Poprvé a naposledy

Thumbnail play icon
58 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:85
Počet zobrazení:3 679
První láska, první cigareta, první sex... Všichni si na to pamatují. Francouzská youtuberka Natoo se rozhodla natočit video o tom, jak moc se změnil její první a zatím poslední zážitek z nejrůznějších činností. 

Přepis titulků

Ahoj! Je šílené, jak se věci časem mění. Myslím tím naše myšlení, chování, naše preference i okolí. Ty ses změnil, předvádíš se. Zavíráš oči, když na tebe mluvím. Ukážu vám věci, které se změnily, když jsem je dělala poprvé a naposledy. Poprvé, když jsem četla knihu. Naposledy, když jsem četla knihu. Nemám baterii, krávo. Moje poprvé u gynekologa.

Slečno, nohy od sebe! Naposledy u gynekologa. - Dolej mi koktejl, je dobrej! Mé první nadávky. - Jsi velké hovínko! Mé poslední nadávky. - Ty jeden... Zmlátím tě, až se z toho pobliješ. Má první epilace. Do prdele! Má poslední epilace. Od nynějška se epiluji ráda! První a poslední polopermanentní tetování obočí.

Poprvé, kdy jsem věřila na prince. Zachránce! Vezmeme se a budeme mít děti. Naposledy, kdy jsem věřila na prince. Poprvé, kdy jsem s mamkou viděla sexuální scénu. - Co dělají? - Nic. Vůbec nic. Zakryj si oči, Natálko! Ne, nekoukej se! A naposledy. Tak tohle je YouPorn? To je veselé. Mají dobré tempo! Poprvé, co jsem slyšela nadávky. - Poprvé jsi to slyšela v rádiu Skyrock. První sledování Enfants de la télé. Ahoj, tady Arthur, za chvíli jsem přijdou Dany Boon, Obispo, Laurent Baffie a další.

Poslední sledování – o 15 let později. Tady Arthur. Za chvíli přijdou Dany Boon, Obispo, Laurent Baffie... První sex po telefonu. Mám na sobě krajkovou košilku a hádej co. Je úplně průhledná. A poslední. Jsem úplně nahá. Dráždím se a myslím na tebe. Hrozně mě vzrušuješ. Zavolám přes FaceTime, abych tě viděl. První kouření cigarety.

Nechutný! Už nechci! Naposledy, kdy jsem kouřila cigaretu. KUŘÁRNA. - Nemá tu někdo cigaretu? Poprvé na Twitteru. - To je ale blbost. Naposledy v twittosféře. - Chci být jednorožcem. Když se mi poprvé někdo líbil. Jsem tak zamilovaná! Je krásnej, má velký svaly a vytuněný auto! Miluju ho. Kdy se mi naposledy něco líbilo. První sex.

- Půjdeme na to pomalu? - Jasně. Můj poslední sex. - Rychlejc! Dej mi na zadek! Mí první trollové. Poslední trollové. - Hnuska. První měsíčky. - Mami, konečně je ze mě žena! Poslední měsíčky. - Vypadáš hrozně. - Drž hubu. První hudební zklamání.

- Co? Spice Girls se rozpadly? Poslední zklamání. - Kyo budou zase hrát? První mateřské pudy. - Vykakal se, musím to uklidit! To je sranda! Poslední mateřské pudy. Mé první kolo. - Na kole budu jezdit pořád! Mé poslední kolo. - Do hajzlu! Když jsem poprvé řídila. - Ano, promiňte. Jeďte, i když mám přednost já. Když jsem naposledy řídila.

- Jeď, ty debile! V sobotu, nebo neděli? První ztráta klíčů. - Mám mít záložní klíče! Poslední ztráta klíčů. - Někdo by měl mít moje záložní klíče. První výplata. Ale rychle následovalo první placení daní. Když jsem poprvé viděla Miley Cyrus. Když jsem naposledy viděla Miley Cyrus. Když jsem poprvé viděla tanga.

- Nikdy si do zadku nedám nit! Nejsem pečeně. Když jsem naposledy viděla tanga. A je to! Máte také své poprvé a naposledy? Napište je do komentářů a já ty nejhorší olajkuju. Líbám vás na vršek hlavy a těším se u dalšího videa. Překlad: alicevavri www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář