Starosta města LeidenNeděle s Lubachem

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 46
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:65
Počet zobrazení:4 517

Co vám Arjen prozradí o svém milostném životě? A jak se dá ztratit starostenský řetěz, který vám visí okolo krku? Arjen Lubach a nová dávka vtipů z nizozemského prostředí!

Informační bonus:
píchat jako o život – doslovně to je šít jako o život, jenže šít (naaien) je v nizozemštině i výraz pro soulož
přjezd Mikuláše (Sinterklaasintocht) – tradice, která se koná v listopadu, v poslední době kontroverzní (viz videa o Černém Petrovi)
Dobré ráno, Nizozemsko (Goedemorgen, Nederland) – ranní TV pořad, něco jako Snídaně s Novou
Dordogne – krásná turistická destinace ve Francii, kam Nizozemci rádi jezdí kempovat

Přepis titulků

Dobrý večer, dobrý večer... Vítejte u Neděle s Lubachem. Dámy a pánové, včera přijel Mikuláš do Zaandamu. Proběhlo to poklidně, to se musí zmínit. Proběhlo to opravdu poklidně. V Dobré ráno, Nizozemsko byla podnikatelka připravující se na ten příjezd a já se naučil novou frázi. Dělám obleky, kostýmy, paruky, všechno peru, čistím, přerozděluju, a tak různě.

Sami to vidíte, píchám jako o život. Jako o život. Výraz pro prvních 14 let mého milostného života. Super. A teď šokující zpráva z Leidenu. Tamní starosta přišel o řetěz. Je to velký stříbrný starostenský řetěz, který vám visí na krku. A on ho ztratil během tamního festivalu.

To musíte hodovat jako prase, abyste ztratili řetěz. Chápu, že si dal taky nějaké to pivko, ale proč si tu věc vůbec sundával z krku? Hej, máme nového starostu, tady pana Bimbase. Ale že ho ztratil, není to nejdivnější. To slovo znova mě děsí nejvíc. On už ho někdy ztratil, tohle byla už replika. V pátek ale přišla dobrá zpráva.

Starostu Henriho Lenferinka dnes navštívila mladá žena, která v noci ze 2. na 3. října našla na ulici jeho řetěz. Pan Bimbas měl štěstí. Řetěz se našel. Žena, která si nepřeje být jmenována, mu bohužel musela sdělit, že řetěz omylem vyhodila. Vyhodila ho. Proč?! Je to obrovský stříbrný řetěz!

Co by musela najít, aby to nevyhodila? - Ještě jsem vyhodila kovovou čepku s... - Els, to byla koruna! - Co tenhle bordel, sedí tam pevně... - Els, to je radnice! Tenhle zablácenej kemp s pár stromama, to musí pryč... To je Dordogne, nech to! Ostatně, město bude přemýšlet o novém. Starostovi, mám pocit. Nelíbilo se ti to?

Klikni sem. Jinak odebírej svou mámu. Překlad: Líza www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Taky rad vysivam

00