Michael McIntyre o moderních technologiích a nevěře

Thumbnail play icon
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:142
Počet zobrazení:6 010

Dvě krátká videa s britským komikem Michaelem McIntyrem, kde se v prvním videu dozvíme, jak zápasí s moderní technologií na veřejných záchodcích, ve druhém pak poví něco málo o snech.

Přepis titulků

Nová technologie nám není k ničemu. Například u veřejných záchodů to není potřeba. Byli jsme spokojeni s tím, jak to bylo. Rozsvítili jste si, když jste přišli. Ale teď mají čidla detekující pohyb. Vejdete dovnitř a světla se rozsvítí. Což je ze začátku dobrý. Ale pak si sednete na záchod a světla zhasnou a vy je musíte pohybem znovu aktivovat. Nebo umyvání rukou. Nečekal jsem, že by to mohlo být tak složité. Nejprve byly obyčejné kohoutky. Otáčeli jste s nimi, jak jste chtěli. Ale pak přišla éra stlačovacích, kdy jen zmáčknete a voda vám teče pár vteřin.

Když jste potřebovali víc vody, zmáčkli jste znova. A teď absolutně nikdo netuší, jak z těch moderních kohoutků získat vodu. Vidíte vedle sebe lidi, jak se snaží spustit vodu pomocí Tchaj-ťi. "Víte jak na to?" "Nějaký nápad?" Sušení rukou. Vezmu si utěrku, utřu se a vyhodím ji. Žádný problém. Nebo větrák na ruce. Jak na vás fouká.

Můžete vidět, jak po ruce stékají kapičky vody. Ty tam mohly být měsíce. Můžete si to otočit i na obličej. Proč byste si chtěli sušit obličej? Kdo udělá tak velké hovno, že si pak potřebuje omýt i obličej? Teď máme vysoušeče na ruce. Pravděpodobně to nejděsivější zařízení, jaké jsem kdy viděl. Vyjdete z kabiny a nějaký chlapík dělá tohle....

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jedno chcem chcem vysvetliť,!! Prečo nejde dať menej ako 0,5 hviezdičky?Ja chcem dať nulu,keď to stojí za dve veci,ale NAOZAJ!!!!Toto po pol hviezdičky nesiahalo,a a nech sa hnevá ,,X,, ľudí.Proste mínus a hotovo,žiaden pol hviezdy---aj hotel si pol hviezdy musí zaslúžiť,ale toto nie proste,a je ich tu viac!!!

11

Odpovědět

A áno som Slovák ,ale Videacesky.cz sledujem od zrodu a podporujem,ale keď sa mi niečo nepáči dám na javo!!Ale ste mi to odopreli,ja by som šiel že by šlo hodnotiť tak ako cítiš,a toto jeho nič.Ako Vďaka za preklad,kde sa vynechali a zle preložili min dve vety,ale nevadí.Lebo aj tak nemalo formu Stand UP jeho iných.,ale bohužiaľ ,,,,0,,,, za mňa.TRÁPNE

00

Odpovědět

Díky za překlad! Standupů je tu málo poslední dobou, tak potěší dvojnásob. :)

60

Odpovědět

Já nevím, jak vy, ale mě přijde velice vtipný. Má přesně ten můj zvláštní druh smyslu pro humor. A ano, možná jsou některé jeho vtipy pokleslé a primitivní, ale u něj mi to vůbec nevadí.
Mockrát děkuji za hezký překlad a doufám, že se na webu bude vyskytovat častěji, i když nedostává kdovíjak závratná hodnocení.

181

Odpovědět

S tou nevěrou je to přesný, už jsem kvůli tomu měl párkrát tichou domácnost :D

50

Odpovědět

Zrovna ty Dyson vysoušeče jsou super, i když ubrousky jsou fakt asi top. :D

80

Odpovědět

Když nevím co říká, tak to prostě nepřeložím co? Min. 4 věty totálně nejsou...

41

Odpovědět

Jj taky me to prekvapilo normalne se to tu nestava. BTW mohly by to byt trosku delsi videa 2 minutove veci jsou na prd a uplne vytrzene z kontextu.

11

Odpovědět

Wikki je nová a je pravda, že zestručňuje titulky víc, než by bylo třeba, ale nemyslím si, že by to bylo kvůli tomu, že nerozumí. Feedback ode mě dostala, tak snad si z toho něco odnese a vylepší to. Pořád se učí. ;-)

81