepší ako prvý diel druhej série takže 10/10 :)

180

Odpovědět

A jsem rád, že se to aspoň někomu líbí :)

180

Odpovědět

Zdá se mi, že soundtrack je placený, ale dost lidí ho dává na youtube. Vide se dají normálně stáhnout na youtube, já používám program Youtube downloader od Free Studia.

180

Další