Nejkrásnější oznámení těhotenství

Thumbnail play icon
60 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:93
Počet zobrazení:4 182
Jak může žena nejoriginálněji oznámit svému partnerovi, že je těhotná? Několik takových způsobů vám v následujícím videu ukáže francouzská youtuberka Natoo.

Přepis titulků

Jsem těhotná. Nejkrásnější oznámení těhotenství. - Miluju tě. - To je úžasný. Mami? Jsem těhotná. Uvidíš, jaké to je. Jsem těhotná, rofl! Lol, to dám na Twitter. Mami, už ses uklidnila?

Koukni se pod ubrousek. To je plastové míchátko! Je tak roztomilé. Úžasný! Moc děkuju. - Budeš táta. - Skvělý. Miláčku? Jsem těhotná. Ale já jsem neplodný. Aha, tak... Už jsi vyléčený! - To je možné?

- Jasně! To je skvělý. Zlato, jsem těhotná. Fakt? A můžu vědět, jaks to udělala? Lásko? Za 9 měsíců bude tohle. - Bude z tebe maminka. - Jakto? Udělal jsem dírku v kondomu. - Co? - Musím tě ukázat mámě. - Co? - Je hned vedle. Babička Chantal. - Vždyť se známe od včerejška.

- Jsi žena mého života! Miluju ženy. - Jsem těhotná. - To není možné, nemám ptáka. - Musím ti něco říct. - Já taky. Jsem těhotná! - To snad není možný. Pořád se po mně opičíš. - To není pravda. - Stejně bude tvoje dítě hnusný. - Vidělas, jak vypadá tvůj kluk? - Bude z tebe otec. - To mě teda sere. Neumím to s dětmi. Ty jsi fakt morous. Ano.

Zabijme ho. Miláčku, jsem těhotná! To je skvělý! Můžeme to oslavit ve třech! Pojď k nám! A už jsem zpátky. To není možné, jsem těhotná! Ale jakto? Vždyť jsem panna. Ahoj Marie, byl jsem do tebe zabouchnutý, tak jsem zařídil neposkvrněné početí. Tak se uklidni. Ať je ti dobře. No jasně! - Jsi těhotná?

- Jo. Z fazolí. Až moc jsem se přecpala. Jo a vlastně... Jsem s tebou těhotná. Mami, dnes jsem ti přinesla trochu speciální kafe. BABIČKA. Ale já tohle nemám ráda. Chutná jako hovínka. - Cos říkala? - Že z tebe bude táta. - JSEM TĚHOTNÁ. - TO JE SKVĚLÝ. - JE TO TADY! - VÝBORNÝ.

- JUPÍ. - Bude z tebe táta. - Skvělý! Oslavíme to? - Jo! NAŠE SVOBODA. Jsem těhotná. - Zlato, našel jsem pivo. - Dnes večer nebudu pít. Proč nemůžeš pít pivo? Ale tlustá už jsi a pivo piješ furt! - Bože. Říkám, že jsem v jiným stavu. - V opilým? Dám si pivo.

Jsem těhotná. Teda technicky je těhotná moje sestra. Ale já taky. Je to fakt hustý! 1+1=3. Ne, jsou to 2. - 1 a 1 jsou... - Ne, přestaň, tohle je debilní. 1+1=2. Jsi blbá, nebo co? Koupíš si hranolky, druhé sníš a to jsou dvě. Ne tři! Do prdele! Začni odebírat můj kanál.

Překlad: alicevavri www.videacesky.cz - Jsem těhotná. - Opravdu? Ne, není to pravda.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

když jsem řekl své přítelkyni, že jsem těhotný, vyhnala mě,ať si jdu ozralostvyspat jinam.

121

Odpovědět

nice

52