Neil Patrick Harris hraje na harmoniku

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:696
Počet zobrazení:9 359

V dnešních střípcích se podíváme na závěr rozhovoru populárního Neila Patricka Harrise u Craiga Fergusona. Craigovi fanoušci dobře ví, že kromě trapného ticha a jiných věcí si Craig rád na konci rozhovoru zahraje se svým hostem na harmoniku. A pokud host umí, může dokonce vyhrát zlatou harmoniku. Jak se s tímto úkolem popral Neil?

Pozn. Hruška je název pro malý boxovací pytel (anglicky speed bag).

Přepis titulků

- Došel nám čas. - Fakt? Ani jsem neviděl ty varlata. - Můžeš se podívat. Nebo... - Ani jsem netancoval s koněm... Můžem udělat všechno. Máme spoustu času. Kdo je to za dveřmi? Tohle miluju! Dobrá, dobrá. - Rychle, ať všechno stihneme. - Už stačilo. Promiň. Tohle mě vždycky dostane.

Viděl jsem ale támhle pána, který tancoval takhle, - což je úplně špatně. - To je makarena. To je jak boxování do hrušky. A tady jsou ty klokanní varlata. Nakreslil jsem na ně obličej, ať nejsou strašidelné. Nečuchej k nim! Voní po Austrálii. Poznáváte tyhle, australské lesbičky?

Asi ne. Ony se vrátily? Vždyť tu byly minulý týden. Vítejte zpátky, rád vás vidím. Asi se jim tu líbilo. Chytráku jeden. Umíš hrát? To ne. Ne. Nemůžu dát zlatou harmoniku za dobré blafování. Hrál jsem na harmoniku v Assasinech na Brodwayi.

To je restaurace? Ne! Je to muzíkál Assasins v divadle na Broadwayi. Hraju za spropitné. Já tě miluju. Choď sem každou noc. Je vážně dobrej. Přineste zlatou harmoniku! Rozlučte se s Neilem Patrickem Harrisem! Přeložil: Liedan www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nestrcil si do kapsy tu krabicku od mikrofonu co mu vypadla pri tom tanci? :)

10

Odpovědět

Já prostě miluju Craigovo smích.

40

Odpovědět

Video super,ale nejvíc mě potěšila TARDIS na stole. :-)

92

Odpovědět

Pustil jsem si tohle video po druhé abych zahlédnul kdy šlohne tu harmoniku. Zadíval jsem se a musel si to celé pustit ještě po třetí :D Dlouho jsem se tak nepobavil, dík za překlad.

20

Odpovědět

Čekal jsem nějakou narážku na ''blowing up'', nedočkal jsem se :(

04

Odpovědět

po dlouhý době fór, kterej mě úplně zboural :D . 10/10

221

Odpovědět

Neil se asi něco naučil od Klause, celkem podobně nechal zmizet tu první harmoniku. :D

917

Odpovědět

No, něco si do kapsy strčil, ale později v čase 2:32 jsou vidět obě harmoniky na stole. A to ji určitě z kapsy vyndat nestihl.

50

Odpovědět

+Ras al GhulJak tak znám NPH tak měl v rukávu zřejmě kouzlo a když ho nepoužil tak ho hodil mimo záběr do vnitřní kapsy :) protože ty harmoniky tam sou fakt obě

10

Odpovědět

+Ras al GhulPodle mne položil harmoniku na stůl a tipuji, že si otřel kapesníkem ústa (nebo cokoliv jiného :D ), tudíž si pak do kapsy dával kapesník... ale to je jen můj názor, každopádně harmoniky jsou na stole opravdu obě... ;)

00

Odpovědět

Conan a Craig, tyhle 2 pro me stale vedou ze vsech talkshow. :-)

440

Odpovědět

Neil ? Měli jste dát celej rozhovor :D

1430

Odpovědět

dnes večer tu bude ;)

341

Odpovědět

Is that a restaurant? tak to jsem šel do kolen :D

1592

Odpovědět

Barney is just awesome! :D

846