Nejhorší dárek na první Vánoce

Thumbnail play icon
66 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:69
Počet zobrazení:4 876

Betlémská klasika. Maria, Josef, tři králové a vzácné dary. I když, vzácné... asi jak pro koho.Krátké video s vánoční atmosférou z dílny komiků College Humor.


Poznámka:
Chladicí kameny do whisky (Whisky Stones), které se používají, aby whisky ochladily, ale nezředily (jako když se chladí ledem), jsou častý "zbytečný" dárek.

Přepis titulků

PRVNÍ VÁNOCE To je on. Prorokovaný Spasitel. Jsme mudrci z dalekých zemí. Hvězda nás vedla k našemu Pánu. Přinášíme dary. Díky vám! V hostinci nás odmítli. A žena je po cestě unavená.

Ale vás tu vítáme. Já daruji dítěti zlato. Vaše štědrost je ohromující! Já daruji kadidlo. Toho nejsme hodni. A já jsem jeho jménem přispěl na zvířecí útulek v La Salle. - Co?

- Říkal jsem, že nebudou rádi. Je to organizace, která odchytává zaběhlé kočky. Nezabíjejí je, takže v pohodě. Takže vaším darem je to, že jste naším jménem daroval peníze hotelu pro kočky. Bylo to 40 dolarů. Baltazar má rád zvířata. Bylo to pro dítě.

A děti zvířátka milují! - To je od vás... - Josefe! - Mlč. - Dobře. Jsme v chlévě. Nenapadlo vás, že by se hodily jesličky nebo třeba stan? To je bez nápadu. Nejsem vaše tetička.

Svou tetu mám ráda! Dala nám sunar. Skutečný dar, ne nějaké kázání. Dát na charitu je správné. Dal jsem vám radost. Dal jste peníze na charitu. Udělal jste radost sám sobě. Ale vy si to můžete odepsat z daní.

Myslím... O čem to mluvíte? Nám daně vracejí, blbče. Jsme chudí. Podíval jste se kolem sebe? Marie, něco máme. Ne, manžel vydělává málo. Jsme chudí.

Bože. Vždyť jste král. Mohl jste darovat cokoliv. Třeba peníze by byly super. Asi jsem vám neměl dávat nic. Jo! I nic by bylo lepší než tohle. Ani nevíte, jakou charitu podporujeme. Já kočky nesnáším. Jsou...

- Jak se to řekne? - Zrádné. - Jo. Malé zrádné potvory. Byla bych radši, kdybyste daroval na útulek, kde je zabíjejí. Kruté. Musím říct, paničko, že takovou reakci jsem nečekal. Máme píseň! Skvěle.

Poslechla bych si něco a capella. Že jo, Josefe. - Jo, máte to nacvičené... - Ne! Pojďme prostě zpívat. Zkusme se bavit. - Nehroťme to. - Jo. - Je svátek. - Co? Teda bude.

My tři králové z východu přinášíme dary na dobré věci. Myslím, že jste materialisti. A já vám dám cennou lekci. Jdi do hajzlu. Ty jdi! Neříkej mi, ať jdu do hajzlu! Narodilo se vám dítě.

Anděl na výsosti. Nebeský otec se rozhodl darovat dar ze všech nejvzácnější. Chladicí kameny do whisky. Ježíši Kriste! Jo! To je mnohem lepší než Bryce. Bryce Kristus? www.videacesky.cz Překlad: Manana

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle jako má být humor ? :D :D Ani na poli parodií to nemůže prorazit. Vskutku, takové videa už jsou jen trapná. Namontování dnešní doby na nějaký historický období. Poprvé, kdy se tyto videa vynořili zhlubin kinematografie, měla pointu a byla vtipná. Přijde mi, že CH se zaměřuje moc agresivně na poukázání trapnosti lidského jednání.

86

Odpovědět

Jááj hovada

00