Přilepení

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:727
Počet zobrazení:7 839

Jack a Dean jsou komediální dvojka z Anglie, kteří "dělají vtipná videa, aby si nemuseli shánět normální práci". V tomto videu se s nimi objeví ještě TomSka a Bing. Pokud se vám jejich (trochu zvláštní) humor bude líbit, budou se tu objevovat častěji.

 

Přepis titulků

Jacku? Slepil jsem si ruce. Jsem tak rád, že jsme přátelé. Jacku, tohle je vážný! Proč mě nepošleš na planetu Zájem? Jacku, koukej! - Mám lístek... - Dívej... Jsem připravený...

- Nic. - Nemůžu se dočkat... - Nemůžu se napít. - A už startuje, až na planetu Zájem! A já tam nesedím. Myslím, že to nechápeš, Jacku. Dívej! Můžu dělat akorát rybu. Nic víc. - Bingu! Slepil jsem si... - Jo! - Byl jsem tu už od začátku. - Neřvi na mě, Bingu. Jsem citlivý. Ani se na tebe nemůžu podívat. Jestli si sundám tričko, budou z toho akorát rukavice.

- Jseš tak pitomej! - Tome, máš nějaký nápady? Co takhle se pomodlit? - Zajímavé. - Tak moc díky za pomoc! - Jacku, no tak! - Deane, tahle kočka vypadá jako ty! - Bingu! - Seš tak pitomej! - Řekni mu, že je kočka. Nebudu mu říkat, že je kočka. - Zvláštní. - Jste příšerní kamarádi! Teď se odvezu do nemocnice a nejspíš nabourám a umřu.

Protože jsem si slepil ruce! - Vy všichni jste si přilepili ruku k tváři, že jo? - Jo, přilepili. Měli bychom jet do nemocnice. My dělat srandu, vy dělat smích. Překlad: Atevi www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

mě to pobavilo :) ..možná, by se to mohlo jmenovat Přilepený, místo Přilepení, protože takhle je pointa venku, ještě člověk nezapne video.. každopádně bych jim dala šanci :)

331

Odpovědět

And I'm not on it. Líbí. (:

210

Odpovědět

Zasmála jsem se jen na konci, jak vyšlo najevo, že si ostatní přilepili ruku k obličeji, ale dala bych jim šanci :) Třeba to příště bude lepší.

200

Odpovědět

Super.. budem rád (dúfam že aj ostatní), za ďalšie videa :)

212

Odpovědět

:DD Dokonalý

204

Odpovědět

Ok, nesmál jsem se, ale šanci bych jim dal. :-) Maj dobrej přízvuk.

183

Odpovědět

Tak nevím, ale já se nezasmál ani jednou :D

1820

Odpovědět

Škoda, že byla pointa jasná hned od sedmý vteřiny videa :( jinak by to mohlo bejt celkem zábavný.

2051

Odpovědět

:D Já sem zasmál, ale čekám na Becoming YouTube 3! :)

193

Odpovědět

Bude, ale vzhledem k jeho "popularitě" na VČ není jeho překládání mojí prioritou ;) Navíc ty díly jsou dlouhý a jejich překlad mi zabere hodně času :) Ale pracuju na něm a dříve či později se tu objeví.

190

Odpovědět

+AteviBohužel, pro lidi to sou často neznámé tváře a proto hodnotí špatně. :D Ale i tak sem rozhodně pro videa jako je třeba tohle.

211

Odpovědět

Vobec som sa nezasmial... :D sorry chlapci

1839

Odpovědět

Divím se že to ještě nikdo nezmínil, ale název úplně zničil pointu videa. Jako jo, každý nebo aspoň většina by na ni přišla v průběhu, ale takhle bylo hned jasné.

197

Odpovědět

No kdyby v názvu bylo "přilepeni", možná by to pointu zkazit, ale s tímto názvem není určeno kdo všechno je přilepenej, takže podle mě pointa vyzrazena nebyla.
Já sám sem si od začátku myslel, že si z nich jen snaží udělat srandu.

198

Odpovědět

TomSkaaaa :) :D

201

Odpovědět

Vynikající, budu také vděčný za podobné videa :D

2012

Odpovědět

Super :D tenhle druh humoru se mi líbí :)

2011

Odpovědět

Mě se to líbilo :D

2119

Odpovědět

MNĚ taky...

2010
Další