Monarchy - Love Get Out Of My Way

Thumbnail play icon
64 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:109
Počet zobrazení:4 207
Letošní ročník hudebního festivalu Sázavafest přiveze do České republiky výborný britský projekt Monarchy, který potěší především příznivce synthpopu se silným "osmdesátkovým" nádechem. Toto hudební duo tvoří Ra Black (vokál, texty) a Andrew Armstrong (DJ, producent), kteří se poznali díky internetu. „Seznámil nás přítel Google. Přečetl jsem si, že Ra hostuje u různých zpěváků jako vokalista, a věděl jsem, že bych ho potřeboval pro svou hudební práci také. Poslal jsem mu e-mail, vyměnili jsme si pár hudebních nápadů a začali jsme spolupracovat. Jakmile jsme se začali poznávat, uvědomili jsme si, jak moc jsme si podobní a jak moc životních hodnot sdílíme stejných,“ prozradil Armstrong. Kapela oficiálně vznikla už v roce 2009, ale své první živé vystoupení měli v červnu roku 2010 a to přímo na Mysu Canaveral na Floridě, místu, odkud běžně startují vesmírné rakety a raketoplány, a zároveň se stali první kapelou, jejíž koncert byl živě přenášen do vesmíru. Podobně jako Daft Punk oba členové Monarchy vystupují zásadně v maskách a kromě vlastní tvorby se věnují také remixům známých interpretů jako Lady Gaga, Jamiroquai nebo Kylie Minogue. Debutové album Around The Sun vyšlo v červnu roku 2011 a prestižní hudební časopis NME je přirovnal ke srážce stylu skupin Hurts, The Sound Of Arrows a popdanceových Britů Steps. Jinými slovy, jejich hudba je temná, dobře se na ni tancuje a skvěle se při ní relaxuje. Navíc se Monarchy zapsali zejména u britského publika jako kapela se skvělými živými sety. Věřím ale, že je i české publikum dokáže náležitě ocenit.
Ve spolupráci se Sázavafestem jsme pro vás navíc přichystali soutěž o dva volňásky na letošní ročník tohoto festivalu. Stačí nám zaslat na mail soutez@videacesky.cz odpovědi na jednoduchou otázku: Kde se Sázavafest loni konal a kolikrát se na daném místě konal celkově? Do předmětu mailu napište "Sázavafest" a ve zprávě nezapomeňte uvést vaše jméno a příjmení. Odpovědi můžete zasílat až do 23:59 dne 23. června a 25. června vylosujeme dva šťastné výherce. Více informací o festivalu najdete zde.

Přepis titulků

Jsem závislý na tvém vzrušení, které mě strhává jako proud. Chci cítit to mravenčení, jak se šíří po celém těle. Tělo na tělo, ať cítím ty impulsy, ale... Lásko, nepleť se do toho, nepleť se do toho. Vidíš, co se mnou děláš? Lásko, nepleť se do toho, nepleť se do toho.

Vidíš, co se mnou děláš? Drž mě, rozpadám se. Zchlaď hlavu mou. Vyrábím si ocelový plášť, ten dobře znáš. Řítíme se vstříc vzrušující záhubě. Lásko, nepleť se do toho, nepleť se do toho. Vidíš, co se mnou děláš?

Lásko, nepleť se do toho, nepleť se do toho. Vidíš, co se mnou děláš? Cítím tě v kostech i v uších, v každém záškubu. Svým dotekem jsi mě zachránila ze světa fantazie, ale je toho na mě moc. Příliš moc, příliš brzy. Je toho na mě moc.

Příliš moc, příliš brzy. Takže, lásko, nepleť se do toho, nepleť se do toho. Vidíš, co se mnou děláš? Lásko, nepleť se do toho, nepleť se do toho. Vidíš, co se mnou děláš? Lásko, nepleť se do toho, nepleť se do toho. Vidíš, co se mnou děláš? Lásko, nepleť se do toho, nepleť se do toho.

Vidíš, co se mnou děláš? Lásko... Lásko... Překlad: DJ Obelix www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

NIce :)

182

Odpovědět

Nejsem si moc jistý tím, jak to tu teď funguje s doporučováním videí k překladu. Každopádně bych rád viděl na VČ dalšího Niela :-)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=w3IpegKvdt0

181

Odpovědět

SolamBee ho chystá, neboj. ;-)

180

Odpovědět

+BugHer0Nice! Díky :-)

180

Odpovědět

Musím uznat, že to má takový příjemný rytmus :)

181