Nejrealističtější GTA

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:866
Počet zobrazení:9 017

College Humor se dostalo do rukou nové GTA 5 a předvedou vám, jak moc realistická tato hra je.

Přepis titulků

Ahoj, tady Pat. Dostalo se mi do rukou nové GTA 5 o den dřív. Mělo by to být to nejrealističtější GTA, takže se na něj těším. Jdeme na to! Takže tady mám svoji postavu. Mám na sobě kalhoty a košili. A teď nějakou čepici. Myslím že mu dám tuhle.

Trochu otočit. A naklonit. Trochu víc, ještě trochu... To už bylo moc. Začnu znova. Chtěl jsem jet ve svém autě do banky, ale mělo píchlou pneumatiku. Takže teď ji měním. A šroubuju jeden, dva, tři... Čtyři matice...

Kde je pátá matice? Sakra! NAJDI PÁTOU MATICI. S tímhle chlapem jsme do sebe ťukli. Takže teď si vyměňujeme informace o pojištění. Emilio... V GTA 5 můžete kupovat a prodávat nemovitosti. Což je super, ale tahle prodejní party trvá už týden. A nikdo nepřihazuje.

Měl bych asi uklidit tyhle krevety. Ale co mám dělat s omáčkou? Hrál jsem golf a odpálil jsem míček do téhle bažiny. Takže teď ho tu hledám. A hele niklák. Ještě dalších 50 a budu si moct koupit nový míček. Ve sprše se mi nedaří správně nastavit teplotu. A jsem mrtvý.

Měl jsem sex s prostitutkou, takže teď se nechávám vyšetřit na pohlavní choroby. - Máte herpes. - Teď bude minihra. Berte si jednu pilulku denně po zbytek života. Ta je těžká. Lovil jsem v lese a zastřelil laň, ale ukázalo se, že měla kolouška. Takže se o něj musím postarat. NAPRAV SVOJI HROZNOU CHYBU, ZRŮDO.

No tak, Nelsone, no tak. Takže konečně jsem připravený sestřelit vrtulník bazukou a... Nelsone, musíš za mnou přestat chodit. Dobře, kámo, jdeme domů. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chtěl jsem napsat že to je brutalně husta hra, ale pak jsem si přečetl komentáře a zjistit že to není pravda. To s tim herpesem mi připomnělo hru Postal

270

Odpovědět

Miluju "univerzitní" humor!

240

Odpovědět

mimo ten poslední záběr jsem fakt věřil že je to GTA :D

262

Odpovědět

Tak epickej drive do bažiny a minihra po herpes diagnoze mě rozsekalo :-D

232

Odpovědět

Kdyby to bylo realistický, tak jako černoch bych ten jeho doklad nepřečetl :D a hned, jak bych začal montovat kolo u auta, chytli by mě policajti :D a kde byly melouny a KFC?!

2079

Odpovědět

Asi jsem retardovaný, jelikož jsem tu hru nehrál tak sem si chvíli myslel že to v té hře opravdu je, až ke konci s tou srnku mi to docvaklo :D
A s tím číslem pojistky je to taky dobré :D

2313

Odpovědět

taky jsem jim to sežral :-)

264

Odpovědět

Z toho si nic nedělej, nemůže každej nebejt retardovanej. Z koho bysme si pak dělali mi normální srandu.:)

19125

Odpovědět

+StyvKdyž napíše někdo 'mi normální', nejde ho brát moc vážně. :D

351


Odpovědět

Mě zachránilo jen to, že jsem viděl trailer a tím pádem jsem poznal, že je jiná grafika... Skeč mimochodem skvěle udělaný, klidně byste jich mohli dělat víc.

231

Odpovědět

srnky tam sou :)
a muzes je chovat pres ipad/iphone

201