Melissa Rauch u Conana O'Briena

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:575
Počet zobrazení:6 741

Melissa Rauch, kterou mužete znát jako Bernadette ze seriál Teorie velkého třesku, se u Conana rozpovídala o tom, jak může i bezděčný a nevinný pohyb při natáčení vyvolat celkem velký rozruch.

Přepis titulků

Překlad: Mithril www.videacesky.cz Začala nová řada Teorie velkého třesku. Jak to jde? Vedete zajímavý život. Lidé ten seriál milují. Je něco nového? Zatím to jde skvěle. V prvním díle nové série se mi stala taková nehoda. Nehodu měla tvoje postava nebo ty? Já jako má postava.

Natáčeli jsme scénu, ve které jsem byla v hotelové posteli. A mně osobně, když vlezu do postele, bývá zima, proto si vytáhnu peřinu až k hlavě a začnu si zahřívat ruce, jako když skaut rozdělává oheň. Byla jsem pod peřinou a na scéně byla zima, protože větrali, začali jsme natáčet a já se ze zvyku začala pod peřinou zahřívat. Celé jsme to natočili a pak...

- Před živým publikem? - Ano, přesně tak. Když jsme to dotočili, přišel za mnou režisér s producentem a říkají: "Natočíme to znovu a musíme vidět tvé ruce." "Vypadá to, že si to pod peřinou nějak moc užíváš." - Opravdu? - Jo! Po natáčení jsme si šli popovídat s publikem a malý chlapeček mi řekl: "Natáčeli jste tu scénu znova s rukama venku, protože to vypadalo divně?"

"Taťka říkal, že to bylo fakt divný." - A pak... - Taťka říkal, že se mu to líbilo! Mého taťku zatkli. Viděl to a dělal.... Obří fanda! - Ty jsi pak zavolala mamce? - Zavolala jsem jí a řekla jí to. Zeptala se na první díl, tak jsem jí to řekla. Hrozně ji to zahanbilo.

"Doufám, že lidi pochopili, že jsi to nedělala. To je nechutné! Za to lidi vyhazují. Když to udělají ve filmu, zničí si tím kariéru!" Hrozně ji to rozrušilo. Chovala se, jako by byla 40. léta. - Víš, co tím myslím? - Taková přesně je. To je kouzelné. Teď jí týden volám a říkám: "Na place se zase něco stalo."

"Nech toho! Zase jsi to udělala?" "To by stačilo. Dej si na ruce pozor." Takže tvoje mamka je Woody Allen. - Je mi na zvracení. - To by stačilo.

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

víc Conana prosím :D

61

Odpovědět

Nechcete přeložit více videí s "Triumph the Insult Comic Dog" ? :)

00

Odpovědět

Na konci Conan skvěle napodobuje Woodyho ;)

20

Odpovědět

Tak to je asi nejslabší conan tady... nicméně ona super nádherný hlas, když to tak neřeže.

94

Odpovědět

Dobře, možná mě to nerozesmálo tolik, jako ostatní Conanovy videa ale ta Mellisa Rauch je taková k zulíbání, že se mi to video stejně líbilo :D Conan se mi zdál nějakej unavenej.. 9/10

150

Odpovědět

Hodne slaba historka, a hodne slabej Conan

2914

Odpovědět

nebylo to tu už? někde už jsem to s překladem viděl... a to tolik stránek s podobnými natož titulkovanými videi neseduju... možná v nějakým větším delším celku

75

Odpovědět

to není nic novýho že je krásná.. hezčí než Kaley Cuoco

11113

Odpovědět

spíš obě jsou krásné :)

605

Odpovědět

+jacobsmTo jo, ale Kaley je p**a.

3945

Odpovědět

+jacobsmZvláštní... ty ju znáš?

327

Odpovědět

+jacobsma to uz preco? :D

101

Odpovědět

+jacobsmkdyž sem ju sledoval na nějakým udílení cen tak mi tam přišla taky úplně hloupá :D

262

Odpovědět

+jacobsmJestli myslíš tohle http://www.youtube.com/watch?v=SifGskrY_UY tak mě ta její reakce naopak přišla milá :)

121

Odpovědět

+jacobsmMoggs: Já bych řekl kráva, ale tak souhlas :) ... vidět s ní nějaký pořad, kde je sama za sebe, je čisté utrpení, pokud někomu není patnáct a neleští si u ní svou tyčku. A stou její krásou, nad kterou "všeci" žasnou jak nad nějakým uchvatným dílem?! No nevím, takových tuctovek je přece u nás na ulici mraky. Myslím, že spousta těch leštičů by občas mělo vyjít ven ze své temné komory ;)

141

Odpovědět

Od Teorie velkýho třesku k nepoznání, opravdu nádherná ženská :)

1151

Odpovědět

To dělají ty brýle a hlas hysterky.

160

Odpovědět

Ona je taká zlatá.

950

Odpovědět

chci vííííííííc :D

712

Odpovědět

její normální hlas zní skvěle

1260