Michael C. Hall u Jimmyho Fallona

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:361
Počet zobrazení:5 622
Dnes mám pro vás rozhovor s Michaelem C. Hallem, kterého jistě znáte jako Dextera ze stejnojmenného seriálu. Původně jsem chtěla přeložit rozhovor u mojí oblíbenkyně Ellen DeGeneres, ale ten se mi moc nelíbil, z velké části to bylo o jeho nemoci... Pak jsem narazila na tento a prostě jsem se musela podělit, protože se mi opravdu moc líbí. Obzvlášť ta druhá část, kde nám Michael zazpívá i koledu, protože rozhovor se točil před Vánoci - 7. prosince 2010. Při hledání talk show jsem našla i rozhovor z 1. října 2010 u Davida Lettermana, ke kterému na YouTube nějaká dobrá duše přidala české titulky. Ještě krátce k Jimmy Fallonovi, od kterého tady máme zatím jen jeden rozhovor s Feliciou Day. Fallon je americký herec, zpěvák, komik a moderátor. V USA je známý vystupováním v pořadu Saturday Night Live, nyní má vlastní talk show na stanici NBC - Late Night Show with Jimmy Fallon.

VIDEO JE MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ

1. část: (ukázka z Dextera obsahuje SPOILER. Pokud jste neviděli 4. řadu, doporučuji přeskočit) 2. část:

Přepis titulků

Tak tě tady máme, páni! Lidi tě mají rádi. - Kdo by si to pomyslel? - Užívají si tvoji přítomnost. Michael C. Hall, Dexter, bože. V tom seriálu hraješ strašidelnýho, úžasnýho, skvělýho - vraha. - Děkuju. - Jsi v tom fantastický. - Je to sranda, kdo by si to pomyslel. Víš, natočili jsme pilotní epizodu a...

Říkali jsme si, že se to možná pár lidem bude líbit. A teď je to... Jo. Padesát epizod za náma. Jak ten seriál vznikl? Kdo s tím přišel? "Mám nápad o sériovým vrahovi, co zabíjí ostatní sériový vrahy." No, je to podle knížky. První sezóna je podle knížky. Práva na ni koupili nezávislí producenti, kteří to poslali do Showtime Greenblattovi. To byla první věc, kterou protlačil jako ředitel původních pořadů v Showtime. Ty jsi polda a zároveň vraždíš lidi.

Pokud jste ten seriál neviděli. - Vraždí lidi. - Zlý lidi. Zlý lidi. Kdokoliv je zlej, tak ho prostě zavraždí. Je to jak: "Případ uzavřen." Je to očištující, víš? Lidi se ptaj: "Děsí tě ty scény?" Ve skutečnosti tohle jsou ty scény, - které se mi točí velice přirozeně. - Opravdu? Jo, je to hezký. Víš, prostě přijít do práce a... No, tak dáme reklamu a pak... budeme zpátky. Ne, kdo vymyslel to přivázání oběti fólií?

To... hodně toho je převzato z tý knížky. Co se týče těch specifik, tak jsme to tak nějak vylepšili, vyšperkovali a vypilovali. Dřív jsem byl ve studiu, radil, kam dáme obrazy, a prostě jak přivážeme lidi.... Na všechno jsme přišli. Je to šílený. Pomyslel sis někdy, že budeš hrát tak temnou roli? Myslím tím... nepřišel jsi z muzikálního divadla? - Přišel, přišel, ano. Hrál jsem v muzikálu v New Yorku. - Proč nehraješ v Glee? Proč hraješ v tomhle? Je to o načasování. Ale nebráním se tomu. - Přesně.

Mohl bys být třeba nový učitel? - Možná příští sezónu uděláme hudební epizodu Dextera. - To neuděláte. - Ne. Ptám se, protože Odpočívej v pokoji je taky temný seriál. Byl, ano. Chci říct, ať tak či tak... skončil jsem obklopený mrtvolama. - Buď je balzamuju nebo produkuju. - A dovedeš si u toho zpívat. Jo, já nevím. Je to prostě... To ničemu nepomohlo, jo. Blíží se finále téhle sezóny.

Musím říct, způsob, jakým Dexter funguje, je... Jestli jste ten seriál neviděli, tak si musíte koupit DVD a celý to zkouknout. Nikdy nevíte, co se stane. Finále sezóny je vždycky šokující. Minulou sezónu, páni, to je jedna z... - nejlepších a John Lithgow byl neuvěřitelný. - Byl vynikající. Oba jste byli neuvěřitelní. Je to jako sledovat dva skvělý tenisový lidi hrát tenis. - Říkají jim tenisoví lidi, ne? - Tenisoví hráči. Tenisti. - Hráči, ale lidi je taky dobrý.

- Hráče, ano. Bylo to úžasný. A těsně předtím, než se to finále vysílalo, neviděl jsem to, nahrával jsem si to. Přišel jsem do práce a můj segmentový producent Liepis přišel a říká: "Bože můj, nemůžu tomu uvěřit. Bylo to super." A řekl, co se stalo. - Celý ti to vyspoileroval. - Zkazil mi celý měsíc. Doteď jsem to neviděl. - Pořád jsi to neviděl?

- Úplně mě to rozhodilo. - Děláš si srandu. - Ne. - Pořád to mám nahraný. - Myslím, že kdyby ses na to podíval, tak ke konci budeš tak zažraný, - že zapomeneš, že víš, jak to dopadlo. Budeš v šoku. - Já jsem v šoku z toho, že vím, co se stalo. - To byla ta nejvíc šokující věc v televizi. - Jo, poklesne ti z toho čelist. - Jo, lidi se mnou doslova cloumali: "Cos to udělal!" - Zabil jsi Sama a Diane. - Odkaz na seriál Na zdraví. Ale... - Jo. Tohle finále bude další šok. Můžeš nám trochu napovědět, co se stane v tomhle finále? Někdo zemře.

A je to. To nám můžeš garantovat. - To vám garantuju. - Lidi za to dobře platí. V seriálu máte dobrý hostující hvězdy. Tenhle rok máte Julii Stiles. Zbožňuju ji. - Je krásná a skvělá herečka. - Je skvělá. A Johnny Lee Millera. Řekl bych, že Johnny Lee Miller asi umře. - To ti nemůžu říct. - Aspoň v to doufám. - Taky tam je letos Peter Weller. - Peter Weller, jo.

RoboCop. - Všichni víme, že RoboCopa nejde zabít. - No... Jo. - Je to napůl robot. Můžu zabít tu lidskou část. Jeho pravá ruka je pořád... Máme ukázku z finále. Chceš ji uvést? Myslím, že jedu autem. Stejně jako Johnny Lee Miller a vzrušeně debatujeme. - To není moc konkrétní. - To je nápověda. Koukneme se na to. Tady je Dexter, Michael C. Hall. Vážně pro tebe hodně znamená, že? Ano.

Musí to být strašné, znovu tím procházet. Ztratit manželku, ženu, kterou miluješ. A teď Lumen. Dokážu si představit, že ti to musí připadat jako nějaká strašná kletba. Mysli si, co chceš, jen mě poslouchej. Vydám se ti. Oceňuji tvou nabídku, ale obávám se, že musím odmítnout. Tak mi řekni, co chceš?!

Už mám, co chci. A čím déle budu telefonovat, tím lepší máš šanci mě najít. - Takže, tento rozhovor je u konce. - Jordane! Tik, tik, tik, Dextere. To je zvuk toho, jak z Lumen vyprchává život. Toho bych sám rád zabalil do fólie. - Jordan by si měl dávat pozor. - O tom mluvím, budeme zpátky s Michaelem C. Hallem.

Komentáře (48)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proč vám teď nic nejde?

00

Odpovědět

Nedalo by se to video spravit? :\

240

Odpovědět

me nejede ani jedno, pry neni mozne spustit ve vlozenych playerech..a jinam to presmerovat na video nejde..

190

Odpovědět

prvni video je nefunkcni :(

180

Odpovědět

1. video je nefunkční, prosím o spravení..:)

180

Odpovědět

Spoiler to je!!! Nejedná se o spoiler k 5. serii, ale ke čtvrté, ale jelikož si to neviděl, tak nevíš o co jde, nejde tam ani o ten hovor jako o to co mu tam připomíná, a to se stalo ve 4. serii!!!

180

Odpovědět

Dexter, fakt výborný seriál, všem doporučuju!!!!! A spoiler je fakt dost velkej ale jelikož mám už dávno všechno zkouknutý tak mě to nemusí štvát :-D

180

Odpovědět

bingo: Nesouhlasím... Nevím, proč by "všichni v Americe" už to měli vědět... Jako Dexter sice oblíbený je, ale aby to sledovali všichni jako řekněme... Přátelé, to fakt pochybuju. Naopak se to jednu dobu muselo dost potýkat s tím, jestli se budou vůbec vysílat další řady.
Myslím, že i pro spoustu televize znalých Američanů tenhle rozhovor mohl teprv navnadit na seriál jako takový.

A nic proti překladatelce, naprosto chápu, že si toho spoileru nevšimla, aly myslím, že na místě by to tady bylo - Byl bych docela slušně nas*anej, kdybych byl teprv někde u třetí série a najednou na mě tohle vybaflo...

184

Odpovědět

Mám takovej pocit, že videa s vlastně ani ne tak Michaelem C. Hallem, jako "Dexterem" jsou na videacesky ještě neobjevenej návštěvní kapitál :) Každopádně.. jsem rád, že jsem byl obohacen o tak krásnou koledu :D Díkes ;)

180

Odpovědět

ja som chcel len dobre pre tych, co to este nevideli cele, nechapem, preco su tu vsetci proti tomu a ja nebudem omielat stale tie iste argumenty dokola pre kazdeho, kto tu da novy koment...
aj ked podla toho, co napisala Cheyenee je mozne, ze ti, co to nevideli, nepochopia skutocny vyznam vsetkych tych slov a to je len dobre...

180

Odpovědět

Cheyenee : díky moc, ted jsem právě dokoukal třetí řadu takže mě to zajímá protože je to fakt odlišnej seriál:) Díky moc

180

Odpovědět

lowcou: Měl rakovinu, Hodgkinův lymfom. Prodělal chemo, teď už by měl být v pohodě. Trochu víc o tom povídá právě v tom rozhovoru u Lettermana, tak jestli chceš vědět víc klikni na ten odkaz v popisku ;)

180

Odpovědět

skvělý seriál...po shlédnutí pár dílů vás to tak zaujme, že budete chtít další a další díly :D

180

Odpovědět

Prosím něco o jeho nemoci. S čím je nemocny nebo co?

180

Odpovědět

Dextera nesleduju, takže nemám přehled, nicméně to nemohlo tolik vyzradit, horší by bylo, kdyby to vyzradilo, jak to nakonec dopadne, ne :D?
A psát k videím spoiler je podle mě zbytečné. Neřeknu možná u čerstvého rozhovoru, ale tohle je rozhovor starý několik měsíců. Pokud je někdo pozadu ve sledování za Američany, má se sám zamyslet, jestli to chce vidět nebo ne (přece o čem jiném by se tam bavili než o seriálu - s výjimkou Craiga :D).
To je jako psát u rozhovoru s Mattem Smithem - pozor spoiler - Desátý Doktor zregeneruje v Matta Smithe :D - pro ty, co ještě nejsou u 5. řady.

180

Další