Naprosto přírodní očkování

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:178
Počet zobrazení:6 285

V této reportáži nám satirická show The Beaverton představí novou strategii kanadských lékařů, jak přimět rodiče k naočkování jejich dětí.

Goop je lifestylová společnost vlastněná americkou herečkou Gwyneth Paltrow, která šíří rady pro alternativní a "new age" styl života.
 

Přepis titulků

Počet očkováných v Kanadě klesá, i přes nesmírné množství důkazů, že je očkování bezpečné a efektivní. Jeho reputaci poškodily tři Z: zdiskreditované studie, zkompromitovaní lékaři a zoufalé celebrity. Ale lékaři našli způsob, jak skeptiky přimět, aby očkování věřili. Vydávají ho za přírodní metodu. Lidé si do těla nacpou cokoli, pokud věří, že je to "přírodní". Takže místo abych lidem řekla, že jejich děti očkuji proti příušnicím, řeknu, že je to jablečný ocet.

To je z nějakého důvodu lepší. Lékaři nazývají tento pocit, kdy přírodní znamená bezpečné a schválené hvězdou znamená přírodní, goop efekt. Lékaři ho nyní využívají, aby lidem přinesli výhody moderní vědy bez té vědecké části, kterou všichni tak nenávidí. Když jsem si uvědomila, že mnoho rodičů je přesvědčených, že všichni lékaři patří do tábora "imunita stáda", musela jsem se rozhodnout.

Buď citovat nezávisle posouzené studie, nebo jim prostě říct, že je to injekce staré dobré... léčivé šťávy. Lékaři tento přístup aplikují i na zbytek své praxe. Zajišťují, aby lidé měli přístup k prověřeným přípravkům pod maskou neregulovaných nesmyslů. - Takže lžete?

- Samozřejmě. Ale aspoň tak můžu opravdu ošetřit své pacientky, místo abych je přesvědčovala, aby si do vagín nestrkaly vosí hnízda. Bylinkalizace kanadského zdravotnictví sice možná dělá starosti těm, kteří dávají přednost vědecké medicíně, ale mnohým rodičům plní sen. Mohou se cítit chytřejší než jejich lékaři. Pro The Beaverton, Marilla Whacks. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je to kravina. Dělají si z toho srandu, ale prakticky už teď je názvosloví ohledně očkování samej eufemizmus.
Utahují si z toho, že "očkování proti příušnicím" je "jablečnej ocet", přitom samotné "proti příušnicím" je eufemizmus jako prase. Popravdě se "očkují příušnice" (slabší kmen, ale i tak).

Nejsem proti očkování (to jen aby si někdo nemyslel, že patřím do toho druhýho tábora), jen mě vadí, že se nejčastěji vysmívají antivaccine lidem právě lidé, kteří o očkování neví ani Ň.

02

Odpovědět

Jo a to nemluvím o tom, že "alternativní medicína" neznamená automaticky nějakou ezokravinu. Často je to hlavně posilování imunitního systému, prevence, atd. Ne nadarmo například bylinkářství fungovalo a funguje dodnes v místech, kde není moderní medicína.

13

Odpovědět

+Mikebylinkářství ne ni alternativní medicína.

11

Odpovědět

+MikeMáš na mysli lidové léčitelství?

00

Odpovědět

dalš s****a ve stylu onion? to je fakt ztrata času k hovnu tyhle videa

118

Odpovědět

Chybí mi tu logo Cibule

43

Odpovědět

třeba v anglii maj problem v tom že mají proočkovanost jen 92-3% což je dost špatné, takže se jim tam čas od času objeví nějaká ta epidemie. to u nas naštesti pořád máme 97/8%, i když se to rok od roku snižuje protože už aj politici se do toho serou viz zmena v zákonu o vakcínách a zrušeni některých povinných očkování je to u ročníku 2015/16 jen 90%

171

Odpovědět

Máma: "Synu umíráš, protože jsme tě nenechali očkovat, ale aspoň nemáš Downův syndrom. A taky z nás ty hnusný korporace nevytáhli peníze."

273

Odpovědět

Downův syndrom by neměl ani s očkováním

83

Odpovědět

Ta "lékařka" se mi móóóc líbí.

322

Odpovědět

Onehdá nám vysvětloval náš stařičký profesor, že nikdo nikdy nedokázal, že by očkování někomu uškodilo, a že by všechny ty "doktory" kteří se zviditelňují tím že vymýšlí naprosto nesmyslné výmluvy proč neočkovat pozavíral. viz ti idioti kteří tvrdí že očkování může za Downuv syndrom ...

303

Odpovědět

De to vosý hnízdo použít i na hemerojdy?

310

Odpovědět

Doufám že ano, jinak jsem to dělal zbytečně.

400

Odpovědět

@ Bigsteboos
Na ty je jiná metoda:
·
Sedí spolu dva na lavičce v parku:
Miláčku, mně začalo bolet ouško.
On jí ho pofouká, dá pusinku na ouško a ptá se: Miláčku, ještě tě to ouško bolí?
Kdepak miláčku, už to přestalo bolet, ale začal mně bolet krček.
On se přitulí, pofouká krček, dá pusinku a ptá se: Miláčku, ještě tě ten krček bolí?
Kdepak miláčku, už to úplně přešlo.
Z vedlejší lavičky se zvedne jakýsi starší pán a diskrétně se k nim přitočí:
Prosím a léčíte taky hemeroidy?

281

Odpovědět

+mykanecA jó, tak mi to tenkrát léčil strejda Karel. Asi moc nefungovalo, jelikož léčbu mnohokrát opakoval...

60

Odpovědět

+LolekBlink, bléééé
a měřil ti tam i teplotu?

20

Odpovědět

+mykanecJistě, ale to se přeci měřilo jinak. Měl takový speciální velký anální teploměr jenž fungoval na třecím principu. Ach, jak já nerad stonal.

30

Odpovědět

+LolekPřesně takový teploměr jsem měl na mysli.
Připomněl jsi mi vtípek:
·
Když se syn vrátil z internátu, oznámil nám, že je gay.
Docela mě to překvapilo, protože jako malý anální sex nesnášel…
·
Je to s tebou také tak?

90