Mike & The Mechanics - Over My ShoulderHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:204
Počet zobrazení:7 914

Mike & The Mechanics je anglická pop-rocková skupina založená v roce 1985 jako vedlejší projekt Mikea Rutherforda, jednoho ze zakládajících členů Genesis. Singl Over My Shoulder pochází z alba Beggar on a Beach of Gold vydaného v únoru roku 1995. Píseň byla nakonec nejúspěšnější z celé desky, když se několik týdnů držela na 12. místě UK Singles Chart.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Ohlížím se přes rameno a zachytím tvůj pohled. Nikdy mě nenapadlo, že jednou může být konec. Nikdy jsem nechtěl říci sbohem. Ohlížím se přes rameno s bolestí hluboko v srdci. Přál bych si, abychom mohli začít znovu.

Místo toho se ještě více vzdalujeme. Všichni mí říkali, že odcházíš. Je legrační, že mně to došlo jako poslednímu. Zlato, prosím, řekni, že se mi to zdá. Nikdy jsem tě nechtěl nechat jít. Ohlížím se přes rameno a zachytím tvůj pohled. Srdce mi buší jako o závod. Nikdy jsem nechtěl říci sbohem.

Nevadí, že se všichni kolem smějí. I dospělí chlapi občas pláčou. Protože cítím, jak mi proklouzáváš mezi prsty a já vlastně ani nevím proč. Každý den prohrávám v souboji, jak se smát a držet hlavu vzhůru. Možná přece jen patříme k sobě. Lásko, proč mi nedáš druhou šanci? Druhou šanci!

Ohlížím se přes rameno a zachytím tvůj pohled. Nikdy mě nenapadlo, že jednou může být konec. A nikdy jsem nechtěl říci sbohem. Ohlížím se přes rameno s bolestným pocitem v nitru. Zařezává se hlouběji a hlouběji. Plní mě smutkem, který nedokážu skrýt...

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jen na 12? na to jak je znama..

a co sem dat neco od genesis?

00

Odpovědět

Jsem jediný, kdo viděl v náhledu vlasatého Jean Claude Van Damma? :D

51

Odpovědět

doteraz som si myslel ze tuto pesnicku spieva Lenny Kravitz :D

010

Odpovědět

A kdyby to na konci nedali "do ztracena", zpívali by furt dokola, co? Parádní písnička :-)

20

Odpovědět

Divný překlad, vůbec se nerýmuje

945

Odpovědět

od koho bys chtel?
Martina Hilského?

121

Odpovědět

Řeknu ti tajemství, která zná jen pár vyvolených. :-)
Pokud přeložíš anglickou písničku, nebo básničku, tak se nikdy nebudou rýmovat. Jsou totiž založené na opakované libozvučnosti, kterou nelze přeložit. Překládát se dá pouze význam slov.

192

Odpovědět

+EdvinPod posledním videem od Robot Chicken mě včera jeden kolega celý den přesvědčoval o tom, že to jde ;-)

116

Odpovědět

Nechápu o co ti jde chlapče. Pokud si potřebuješ honit ego, tak si to dělej v mateřské školce.
Ještě nikde jsem nenašel pravidla pro překlad cizího jazyka. Takže pokud někdo bude překladát do češtiny volně ať se to rýmuje, nebo naopak doslovně s významem, tak je to jen a jeho věc. Stejně jako když si stěžujete na jména. Je to volba překladatele. Pokud se ti to nelíbí a jsi tak skvělý v angličtině, tak nechápu proč se vůbec díváš na videa s titulkama. Můžeš si je vypnout, popřípadě u ytb se rovnou přesměrovat. Lidi to tady překládají pro Vás zadarmo a vy stejně budete hledat, kde jakou kravinu.

143

Odpovědět

+Mr.JBJá si tím problém nemám. Tohle je jen takové malé rýpnutí po tom, co jsem včera na normální komentář dostal miliardu mínusů, ale ani jednu smysluplnou odpověď.

14

Odpovědět

+Mr.JBZadarmo, vole, to bych chtěl vidět...

16

Odpovědět

+Mr.JBDobrá, tak tady jsi měl smysluplnou odpověď. Alespoň doufám - je to jen a jen volba překladatele. Je to o povaze člověka. Někdo preferuje ať se to rýmuje a jiný zase přesnost. A problém jsi měl, když jsi napsal "moc se mi to nelíbí". Je to sice tvůj pocit a já ho respektuju, ale nediv se, když poté lidé na tebe začnou útočit a hájit si přesný opak ;) A co se týče "Pepka" tak mi řekni na čem tady asi ti lidé profitujou? :D Narozdíl od streamu, ytb a podobných tady nemáš reklamy co 10s. A nemusíš se ani registrovat, aby jsi viděl videa. Omlouvám se za dlouhé zprávy :)

50

Odpovědět

+Mr.JBPřečti si tohle: http://joza.pytel.sweb.cz/kapital.pdf , pak zjistíš, na čem profitujou.

04