Schody

Thumbnail play icon
65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:693
Počet zobrazení:7 327

Jack a Dean jsou zpět se skečem o pověrách a pověrčivých lidech. Jak jste na tom vy? Jak moc jste pověrčiví a jaké jsou vaše nejzvláštnější zvyky a rituály?

 

Přepis titulků

Hej! Co to děláš? Jdu po schodech. Co děláš ty? Jdu ze schodů. No to jsme si hezky popovídali. Pak to dořešíme. Zastav se! - Proč? - Nemůžeme se minout na schodech. - Jsem pověrčivý. - Já nemůžu laktózu. - Co když se stane neštěstí?

- Nestrávím mléčné výrobky. Posloucháš mě? Tohle je špatný! Co budeme dělat? - Mohl bych sejít dolů. - Nebuď směšnej. Tak lehký to nebude. Takže s tim nemůžeme nic dělat? Přesně. Je to záhadný svět. Projdeš pod žebříkem a spadne na tebe piáno. Rozbiješ zrcadlo a za sedm let na tebe spadne piáno. - A jestli si teď zkřížíme cesty... - Spadne na tebe piáno? Nebo se můžeme dotknout. A to jen v nejlepším případě, kterýho se stejně účastnit nehodlám.

- Takže ty se nepohneš? - Ani já ani ty. Takhle tu musíme stát... Možná navěky. Jasně. - Smrdíš! - Cože? - A jsi debil. - No tak! Proč to děláš? - A co mi uděláš? Dojdeš si pro mě? - Už to chápu. - S těma vlasama vypadáš jak holka. To ty vypadáš jako holka! - Tys na mě hodil botu! - A? To znamená neštěstí.

Musím se točit na místě, abych to odvrátil. A ještě k tomu na schodech! Díky, Deane. To sis musel vymyslet. To si musel vymyslet! Neboř čtvrtou stěnu! Nikdy nemluv s divákama! - To je neštěstí? - Jo! Teď se musím otáčet a nasadit si tenhle knírek, abych to odvrátil. Na schodech! Víš, co děláš? - Dobře se bavím.

- Ne! Pleteš mi svetr neštěstí uháčkovaný z následků. Nemusíš ho nosit, jestli nechceš. Stejně se jednou budeme muset minout. Přestaň se točit. Risk je zisk, Jacku. A já zariskoval. Snědl jsem trochu sýra. - Proto musíš... - Musím se vyprázdnit, Jacku. - Já... Já nemůžu... - Jacku! Tohle jsem pro tebe udělal. - Je to to, co si myslím?

- A co si myslíš? - Je to svetr pro štěstí? - Ano, přesně tak. - Deane... taky jsem ti jeden upletl! - Teď jsem impotentní! - A já se posral! To je piáno? My dělat srandu, vy dělat smích. Překlad: Atevi www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Přidávám se k těm, kterým se skeč líbil. Mají jednoduchý a pěkný humor. :-) Tak proč ne?

276

Odpovědět

jednoduchy humor, pro jednoduche lidi

1830

Odpovědět

Mě to vtipné přišlo, svým vlastním způsobem. Ten svetr s kačenkami a piano to dorazily. Osobně bych se vůbec nebránila dalším videím.

298

Odpovědět

Tohle video je vtipne paneboze sice je ten humor asi schovanej nebo ja nevim ale proste vtipne je koukam na nej a nekde uvnitr citim ze je to vtipne sakra to ze se nesmeju jeste d******e nic nedokazuje tak tu prestante kafrat a zacnete to hodnotit lepe nebo to prestanou prekladat vy Die SimulanteBande!!

2019

Odpovědět

proc bych to měl lépe hodnotit když se mi to nelíbí??? Snad je to hodnocení od toho abych ohodnotil dané video. A ať to klidně přestanou překládat když to stojí za nic.

188

Odpovědět

Ten sveter s kačičkami sa mi vážne páči :D
inak originálny nápad... nie až tak vtipný, ale mne osobne to nevadí ;) aj tak sa mi to páčilo :)

204

Odpovědět

proboha, lidi, :D 1. jeho účes je naprosto v pohodě nevím co proti němu máte o.O :D
a 2. tohle je jejich 4. video taky, pokud vás to nebaví tak se na to nedívejte když víte jaký mají humor -.- ... svět plný inteligentů :D

198

Odpovědět

Znesiem vela a tento uces ma neuveritelne irituje.

1923

Odpovědět

*ale

191

Odpovědět

Mě spíš irituje, jak si myslej, že jsou neuvěřitelně "cool" a "funny"... mě to přijde jednoduše trapný.

1827

Odpovědět

+BullOverNapodobne bratu,ked vidim tie helmy na hlave,je mi zle.Nehovoriac o videu,proste bieda.

188

Odpovědět

zaujimave, necakal som, ze prave tu bude tolkoh faunusikov takeho niecoho

180

Odpovědět

Nepřišlo mi to tak hrozný, aby hodnoceni bylo 6,50.

1924

Odpovědět

Mě to nepřišlo tak dobrý, aby to mělo 5 nebo víc... vzhledem k tomu, že 5 je průměr a tohle bylo na poměry tohodle webu podprůměrný.

1829

Odpovědět

A tak špatný to nebylo, ale jediný moment kdy jsem se opravdu zasmál byl když vytáhli ty svetry.
+-7 je naprosto adekvátní.

1914

Odpovědět

Mně to nepřišlo tak dobrý, aby hodnocení bylo 6,50.

1821

Odpovědět

+StuPardon za předchozí příspěvek, měl jsem to tu otevřený asi půl hodiny a neaktualizoval stránku před odpovědí... :-D

188