Neil Patrick Harris u Craiga Fergusona

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:920
Počet zobrazení:11 426

Mnozí z vás mě žádali o přeložení nějakého rozhovoru s Neilem Patrickem Harrisem, tak jsem se rozhodl vám konečně vyhovět. Neila určitě znáte především ze seriálu How I Met Your Mother nebo filmů o Haroldovi a Kumarovi, ale málokdo asi víte, že se Neil také angažuje ve světě kouzelníků. A hlavně o tom si s ním povídal svérázný Skot Craig Ferguson.

Rozhovor byl původně vysílán 25. listopadu 2008.

Přepis titulků

Překlad: scr00chy www.videacesky.cz Trénuju si kouzelnictví. Rozhodl jsem se, že budu dělat kouzelníka, až tohleto moderování ztroskotá. Evidentně už ztroskotalo. Kouzelnictví je správná volba. Shodou náhod je můj první host moderátorem World Magic Awards 2008, které budou vysílány ve středu na MyNetworkTV. Podívejte se. Loňský kouzelník roku - Hans Klok!

To je něco! Neil Patrick Harris, dámy a pánové! - Díky. - Neile, vždycky tě rád vidím. Vítej, kamaráde. Craig Ferguson na vlastní oči! Hý dydli dajdy dou, Neil Patrick Harris, syn paní Harrisové, jak se máš? Mám se dobře. A moje máma je tu se mnou. - Vážně?

Je tady? - Přijela z Albuquerque. - Stojí tamhle vzadu. - V tomhle obřím studiu. Vedle chlápka v kostýmu Elvise. To je moje máma! Zdravím, paní Harrisová. Můj táta tam je taky, ale stojí od sebe, protože máma je do tebe zabouchlá. - Opravdu? - Tak trochu. Ne, tak teď už je u táty. Klape jim to? Všechno v pohodě? Myslím, že o tebe přestala mít zájem po tom tvém pirátském čísle. To nevím, mně se ten pirát líbí.

Byl bych bezva pirát. Pověz mi o kouzlení. Miluju kouzelnictví. Dělám to od nějakých 10 let. - Nekecej. - A teď jsem ve správní radě Hollywoodského kouzelného zámku. Gratuluju. To je prestižní věc v kouzelnické branži, ne? Jo, je to soukromý kouzelnický klub. Lidé se mohou stát členy. Taky kouzlíš? Dokážeš vytáhnout slepici z kalhot a tak? Hádej.

Máš tam teď nějaký slepice? Ne, ne, ne. Nech si tyhle kouzla pro Hanse Kloka. - Vystupoval v tomhle pořadu, ne? - Jo, Hans Klok tu byl. Uspořádali jsme kouzelnický týden. Byl to ohromný úspěch. Mluvilo se o tom i pár dní poté. Byl tady a jeho asistentkou byla Pamela Anderson. Následně se v bulváru a na Internetu říkalo, že spolu něco mají. Já vedle Hanse seděl a říkal jsem si: "Já teda mezi nima nic nevidím."

Ani jednoho z nich moc dobře neznám, ale neřekl bych, že spolu něco mají. - Opravdu? - Nevypadalo to tak. - Je to ale dobrý kouzelník, co? - Hodně divoce gestikuluje. Ale není to jen o tom. Hele, když on vytáhne slepici z kalhot, tak je fakt venku. Prostě bum! Viděl jsem v Kouzelném zámku kouzelníka, který z kalhot tahal husu. Živou husu!

Já byl vůči kouzlům skeptický. Pamatuju si tohohle a ještě jednoho. Jeden měl brýle, hodně mluvil a dělal hlavně triky s kartami. A na konci zničehonic vytáhl z kalhot živou husu. To mě ohromilo. Protože ji tam musel mít celou dobu, co dělal karetní triky. Té huse muselo být horko. Můj nejlepší kamarád Ed dělá trik se svěrací kazajkou. Dobrovolník vytáhne kartu, on se vymotá z kazajky a vytáhne kachnu.

- To je ono! - Opravdu? Jo, tu husu v kalhotách jsem si vymyslel, protože jsem si to pořádně nepamatoval. - To je super. - To byl on! - To je můj kamarád Ed Alonzo. - Opravdu? - To je on! Ed Alonzo! - Je dobrej, viď? Nemohl by vystoupit u nás? Jo! Měli bysme mít další kouzelnický týden. - Mohl bys taky přijít.

- Mohl bych je uvést. Mohl bys to moderovat. Já bych si vzal dovolenou. Rád bych, kouzla zbožňuju. Já nevěděl, že ho znáš. Tahal zvířata z kazajky. Husu a kalhoty jsem si vymyslel, ale byl jsem blízko. Jsi trochu posedlej taháním věcí z kalhot. Ten druhej chlápek byl Brazilec. Myslím, že byl Brazilec.

Byl velice pomalý. Dělal karetní triky. Měl jen jednu ruku, proto dělám tohle. Aha. - Víš, o kom mluvím? - Jo, znám ho. Neuvěřitelný kouzelník. V životě jsem nic takového neviděl. Dělal karetní triky a v publiku byli samí kouzelníci. Chodíš se taky dívat na talentované kouzelníky, které nikdo nezná? Určitě. Zrovna včera jsem tam byl. Děláme další předávání cen pro AMA - Akademii kouzelnických umění.

Já to koprodukuji a moderuji. - Chtěl bys předat nějakou cenu? - Jasně, proč ne? Chtěl bys předávat? Zeptal bych se v soukromí, ale teď jsme před zraky 35 milionů lidí. Myslím, že tvůj publicista ti o tomhle pořadu lhal. - Cože? - 35 milionů to není. Je to totiž 40 milionů! Včetně Internetu, postupně.

Jenom když ukážeš toho tancujícího tlusťocha z YouTube. Miluju YouTube. Nahrál jsi tam někdy video, ve kterém tancuješ ve spodním prádle? - Několikrát. - Už je načase. Byl jsi zpátky v Albuquerque? Pocházíš odtamtud, ne? - Jo. - Byl jsi už v muzeu chřestýšů? - Zase nebyl. - Pokaždé mluvíš o tom muzeu chřestýšů. Je to to nejlepší, co může Albuquerque nabídnout. Ne, to teda není.

Albuquerque je úžasné město... To muzeum tě sponzoruje nebo co? Poslali mi tričko a kšiltovku. Ano. - Ale zatím žádné hady. - Žádné hady? - Nejspíš je nemůžeš poslat poštou. - Nechci, aby mi poslali chřestýše. - To ne. - To by bylo děsivý. Pro toho hada. To by se mu asi nelíbilo.

Naposledy jsem tam byl na pouti, jako každý rok. Byla tam obludária a tak? Dřív tam bývala! Obrovský. Ale politicky korektní 90. léta nás o to připravila. Zbožňoval jsem to. - Pamatuješ na to? - Obludária? Vyrůstal jsem ve Skotsku. Pravda. A jsem vítěz. Jako malej jsem tam viděl chlápka, který si říkal Pepek.

Měl zvláštní schopnost. Doširoka otevřel oči a normálně mu vylezly oči z důlků, zatřásly se a zase zalezly. Dal bych svou pravou ruku za to, abych takovou schopnost měl. - Bulvitida. - V Maine žije ženská, co umí pískat nosem. Nekecej. Měla tady vystoupit. Já vím! Vyhledáváš obludy a podobné věci? - Tak trochu takové věci sbírám. - Opravdu? Mám...

to bude znít divně. Když jsem bydlel v Albuquerque, jeden známý se mě zeptal, jestli chci dvouhlavou krávu. Byl jsem zvědavý... - Živou, nebo mrtvou? - Na to jsem se taky ptal. Ukázalo se... Šlo vlastně o takové... dvouhlavé kravské embryo. Naložené ve formaldehydu. - Jsi tak trochu magor.

- Koupil jsem to od něj. Mám to v garáži. A je to divný, protože... Je to divný, protože je to divný. - Prostě divný! - Souhlasím, ale... Není to jakoby hotové, jen to leží ve formaldehydu. Takže se toho nezbavíš. Nemůžeš to hodit do popelnice. To máš pravdu. A nemůže to stát v obýváku, protože je to znepokojivé.

Třeba ne. Damien Hirst dělal podobné sochy. Obludnosti ve formaldehydu. To je pravda. Nejspíš to má cenu několika milionů. Ti cucáci z New Yorku by ti za to dali 20 milionů dolarů. Nevím, co s tím. Možná bych to mohl uzavřít do válce a někde doma to vystavit, ale kdyby se to rozbilo, tak kromě střepů a formaldehydu musíš řešit dvouhlavý kravský plod.

To by bylo jako moje 80. léta. - Opravdu? - Řekl jsem toho příliš. Kdy je to předávání kouzelnických cen? Ve středu večer. Den před Díkuvzdáním. Velká kouzelnická show, spousta zábavy. Americký kouzelnický poklad Neil Patrick Harris, dámy a pánové.

Komentáře (75)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Neila mam fakt rád, ale co tohle mělo bejt? ani zmínka o Hymim? 10 min klábosení o ničem. Můžu říct že Craig je fakt nejtragičtější moderátor ze všech, hodně unavenej strejda s forkama kterejm se zasměje tak 3ti letý dítě co poprvý slyšelo člověka mluvit s úsměvem na tváři.

02

Odpovědět

Video opět funkční. Dokonce přibyl i úvod, který v původní verzi chyběl.

234

Odpovědět

Opäť nefunkčné, dalo by sa to opraviť ?

181

Odpovědět

+RezolutOpraveno.

200

Odpovědět

opravááá prosím... nefunguje to :-(

180

Odpovědět

Nefunguje to, opravíte to ?? prosim :))

180

Odpovědět

Jj prosím přeložte ten díl co píše Arwen..

180

Odpovědět

Díky moc za překlad! Nemohl bys prosím přeložit i tento: http://www.youtube.com/watch?v=f2bOsZOSiK4&feature=related ?

180

Odpovědět

ride_69: Už se to tu řešilo. Přečti si zbytek diskuze.

180

Odpovědět

jen taková přípomínka, nebo spíš dotaz, jestli jsem neslyšel špatně...
Jak Craig Ferguson říká, že mu z Muzea chřestýšů poslali tričko a kšiltovku. Nemá to být tričko a hrníček? t-shirt and cup? btw.: v některých dílech pije z hrníčku ve tvaru chřestýše ;) Nechci působit jako hujer, jen kdyby náhodou tu měl někdo sklony k moralizování ohledně titulek, jako jsem to už v nějakých diskusích zažil. Jinak díky za fajn videa chlapy.

191

Odpovědět

Ano, kvůli autorským právům je to obrácené.

Mohli byste přeložit nepovedené záběry z HIMYM?
Season 1: http://youtu.be/aeuvmgnghZI
Season
2: http://youtu.be/tcsrlJmpZKc
Season
3: http://youtu.be/BVhg__cduDk
Season
4: http://youtu.be/7VlGgTDgklk
Season
5: http://youtu.be/JJWNOrpQkF0

Díky
..

180

Odpovědět

Súhlas, s ním preložené videá môžem, vzhľadom na to, že neviem ceknúť anglicky a do neho som sa asi platonicky buchla :D :D

180

Odpovědět

Awsome! :D Prosím prosím přeložte další nějaký rozhovor s Neilem Patrickem Harrisem! :))

180

Odpovědět

prosíím, prelozte rozhovor s Jonathanem Rhysem Meyersem:)) mooc prosim..

180

Odpovědět

přeložte prosím rozhovor s Russellem Brandem :) prosím prosím prosím :D

180

Odpovědět

Super :D. A Craiga musel ten jednoruký Brazilec fakt zaujmout, když o něm povídá i o tři roky později Amy,... chci říct Karen :D.

180

Odpovědět

No teda... Sice jsem byla jedna z těch, která spekulovala, jestli nemluví o hrnku - protože se to nabízí, ale že se na tohle téma objeví tolik komentářů... (Mám dojem, že ve prospěch slova "cap" hraje krom výslovnosti taky to, že tričko a kšiltovka jsou takové klasické suvenýry...)
POSLEDNÍ, CO K TÉMATU HRNKŮ A ČEPIČEK pro zajímavost DODÁVÁM: ;-)
http://scottishking.blogspot.com/2009/12/craig-fergusons-rattle-snake-mug.html
http://www.houseoftasso.com/

180

Další