PřestožeMe And My Dick (S02E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:116
Počet zobrazení:3 582

Joey Richter je vážně dáreček, tentokrát to fakt podělal. Vesmír mu dal jedinou dívku, po které kdy toužil, a ta ho nenávidí. Ale zatímco on a jeho Srdce pláčou nad rozlitým mlékem, tak na tom možná nejsou až tak špatně. V tomto díle také zazní první část písně "Even though" od Darrena Crisse (možná ho znáte jako Harryho Pottera z A Very Potter Musicalu)

Přepis titulků

Josephe Michaele Richtere... Ty jsi... Ty jsi teda dáreček. Něco ti povím. Za svých časů jsem viděl hodně žádostí, Joey. Ale nikdy jsem neviděl něco tak ubohého, v prdeli...

jako to, co se stalo tam na chodbě. Joey, ty... Ty smrdíš. Jsi... jsi špekoun! Joey, dívej se na mě, když brečíš. Jsi špekoun! - A jaký to ubohý výběr trička. - Já jiný tričko nemám. Odhaluje ta tvá trojúhelníková prsa, jako by to bylo něco, na co máš být hrdý. Co sis myslel, ty jedna bečko sádla? A co ty líbánky, Joey?

Už jsem utratil naše životní úspory za tyhle dva lístky do Benátek. Co s nima budu dělat teď, Joey? Jsi příliš špekatý, než abys na to přišel? Takové plýtvání. Zatracené plýtvání. Prostě odletěly. Je jen jeden způsob, jak z toho vyjít se ctí. Vesmír nám dal jedinou dívku, po které jsme kdy toužili...

a ona tě nenávidí. Zmáčknu svou levou krkavici, Joey. Zmáčknu ji dlouze a silně. Pro nás už nebude svítat. Je čas na smrt, Joey. Hej, Joey? Může sem už vstoupit sbor? Ne, já tu brečím.

Dobrá. Nikdo sem ještě nesmí vstoupit, protože tu Joey Richter bulí! Vypadá to vážně. Někdo zavolejte jeho mámě. Myslím, že potřebuje vyzvednout. To už je příliš, Joey. Už to nevydržím. Jsem zlomený. Jsem zlomený. Joey?

To jsem jen já. Myslíš, že tu s tebou můžu zůstat? Aspoň než přijede tvoje maminka. Jo, klidně, na ničem už nezáleží. Joey, je mi líto, že si tě Vanessa nechtěla vzít. Že jo? Jako... úplně mě tím překvapila. Jako když někoho miluješ tak moc, tak by mohl tvou lásku aspoň trošičku opětovat. Takže chceš říct, že tě Vanessa nemá ráda?

Sally, tak moc to bolí. Já tady bulím. Pořád mi tečou slzy, i když nechci. Já tady bulím. Měla bys to udělat hned, Sally. Tohle je nejubožejší stav, v jakém kdy bude a nevíš, kdy dorazí jeho máma. - Joey? - Jo? Já tě miluju.

Díky, kamarádko. Taky tě miluju. Ne... Teda... Ne, ne... Joey... když říkám, že tě miluju, tak tím chci říct něco víc. Snažím se ti říct, že tě mám ráda.

A všechno, co jsi cítil k Vanesse, jsem cítila i já k tobě. Až na to, že ty jsi měl zlomené srdce jen jednou. Já ho mám zlomené každý den. Pokaždé, když se na mě nepodíváš stejně, jako se dívám já na tebe. Vím, že tohle všechno pokazí a že to bude trapné, ale... Teda... máme být přátelé a... Je to ode mě sobecké chtít něco víc?

Chci... tě celého, Joey Richtere. A jediné, co můžu nabídnout, jsem já. Ráda bych ti dala víc. Omlouvám se. Omlouvám se. Ne, ne, ne, ne, Sally. Počkej, počkej. - Takhle jsem o tobě nikdy nepřemýšlel. - To je v pořádku, Joey. Nemusíš nic říkat. Zatím se měj, Joey Richtere. Počkej.

Nechoď. - Potřebuji, abys něco věděla. - Musím jít, Joey. Ale... já jen... ale... já chci... protože... Kurva. - Já nevím. - Promiň. - Sbohem, Joey. - Jen počkej. Dej mi minutku. Mám v hlavě zmatek, ale vím, že v ní něco je. Nechceš zůstat?

Prosím, zůstaň, než si to ujasním. - Co se mi snažíš říct? - Snažím se ti říct... že bych se cítil mnohem líp, kdybys tu zůstala. Přestože jsem byl celou dobu slepý. Uvědomil jsem si, že je toho mnohem víc. A vždy to bylo hluboko uvnitř, v mém jádru. Teď to vím. A přestože se zdá, že je toho příliš. Mám pocit, kterého se nemůžu zbavit.

Připadá mi, že čtu znamení, protože vím, že obracím. - Panebože, to je ono. - Co je co? Jsem zmatená, mateš mě. Ty, ty jsi ono, Sally. Panebože, Srdce, Srdce, co si myslíš? Co cítím, no tak?

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Joe je jako Dick výbornej!
A Darrenova "štěku" jsem si všimla!!!! Ale nebyla jsem si jistá ;)...
A je výbornej skladatel ;) ♥♥♥

180

Odpovědět

mam sluchatka uplne naplno, takze mi Heartov hlas trochu trha usi, ale aj tak su perfektna dvojka.....davali to dobre s tym infarktom :D ....a pesnicka je uuuuuasnaaa, je tak trochu Darrenovska, na ten jeho styl, kedze ju pisal :P ....a ja jeho styl milujem, ked tu chyba ako herec, tak aspon takto trosku vynahradenie :D

200

Odpovědět

joey nema chybu a s jeho srdcem tvori neco jedinecne nepopsatelne skveleho ...:D

180

Odpovědět

Tenhle díl byl zatím, pokud ne nejlepší, tak druhý nejlepší určitě. Už jen ten infarkt, kterým Srdce hrozilo, byl naprosto dokonalý, a ta písnička je prostě skvělá.

180

Odpovědět

Seriál sice není tak skvělej jako AVPM ale i přesto mě baví a tenhle díl byl dle mého jeden z nejlepších :) hlavně ta píseň :)

180

Odpovědět

Tenhle (a následující díl) jsou jedny z mých nejoblíbenějších, paráda :D.
Joe je teda jako Dick výbornej, Darrena si tam už nějak nedokážu představit :).

200

Odpovědět

Zikato: Jsem měla na mysli, že se mi líbí víc, když to zpívá Darren. Jako Dicka si ho teda neumím představit. :) A toho štěku jsem si nevšimla, jdu to napravit.

180

Odpovědět

mája: Darren tam už štěk měl, byl to ten barman, co v prvním díle druhého aktu vyhodil Pinďu a Velkýho T. Měl celkem silný italsk přízvuk, tak ho skoro nikdo nepoznal. Navíc během celého vystoupení hraje v kapele na kytaru, stejně jako A.J. Holmes (Srdce) hrál během Very Potter musicalu na klavír (a jednou donesl Ronovi jídlo).

180

Odpovědět

Me se Joe Walker jako Dick libi moc a tak nejak se mi na to hodi lip nez Criss. A navic proste k nemu ma clovek citovou vazbu, protoze proste Voldik byl neprekonatelnej. (R.I.P)

190

Odpovědět

já mám ráda a oba, takže joe pro mě rozhodně není zklamáním, ale darren by tam mohl mít aspoň nějakej malej štěk :D

180

Odpovědět

Snuffy: Darren měl původně hrát Dicka, ale protože natáčí seriál Eastwick, tak nestíhal nácvik na divadlo. Proto to za něj vzal Joe Walker, kterého asi znáte jako Voldemorta.

Peppe: Díky, asi sem si to spletl s tím, jak tam Srdce předtím zpíval o Paříži, ale máš pravdu, bude to tam i později.

180

Odpovědět

paráda, už se těším na další díly :)

180

Odpovědět

a teď mi řekněte, jak se k němu Dick zase "připne" :D jinak: awwwwwwwwwwwwww!

180

Odpovědět

Ee, i na YT je to takhle useklý. Ta písnička je pěkná, ale Darren je Darren... :P

190

Odpovědět

U tohohle seriálu je problém, že ty díly na YT končej fakt třeba 2 vteřiny poté, co herci vyřknou poslední repliku. Tím pádem jakmile to tady nedojede třeba jen o 3 nebo 5 vteřin, tak je vidět, že jste to neviděli celé.

180

Další