Mrtvá holka

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:437
Počet zobrazení:5 954

Na komediální duo Jack & Dean a jejich humor jste mohli na našich stránkách už narazit a tak vás snad nepřekvapí, že Dean má v tomto skeči zvláštní problém... Má v pokoji mrtvou holku. Jak to s Jackovou pomocí vyřeší, uvidíte ve videu. Poznámky k videu: Deadline = nejzazší  termín pro odevzdání/provedení. "Koho zavoláš?" (Who you gonna call?) je odkaz na Krotitele duchů (Ghostbusters) Fanoušky BBC Sherlocka čeká na konci videa malé překvapení v podobě narážky na konec třetí řady seriálu.

Přepis titulků

Překlad: Atevi www.videacesky.cz - Ano? - Jacku, mám v pokoji holku. Zníš vyděšeně. - Mám velký problém. - Neboj, jsem tu pro tebe. - Nejdřív se musíš ujistit, že... - ...je mrtvá. Ne, to není nutný. Pořád... na mě zírá. - Tak jí prostě zavři oči, je pozdě.

- Nemůžu na ni sáhnout. A chtěl bys? To proto mi voláš? Je mrtvá, Jacku, ale je pořád tady. Jako by byla živá... Jenže není. - Je to duch? - Co to je? - Cože? - Co je to duch? Páni... Duch je taková průhledná, průsvitná... věc. Hm.

Tak je to duch. Pořád mě pronásleduje pohledem, kamkoli se pohnu. - To je asi důležitý. - Duši mají většinou nějaký nedořešený věci. Zeptej se, jestli vyplnila všechny formuláře. Jacku, mám před sebou důkaz o posmrtným životě, což mně osobně přijde poměrně důležitý, a ty se mě ptáš na formuláře. A ty už jsi ty svoje vyplnil? - Na to je čas.

- Deane, bacha na deadline! - Hej! Ty máš doma ducha a zavoláš mně? - Jo. Koho zavoláš? ...Jacka Howarda? Takhle to zní blbě. Co od tebe vůbec chce? Co ty jí můžeš nabídnout? Nevím, ale chci ji mít pryč. - Mám ji polít svěcenou vodou? - To je na upíry. - Stříbrný kulky? - Vlkodlaci. - Gaye?

- To škodí jen baptistům. - Sluneční světlo? - Zase upíři. Ten medailon, na kterej kouká? Kreténe. To bude asi ono. Já věděl, že ten medailon vezmeš, jakmile jsme vstoupili do tý hrobky. Do tý chvíle to byla moc hezká dovolená, ale... - Ten duch se pozvracel. - Nemožný. - Dej jí ten medailon!

- Ne! Je můj! - Určitě ne. Proč by jinak byla ve tvým pokoji? - Hej! - Měl jsem tu už spoustu holek! - To není pravda, Deane. A i kdyby tahle měla zájem... Je mrtvá. Tak jo. Je tu bílý světlo, Jacku! Je to nebe? Jestli je nebe spalující horká bolest, tak jo! To zní jako to druhý místo.

Moment! Už vidím! Jsou tu lidi, Jacku. Všichni mají sluneční brejle, vypadají fakt cool! - Škoda, že to nemůžeš vidět! - To jo. Nandavá si ten medailon! Je to královna, Jacku, královna duchů! Jsou tam všichni mí příbuzní! Ahoj dědo! Ty jsi mrtvej?! My dělat srandu, vy dělat smích.

- Díky za sledování, - Jak to, že je mrtvej? ...jestli se vám to líbilo, přihlaste si odběr, tady vidíte pár našich videí. - Kdy byl pohřeb? - Twitter a FB jsou v popiscích. - Proč jsem nebyl pozvanej? - Na ten pohřeb? - Jo. - Já tam byl. A proč? Chyběli jsme vám?

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mnooo, když už bych měl takovou kočičku v ložnici, asi by si ten medailon musela odpracovat .. :D

12

Odpovědět

Britové mají úžasný humor, pobaví mě vždy.

111

Odpovědět

Hmm. Zajímavý nápad, celkem profi provedení, ale nějak mi unikla pointa. O co ve finále šlo ?

121

Odpovědět

Když jsem četl: "Má v pokoji mrtvou holku", čekal jsem něco jako scénu v hotelu s mrtvou prostitutkou z filmu Šest pohřbů a jedna svatba, ale tohle bylo hodně dobrý video.Prosil bych více od nich.

391

Odpovědět

To jsem tak starej a fakt dnešní děti potřebujou vysvětlit odkaz k Who you gonna call?

:(

2011

Odpovědět


Odpovědět

+TukanTak to se raději nevsázej, protože ti to očividně nejde...

87

Odpovědět

Nejsem dnešní dítě a kdyby to tam nebylo vysvětlený, tak si to taky nespojim. Jdi si brečet mámě pod sukni

63

Odpovědět

Rozum sa mi zastavuje.. inac ma to podobnu hodnotu ako Game of thrones :) (p.i.c.o.v.i.n.a.)

965

Odpovědět

Rozum sa mi zastavuje.. inac ma to podobnu hodnotu ako Game of thrones :) (p******a)

864

Odpovědět

To sedí od někoho se jménem "sufurky".

253

Odpovědět

Ok, vím, že jsem povrchní, ale proč má proboha takový účes? :-O Nedokážu se pak soustedit na děj, chci mu prostě jednu vrazit...*stydí se*

3917

Odpovědět

Zkusim si tipnout. Nemá uplně ideální zuby, tak se snaží cizí pohledy přetáhnout na účes, což se mu zřejmě daří.

81

Odpovědět

not funny

1724

Odpovědět

Takova nezavazna blbustka proc ne:)

587