Mokrý pes

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:596
Počet zobrazení:7 459

Dnes tu pro vás máme video z YouTube kanálu Talking Animals, ve kterém se tvůrci zamysleli nad tím, co si asi tak může váš mazlíček myslet o pravidelném koupání. Doporučuji pustit si video i bez titulků, protože pak teprve vynikne preciznost, se kterou jsou slova vkládána pejskovi do úst tak, aby se zdálo, že vážně mluví.

Přepis titulků

Nemůžu uvěřit, žes mi to udělal. Takový znásilnění! - Potřebovals umýt. - Co?! To teda ne! - Smrděl jsi. - Co?! Cos to řekl? - Zopakuj to! - Smrděl jsi. Víš co? Nejseš tak velkej. Můžu tě sejmout! Tak ne, ale o to nejde.

Jak by se ti to líbilo, hm? Pojď se smočit. Dávám si sprchu každej den. Vážně? Tak tady máš další. Co to je? Mám mokrej zadek! I zadek?! Nevíš, jaký to je. Skončil jsi?

Ty mě tak štveš. Jak jsi to mohl udělat? Máš z toho nějaký zvrácený potěšení? Nic nevíš, nejseš pes. Potřebujeme dalšího psa. Ten mě pochopí. Ale do té doby se podělím s tebou. Mazlíčci potřebují parťáka na pokec.

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Připomnělo mi to na kus řeči se zvířaty. Když jsem viděl jeden díl, hned jsem hledal, kde se to dá stáhnout :) Víc dílů prosíííím :)

22

Odpovědět

To není pes.

3614

Odpovědět

Nesnasim tyhle krysy-psy

6338

Odpovědět

to je ale škaredý králík :D

1639

Odpovědět

Já mám zase králíka, co si myslí, že je pes :D Pořád to za mnou běhá, chce se mazlit, hrát si a pořád mi olizuje obličej, ruce a nohy (ne nutně v tomto pořadí :D ), taky se dožaduje pozornosti, aportuje a než si lehne, tak se musí taky nejdřív uvelebit a pak prostě spadne na bok :D

884

Odpovědět

Takovy znasilneni? Violation ma od znasilnenia pekne daleko, ked uz tak tak rasdšej "take nasilie?"resp. vo vašom jazyku takove nasili...

1329

Odpovědět

Zneužití...

314

Odpovědět

Spíš to bude věc hovorovosti a co který člověk a jeho okolí běžně užívá :) Nehrotila bych to.

215

Odpovědět

+ABigWhiteWolfTak v okolí autora se hodně znásilňuje :D:D

583

Odpovědět

+ABigWhiteWolfasi hej :DD

43

Odpovědět

Já to video zbožňuju, to je tak boží :D

384

Odpovědět

Tak to je fakt dobré :D

584