Graeme Garden a prasataWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:76
Počet zobrazení:6 161

Komik, herec a spisovatel Graeme Garden bude vyprávět o svých prasatech.

Přepis titulků

Mám 5 prasat, která jsem pojmenoval po svých oblíbených novinářích. Na co se ho asi budeme ptát... Budeme se tě muset zeptat, kteří novináři to jsou. Můžeme tipovat? Nemůžeme. Prosím, můžeme tipovat? Moira? Netušíš, jak...

Brian Hanrahan? Trevor McDonald? Tohle je sebevražda. Jsi s nima? Pardon. Tohle je moment, kdy Graeme musí okamžitě říct 5 novinářů a ty jsi mu poradil už 4. Máš pravdu.

Idiote. Máš pravdu. Neměli bychom mu dát víc času? Nechtěl bys papír a tužku, Graeme? Nebo můžeme odejít a nechat ho o tom napsat esej. Můžu se zeptat? Ne, nemůžeš. Ticho. Prosím, jak se jmenuje těch 5 novinářů, Graeme? Koho jsi tipoval jako prvního? Ve skutečnosti tipoval Trevora McDonalda a jedno prase se tak skutečně jmenuje.

Dobře. Asi bys ale neuhodl Jackie Bird. Je to totiž novinářka z BBC Scotland. Dobře. Žiješ ve Skotsku? Ne, ale prostě vypadá jako skotské prase. První, které jsem měl, bylo Robert Dougall. Pamatuje si ho? Už je to dlouho. Celkem starý prase.

Samozřejmě Angela. Pravděpodobně byla před tvou generací. A moje nejnovější sele je Natasha. Po kom? Po Angele. Kde tyhle prasata máš? Ve skutečnosti nemám chlívek doma, ale kousek od domova je farma, kde jsou. Navštěvuju je a občas krmím, ale hlavně oni se starají o krmení. Čím je krmíš?

Šrotem. Tak se jmenuje můj pes. Teda jmenoval. Potkal jsi se s některým z novinářů, podle kterých si pojmenoval prasata? Potkal jsem Trevora McDonalda a Angelu Rippon. A řekl jsi jim: "Mám po tobě pojmenované prase." Ty bys to řekl? Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

není news reader spíš hlasatel či moderátor?

00