Každou noc úderem třetíMe And My Dick (S02E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:145
Počet zobrazení:5 591

Když se zničená Sally rozhodne zanevřít na Joeyho, tak je na slečně Pipce, aby pokračovala v boji za lásku. Do toho vstoupí Stará kunda, která se znenadání objeví na Sallyně okně a tvrdí, že chce pomoct. Slečna Pipka se musí rozhodnout, zda jí věřit a následovat ji na tajné a posvátné místo setkání.

Přepis titulků

Ty špeku, dej si víc oříškové. Myslím, že ji sním celou sama. Sally, jedením toho nesmyslu si úplně zkazíš chuť. Dej si klystýr, zlatíčko. Z toho slečnu Pipku vynech. Je dokonalá a jižanská a nic špatného neudělala. Řekla jsem ti, abys přestala jíst? Budeš jíst do té doby, než budeš tak tlustá, jako jsi ošklivá.

To zabere věčnost. Sally, neztrácej naději. Vím, že je pořád někdo, kdo si myslí, že jsi nádherná. - Máma? - Ne, ta si to nemyslí. Ale jeden datlík tam venku si to myslí. - Co se to dneska kruci stalo? - Jo... špeku. Ne, snažím se ti říct, že něco nebylo v pořádku, Sally.

Jako by v něm uhasla jiskra. Jako by vůbec neměl datlíka. Ne. On nás prostě nenávidí. A ze všeho nejvíc nesnáší tebe. Pojďme si poslechnout namluvenou knihu "Jíst, meditovat, milovat" a budeme brečet až do usnutí. To nemůže být pravda.

To nemůže být pravda. Hej, slečinko. Slečinko! - Stará kundo, jsi to ty? - Jo, jsem to já, Stará kunda. Co ty tu děláš? - Přišla jsi sem utéct? - Jasně že ne. Přišla jsem ti pomoct. Přišla jsem, abych tě někam odvedla. Na hodně důležité místo. Ale Sally spí. To je účel.

Půjdeme na místo, kam nemají lidé přístup. Nemůžu jen tak v noci vyrazit na výlet. Kromě toho, nemůžu Sally nechat v takovém stavu. Poslouchej, slečinko. Přišla jsem ti sem pomoct. - Tak chceš najít toho svého ptáka nebo ne? - Samozřejmě, že chci. Dobrá. Ne, chci to udělat sama. - Beru tě s sebou.

- S sebou kam? Patřím k organizaci, která se setkává pod rouškou noci. Je to posvátné shromáždění, které rozhoduje o tom, co je špatné a co je správné. Každou noc úderem třetí. Každou noc úderem třetí. Každou noc úderem třetí... se pindy sejdou.

- Každou noc úderem třetí. - Se pindy sejdou. Naše svoboda zde je prchavá. My pindy máme setkání... dnes v noci. S důstojným chováním přetřásáme stydké pysky. Pomocí moci se spojíme. - Každou noc úderem třetí. - Se pindy sejdou. S tučnými dispozicemi se kundy vysokých pozic shromáždí. My, vládnoucí kundy, se třeseme a chvějeme... vzrušením. Naše pysky jsou těsné a napjaté.

Tohle setkání není pro nemravné. Ztište se, nesmí nás chytit. Naši majitelé spí, zatímco se plížíme na radu. Pindy ze severu. Pindy z východu. - Pindy ze západu nesou sváču. - Nesou sváču. Takže opraště pavučiny, vydezinfikujte kvasinky. Přiveďte kamarádku na voskovou depilaci zdarma. - Každou noc úderem třetí. - Se pindy sejdou. Každou noc úderem třetí.

Pindy jsme my. Překlad: Zikato Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

:D .....ta pesnicka!!! a celkovo, no sice je to na ine kopyto jak vsetky ich ostatne veci, mozno je to aj trosicku horsie, ale rozhodne to neni vobec zle ;) :D

180

Odpovědět

Dizzie Nejsi sama !! :DD
Je naprosto dokonalá !! :D
A z pohlEdu na Briana chcípám smíchy :"DDDD Ten jeho rádoby babský přízvuk :DDD
Miluju ho ! :D
Ta písnička je naprosto dokonalá ! :D

180

Odpovědět

isidie a BugHer: Nesouhlasím. Tento díl byl sice slabší, ale předchozí díly se Srdcem byly perfektní, takže si nemyslím, že by to jelo nějak zvlášť z kopce... A ani si nemyslím, že by ten muzikál byl celkově horší než AVPM a AVPS. Je akorát jiný.

190

Odpovědět

Nechápu nízké hodnocení tohoto dílů...
Je to nekonvenční pecka :-D

200

Odpovědět

nemůžu tu písničku dostat z hlavy

180

Odpovědět

Uáááá dneska má Joey Richter narozeniny. To chce speciální video....

190

Odpovědět

To je DADA....:-))

180

Odpovědět

tenhle díl je dost ujetej :D

180

Odpovědět

slabší díl až na tu hlášku o tom, že bude sally jíst furt :D

190

Odpovědět

Podle mě naopak asi poslední tři díly jsou opět o dost zábavnější, nebaví mě části s Piňdou. Jinak obecně mi přijde MAMD přibližně stejně dobrý, jen je to trochu něco jiného. Tohle je vlastně vlastní výtvor, kdežto AVPM a AVPS jsou spíše parodie.
"Budeš jíst tak dlouho, dokud nebudeš tak tlustá jako ošklivá." "Budu jíst věčně!" :D

200

Odpovědět

Ta písnička byla dobrá. :D

180

Odpovědět

Ale ta písnička je pěkná. :)

180

Odpovědět

Ta pinda úplně vlevo hrála i pinďu

190

Odpovědět

isidie: Mně to oproti AVPM taky přijde dost slabý. Z takhle originálního nápadu se dalo podle mě vytěžit víc. Sice je tam sem tam dobrej vtípek, ale celkově nic moc...

191

Odpovědět

Me and my dick jde fakt z kopce...je to čím dál tím horší a větší nuda. AVPM a AVPS je mnohem lepší, tohle se hold StarKid nepovedlo, teda aspoň podle mě!

196

Další