Život se psem

Thumbnail play icon
61 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:58
Počet zobrazení:3 188

Francouzská youtuberka Natoo, kterou znáte například z Normanových nebo Cyprienových videí, se rozhodla představit všem fanouškům svou fenku Kitty a ukázat, co všechno přináší život se psem.

Poznámky: 
Další francouzští youtubeři, kteří se ve videu objeví, jsou Norman, Cyprien, Hugo Tout Seul, Mister V, Julfou, La Ferme Jérôme a v neposlední řadě Kemar, což je přítel Natoo, který v jejích videích pravidelně účinkuje.
Ve videu v čase 3:20 je slovní hříčka založená na tom, že slova zní stejně. Natoo přikazuje Kemarovi, aby dělal různá písmena a potom, aby udělal té - což ve francouzštině znamená buď písmeno T anebo čaj.

Přepis titulků

Jak jsi překrásná! To je maminčino zlatíčko! - To je vaše děťátko? - Ano. Můžu si ho pochovat? Je to tak. Bude to téma, co není tak dobré jako kočky. Budu mluvit o psech. K ilustraci použiju tento model psa. KITTY Teda myslím, že je to spíš kříženec lišky a křečka. Všichni se shodneme, že pes je oddaný a věrný společník, co vás všude následuje. To jsou ale všechno blbosti, protože oddanost končí s tímhle.

Kitty, běž pro pomoc. Dostaneš tuhle odměnu. Vzdej hold Lassie a zachraň maminku. Tak běž. Pospěš si. Utíkej! Smrt. PSOVI TO JE JEDNO. Psi pořád myslí jen na jídlo. Moje fenka se mě snaží dojmout, aby si vyloudila jídlo. A někdy takhle vydrží i několik hodin. Jako by byla malý šaolinský mnich. Musí být skvělé být psem.

Všichni tě milují, každý tě drbe nebo tě takhle hladí. Á, malý pejsek se svým malým čenichem, to je tak roztomilé. A ty packy... Trochu na to žárlím. Hm, co tu máme hezkého? Jé, vlásky. A tady je bříško. A copak máme tady? To jsou bradavky. - Chci se alespoň kouknout.

- Jsi nechutný prase. Co? Proč jsi to udělala, hm? Pročpak jsi to udělala? Vlastně ne. Nežárlím. Kitty, ty máš štěstí, že jsi tak roztomilá. Tak roztomilá! Tak hezký pejsek! Koukni, jak tě hladím. Ale ne! Ta je tak roztomilá! Kráska.

A máš smradlavé tlapky. Ty jsi krásná, Kitty. Krásná Kitty. Krásná Kitty. Je fakt krásná. Každý tě má rád. Každý tě zbožňuje. Tak co, Kitty? Myslíš, že tě všichni milují? Jenom tě litují. Jsi tak malinká. Jako odpadek. Nebo usušené hovínko. Uvidíme, jak si budeš stát bez své roztomilé hlavičky. - Jak je?

- Co tu vyvádíš? Jenom stříhám psa. Jenom malinko. Takhle. Jsem ráda, že se máte rádi. S malými psi můžete dělat spoustu věcí. I ty, které nesnáší. CURLING SE PSEM. 37 metrů. A Kitty to snáší dobře. Existují i stylisté pro psy. V kabátu vynikne silueta fenky a její oči, když uvidí holuba na konci ulice.

Prodávám ho za 50 eur. Vždycky se najde nějaký blb, co to koupí. Tak, k čemu dalšímu jsou psi? Můžeme je učit zbytečné věci. Sedni, Kitty! Tak je to dobře. Lehni! Výborně. Udělej mrtvou! Udělej mrtvou! Výborně, Kitty. Správně! Chudáci psi. Tohle bychom s lidmi nedělali. Lehnout!

Popros! Udělej L! Udělej X! Udělej té! Au. Spálil jsem se. To se mi líbí. Kitty je vtipná. Dělá dost divných věcí. Třeba 15x špatně skočí, než se jí podaří vyskočit na gauč. Už to bude.

Už to bude. Už. Už. Konečně! Někdy zase zvedne zadní nožičku a položí ji na moji nohu. Někde jsem četla, že to znamená "nabízím svou nohu, protože si tě vážím". Kitty, neuraž se prosím, ale odmítám tvou nabídku. Pes je skvělý. Vždy když se vrátíš domů, může se radostí zbláznit. Třeba můj přítel ani nevstane z gauče. Ale asi je to tak lepší. Nathalie, už jsi tady! To je úžasný! Povídej, co jsi dělala? - Byla jsem kakat. - Kakat? Skvělý! Má fenka je spíše submisivní.

PONÍŽENÍ STRACH JÍT VEN Někdy se pes a kočka otřou, když jsou blízko. Co dělá Kitty, aby se ochránila? Otočí hlavu. Vypadá to jako účinná technika obrany. Ale chlape, co to děláš? Haló, slečno! Hned mi dejte peníze! Ach ne!

Technika otočení hlavy! Její síla je neskutečná! Moje fenka je roztomilá. Ale občas mě docela ruší. - Mám chuť na sex. - Vážně? Jo. To ne. Koukni, jak na mě zírá! - Ztratil jsem chuť. Vyhoď ji! - Nemůžu. Cítila by se opuštěná. Chudinka! Nekouká se, je úplně v klidu. Tak pojď. To je skvělé!

A to je konec videa. Posíláme pusy na vaše vlhké čumáčky. Tolik klišé! Bylo to docela na hovno. Můžeš mě sledovat, když klikneš na logo a můžeš sledovat Kitty na Instagramu, kam se ráda fotí. Překlad: alicevavri www.videacesky.cz Hodná.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nevie niekto o fajn videách kde sa rozoberá psychológia myslenia psov ? Či sú s človekom iba kvôli dostupnej potrave alebo či fakt cítia náklonnosť a lásku k majiteľovi. Alebo to záleží od plemena a inteligencie konkrétneho psa ?

00

Odpovědět

Hele doporučuji cokoliv s Panem Desenským, má knihy, má i pár videíí (rozhovory,rady apod) Pak má fórum, kde přímo odepisuje lidem. Dokonce s ním jde sjednat i schůzka, ten chlap se v psech fakt vyzná.

Jinak k tvé otázce, každý živý tvor dokáže cítit, vnímat a dávat lásku. Co se týče psů druh jako "bojové plemeno" neexistuje, to využili pouze lidé kdy byly některé rasy určené k nelegálnímu boji, nebo lovu.
Vždy a jen záleží na majiteli, jak ke svému psovi přistupuje, jakým tónem na něj mluví, jak ho trestá, jakou mu dává odměnu. Pes vycítí charakter člověka, a pes útočí až jako poslední kdy už se cítí fakt v ohrožení.
Jsou rasy které se nehodí třeba k dětem, protože třeba některé děti mají vysoký hlásek a to se pejskovi nelibí, nebo ho také dráždí a to snesou jen některé rasy. Takže záleží především na inteligenci páníčka, je nesmysl aby si třeba paní Květa která bydlí v paneláku kupovala Huskyho, protože my Huskyové potřebujeme zátěž a pohyb. Když takový pes nedostane to co potřebuje, upadne do flustrace, je podrážděný, ničí nábytek oblečení. Proto je vždy dobré, si pořídit takovou rasu se kterou to budu zvládat.

10

Odpovědět

+MUDr. Prof. HuskyDo frustrace upadne i pes kterýho nekrmíš a kdoví zda by hladovej pes vyhrabal svoje pudy a neulovil si nakonec malýho kojence :D

00

Odpovědět

Konečně video o psech !

10